Na tej stronie możecie Państwo oglądać kanał TVP Info na żywo w internecie przez 24 godziny na dobę. Dostępne są dwa źródła odbioru. Proszę wybrać właściwy przycisk poniżej.
TVP Info to polska stacja telewizyjna nadawana przez Telewizję Polską. Stacja ma wyłącznie profil informacyjny, emitując głównie wiadomości, programy publicystyczne i dokumentalne. TVP Info dostępne jest w wersji kablowej, satelitarnej i online, oraz na stronie internetowej. TVP Info ma swoje studia w całej Polsce, a także w Brukseli, Waszyngtonie, Londynie i Nowym Jorku. TVP Info dostarcza aktualne informacje polityczne, gospodarcze i społeczne, a także informacje z kraju i zagranicy. Stacja ta nadaje również programy publicystyczne i dokumentalne dotyczące różnych tematów oraz informacje sportowe. TVP Info jest również wykorzystywane do prezentacji i promocji polskich filmów, muzyki, sztuk i innych dziedzin kultury.
Zobacz aktualne materiały w internecie – info
TVP Info to polska stacja telewizyjna, która należy do publicznego nadawcy TVP. Stacja ta skupia się na relacjonowaniu bieżących wydarzeń politycznych, gospodarczych, kulturalnych i społecznych z Polski i ze świata. Jest to stacja informacyjna, której celem jest przekazywanie wiadomości w sposób obiektywny i rzetelny.

Z punktu widzenia odbiorcy TVP Info, stacja ta jest ważnym źródłem informacji, które umożliwiają mu śledzenie bieżących wydarzeń z Polski i ze świata. Stacja ta jest często postrzegana jako medium, które zapewnia wiarygodne informacje, a jej dziennikarze stawiają na pierwszym miejscu obowiązek przekazywania informacji bez manipulacji i stronniczości.

Warto również podkreślić, że TVP Info jest krytykowane przez niektóre środowiska społeczne za rzekome stronnicze podejście w relacjonowaniu wydarzeń politycznych. W ostatnim czasie stacja ta była często krytykowana przez opozycję za rzekome przekazywanie informacji z perspektywy rządzącej partii politycznej. Jednak, jak twierdzą zwolennicy TVP Info, stacja ta stara się być obiektywna i przekazywać informacje z różnych perspektyw.

TVP Info to stacja informacyjna, która skupia się na relacjonowaniu bieżących wydarzeń z Polski i ze świata. Stacja ta jest ważnym źródłem informacji dla wielu Polaków, którzy szukają rzetelnych informacji na temat sytuacji w kraju i na świecie. Mimo krytyki ze strony niektórych środowisk społecznych, TVP Info stara się przekazywać informacje w sposób obiektywny i rzetelny, a jej dziennikarze stawiają na pierwszym miejscu obowiązek przekazywania informacji bez manipulacji i stronniczości.

Zobacz aktualne materiały w internecie – publicystyka

Zobacz aktualne materiały w internecie – kultura

TVP Info. TVP Regionalna: OTV Białystok, OTV Bydgoszcz, OTV Gdańsk, OTV Gorzów Wielkopolski, OTV Katowice, OTV Kielce, OTV Kraków, OTV Lublin, OTV Łódź, OTV Olsztyn, OTV Opole, OTV Poznań, OTV Rzeszów, OTV Szczecin, OTV Warszawa, OTV Wrocław
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

80 komentarzy

   1. Dlaczego w TVP Info jest targowica, a nie metryczna dyskusja?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się słuchać tej targowicy!!!!!!!!!!!!!! Niech się nuczą kultury i ogłady jak chcą pokazywać i dyskutować w TVP. Jak chcą targowicy to niech idą na targ i tam się przekrzykują!!!!!!!!!!!!!

    1. na temat targowicy to ty czlowieku sie nie wypowiadaj bo widac,ze nie masz zielonego pojecia.
     czy ty wogole wiesz co to targowica
     jaka ocene miales z historii.

 1. dlaczego w sieci 2 minutowa reklama w TVP ”przewija się” nawet i 20 minut /wczoraj/ ?
  i nie jest to problem z szybkością internetu, bo jak już ”przetrwam ” i doczekam audycji czy to na żywo czy z VOD to reszta śmiga normalnie, tak samo YT

 2. Wszystkim z PO i Nowoczesnej odebrac pensje i do lopaty do pracy wtedy odechce im sie popiepszonych zabaw w rzadzie.To dzieciaki z przedszkola a nieodpowiedzialni poslowie….

