Dłuższe studia

26 sierpnia 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: Jarosław Gowin propaganda studia

tara ludowa mądrość głosi, że na 100 zbrodniczych pomysłów znajdzie się w kaczystowskim rządzie jeden na miarę geniuszu Niegasnącego Słońca Peru. Potwierdzeniem tego jest myśl racjonalizatorska wypracowana w resorcie szkolnictwa wyższego zarządzanym przez ministra Gowina.

Oto przygotowywana jest reforma, która wydłuży studia nawet do 7 lat. Oczywiście nie dotyczy to studiów dziennych. Nie od dziś przecież wiadomo, że student dzienny to bumelant i nie ma z niego żadnego pożytku. Co innego student niestacjonarny, który nie tylko płaci za swoje studia, ale jeszcze często pracuje, lokując swoje pieniądze w państwowym Amber Gold, czyli Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Taki to może studiować i sto lat! Dlatego też w interesie mas robotniczo-chłopskich jest stworzenie nowej klasy wiecznych zaoczniaków i członków ZBoWiDu, czyli Związku Bojowników o Warunek i Dziekankę. By żyło się lepiej!
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Duda – Kaczyński. Jesień patriarchy?

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o tym kto zasiada w kancelarii prezydenta, nowym projekcie reformy sądownictwa przedstawionym przez Andrzeja Dudę i wyborach w Niemczech.


Ustawy prezydenta czy adwokata mafii? Kto i jak reformuje polskie sądownictwo

Stanisław Michalkiewicz i Tomasz Sommer


PO i Halicki od zawsze przeciw kwotom imigracyjnym?

Tego nikt się nie spodziewał…


„W” – Kard. Stefan Wyszyński

Alfabet Jerzego Roberta Nowaka


75 rocznica powołania Narodowych Sił Zbrojnych

Referat Leszka Żebrowskiego