Leszek Żebrowski – UWAGA: celowa, prymitywna dezinformacja!

O Żołnierzach Wyklętych powinni się wypowiadać ludzie na pewnym poziomie i posiadający elementarną choćby wiedzę. Nagrywać każdy może i o wszystkim. Ale nie wolno chamskich treści zostawać własnemu biegowi, trzeba się temu stanowczo przeciwstawiać. Coraz częściej celem jest taka dezinformacja, aby ludzie szukający prawdy historycznej zrazili się do wszelkich przekazów i zaczęli odrzucać wszystko.

Leszek Żebrowski – amerykańska ustawa 447 to cios, który bardzo nas zaboli!

Stoimy z opuszczonymi ramionami, jakby czekając na cios. I ten cios w końcu spadnie, nawet wcześniej niż się spodziewamy. Władze najpierw chciały niebezpieczeństwo „zamilczeć”, potem lekceważyć. Na koniec pojawiły się zapewnienia, że nie oddamy nawet guzika.

#STOP447 – Leszek Żebrowski

Dwa zbrodnicze systemy: niemieccy socjaliści i sowieccy socjaliści chcieli nas zetrzeć z mapy świata. Dziś, po 80 latach, stoimy znowu wobec ogromnego zagrożenia, są to nieuprawnione i niemoralne roszczenia światowej społeczności żydowskiej. Sytuacja jest niezwykle groźna!

Czy przetrwamy grabież totalną majątku narodowego?

Dlaczego człowiek mieniący się konserwatywnym doradcą rządu oraz przyjacielem Polaków może mówić, że nawet 40 mln podpisów naszych rodaków nic nie zmieni w kwestii ekshumacji w Jedwabnem? Dlaczego prezydent, który w trakcie swej kampanii wyborczej obiecywał rzetelne rozliczenie tej zbrodni nie tylko nie dotrzymał słowa, ale też nie reaguje na oszczercze komentarze żydowskiego lobby? – To ważne pytania, na które odpowiedzi warto znać, mówi Leszek Żebrowski

Leszek Żebrowski: Konspiracyjny mecz piłki nożnej

Sport podczas okupacji to mało znany temat. Polscy sportowcy i konspiracyjne wydarzenia sportowe, w tym mecze piłkarskie – oto jedno z takich wydarzeń przedstawione na kartach nowego komiksu.