   1. Naucz się ortografii a potem idź do szkoły po naukę historii.Jarosławowi nawet buty nie jesteś godzien.

    1. przeciwnikom rzadu najlepiej wychodzi obrazanie przeciwnikow.absolutnie nie korzystaja z rozumu.nie mysla,a myslenie NIE BOLI

  1. To nie dzieciaki. To dywersanci mniejszosci pragnacej opanowac Polske TOTALNIE. Nie wyszlo im to w latach 30-tych ubieglego wieku wiec zaczeli od nowa.

 3. Jestem za .Przynajmniej za te dni okupowania sali plenarnej Sejmu. to nie dziecinada, to wyrachowane szkodzenie Polsce i Polakom. To kwik z głodu, po odsunięciu od dóbr nas wszystkich, czyli od kasy państwowej. Nie rozumiem ,jak można tak żyć i nie spalić się ze wstydu.

  1. teraz by im się marzyło powrócić do chle wa bo coś z “żertwy” powróciło i mieli by co teraz rozszarpać między przepastne wredne sprzedajne

 4. “OJCZYZNA ICH NIE OBCHODZI”, bo oni ojczyzny nie mają od kilku tysięcy lat, więc skąd teraz mieliby wiedzieć CO TO JEST OJCZYZNA?!!

  1. Czy tvn jest prywatna telewizją PO ?? Kiedy do Ciebie i podobnch tobie dotrze że musi być jakaś przeciw waga do an typolski ej stacji i tych którzy pluja na nasz kraj.

   1. Tymczasem TVNazi jest prywatna telewizja ….żyda, którego starzy wyemigrowali po marcu 68′.
    Bardzo jestem ciekaw jak głębokie związki jego mamełe i tatełe , dziadowie, mieli z MBP oraz KPP i póżniej PZPR.
    Jakież to role pełnili w RP II i PRL, że w 68′ wybrali wyajzd z tej Polski>
    Dorobili się w H’ameryce i teraz ich syn alek kupuje w Polsce telewizornię !
    Dziewnie wygrali w 68′ a teraz na pozycję wracają 68′. A to ten od TVN a to reżyser “Pawlikowski”, kolega przyjazny samej Fajgi Mindli vel “Wolińska”. Smolary rządzą PINIENDZMI w “fundacji Batorego”. Da dużo tych marcowych żydowskich obrotowych na NASZYM BOISKU !
    Przeciez od 70 lat maja swoją ojczyznę w Palestynie…..

  2. Ależ nie jest prywatną stacją PiS – najlepszy dowód, że do tej stacji zapraszają kogoś kto powinien siedzieć w komórce lub za kratkami ( Miller, Czarzasty , Biedroń, Lubinałer , Marian Kowalski ) a nawet prowadzącymi programów mogą być osoby o komunistycznych rodowodach – np. taka jedna “blondynka” Monika_Pietkiewicz_Richardson_Zamachowska, kuzynka Kraśki, co to od dziadzia zasiada już trzecie pokolenie w telewizorni. Więc (pamiętna rozmowa z K.Bosakiem – “ja pamiętam jak pan Krzysztof jak z Młodzieżą Wszechpolską biegał w brunatnej koszuli i rozganiał”) może oskarżyć Narodowców o powiązania z Hit-rem (br unatne koszule) , pozostać bezkarna i jeszcze powrócić do telewiazji a oczywiście Narodowcy i Konfederacja jest ZA-MIL-CZA-NA totalnie lub wyzywana od ruskich rozbijaczy , jedynej słusznej partii….

   https://www.pomponik.pl/plotki/news-piotr-krasko-tego-mogliscie-o-nim-nie-wiedziec,nId,1952995

   https://www.dailymotion.com/video/x12ethm

  1. Czarny pijar totalna robi sobie sama i robi to doskonale. Jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera. Cała Polska ma ubaw, gdy ogląda różnych Schetynów i jemu podobnych podwórkowych cwaniaków.

  2. a ty SUWERENIE przyszywany słyszałeś kiedykolwiek zeby w stacji tvn pojawiła się chociaz jedna jakaś informacja która by chociaż w obojętnym świetle przedstawiała nasz rząd ? wiec informuję cie ze takich info tam nie ma, cały czas szydera i wyśmiewanie + skompromitowane osoby które tam są analitykami i komentatorami politycznymi, to jest właśnie kabaret, ludzie którzy sprzedali Polske , główni aktorzy afer w tvn uczą nasz rząd jak ma rządzić, czy to wg ciebie jest normalne ?

