TV Trwam online

Telewizja Trwam to najlepsza ogólnopolska stacja telewizja, jedyna o profilu katolickimPolub TV Trwam online na Facebooku:

Słuchaj także Radio Maryja na żywo


Program Telewizji Trwam:
Kamery i mikrofony Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny “Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy.

Od ponad czterech lat, czyli od pierwszego dnia nadawania Telewizji Trwam, charakterystyczny sygnał oznajmia, że za chwilę rozpocznie się kolejny serwis informacyjny. Na kilkanaście minut programu składa się całodzienna praca wielu ludzi, których nie widzą słuchacze. Redaktorzy, dziennikarze, operatorzy kamer, dźwiękowcy, montażyści, obsługa techniczna, kierowcy… bez tych osób nie będzie serwisu, informacje nie popłyną w świat. Na czym polega ich praca? Jak powstaje program informacyjny? Dzięki uprzejmości naszych kolegów z Telewizji Czytelnicy “Naszego Dziennika” i telewidzowie Telewizji Trwam mogą zajrzeć do dziennikarskiej “kuchni”.
Dzień w redakcji ośrodka telewizyjnego w Warszawie otwiera poranne kolegium. Już wtedy znane są zapowiedzi, co wydarzy się w kraju i na świecie. Redaktorzy dokonują wyboru najważniejszych tematów, planują obsługę interesujących wydarzeń, wyznaczają, kto gdzie pojedzie. Po rozdzieleniu tematów ekipy telewizyjne jadą w teren – na konferencje prasowe, do Sejmu, poza miasto.

Ekipa to trzy osoby: dziennikarz, operator kamery i dźwiękowiec. Tak jak montażyści pracują na sprzęcie najnowszej generacji, wszystko w technologii cyfrowej. Wysokiej klasy fachowcy umieją zapanować nad plątaniną kabli, setkami guzików, przycisków. Najciężej ma operator, który dźwiga sprzęt – duża kamera telewizyjna waży prawie 20 kg. Tam, gdzie dzieją się gorące wydarzenia, reporterzy muszą walczyć o miejsce, o najlepsze ujęcie, a dziennikarze przebić się, żeby zadać pytanie na konferencji prasowej. Do tego codziennie setki przejechanych kilometrów, nawet tylko w obrębie Warszawy.
Często wydarzenia biegną innym rytmem niż ułożony plan dnia. Dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Nagłe zawirowanie polityczne – partie zwołują nieplanowane konferencje prasowe, briefingi. Czy jakiś tragiczny wypadek… Wtedy redaktorzy wydania błyskawicznie wysyłają ekipy w nowe miejsca.
Ważną częścią informacji telewizyjnej jest tzw. setka. W języku mediów oznacza to sto procent głosu i obrazu. Nagrywana jest wypowiedź do kamery, która potem “idzie” w serwisie. Określenia “setka” budzi różne skojarzenia u osób niemających kontaktu z medialnym językiem. Są zdziwione, gdy dziennikarz Telewizji Trwam chce się z nimi umówić… na setkę.
Gdy reporterzy zbiorą informacje, wracają do redakcji. Rozpoczyna się praca nad zgromadzonym materiałem. Trzeba wybrać najlepsze ujęcia, nagrać “offa” – tekst, który podkłada się pod obraz. Montażyści dobierają odpowiednie “przebitki”, potem oglądają je wspólnie z dziennikarzem, ustawiają właściwy poziom dźwięku, żeby telewidz miał wrażenie, że jest uczestnikiem oglądanego wydarzenia. Z wielogodzinnego materiału powstaje parominutowa relacja. Całość nagrania trafia do archiwum.
Po zmontowaniu materiału rozpoczynają się przygotowania do emisji w studiu. Redaktor wydania układa kolejność pojawienia się informacji w serwisie. W tym czasie prezenter szykuje się do występu na wizji, by przedstawić wiadomości. Ostatnie muśnięcie pudrem, poprawienie fryzury, która musi prezentować się nienagannie. Sygnał… I rozpoczyna się emisja. Oczywiście wszystkie serwisy nadawane są na żywo. Gdy w ostatniej chwili pojawi się nowa ważna informacja, jest odczytywana w trakcie wydania.
Codziennie warszawski ośrodek Telewizji Trwam przygotowuje cztery serwisy informacyjne: o godz. 16.00, 18.05, 20.00 i tuż po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. W każdym wydaniu prezentowane są informacje z Polski i ze świata, te ostatnie przekazywane głównie za pośrednictwem Agencji Reutera. Ale nie tylko. Ekipy TV Trwam jeżdżą za granicę, obsługując ważne wydarzenia, np. relacjonowały pielgrzymkę Ojca Świętego Benedykta XVI w Niemczech, sprawę ekstradycji Edwarda Mazura czy pogrzeb Siostry Łucji – była to jedyna ekipa z Polski. Telewizja Trwam stale współpracuje z watykańską telewizją Telepace i telewizją SAT 2000 Episkopatu włoskiego. Dzięki temu telewidzowie mogą oglądać relacje ze wszystkich uroczystości z udziałem Ojca Świętego na terenie Włoch.

