9 marca 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: fakty komentarz media propaganda tvn

Fakty dla ludu pracującego (7 III’16)

Trwa wojna o Trybunał. Ziobra chciał by odroczyć posiedzenie w sprawie kaczystowskiej ustawy o Trybunale. Prezes Rzepliński powiedział jednak stanowcze nie. Orzeczenie zostanie wydane i pokaże całemu światu, całej postępowej Europie, że w Polsce łamana jest konstytucja. Dla kaczystów będzie to zderzenie z górą lodową.

Trwa polowanie na winnych wypadku prezydenckiej limuzyny. Jeszcze nic nie ustalono, ale kaczyści już wiedzą, że do takiego wypadku w ogóle nie powinno dojść.

Wybory uzupełniające do Senatu na Podlasiu wygrała kaczystowska kandydatka Maria Anders. Wygrała jednak nieznacznie. A tak naprawdę to przegrała, bo miasta wybrały kandydata ludowego z poparciem wszystkich siły postępu. Anders wygrała tylko na wsi (nie mylić z WSI).

Kaczystowski aktor Zelnik był współpracownikiem kontrwywiadu PRL. Co prawda miał wtedy 19 lat, do tego jest mu głupio, przeprosił i nie jest politykiem, ale postępowa opinia całego świata należycie oceniła tę zbrodnię.

Rozwiązanie kryzysu imigracyjnego jest coraz bliżej. Unia zgodziła sie odsyłać imigrantów do Turcji. Turcja zgodziła się przyjmować pieniądze. Niemcy ostrzegają, żeby nie robić z Unii twierdzy. Merkel mówi, że nie może tak być, że cokolwiek będzie zamykane.

Podkomisja Smoleńska miała swoje pierwsze posiedzenie. Nikt nie chciał nic komentować, bo wszyscy śpieszyli się na obiad.

W Poznaniu dwóch mężczyzn strzelało z wiatrówki do przechodniów. Kupili ją bez pozwolenia, bo pozwolenia nie trzeba mieć. Niemal co roku dochodzi do takich wypadków.

Polacy na promie Stena Line muszą podpisywać oświadczenie, że będą grzeczni. Jak nie to areszt. Szwedzi nie muszą nic podpisywać, bo zdaniem przewoźnika Szwecja ma dłuższą linię brzegową.

To wszystko w Faktach. By żyło się lepiej!

0
0
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Brexit a sprawy polskich obywateli

Z parlamentu europejskiego: rozmowa z Emmą McClarkin – poseł PE z Wielkiej Brytanii 00

Czym były OFE?

Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz 00

Czy mamy szansę w starciu z wojującym islamem?

Joanna Teglund, dr Jan Przybył, Maciej Poręba 10

Czy jest alternatywa dla PiS-u?

Stanisław Michalkiewicz o tym, czy jest alternatywa dla PiS-u na polskiej scenie politycznej i o tym, co pozostanie po rządach partii Jarosława Kaczyńskiego. 11

Kto stanie na czele państwa? Jakie zmiany zajdą w mediach?

Środowiska opozycyjne forsują pogląd, że konieczna jest zmiana rządu. Jerzy Jachowicz w swoim stylu zastanawia się nad kształtem nowej rzeczywistości w Polsce. 10

Po co Polska jest potrzebna Europie?

Wykład Stanisława Michalkiewicza w Głogowie Małopolskim 11

List do papieża Franciszka

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o wytycznych szefa Ringier Axel Springer dla swoich pracowników, liście do papieża, a także o zmianach personalnych w rządzie. 40

Interwencjonizm, kapitalizm i socjalizm – cz. 1

Nauka ekonomii w prosty i przystępny sposób! Aby odpowiedzieć sobie na pytanie czym jest interwencjonizm, należy rozgraniczyć pojęcia kapitalizm i socjalizm w ekonomii 00

„Europa nie może pokazać zmęczenia”

Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski 10

Sarkastyczna podróż europejskim szlakiem kultury

Nasza polska kultura nie jest w stanie nadążyć za ubogaconą kulturalnie Europą… Zacofany lud nie potrafi docenić nawet takich dzieł jak „Klątwa”. By trochę to nadrobić weź udział w podróży europejskim szlakiem ubogacenia kulturowego… 30

Polak i Węgier, dwa bratanki

Historia Bez Cenzury 20

W krajach, które były zagrożeniem dla Izraela, zapanował krwawy chaos!

Stanisław Michalkiewicz o znaczących okolicznościach 4. wędrówki muzułmanów do Europy 70

Polska gospodarka w UE

Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia 00