Wojna o trybunał, niby-wygrana Anders i Smoleńsk od nowa

9 marca 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: fakty komentarz media propaganda tvn

Fakty dla ludu pracującego (7 III’16)

Trwa wojna o Trybunał. Ziobra chciał by odroczyć posiedzenie w sprawie kaczystowskiej ustawy o Trybunale. Prezes Rzepliński powiedział jednak stanowcze nie. Orzeczenie zostanie wydane i pokaże całemu światu, całej postępowej Europie, że w Polsce łamana jest konstytucja. Dla kaczystów będzie to zderzenie z górą lodową.

Trwa polowanie na winnych wypadku prezydenckiej limuzyny. Jeszcze nic nie ustalono, ale kaczyści już wiedzą, że do takiego wypadku w ogóle nie powinno dojść.

Wybory uzupełniające do Senatu na Podlasiu wygrała kaczystowska kandydatka Maria Anders. Wygrała jednak nieznacznie. A tak naprawdę to przegrała, bo miasta wybrały kandydata ludowego z poparciem wszystkich siły postępu. Anders wygrała tylko na wsi (nie mylić z WSI).

Kaczystowski aktor Zelnik był współpracownikiem kontrwywiadu PRL. Co prawda miał wtedy 19 lat, do tego jest mu głupio, przeprosił i nie jest politykiem, ale postępowa opinia całego świata należycie oceniła tę zbrodnię.

Rozwiązanie kryzysu imigracyjnego jest coraz bliżej. Unia zgodziła sie odsyłać imigrantów do Turcji. Turcja zgodziła się przyjmować pieniądze. Niemcy ostrzegają, żeby nie robić z Unii twierdzy. Merkel mówi, że nie może tak być, że cokolwiek będzie zamykane.

Podkomisja Smoleńska miała swoje pierwsze posiedzenie. Nikt nie chciał nic komentować, bo wszyscy śpieszyli się na obiad.

W Poznaniu dwóch mężczyzn strzelało z wiatrówki do przechodniów. Kupili ją bez pozwolenia, bo pozwolenia nie trzeba mieć. Niemal co roku dochodzi do takich wypadków.

Polacy na promie Stena Line muszą podpisywać oświadczenie, że będą grzeczni. Jak nie to areszt. Szwedzi nie muszą nic podpisywać, bo zdaniem przewoźnika Szwecja ma dłuższą linię brzegową.

To wszystko w Faktach. By żyło się lepiej!
 • Dodaj komentarz

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Szewczak o tym, dlaczego budżet budzi panikę opozycji

  Janusz Szewczak, poseł, polski analityk gospodarczy i zastępca przewodniczącego Komisji Finansów Publicznych, który w rozmowie odniósł się do kwestii zadłużenia Polski i budżetu na 2017 rok.

  Przywrócenie stabilności państwa: KS za zdradę stanu, morderstwo i terroryzm!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o nieudanym „puczu sejmowym”, który chciała przeprowadzić opozycja i ujawnionym liście opozycji do sejmowego marszałka Kuchcińskiego, który zapowiadał ściągnięcie zewnętrznej interwencji na Polskę, także o kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i samym Jurku Owsiaku, którymi nie dało się przykryć „wszystkiego innego” i o zapowiedzianej wizycie „naszej złotej pani” z Berlina • dalej »

  Demokracja i mleko dla kotów!

  Terror kaczystowski w Polsce nasila się. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Sędziowie Trybunału, byli esbecy, posłowie opozycji wszyscy oni stali się ofiarami reżimu kaczystowskiego.

  Afera FOZZ, czyli matka wszystkich polskich afer

  To temat, do którego warto wracać. Przypomina go Jerzy Jachowicz, który koncentruje się na firmie Universal.

  PO i Nowoczesna chciały zewnętrznej ingerencji!

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  O tischnerowskiej trzeciej prawdzie

  Michał Rachoń demaskuje bezczelne łgarstwo polityka opozycji

  Resortowe Dzieci. Politycy

  Spotkanie z red. Dorotą Kanią, autorem książki

  Żenująca postawa Donalda Tuska wobec Polski we Wrocławiu

  Ostatnie, dość dramatyczne wydarzenia w polskim parlamencie i na polskich ulicach, zostały już dogłębnie przeanalizowane, ale komentarza wymaga niepokojąca postawa Donalda Tuska wobec owych zajść. Sprawę opisuje Stanisław Janecki.

  Tej roli nie zastąpi nawet Chuck Norris!

  Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty i tata czwórki dzieci i Janusz Wardak, moderator Akademii Familijnej, tata dziesiątki dzieci, odnieśli się do kampanii „Fajnie jest być tatą”.

  Do czego zmierza transformacja 2016/2017?

  Wykład GRZEGORZA BRAUNA

  Jak będziemy wybierać władze samorządowe?

  Piotr Uściński – Polski Punkt Widzenia

  Tam gdzie nie ma kary – tam nie ma miary w szkodzeniu Polsce

  Janusz Szewczak – rozmowa

  Religijny i kulturalny upadek Francji

  Niszczenie ZABYTKÓW CHRZEŚCIJAŃSKIEJ KULTURY