Tym, co wyraźnie odróżnia serwisy TV Trwam, od wielu innych stacji, jest szacunek dla człowieka, dla jego godności. Przekazywane wiadomości nie epatują przemocą i brutalnością, nie żerują na ludzkich dramatach i nieszczęściach. Dziennikarze nie wkraczają w życie prywatnych ludzi, nie upubliczniają ich tragedii. Tylko w serwisach TV Trwam można zobaczyć przemilczane w innych mediach i agencjach informacje o obronie życia, filmy z badań USG pokazujące życie dziecka w łonie matki. W ten sposób Telewizja służy cywilizacji życia i realizuje wielkie zadanie nałożone na Rodzinę Radia Maryja przez Ojca Świętego Jana Pawła II.
W odróżnieniu od innych stacji serwisy TV Trwam uwzględniają więcej wiadomości z życia Kościoła: w każdą środę jest relacja z papieskiej audiencji, w niedzielę z modlitwy “Anioł Pański” z Watykanu. – Staramy się też pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych, zwłaszcza tych z najnowszej historii Polski – mówi redaktor Dariusz Pogorzelski. Stąd na antenie przypominane są postaci wielkich bohaterów okresu II wojny światowej i czasów powojennych, prześladowanych przez reżim komunistyczny. Często w serwisie można zobaczyć widowiskowe rekonstrukcje bitew historycznych – pod Olszynką Grochowską, nad Bzurą, bardzo atrakcyjne dla widzów w każdym wieku. W ten sposób TV Trwam przypomina o dziedzictwie kulturalnym naszego Narodu, pomaga budować świadomość historyczną, zwłaszcza młodego pokolenia.
Serwisy informacyjne przygotowuje młody zespół. Najważniejszym standardem ich pracy jest dochowanie najwyższej staranności w przekazywaniu obrazu wydarzeń, obiektywnie, bez złośliwości. – Nawet nieżyczliwi mówią, że u nas nie ma manipulacji – przyznają.
Dziełem zespołu redakcji warszawskiej jest najnowszy program publicystyczny TV Trwam – “Polski punkt widzenia”. Prowadzony na żywo o 21.30. Do studia zapraszani są politycy, eksperci, działacze, którzy komentują w pogłębiony sposób najważniejsze wydarzenia dnia. I tak w trzech pierwszych wydaniach “Polskiego punktu widzenia” o proteście służby zdrowia mówił wiceminister Bolesław Piecha, o projekcie reformy finansów państwa wicepremier Przemysław Gosiewski, a najważniejsze tematy polskiej polityki zagranicznej przybliżał wiceminister Paweł Kowal.
Praca w redakcji trwa bez przerwy, stale trzeba śledzić agencje, oglądać światowe stacje telewizyjne, by nie przeoczyć ważnej informacji, wyłapać ciekawy temat, który warto przedstawić publiczności TV Trwam.
Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. To z myślą o Państwu.
Małgorzata Rutkowska

tv-trwam.pl

Zobacz:
Budowa świątyni w Toruniu

Oglądaj najnowsze Informacje Dnia – codziennie w TV Trwam

5
2

Zostawiliście 682 wypowiedzi w temacie “TV Trwam online

 1. antoni17 napisał(a):

