Podobne

14 Thoughts to “W jaki sposób niszczono Lecha Kaczyńskiego?

 1. łooooo jesssuuu … a jak kaczyński zniszczył polskę TRAKTATEM LIZBOŃSKIM to nie wspomnę

 2. Bylo duzo gorzej. DT osobiscie kierowal dzialaniami seryjnego samobojcy. W 2012 kazal mnie zabic, ich akcja nie wyszla, ktos nagral DT i od tamtego czasu seryjny samobojca wykazuje duzo mniejsza aktywnosc.

 3. można krytykować, ale merytorycznie. to co miało miejsce za jego prezydentury to był karnawał hejtu i festiwal szydery. ohyda!

  1. No. A zwłaszcza podpisanie Traktatu Lizbońskiego. Lech Kaczyński, prawdziwy patriota, on by tego nie podpisał! Nie to, co tamte… A nie, czekaj…

  2. pilnuj się tematu.
   film jest o oderwanym od merytoryki przemyśle pogardy i zohydzaniu prezydenta i tak faktycznie wówczas było.
   śledziłem to, dystansowałem się od tego i pamiętam to doskonale.

  3. Zgoda. Te „g*wno temaciki” i aferki w klimacie: olaboga Pierwsza Dama zabrała kanapki na pokład samolotu! Kompromitacja na cały wszechświat i okolice. Do tego wypowiedzi wyrywane z kontekstu, celowe ośmieszanie. Robienie idioty z wykształconego człowieka. Niestety nie każdy może być piękny i przebojowy jak Radek Sikorski przy płaceniu rachunku w Sowie 😀

  4. Hahaha, podpisanie traktatu, tak jak mial inne wyjscie…

 4. To samo robią teraz. Jak się lemingowi 100 x powtórzy kłamstwo to zapamięta jako normę. Nie sprawdzi…..

  1. Niestety tzw. opinia publiczna ma bardzo krótką i wybiórczą pamięć.

 5. przepychanki między gangsterami,jedna Magdalenka.Traktat Lizboński podpisał…..

 6. Prof.Lech Kaczyński to wielki POLSKI PATRIOTA I MĄŻ STANU o wielkim horyzoncie rozumienia i działania !(np. dywersyfikacja dostaw paliw, nie podpisywanie niekorzystnych długoterminowych zakupów gazu rosyjskiego,ocalenie Gruzji -,, Pięć Dni Wojny”, itp.) Ten kto śledził co się działo co najmniej od okrągłego stołu czyli małej Jałty (kolejnej zdrady Polski) w mediach niezależnych to świetnie rozumnie jego osiągnięcia reszta ta wierna głównemu ściekowi tego nigdy nie zrozumie bo jest zaprogramowana kłamstwem i nienawiścią (np.mediami :michnika-szechtera, tvndeutch, lisa itp.) tak jak Pełowiec Cyba który zamordował polityka PiS Pana Rosiaka w Łodzi. O zdrajcy TW Oskar niemieckim agencie – niszczycielu POLSKI nie ma co pisać wystarczy powiedzieć Smoleńsk i 45 afer przez 8 lat+ te które teraz wypływają złodziejska prywatyzacja W-wy itp., inteligentni i rozumni Polacy mają już dawno wiedzę o tej kanalii !!!

Dodaj komentarz