25 maja 2015 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: Bronisław Komorowski komentarz wybory prezydenckie

Tajne resortowe taśmy z relacjami anonimowych pracowników resortu. Nie upubliczniać. Nie udostępniać niewtajemniczonym.

Zawsze się zastanawiałem kto głosuje na Komorowskiego. Jak to w ogóle możliwe? No i nieoczekiwanie na pytanie to odpowiedziała mi Bieńkowska, która w rozmowie z Wojtunikiem wyraziła opinię, że za 6000 zł to może pracować tylko idiota albo złodziej. I tu trafiła w sedno. Czysta matematyka. Biorąc pod uwagę, że średnia krajowa wynosi niecałe 4000 zł, to odpowiedź nasuwa się sama: Na Komorowskiego głosują tylko idioci albo złodzieje.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

O patologiach w sądownictwie

Niezawisłości sędziów i sądów trzeba bronić – to nie podlega wątpliwości. Stanisław Janecki przypomina o tym, zwracając uwagę jednak, że obecna sytuacja jest koniecznością. Czy doszło do jakiejkolwiek weryfikacji środowiska sędziowskiego podczas transformacji z PRL do III RP? Czy pamiętny wybór sędziów TK „na zapas” nie był właśnie próbą ratowania starego stanu rzeczy przed reformami?

Uprzywilejowana pozycja banków w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Arkadiusz Szcześniak – Prezes Stowarzyszenia STOP Bankowemu Bezprawiu, Mariusz Zając – członek zarządu Stowarzyszenia SBB, Agnieszka Kołodziejska – koordynator inicjatywy Nasze Jerycho – mury lichwy i niesprawiedliwości muszą runąć!

Infiltracja ciamajdanu

Służby, mafie i loże

Szyderstwa z kolejnego ciamajdanu

Interakcje z tłumem i obrona demokracji z konstytucją PRL w rękach

Apel Jasnogórski z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

23.07.2017