  To najbardziej kulturalna telewizja.Tworzą ją ludzie bardzo kulturalni,z wielką kulturą osobistą,wrażliwi,patrioci,z głęboką wiarą w Stwórcę.Dzięki za to Maryi i ludziom którzy to dzielo wspomagają.

  2

  1
  • roberta napisał(a):

   jeśli się modlisz to pomódl się o zdrowie bo o rozum to już zapóżno.Trzeba było dzisiaj słuchać na żywo Jacka Susina o 21:30 – jaką on ciemnotę wciskał…a redaktor to wszystko łykał…..

   1

   0
 2. Stanisław napisał(a):

  Bardzo lubię oglądać TV-Trwam, słuchać Radio Maryja. Są to dla mnie media wiarygodne, nie porównywalne z istniejącymi mediami różnego gatunku w Polsce w których mnoży się gebelsowski kłam “kłam,kłam,………. a wszyscy ci uwierzą”. TV-Trwam i Radio Maryja jest medium uniwersalnym edukacyjnym opartym na prawdzie, zwiedzy tej korzysta moja rodzina i bliscy znajomi. Życzę i w imieniu znajomych dalszych sukcesów opartych na prawdzie.

  1

  2
 3. Alex napisał(a):

  Witam
  Dwa dni temu oglądałem program wieczorny ( polski punkt widzenia) nt. umowy gazowej

  W niezwykle interesujący sposób wypowiadał się prezes Fundacji Republikańskiej p.Wipler.
  Czy macie pliki mp3 z nagraną audycją?
  Jeżeli nie macie jeszcze archiwum dźwiekowego z takich audycji , to może ze względu na wagę tematów poruszanych , powinniście takie archiwum założyć?
  pozdrowienia

  Aleksande ISKRA

  0

  0
 4. Alex napisał(a):

  Witam
  Dwa dni temu oglądałem program wieczorny ( Polski Punkt Widzenia) nt. umowy gazowej

  W niezwykle interesujący sposób wypowiadał się prezes Fundacji Republikańskiej p.Wipler.
  Czy macie pliki mp3 z nagraną audycją?
  Jeżeli nie macie jeszcze archiwum dźwiekowego z takich audycji , to może ze względu na wagę tematów poruszanych , powinniście takie archiwum założyć?
  pozdrowienia

  Aleksander ISKRA

  0

  0
 5. obnie.pl napisał(a):

  Bardzo dobry materiał w sprawie umowy gazowej z Rosją, fragment:
  Reakcja Putina jest tym bardziej zagadkowa, że na początku marca br. w tej sprawie wypowiedział się dyrektor spółki Nord Stream ds. pozwoleń Dirk von Ameln, stwierdzając, że ?bardzo poważnie potraktowaliśmy zastrzeżenia strony polskiej. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć możliwe do przeprowadzenia rozwiązanie służące bezpieczeństwu gazociągu i żeglugi?. Zmiany w projekcie gazociągu miały spowodować, że zostanie on wkopany pod dno morskie na odcinku 20 km oraz przesunięty na głębsze wody na odcinku 12 km z gwarantowaną minimalną głębokością 16 metrów, by zapewnić tankowcom niezakłócony dostęp do portów w Szczecinie i Świnoujściu. Już wówczas było jednak wiadomo, że strona polska chciałaby mieć zagwarantowaną 17-metrową głębokość dojścia i trudno przypuszczać by ta kwestia mogła być zaskoczeniem dla Rosji.
  całość: http://24l.eu/aq

  0

  0
 6. Eugeniusz napisał(a):

  Co ten gość wygaduje ze największy kościół w Polsce jest w Gdańsku . Ten Pan jest chyba słabo zorientowany bo najwiekszym kościołem w Polsce jest BAZYLIKA w LICHENIU.

