Brak słów po nawałnicy

18 sierpnia 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: drzewa gazeta wyborcza propaganda

Okupowana przez kaczystów Polska doświadczyła kolejnej klęski. Oto w całym kraju zaczyna brakować słów. Brakuje słów zarówno dziennikarzom reżimowych Wiadomości na to co robi opozycja totalna, jak i samej opozycji totalnej oraz postępowym mediom.

I tak oto Gazeta Wyborcza jest całkowicie bezradna wobec szkód poniesionych w wyniku nawałnicy w nocy z 11 na 12 sierpnia. Bo skoro zarządzona przez Szyszkę i rozłożona na lata wycinka drzew w Puszczy Białowieskiej została nazwana rzezią, to jak w takim razie nazwać 8 milionów metrów sześciennych powalonych drzew? I to zaledwie podczas jednej nocy. To 42 razy wiecej niż to, co ma zostać wywiezione z Puszczy Białowieskiej w ciągu 9 lat. Inny przykład bezradności słownej to informacje dotyczące Filipin, gdzie podczas jednej nocy z rozkazu prezydenta Duterte zastrzelono 30 osób podejrzane o związki z narkotykami. Tu również Wyborczej zabrakło słów, bo przecież dyktatura to jest w Polsce, a nie na jakiś Filipinach. Zresztą strzelanie do ludzi, to nie sztuka. Przecież nie od dziś wiadomo, że Kaczor Dyktator zabija przez 500+.
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


5 miliardów nadwyżki budżetowej

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia


Nauka o kościele według Soboru Watykańskiego II

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon


Idźcie i głoście – reportaż

Relacja z XXXIII Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu Polskiego z Warszawy do Miejsca Piastowego, prowadzonej przez Księży Michalitów w lipcu 2017 r.


Uroczystości pogrzebowe ks. bp. Kazimierza Ryczana

Kielce, 19.09.2017


Spotkanie RRM w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Wolbromiu

18.09.2017