Radio WNET całą dobę w internecie.

Radio WNET jest stacją radiową i platformą społecznościową założoną w 2009 roku przez Krzysztofa Skowroskiego, Grzegorza Wasowskiego i Roberta Zielińskiego. Radio WNET oferuje programy radiowe, wydarzenia sportowe, audycje i seriale telewizyjne, a także programy informacyjne, muzyczne, edukacyjne i dziecięce.

Radio WNET to stacja nadająca regularnie swój program w internecie. Dostępna jest także z nadajników naziemnych gościnnie w audycji porannej w wybranych stacjach radiowych.
Radio WNET w internecie

Radio WNET słynie przede wszystkim z szerokiej gamy programów muzycznych, które obejmują różne gatunki muzyki, w tym pop, rock, jazz, blues, czy muzykę klasyczną. Na antenie stacji można usłyszeć zarówno największe hity, jak i mniej znane utwory. Ponadto, Radio WNET organizuje także różnego rodzaju konkursy i akcje dla słuchaczy, co przyczynia się do zwiększenia interakcji między słuchaczami a stacją.

Wśród audycji publicystycznych emitowanych na antenie Radio WNET warto wymienić m.in. programy dotyczące kultury, literatury, historii oraz polityki. Stacja słynie także z relacji na żywo z ważnych wydarzeń kulturalnych i artystycznych, takich jak festiwale muzyczne, koncerty czy premiery filmowe.

Radio WNET jest jedną z najpopularniejszych stacji radiowych w Polsce, cieszącą się dużą słuchalnością. Stacja dostępna jest nie tylko na terenie Warszawy, ale także w innych miastach Polski, a także za granicą dzięki transmisjom internetowym.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

14 komentarzy

 1. I to ma być nie zależne radio?Panowie chyba zapominają że są na wizji , no ale przynajmniej znamy kod do smartphona pana Czarneckiego

 2. Słucham wywiadu jaki prowadzi niezawodny redaktor W.Gadowski z Synem byłego prezydenta Wyganowskiego i redaktorem Michalkiewiczem .Wywiad prowadzony jest z pewną swadą w sposób wesoły ale na tematy bardzo ważne dziejące się w kraju tu i teraz.Boże ty widzisz i nie grzmisz!!!!!!Czym jest Naród? Otóż niczym masą wykorzystywaną ,karmioną wzniosłymi hasłami bez względu na rządzącą opcję

 3. Ale nasz Premier Maowiecki człowiek roku w/g Gazety Polskiej miał ewangelizować Europę i poprawić wizerunek Polski zamiast Beaty Szydło.

 4. Nazywam się Włodek S. Moim miastem jest Włocławek. Pomijanie mojego Miasta w dzisiejszej audycji bardzo mnie boli. Etnograficznie, historycznie itd. Włocławek jest stolicą Kujaw. Teraz i w tej audycji robienie stolicy Kujaw z Bydgoszczy jest nieporozumieniem. Odnoszenie Bydgoszczy tylko do Torunia (mówiąc o Kujawach) – historycznie krzyżackiego jest bardzo krzywdzące dla Króla Łokietka ,Króla Kazimierza Wielkiego itd. Wielkiej Polski. Miast takich jak Kruszwica, Inowrocław, Ciechocinek, wcześniej pewnie Brześciem Kujawskim i w końcu Włocławkiem nie wymieniono. Proszę o odpowiedź.Lubię Wasze Radio, ale czy mam doszukiwać się inklinacji proniemieckich i szukać innego ?

  Pozdrawiam
  Włodek Sakowski z WŁOCŁAWKA

  1. Dla mnie, toruniaka jest oczywiste, że Włocławek jest stolicą Kujaw. Bydgoszcz jest centrum tworu administracyjnego, województwa kuj.-pom. 🙁 A Toruń jest niczym. Jest domniemanie, że z Kujaw wywodzili się Keltowie. Tak tak, Celtowie po polsku to Keltowie. Obie nazwy etymologicznie są od słowa kłuć, skłuć. Np. Zbyszko skłuł niedźwiedzia 🙂

  1. Przede wszystkim, bardzo dziękuję za to radio, ale dlatego,że słucham ,komentuję. Na Panu Panie Skowroński spoczywa OGROMNA odpowiedzialność za słowo. Semantyka-nie będziemy definiować od nowa. Pan wie. Różnica między RZECZPOSPOLITĄ, a Republiką jest bardzo istotna.Myślę, że nie było w tym złej woli. Proszę to wyprostować.

   Pozdrawiam.

   Trzymam kciuki.