  0

  0
  • Renia=Boguchwała napisał(a):

   DROGI KOLEGO DLA BOGA TAM JEST TYLKO DOBRZE GDZIE JEST ADOROWANY KOCHANY TAM GDZIE ZYJA WIERZACY I KOCHAJACY SIE NA WZAJEM LUDZIE BO CHYBA WIESZ CO SIE STALO Z SWIATYNIĄ JEROZOLIMSKA KTORA CUDEM TEZ BYLA W AFRYCE AZJI AMERYCE POL KOSCIOY SA ZE CZCINY STRZECHĄ KRYTE ALE BOG TAM MA PRAWDZIWA BAZYLIKE BO JEST TAM KOCHANY PRAWDZIWIE WIEC CHYBA WIESZ ZE HUJA WARTE SA KOLONIA KATEDRA BO TAM TYLKO TURYSCI A LUDZI NI MA

   0

   1
  • Renia=Boguchwała napisał(a):

   DROGI KOLEGO DLA BOGA TAM JEST TYLKO DOBRZE GDZIE JEST ADOROWANY KOCHANY TAM GDZIE ZYJA WIERZACY I KOCHAJACY SIE NA WZAJEM LUDZIE BO CHYBA WIESZ CO SIE STALO Z SWIATYNIĄ JEROZOLIMSKA KTORA CUDEM TEZ BYLA W AFRYCE AZJI AMERYCE POL KOSCIOY SA ZE CZCINY STRZECHĄ KRYTE ALE BOG TAM MA PRAWDZIWA BAZYLIKE BO JEST TAM KOCHANY PRAWDZIWIE WIEC CHYBA WIESZ ZE HUJA WARTE SA KOLONIA KATEDRA BO TAM TYLKO TURYSCI A LUDZI NI MA

   0

   0
  • roberta napisał(a):

   Przepraszam ale Licheń to nie jest kościół – to jest pałac macharadży….

   0

   0
 7. myszka napisał(a):

  Radio Maryja mnie uspakaja,działa na mnie jak balsam,mój mąż który kiedyś troszeczkę kpił z tego radia, dziś to jest jego radio czy w domu,czy w samochodzie,zawsze na tej stacji jest włączone. Bardzo serdecznie pozdrawiam telewidzów TRWAM jak i radio Maryja.

  0

  0
 8. Grazia napisał(a):

  Dzieki Ci Boże ,że istnieje TV Trwam , jedyna telewizja obiektywnie przedstawiajaca fakty. Tylko w TV Trwam mozna dowiedziec się prawdy o polskiej gospodarce i polityce. Dyskusje , które sie tu odbywaja wyczerpująco omawiaja problemy dotyczące naszej Ojczyzny. Szkoda,że tej TV nie może ogladać więcej Polaków . Dziekujemy z mężem ,że istniejecie.

  0

  0
 9. Mateusz napisał(a):

  Zapraszam do obejrzenia filmu zawierającego merytoryczną krytykę aktualnego rządu PO:

  0

  0
 10. halina napisał(a):

  Bóg wielki zapłać za te wszystkie dzieła,za ogromny trud waszej pracy drodzy ojcowie,za uczelnię,za studentów,za pracowników cywilnych Niech Błogosławi Bóg Ojciec,Syn i Duch święty i Matka zawsze dziewica z wyrazami szacunku i podziękowania.

