20 marca 2016 | | Informacje |

Wyszukaj: fakty manipulacje media tvn

Fakty dla ludu pracującego (18 III’16)

W BORze afera! Wypadek prezydenckiej limuzyny to nie dokońca wina starych procedur. Oto okazało się, że funkcjonariusze założyli starą, zużytą oponę, bo nie było nowych. Błaszczak ani słowem tego nie komentuje. BOR mówi, że konsekwencje wyciągnięto. Także personalne. Platforma składa doniesienie do prokuratury.

Sukces Europy! Nielegalni imigranci już od niedzieli będą odsyłani do Turcji. Za każdego odesłanego nielegalnego Turcja przyśle legalnego Syryjczyka. Poza tym weźmie za to sporo pieniędzy, a już niedługo jej obywatele będą mogli przyjeżdżać do Unii bez wiz.

W Brukseli schwytany został mózg zamachów w Paryżu.

Będzie rezolucja Parlamentu Europejskiego ws. Polski – zapowiedział Martin Schulz. Sprawa kaczystowskiego terroru była też podnoszona na szczycie Unii. W obronie Szydło stanął jedynie Cameron i Orban. Ale to się nie liczy. Zdaniem Grzegorza Schetyny Wielka Brytani i Węgry to egzotyczne kraje.

Matka porzuciła dzieci w kościołach. Dlaczego nikt jej nie pomógł? – pytają Fakty.

Będą darmowe leki dla wszystkich, którzy ukończyli 75 lat. Ale jeszcze nie wiadomo jakie. To zły pomysł – mówi opozycja. Rząd mówi, że dobry.

Minęła 2 rocznica przyłączenia Krymu do Rosji. Ludzie w Moskwie się cieszą. Putin na Krymie obserwował jak buduje się most.

Klacz z Janowa Podlaskiego zachorowała i zmarła. Co prawda to już drugi taki przypadek, ale ten poprzedni był powodem zwolnienia dyrektora. A zatem teraz kaczyści muszą odwołać nowego dyrektora, który miał aż 3 tygodnie by wprowadzić dobrą zmianę i nie wprowadził. Konie wciąż umierają.

Pan Mariusz ma problem z fundacją, która przestała mi przekazywać pieniądze z 1%. Fundacja tłumaczy się, że ma długi. W kaczystowskiej Polsce nikomu nie można już ufać.

Na koniec krótki instruktaż jak nie uciekać z więzień.

0
0
Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Europa wspiera faszyzm na Ukrainie

Uczestnik pikiety przeciw ukraińskiej imigracji zarobkowej podkreśla, że Polakowi trudno jest zaakceptować współpracę z narodem, który dokonał ludobójstwa i jeszcze się tym szczyci. 10

Premier Beata Szydło w obronie Ministra i prof. Jana Szyszki

Debata nad wotum nieufności, 23.03.2017 Za czasów rządów koalicji PO-PSL w ekspresowym tempie uchwalono ustawę „zakładającą zwykłe drenowanie Lasów Państwowych”. – Ponad 1,5 mld zł miało trafić do zadłużonego przez PO budżetu. 10

Nie wiemy kto jest odpowiedzialny za katastrofę smoleńską

Głos Polski – min. Antoni Macierewicz 00

Polska w UE

Rozmowy Niedokończone – prof. dr hab. Witold Modzelewski 00

Prezydent Trump nie chce wychodzić na przeciw polityce „europeizacji Europy”!

Stanisław Michalkiewicz o tworzonych scenariuszach przemian Unii Europejskiej 10

Sterroryzowana Europa

Piotr Grzybowski, publicysta, ekspert ds. bezpieczeństwa, który w rozmowie odniósł się do ostatniego zamachu w Londynie. 00

Rysiek chce Polski w strefie euro

Co ma ciekawego do powiedzenia? Posłuchajmy 00

Rząd jest przychylny wolnym niedzielom w handlu

Alfred Bujara – Polski Punkt Widzenia 00

Zamiast zawodów konnych modne teraz są zawody starozakonne!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozwijającej się dynamicznie sytuacji w Polsce, w Wielkiej Brytanii i całej Unii Europejskiej, gdzie wszyscy dywagują o stanie demokracji i praworządności, także o nie zauważonych kompetencjach prezydenta Rzeczypospolitej, o kolejnych koncepcjach złowrogiego ministra obronnego dotyczących katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku i o konsekwencjach przyjmowania się chrztu dopiero za drugim razem… • dalej »

Za czy przeciw elektrowni atomowej w Polsce?

Elektrownia atomowa w Polsce to dobry czy zły pomysł? 51

Bluźniercy kina

Patrycja Guevara – Woźniak i Maciej Woźniak, którzy w rozmowie zastanawiali się nad tym, czy w Watykanie istnieje indeks filmów zakazanych i odnieśli się do filmów, które wzbudzają emocje i kontrowersje. 00

Seksizm, seksizm wszędzie

Weronika Kostrzewa 71

Przegląd Tygodnia Stanisława Janeckiego

Podsumowanie wydarzeń tygodnia 10