 5. to jesst zamiatanie Polakiem. Nie miałam nic do Unii , ale teraz to gorzej niż reżim ruski…..i wiem co mówię…Czekam dnia by wyść z niej

 6. Przeraża mnie głupota osób w tym posłów występujących w programie w TV INFo o godz,20.40. dn.15.12.2018
  Zastanawiają się nad propozycją, “geniusza ekonomicznego” z PO.
  Nie ma sprawy dajmy ludziom 500 złotych ludziom najmniej zarabiającym. W tym momencie co zrobimy z ludźmi zarabiającymi 100, 200, 300, 400, złotych więcej od najniższej, Przecież ich wartość określa pracodawca.
  Boże, czy na tej głu pocie istnieje polityka.
  Dla mnie nie jesteście nawet powietrzem,
  Głu pota ponad miarę!!!!!!!!!

 7. Dlaczego decydenci nie chcą skorzystać z budowy elektrowni na rzekach bez ich spiętrzania według mojego patentu nr zgłoszenia: P.419771. Tanie w budowie ( 100 MW około 500000000) . Koszty eksploatacji nadzór 2 osobowy. 100% ekologiczne wytwarzanie, produkcja. Być może za tanio i brak “pod stołem”.
  Pozdrawiam, Jan

 8. DLA MNIE ADAMOWICZ BYL CZLOWIEKIEM NIEGODNYM.PROSZE PRZECZYTAC SLOWA PANA LEPERA NA TEMAT SYTUACJI POLITYCZNEJ W POLSCE KTORA ODNOSI SIE DO OBECNEJ CHWILI.

  1. No Właśnie w Dla Polski.pl jest zawsze komunikat , że transmisja została zakończona lub materiał niedostępny a przez jakiś czas działała Live, niech ktoś się tym zainteresuje i zrobi tak żeby można było oglądać na żywo, na VOD też raz odbiera raz przyblokowana . Chyba nie po to są te strony , aby nie docierały do ludzi.

 9. Nie moge ogladac na tej stronie TVPinfo. Mieszkam w USA. Czy mozna cos poprawic, bo inne stacje dzialaja dobrze.

 10. Ja tez jestem JU…EM bo zdradzilem swoj kraj wyjezdzajac za granice , To chyba jestem z…m i musze pojechac do Jerozolimy ,przynajmniej raz w zyciu jak na z…a przystalo ,

 11. Ziemiec to mierno ta dziennikarska , liz opozycji tak jak Klarembach , coraz gorsze te TVP info,Rachon i inny “dziennikarz” urządzają sobie dyskotekę , zaproszeni goście przez Rachonia siedzą na stołkach , nawet nie dacie im coś do picia marności , marności za nasze pieniądze

 12. Jak ja nie cierpię stękających , ekajacych ludzi a zwłaszcza dziennikarzy , ekspertów którzy nie maja nic do powiedzenia ale bełkoczących jak by się znali na problemach .

 13. Napieralski , przebieraniec , bez honoru i godności śmie mówić o standardach ??? jakim prawem ,zmieniał partie , nigdzie go nie chcieli zlitowała się nad nim parta także bez godności i idei -PO , Napieralski pasuje to członów tej partii, ten osobnik wszystko zrobił aby zostać przy władzy i apanażach , to żaden polityk tak jak większość w sejmie i senacie to pływające nieczystości, oni maja w d Polskę i Polaków ,

 14. Ubrani w polamidy viscosy polyestry z plytsmi cd z plastikowumi komputerami drądzioby klimat .ubierz sie w welne,len,bawełne okna zrob drewniane , nie wycinaj drxew tiry na tory smietnik europy tonasz kraj ,A ci w ortalionach i sztucznych skorach klimay,wegiel be ,Nie wpuszczajcie do pPolski tirow ze smieciami z Niemiec Wloch .Drzewa sadzic

 15. Dlaczego od dzisiaj zostałem pozbawiony możliwości oglądania TVP INFO on line? Do kogo napisać skargę bo żaden tel tvp nie raczy się odezwać, kpina z widzów. Chyba niekompetentni tam pracują.

 16. Dzięki za wyłączenie od rana TV Info. Ja mogę teraz spokojnie oglądać na youtube prawdziwie prawicowych mediów. Po co mi oglądać Minęła 8.00 i 9.00
  Mimo to pozdrawiam
  Ewa Bartmann ,Kolonia

 17. TVPinfo źle działa w Internecie.W trakcie bieżących audycji wciskają się stare.Tak dzieje się od kilku dni.Czym to jest podyktowane?Zniechęcić oglądających?