  0

  0
 11. RENATA napisał(a):

  DZIENIKARZ ROZPOCZYNAJĄCY NAGRYWANIE CZY MA OBOWIĄZEK SIĘ PRZEDSTAWIĆ I POINFORMOWAĆ ZE ROZMOWA JEST NAGRYWANA A I JESZCZE JEDNO CZY MA PRAWO WEJŚĆ NA PRYWATNĄ POSESJE

  0

  0
 12. Grażyna napisał(a):

  Telewizja Trwam i Radio Maryja To wspaniałe dzieła dzięki którym możemy doświadczyć co tak naprawdę dzieje się w naszej kochanej Polsce zobaczyć coś zupełnie odmiennego ,od tego czym karmi naród telewizja komercyjna .Możemy poznać osoby o wysokiej kulturze osobistej i miłości do naszego kraju ,to jest bardzo budujące dla zwykłych ludzi ,ponieważ dzięki takim mediom nie czują się zagubieni i osamotnieni myślę tu szczególnie o osobach samotnych i chorych . Słuchając słowa Bożego ,o każdej porze mogą się jednoczyć w modlitwie poprzez Radio Maryja czy uczestniczyć we mszach świętych .To że są takie media w Polsce to zasługa naszej Matki Niebieskiej a podwykonawcą tego jest ksiądz dr.Rydzyk za co z całego serca Bóg Zapłać i Szczęść Boże na dalsze lata oby się rozwijało to szlachetne dzieło na cały świat.

  0

  0
 13. Danuta napisał(a):

  dzięki,że Pan Bóg dał nam O. Rydzyka i prowadzi to dzieło- Boże dzieło.

  0

  0
 14. ewelina p napisał(a):

  wszystko by bylo ok gdyby byl lepszy odbior, bo czasami to naprawde brak slow,technologia w koncu musi dotrzec do polski!!!

  0

  0
 15. WALPURG napisał(a):

  TRWAJCIE W IMIĘ BOGA I POLSKI !!!!

  0

  0
 16. Warius napisał(a):

  Witam dla mnie TV TRWAM to jedyne rzetelne medium 🙂

  0

  0
 17. Jadwiga Siotor napisał(a):

  Od wielu lat jestem wierną słuchaczką Radia Maryja .Wszystkie odbiorniki radiowe w moim domu są dostrojone tylko do tej stacji.Można powiedzieć , że
  słucham radia “na okrągło “, codziennie do godz. 2 w nocy.
  Oglądam także telewizję TRWAM od momentu jej powstania. Zarówno Radio
  Maryja jak i telewizja TRWAM są dla mnie bardzo ważne , ponieważ ewangelizują mnie i moją rodzinę , dostarczają wiarygodnych informacji ,
  nie zakłamują rzeczywistości , zapraszają do audycji niekłamane autorytety-
  duchownych i świeckich , emitują ładną i dobrą muzykę.
  Utożsamiam się z tymi mediami i wspieram je finansowo. Reklamuję je także
  wśród znajomych i nieznajomych.

  0

  0
 18. Stan napisał(a):

  Urocze cenzurowanie.. I kto tu jest zwolennikiem cenzury?? Jak za czasów PRL. Jak coś się nie podoba, to usuwamy.. Ot. Autorytaryzm “patriotyczny”… A zwalczają obecny “autorytaryzm”.. Chore…

  0

  0
 19. Andrzej napisał(a):

  Witam dla mnie TV TRWAM to jedyne rzetelne medium

  0

  0
 20. Elżbieta napisał(a):

  Dziękuję Bogu i ojcu Rydzykowi za “Radio Maryja ” i “Telewizję Trwam”
  Słucham i oglądam te media od ponad dwóch lat.Poleciła mi -“Rozmowy niedokończone” -sprzedawczyni w sklepie. Od tamtej pory systematycznie oglądam “Polski punkt widzenia ” i słucham, o ile mam czas, porannych homili.
  Telewizja Trwam i Radio Maryja ,są to jedyne obiektywne media polskie ,uczące patriotyzmu i miłości do Boga.Oby Pan miał je w swojej opiece.