   Włodek S. zWłocławka

 5. Po wysłuchaniu rozmowy z Bronisławem W. mam pewne przemyślenia . Tu prawie wszyscy mają rację.
  Niestety nasze obecne sprzeczności wynikają z nieokreślenia podstawowych pojęć. Wg mnie nawet Pan Netaniachu nie koniecznie mija się z prawdą, ponieważ:

  Uwaga teraz będzie ciąg logiczny:

  1. Z powodu prześladowań w europie żydzi przemieszczali się do Polski (szeroko pojętej, przez wieki).
  2. Dlatego, że tu mieszkali, nabywali praw i Obywatelstwa Polskiego.
  3. Jeżeli teraz są zarzuty przeciw Polakom o kolaborację, to chciałem zadać pytanie: KTÓRYM ?
  4. Dziwię się, że ten element w tej dyskusji nie jest poruszany, bo wg mnie również Nataniachu ma rację , Ci
  którzy mieli Polskie Obywatelstwo, czyli Polacy kolaborowali to prawda. Nie tylko,ale głównie.

  Do Redakcji:

  Proszę na to zwrócić uwagę.
  Słucham WAS , ale słucham i po swojemu recenzuję (dla siebie)

  Pozdrawiam

  Włodek S

 6. Atak ze wschodu
  Władze rosyjskie szkalując Polskę oskarżając o faszyzm szykują własne wojsko do ataku.
  Podobnie w 1981 roku bzdurnymi oskarżeniami rozpowszechnianymi szczególnie w dzienniku telewizyjnym polskie wojsko było szykowane do “interwencji”. Teraz tak robi Putin.
  Żaden normalny żołnierz nie wykona rozkazu, nie wskoczy do studni, nie nadusi na guzik by zabić wiedząc, że dostanie odpowiedź i nie zaryzykuje śmiercią bez wyraźnego powodu. Żołnierzowi trzeba wmówić, że musi i do tego stosuje się kłamliwą propagandę. Nie szkodzi, że cały świat, nawet własny naród w to nie wierzy, żołnierz jest podatny na to co mówi władza i uwierzy, szczególnie ten skoszarowany. Japońscy żołnierze w 1946 roku mimo, że wiedzieli iż przegrali woleli ginąć we wściekłych atakach, gdyż byli przekonani, że Amerykanie jeńców nie biorą, mordują, torturują.
  Żołnierze nie mając wyboru uwierzą władzy w każdy fałsz i świat się tu nie liczy i nie ważne, że gdzieś tam popłyną słowa oburzenia.
  Ważne co usłyszy własne wojsko szczególnie, gdy te kłamstwa zostaną wzmocnione zewnętrznym wsparciem. To właśnie Putin będzie chciał przeprowadzić 23 stycznia w Izraelu.
  Tam będzie oskarżając Polskę przemawiał nie do świata, nie do własnego narodu, ale do własnego wojska, by je zmobilizować do działania.
  To jest klasyczne szykowanie własnego wojska do ataku (na Polskę) i prawdopodobnie w Izraelu zostanie przybity przysłowiowy propagandowy gwóźdź do trumny, a świat będzie się przyglądał tak jak w 1981 roku i te kilka tys. Amerykanów można zignorować nie atakując ich.
  W tej rosyjskiej zagrywce celem jest własne wojsko, nie reakcja własnego narodu czy całego świata. Putin może sobie kpić z całego świata ile zechce i nic mu się z tego powodu nie stanie, ale kluczowe dla niego jest przekonanie własnego wojska. W 1939 roku świat nie przeszkodził w prowokacji gliwickiej.
  Polska może się temu przeciwstawić na dwa sposoby jakoś docierając do rosyjskiego wojska, bo sprostować morderczą propagandę i utrudnić, zablokować wsparcie zewnętrzne dla pomówień Putina.
  Najpilniejsze w tej chwili jest osłabienie wypowiedzi w Izraelu o antysemickiej Polsce wysuwając tam wcześniej np kontrującą propozycję o chęci wsparcia Izraela i przeniesienia wspólnie razem z Rosją ambasad polskiej i rosyjskiej do Jerozolimy. Sugerując, że Polska chętnie by to zrobiła, jeśli Rosja też to zrobi. Polska nie chce samowolnie, bez współpracy z ważnym sąsiadem dokonywać zmian. Jakie jest przeciwwskazanie by to miejsce nie było stolicą? W Jerozolimie skupia się nawet kilka wielkich religii, to tym bardziej tam powinny być ambasady.
  Złożenie takiej propozycji mocno osłabiłoby narracje Putina. Zachęciło by do pytań w stylu: kto może mówić o antysemityzmie. Czy ten kto proponuje wesprzeć Izrael, czy ten kto nie chce.
  Takie pytania wyhamowały by jutro wsparcie w Izraelu dla kłamliwej indoktrynacji rosyjskiego wojska przeciwko Polsce. Może to skłoniło by stronę izraelską do wsparcia Polski, nie Putina.
  Niestety pozornie bzdurne kłamstwa narracji eosyjskiej mają konkretny cel i Polska musi dotrzeć z prawdą szczególnie do wojska rosyjskiego.
  Dlatego dosłownie dziś o tym trzeba mówić i pisać gdzie tylko się da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *