Radio WNET

Radio WNET całą dobę w internecie

Radio WNET to stacja nadająca regularnie swój program w internecie. Dostępna jest także z nadajników naziemnych gościnnie w audycji porannej w wybranych stacjach radiowych.
Radio WNET w internecie

6 wypowiedzi do: “Radio WNET”

 1. TO

  I to ma być nie zależne radio?Panowie chyba zapominają że są na wizji , no ale przynajmniej znamy kod do smartphona pana Czarneckiego

 2. Józef Lasocki

  Nie chcę od Niemiec ich gości lecz wypłaty reparacyjnych zaległości.

 3. Zbigun

  Pańskim zdaniem niezależna jest Wyborcza ,TOK FM? WNET jest bardzo niezależnym radiem

 4. Zbigun

  Słucham wywiadu jaki prowadzi niezawodny redaktor W.Gadowski z Synem byłego prezydenta Wyganowskiego i redaktorem Michalkiewiczem .Wywiad prowadzony jest z pewną swadą w sposób wesoły ale na tematy bardzo ważne dziejące się w kraju tu i teraz.Boże ty widzisz i nie grzmisz!!!!!!Czym jest Naród? Otóż niczym masą wykorzystywaną ,karmioną wzniosłymi hasłami bez względu na rządzącą opcję

 5. maryś

  Ale nasz Premier Maowiecki człowiek roku w/g Gazety Polskiej miał ewangelizować Europę i poprawić wizerunek Polski zamiast Beaty Szydło.

 6. Włodek S.

  Nazywam się Włodek S. Moim miastem jest Włocławek. Pomijanie mojego Miasta w dzisiejszej audycji bardzo mnie boli. Etnograficznie, historycznie itd. Włocławek jest stolicą Kujaw. Teraz i w tej audycji robienie stolicy Kujaw z Bydgoszczy jest nieporozumieniem. Odnoszenie Bydgoszczy tylko do Torunia (mówiąc o Kujawach) – historycznie krzyżackiego jest bardzo krzywdzące dla Króla Łokietka ,Króla Kazimierza Wielkiego itd. Wielkiej Polski. Miast takich jak Kruszwica, Inowrocław, Ciechocinek, wcześniej pewnie Brześciem Kujawskim i w końcu Włocławkiem nie wymieniono. Proszę o odpowiedź.Lubię Wasze Radio, ale czy mam doszukiwać się inklinacji proniemieckich i szukać innego ?

  Pozdrawiam
  Włodek Sakowski z WŁOCŁAWKA

Dodaj komentarz