 18. Dajcie spokój z tymi komentarzami na żywo. Chcemy oglądać na żywo scenę demonstracji, a nie komentarzy dziennikarskich…to można zrobić później…Na scenie Pietrzak i inni…to nas interesuje…komentarze dziennikarzy zostawcie na potem !! Pozdrawiam Pokazujcie scenę i dajcie głos ludziom na scenie !!!

 19. przykro mi ze moj kraj niszczy takie *** jak sedziowie na ulicy w togach i platforma i nowoczesna nie jestem zwoleniczka pis ale popieram ich porzadek w wymiarze sprawiedliwosci to skandal jak ogladam kaste co wyprawiali z zwyklym rolnikiem zwyklymi ludzi pracy z taka banda borze bron co to za sedziowie ktorzy wychodza na ulice a okradali biednych ludzi rolnik biedny nie mial dlugu tylko sasiad ale zobaczyli nowy traktor to wiechali na prywatna posesjie by mu ukras i zpienierzyc by sie z komornikiem podzielic to zwykly napat bandziorstwo w majestacie prawa dlaczego nie siedzi taki sedzia i komornik co tu za burdel dlaczego rolnik ich nie zabil wtargneli zlodziejie na posesjie kupcie bron rodacy i zabijcie te scierwo to ma byc sedzia co potklada bryloczki by przeciebiorcyukrasc majatek skandal opisze to w kanadzie co sie w polsce w sadach robilo zabieranie mieszkan dobytku czyszczenie kamienic to maja byc polscy sedziowie skandal dam to na swiat jest 5 milionow polakow przez sedziow ekwd pokrzywdzonych chlopak odsiedzial 20 lat za zbrodnie ktorej nie popelnil cale zycie zniszczyli im mu i rodzinie skandal patologia i mase ludzi pokszywdzonych pod rzadami platformy i psl zabito kobiete z nakazu sadu szok za mieszkanie ktore nie chciala opuscic wywieziona do lasu zwiazana nogi rece i wtedy potpalona w majestacie prawa i w majestacie najwyszego sadu niewiem kto by wybral kidawe blonskom ktos nie zrownowarzony psychicznie albo nie polak polacy nie popierajcie sedziow ni platformy krew maja na rekach narodu polskiego to potomkowie komunistow mor dercow

 20. Ojciec Szustak popiera kompromis? Jeśli to prawda, to niech Ojciec Szustak zrzuci habit i przestanie działać jako oszust w habicie. Zapisał się chyba do PO?

 21. Gdzie się ukrył redaktor Rafał Ziemkiewicz ? Dlaczego nie ma Go w tylewizji? Ktokolwiek to wie, proszę o informację.

  Halina

 22. Psssssssssssssssssssst

  kto zatrudnia te reporterkim typu żaklina skowrońska, weronika wydus, czy ta inna blądyna z tvp info co dławi się jak mówi.. łapie powietrze jak zdychająca ryba. Kto zatrudnia takie do telewizji, ja sie pytam?

  Przecież przez to spada wasza oglądalność! !!

  1. Należy zweryfikować dobór komentatorów. A to sepleni, a to bełkocze, a to kluski w gębie, a to pruje jak z automatu, a to cedzi słowa i się jąka, a to jątrzy, a to mówi nie na temat. Panowie i panie- kłania się dykcja, dykcja, dykcja…..

 23. Kiedys bedadz mlodzym obywatelem glosowalem na PO 2x sie zawiodlem i bylem oczukany oby nigdy wiecej tych ludzi liberalnych oczustow caly czas mowia o okradanie panstwa poprzez programy socjalne a oni nic nie dawali i tak samo okradali spoleczenswo oraz kraj w niemczech programy socjalne sa gospodarka w NRW slabnie a programy sa.

 24. nie warto być przeciw Prawu i Sprawiedliwości – to już było (2007-2015) zakończyło się ruiną życia społecznego(współorganizowanie zamachu Smoleńskiego przez rządzącą wówczas w POLSCE koalicje zbirów PsL i PeŁO) oraz ruiną finansów Państwa Polskiego) a dodać należy cichym zamachem na starszych Polaków (planowane i wprowadzone podwyższenie wieku emerytalnego =od 67 roku życia zarówno dla kobiet jak i mężczyzn). WARTO być Polakiem tzn wziąć udział w wyborach i zagłosować na Polską partię Prawo i Sprawiedliwość

 25. czy zwany przez samego siebie oraz emerytowanych eSBeków redaktorem niejaki Leszek Szymowski z gadzinówki “Angora” dawniej odpryskowy schmatławiec tygodnika NIE – łobuza Urban Jerzego -a więc czy ten Leszek Szymowski jest pedofilem ? czy tylko aktywista z “Zatoki Sztuki” ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *