“Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (24.03.2017)

26 marca 2017 | | Tydzień | 1 komentarz

Wyszukaj: Nasz Dziennik podsumowanie publicystyka

Program publicystyczny z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika”, którzy oceniają najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata.

Zostawiliście jedną opinię w temacie ““Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (24.03.2017)

  1. jacek, jacek irys napisał(a):

    OSKARZONY MOZE KLAMAC !!!
    Stad mamy wysyp przestepcow na « krzeslach » oskarzonych wystepujacych przed kamerami TVP i to spod wspolnych znakow, kolidujacych z PiS ! Osobiscie nie przepadam za klamstwami tych wspolnych kryminalistow, a tylko oczekuje na wyroki ! Nie mniej przygladam sie narracji ich obroncow jak Weglarczyk czy ten inny z Onetu, no i oczywiscie wszelkim Lisom. Najwyrazniej widac, czuc, ze te kanalie dostaly nowe wytyczne od swego szefa. Bawi mnie osoba marszalka wystepujaca w telewizorniach, ktory na tym fotelu zadomowil sie na dobre od kilkunastu lat i walczy z ustawa dwukadencyjnosci ! Z wygladu jak i sposobu mowienia, przypomina mi on chlopa z PGRu, a jedno co wyjasnia jego zachowanie to, czy mowi po pijaku, czy na kacu ! Ich, to znaczy PSLskie samorzady w Polsce, ktore z taka troska wygrali ci PSLwcy przesstawiciele, a w jaki sposob wygrali, o tym juz zapomniano ! Prymitywne osoby cechuja prymitywne dzialania i stad alarmowalem i alarmuje o terenowych sabotazach w Polsce ! Jedynie Donaldinio zmienil relacje do Polski i nawet juz zadzwonil do Prezydenta. Jednak, zbyt pozno zdecydowal sie na to, zeby pozostawac Polakiem! Zadne prosby o lagodny wymiar kary, nie powinny wplywac na wyrok ! Zabil ojca i matke, a tlumaczenie, ze jest sie sierota, nie powinny wzbudzac litosci !

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Nie możemy dawać się nabierać Ukraińcom!

Stanisław Michalkiewicz


Rozwarstwienie społeczne? Problem zaczyna się, kiedy zaczynamy to liczyć

Grzegorz Braun


Terroryści nie są coraz mądrzejsi. To Zachód jest coraz głupszy

Płk. Piotr Wroński


Nikt się nie spodziewa polskiej inkwizycji!

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Oto cały postępowy świat obiegła informacja, że kaczor-dyktator wyruszył za Mur, aby dokonać przeglądu śmiercionośnych machin oblężniczych, które zostaną użyte do tłumienia demokratycznego puczu.


Rola Bronisława Komorowskiego przy prywatyzacji TP S.A.

Wojciech Sumliński – kiedy czas na rozliczenie?