  0

  0
 21. Kazimierz Wichecki napisał(a):

  Oglądam, słucham i czytam media ojca dyrektora doktora Rydzyka. Życzę wam powodzenia, wpłacam co miesiąc stałą kwotę pieniędzy z mojej renty. Alleluja i do przodu.

  0

  0
 22. halina napisał(a):

  Jestem również słuchaczką Radia Maryja,a przez internet tv Trwam,wspieram z mężem datkiem i modlitwą,porady wtorkowe z audycji dla małżonków i rodziców są cudowne,tak wiele wnoszą w nasze życie,rozmowy niedokończone..po prostu uniwersytet w domu.Bóg wielki zapłać za wszystko,wszystkim którzy tworzą te dzieła.

  0

  0
 23. Darek napisał(a):

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica.Mija 10 lat jak słucham Radia Maryja,więc mam jako takie rozeznanie i zawsza staram się radia bronić,promować je.Wielkie Bóg zapłać o.dr.Tadeuszowi za tą niezłomną służbę Bogu,Kościołowi i Ojczyźnie.Zapraszam wszystkich na okrągłą 20-rocznicę powstania Radia Maryja doTorunia na 3 grudnia.

  0

  0
 24. michal-ks napisał(a):

  Ciekawe filmy mają, bardzo pouczające dla ludzi. Zadowala mnie też że jest to stacja gdzie ludzie się modlą na żywo. Ale nie lubię słuchać wiadomości. Nie interesują mnie pogadanki na temat co się dzieje w Polsce. (Oprócz spraw które dotyczą kościoła i katolika). Ja wystarczająco mam zdarzeń dziejących się koło mnie. Kochajmy Boga. Bóg zapłać słuchaczom Radia Maryja. Niech Bóg was błogosławi.

  0

  0
  • Danusia napisał(a):

   Przykre i obrzydliwe, że Katolików próbuje się zepchnąć poza margines życia społecznego. Coraz częściej slyszymy ,,Weźcie te swoje krzyże i zamknijcie się z nimi w kosciołach”.
   Jestem ogromnie wdzięczna TV Trwam i Radiu Maryja za wiadomości z kraju i ze świata opatrzone komentarzami  uznanych autorytetów. Wiele z nich jest pomijane i wykrzywiane przez inne media. 
    Jesteśmy  bardzo cennymi obywatelami, przez  podatki utrzymujemy struktury państwowe a   chrześcijański system wartości   wzmacnia normy społeczne.
    Mamy prawo i obowiązek  uczestniczyć w życiu społecznym Ojczyzny.
    Mamy prawo i obowiązek  zadbać by  dziedzictwo Polski znały i pielęgnowały  nasze Dzieci.

   0

   0
 25. jadwigapieprzak napisał(a):

  Radio Maryja slucham prawie od samego początku istnienia,Szukalam radia aby moc sluchac ,moją mamę [obecnie już nieżyjąca]zachęciłam do sluchania ,Zorganizowalam jej male radyjko,była szczęsliwa ze mogla się razem modlic ze sluchaczami.nadal Was slucham i Bogu dziękuję za Wasze istnienie.Słucham WAs każdego dnia,Pozdrawiam i życzę wielu sukcesow,jadwiga emerytka

  0

  0
 26. Stanisław Redlarski napisał(a):

  Regularnie odbieram “Apel Jasnogórski”. Przykre są częste przerwy w transmisji. Proszę też zwrócić uwagę na to, żeby transmisja była zaopatrzona w napis “na żywo” tylko wtedy, kiedy tak jest rzeczywiście. Np. szokuje na początku transmisji błękitne niebo w grudniu. Szokuje też to, że w nabożeństwie uczestniczy na początku stale ci sami uczestnicy, oraz wykonywana w jednym momencie zmiana kwiatów przy ołtarzu,
  Szczęść Boże!

