Zbrodnicza uchwała

21 maja 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: demokracja propaganda sejm uchwała

Propagandowe sztuczki kaczystów okazały się klęską. Zwodzenie Polaków i Eurosojuza nie powiodło się. Propozycje łże-kompromisów zawiodły.

W tej sytuacji kaczyści złamali miedzynarodowe konwencje i sięgnęli po broń, której mogą używać tylko prawdziwi Demokraci. Oto Szydło wystrzeliła w stronę Europy uchwałę, która mówi, że w Polsce prawa i wolności obywatelskie nie są zagrożone. Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Na szczęście system obronny nie zawiódł i zdemasował prawdziwe zamiary kaczystowskich zbrodniarzy, czyli próbę obrażenia Polaków. Dzięki rewolucyjnej czujności tow. Schetyny udało się jednak wykryć coś znacznie gorszego profanację konstytucji. Za te zbrodnie kaczyści jeszcze zapłacą. I będzie żyło się lepiej! Będzie żyło się lepiej wszystkim!
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Dzień pamięci „Anny Solidarność” – 26 września

Jarosław Szarek, Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Adam Hlebowicz


Nieszczęście polskiej prawicy to brak ideologii?

Krzysztof Karoń – VII Piknik Prawicy w Lądku Zdroju, 23.09.2017


WYMIAR NIESPRAWIEDLIWOŚCI post-PRLowski to jedna wielka AFERA

Grzegorz Braun


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.