Stara opona, rezolucja i ucieczkowy instruktaż

20 marca 2016 | | Informacje.

Wyszukaj: fakty manipulacje media tvn

Fakty dla ludu pracującego (18 III’16)

https://www.youtube.com/watch?v=B1aS_3nqy6E

W BORze afera! Wypadek prezydenckiej limuzyny to nie dokońca wina starych procedur. Oto okazało się, że funkcjonariusze założyli starą, zużytą oponę, bo nie było nowych. Błaszczak ani słowem tego nie komentuje. BOR mówi, że konsekwencje wyciągnięto. Także personalne. Platforma składa doniesienie do prokuratury.

Sukces Europy! Nielegalni imigranci już od niedzieli będą odsyłani do Turcji. Za każdego odesłanego nielegalnego Turcja przyśle legalnego Syryjczyka. Poza tym weźmie za to sporo pieniędzy, a już niedługo jej obywatele będą mogli przyjeżdżać do Unii bez wiz.

W Brukseli schwytany został mózg zamachów w Paryżu.

Będzie rezolucja Parlamentu Europejskiego ws. Polski – zapowiedział Martin Schulz. Sprawa kaczystowskiego terroru była też podnoszona na szczycie Unii. W obronie Szydło stanął jedynie Cameron i Orban. Ale to się nie liczy. Zdaniem Grzegorza Schetyny Wielka Brytani i Węgry to egzotyczne kraje.

Matka porzuciła dzieci w kościołach. Dlaczego nikt jej nie pomógł? – pytają Fakty.

Będą darmowe leki dla wszystkich, którzy ukończyli 75 lat. Ale jeszcze nie wiadomo jakie. To zły pomysł – mówi opozycja. Rząd mówi, że dobry.

Minęła 2 rocznica przyłączenia Krymu do Rosji. Ludzie w Moskwie się cieszą. Putin na Krymie obserwował jak buduje się most.

Klacz z Janowa Podlaskiego zachorowała i zmarła. Co prawda to już drugi taki przypadek, ale ten poprzedni był powodem zwolnienia dyrektora. A zatem teraz kaczyści muszą odwołać nowego dyrektora, który miał aż 3 tygodnie by wprowadzić dobrą zmianę i nie wprowadził. Konie wciąż umierają.

Pan Mariusz ma problem z fundacją, która przestała mi przekazywać pieniądze z 1%. Fundacja tłumaczy się, że ma długi. W kaczystowskiej Polsce nikomu nie można już ufać.

Na koniec krótki instruktaż jak nie uciekać z więzień.


 • Ważne rzeczy dzieją się poza Polską

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  Stara opona, rezolucja i ucieczkowy instruktaż


  Nasze nowości

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest