Ukraińcy naszymi braćmi?

23 października 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski spotkanie Ukraina

Spotkanie z ks. Tadeuszem Isakowiczem – Zaleskim


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Kolonizowanie ziem ukraińskich ma swoją historię różnymi nacjami zapisaną.
   Problem sięgnięcia do korzeni bandyckiego antypolonizmu trzeba rozważ na tle trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Wobec zadłużonego dolara powstała antydolarowa koalicja rosyjsko-chińska.Stąd w ramach oligarchicznej demokracji na Ukrainie powstanie ZAKONU SPEKULACJI opierającego się na ekonomii politycznej globalizmu,bazującej na ekonomii żydowskiej tak jak rozumiał ją Feliks Koneczny w opisie CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.W ramach zdolności do przewrotności mamy do czynienia z przewrotnością od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rasizm rosyjski do ŻYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował.W globalnej wojnie o pieniądz mamy zatem do czynienia z walką zła ze złem i Polskę chce się wmanewrować na pierwszą linię frontu.
   Dobrze wpływy na polski teatr polityki Stanisław Michalkiewicz podzielił poprzez STRONNICTWA:RUSKIE,PRUSKIE i ŻYDOWSKO-AMERYKAŃSKIE.Nie ulega wątpliwości,że Radek Sikorski swoim działaniem wspiera STRONNICTWO AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE.Papierkiem lakmusowym było wsparcie braterstwa broni jakie zawarli spadkobiercy wojennego komunizmu pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego,prezydenta „Oszusta” z demokratami wojennymi opanowanymi przez żydowskie ruchy umysłowe i polityczne.Kontynuował politykę historyczną sprowadzającą się do nadużywania bezwzględnego prawa silniejszego dla realizacji ukrytych celów.
   Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI opisał ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNĄ STRATEGIĘ GRUPOWĄ,która nadal nie jest uwzględniana w oficjalnej polskiej polityce historycznej.Przed kolaboracją Ukraińców UPA z Niemcami była równie zbrodnicza kolaboracja,nad którą panuje ZMOWA MILCZENIA zbolszewikowanych Żydów z sowietami z finałem ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.