Jak Rzecznik ONR M. Kowalski uratował Marsz Niepodległości od POlicyjnej prowokacji

17 listopada 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Marian Kowalski Marsz Niepodległości ONR

Zamaskowani faceci w kominiarkach przeszli za policję, na jej stronę. To byli prowokatorzy tych zajść. Myślę, że policjanci z tarczami nie o nich wiedzieli. Na tym polega prowokacja, że nasyła się policję na policję.

http://www.youtube.com/watch?v=0kn9-Y0zzzw

http://www.youtube.com/watch?v=Hgw236OdC1E

http://www.youtube.com/watch?v=-9K462G8GQk

Na początku byłem zwykłym uczestnikiem Marszu. Stałem z tyłu ze swoją Brygadą Lubelską ONR. Ruszyliśmy z Marszem i usłyszałem z głośników policyjnych, zresztą dosyć słabo słyszalnych, komunikat – taki jak przed rokiem gdy płonął samochód TVN – żeby kobiety, dzieci i osoby z immunitetami przeszły za policję. Pomyślałem, że znowu zaczną nam robić jazdę, więc wziąłem dwóch kolegów i poszliśmy sprawdzić o co chodzi. Nie spodziewałem się rozruchów, skoro nie było blokady lewaków, ani nie przyjechali Niemcy z Antify. Kiedy dotarłem na czoło kolumny, minąłem samochód z nagłośnieniem to zobaczyłem pałowanie i gazowanie. Cofnęliśmy się z tłumem. Wszedłem na samochód gdzie było nagłośnienie i stwierdziłem, że trzeba interweniować, to było intuicyjne. Jestem pracownikiem ochrony i mam niejako we krwi zaangażowanie w sytuacjach kryzysowych. Jak Jagiełło, kiedy się rzucili do boju Krzyżacy to, on kazał Mszę świętą odprawiać. Jak emocje tutaj trochę opadły to można było przejąć inicjatywę. Była chwila na zastanowienie, na przegrupowanie ludzi i zobaczenie kto tutaj naprawdę tak wojuje. Okazało się, że to nie my się rwaliśmy do boju, ale jacyś faceci w kominiarkach, którzy najpierw byli z nami, a jak moją prośbę, aby policja się cofnęła, to oni zostali na środku.

Rzecznik ONR M. Kowalski o kryzysie tożsamości Polaków! – Odzyskajmy Polskę!

http://www.youtube.com/watch?v=PUeQ6Maa2sU


 • Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia