Myślozbrodnia Owsiaka

9 marca 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: Jerzy Owsiak media propaganda tvp wosp

I znowu coś się zepsuło. Oto stała się rzecz straszna. Jerzy Owsiak powiedział coś, o czym żaden Demokrata nie mógłby nawet pomyśleć.

„W drugim dniu „telewizji narodowej” – świetnie zdano egzamin. To była telewizja publiczna w 100 proc. Taka powinna być telewizja – pokazywać akcję, żywą akcję i autentyczne sytuacje, a nie wymyśloną, napisaną i martwą.” Tymi słowami uwiarygodnił reżim i pochwalił zbrodniczą, kaczystowską telewizję. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca. Teraz masy robotnicze czekają na odpowiednią wykładnię. Towarzyszu Lisie! Towarzyszu Michniku! Co myśleć? Hejtować czy przemilczeć? Co robić by żyło się lepiej?
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Dzień pamięci „Anny Solidarność” – 26 września

Jarosław Szarek, Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Adam Hlebowicz


Nieszczęście polskiej prawicy to brak ideologii?

Krzysztof Karoń – VII Piknik Prawicy w Lądku Zdroju, 23.09.2017


WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI post-PRLowski to jedna wielka AFERA

Grzegorz Braun


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.