  0

  0
 27. sprzeciw napisał(a):

  Dołącz do akcji organizacji społecznych w tym Stowarzyszenia Interesu Społecznego o unieważnienie decyzji KRRiT ws. odmowy koncesji dla TV TRWAM, ze względu na rażące naruszenie prawa w toku postępowania koncesyjnego. Więcej na stronach http://serwis21.blogspot.com/2012/01/uniewazniamy-decyzje-krrit-odmowy.html i http://pe2012-sis.blogspot.com/2012/01/uniewazniamy-decyzje-krrit-odmowy.html

  0

  0
 28. Zbigniew napisał(a):

  Chciałbym się dowiedzieć jak można oglądać na pełnym ekranie w internecie telewizję Trwam

  0

  0
 29. admin napisał(a):

  oczywiście że można. Proszę kliknąć szybko 2x na ekran odtwarzanego przekazu TV TRWAM.

  0

  0
 30. Zbigniew napisał(a):

  Czy wczarajsza transmisja z komisjio o przydzielenie konce sji na Telewizję Trwam była specjalnie przerywana i zakłócana, czy to wina komputera.Z góry dziękuję za odpowiedż.

  0

  0
 31. admin napisał(a):

  widzę tutaj conajmniej 2 potencjalne przyczony:
  – obciązone u Pana łącze o tej porze
  – obciążony serwer streamujący TV TRWAM online
  Nie obwiniałbym tutaj nikogo. TV TRWAM zyskuje na popularności 🙂

  0

  0
 32. jozefa konecka napisał(a):

  kazdy kto poczuwa sie ze jest prawdziwym katolikiem ,wierzacym i praktykujacym ,powinien wyrazic wielkie obuzenie dla tego p.przewodniczacego ktory nie zgadza sie , odnosnie przyznania
  koncesji dla tv trwam ,ta tel. to najwiekszy majatek ,DLA WSZYSTKICH POLAKOW NA CALYM GLOBIE .PAN BOG NIE KWAPLIWY ALE ZAPLATLIWY.
  wierna sluchaczka tv trwam.

  0

  0
  • gość napisał(a):

   Ja jestem ateistą, ale przede wszystkim Polakiem i nie mogę patrzeć, jak władza próbuje zamknąć usta TV Trwam, a jako obywatel chciałbym móc poznać wypowiedzi każdej strony, bo jak się przekonałem, informacji takich jakie można usłyszeć na antenie Radia Maryja, nie ma nigdzie indziej, są kompletnie pomijane przez mainstreamowe media. 

   Podrawiam i mam nadzieję, że prawda zwycięży.

   0

   0
 33. Nesta napisał(a):

  (…)

  0

  0
 34. Nesta napisał(a):

  (…)

  0

  0
 35. sun napisał(a):

  Pozdrawiam wszystkich słuchaczy tv TRWAM  … SZCZĘŚĆ BOŻE  🙂

  0

  0
 36. sun napisał(a):

  Pozdrawiam wszystkich słuchaczy tv TRWAM  … SZCZĘŚĆ BOŻE  🙂

  0

  0
 37. Markmund napisał(a):

  ALL THE TIME I CAN SEE THE BLACK SCREEN

  0

  0
 38. Markmund napisał(a):

  ALL THE TIME I CAN SEE THE BLACK SCREEN

  0

  0
 39. Jarek napisał(a):

  Dlaczego tak dużo jest tutaj nacjonalizmu, szowinizmu, rasizmu, mściwości, a tak mało tolerancji i przebaczenia?

  0

  0
  • Ouri1 napisał(a):

    Nie  ma  tu  niedobrego , ale  spróbuj  przeżyć  rok  za  350 PLN na osobę  …  Ty  nie  szukasz  chleba  i  dobra  , wydaje  mi  się  że cieszy  cię  hedo  o  he ?

   0

   0
  • Danusia napisał(a):

   ,,Pod hasłami tolerancji kryje sie nietolerancja” mówił Jan Paweł II.
   Polska to Nasz Dom. U Siebie mamy  prawo  żyć według Naszej religii, kultury i tradycji.    Więcej …. mamy obowiązek bronić tych wartości, pielęgnować je i wychowywać  w nich nasze dzieci.
   Nie wyobrażam sobie, mówiąc obrazowo, by ktoś wszedł do mojego gospodarstwa domowego przestawiał w nim meble, przekopywał rośliny a co gorsze żądał życia dla mojej rodziny według  norm i zasad, które sam ustalił……To paranoja a nie tolerancja.
   Zgodnie z Polską tradycją jaką jest gościnność,  przyjmę i ugoszczę gościa ale według moich zasad i to on musi się dostosować.  Zasady w moim domu ustalam Ja i to jest zdrowe i przyzwoite.
   Nie pozwólmy, w ramach tzw. tolerancji, wyrzucać się z Naszego Domu- OJCZYZNY.
    

   0

   0
  • Dietruhegmbh napisał(a):

   Jagbym czytał GW, albo słuchał Tuska, Komorowskiego i ich zakłamanych szczekaczek. Złodziej Jarek krzyczy: łapać złodzieja!
   A oto słownik PO i ich neobolszewickich mocodawców, z którego ty Jarku korzystasz:

   Patriotyzm, umiłowanie Ojczyny, dbałość o swój dom, pielęgnowanie kultury narodowej, propagowanie wartości chrześcijańskich, w tym Dekalogu, stawianie oporu sowieckiom zaborcom  –  to “nacjonalizm, szowinizm i rasizm”.

   Domaganie się prawdy i dochodzenie jej, a także wola postawienia morderców, złodziei i zdrajców przed sądem, to – “mściwość”.

   Zamykanie obu oczu na złodziejstwo, kłamstwo, dewastację kultury narodowej, prześladowania chrześcian – to “tolerancja”.

   Rezygnacja z wymierzenia sprawiedliwej kary mordercom, złodziejom, zdrajcom i oszustom, sczególnie tym piastującym wysokie urzędy w państwie – to “przebaczenie” .

   Idź chłopie do dobrego egzorcysty, bo piekło już na ciebie czeka.  

   0

   0
  • Dudekblady napisał(a):

   Jarek weź sie w garść chłopie -moze masz boleści i uzywasz słow których nie rozumiesz. No cóż życze ci ZDROWIA !

   0

   0
  • Wladek napisał(a):

    Jarek cos ci sie przestawilo ? Czy jeszcze nie ochłonęłes po   po rozmowie z antyfaszystami  Szczuki

   0

   0
  • isaburo napisał(a):

   Jest takie słowo : PATRIOTYZM . Dla takich stworów jak ty, wychowanych przez TVN, Polsat, RMF FM, Judenblat itp. to słowo jest archaizmem i wręcz jest ośmieszane. Ludziom, którzy mienią sie patriotami, zarzuca się właśnie to, co napisałeś: ” Dlaczego tak dużo jest tutaj nacjonalizmu, szowinizmu, rasizmu, mściwości, a tak mało tolerancji”. Partiotyzm, to umiłowanie swojej OJCZYZNY. Wiadomo, komu to nie w smak, bo ojczyznę ma wszędzie. A przebaczenia jest aż nadto, bo gdyby go nie było, to takie mściwe i dogłębnie zindoktrynowane karykatury ludzkie, nie miałyby prawa bytu w tej ojczyźnie.

   0

   0
 40. Jarek napisał(a):

  Dlaczego tak dużo jest tutaj nacjonalizmu, szowinizmu, rasizmu, mściwości, a tak mało tolerancji i przebaczenia?

  0

  0
  • Ouri1 napisał(a):

    Nie  ma  tu  niedobrego , ale  spróbuj  przeżyć  rok  za  350 PLN na osobę  …  Ty  nie  szukasz  chleba  i  dobra  , wydaje  mi  się  że cieszy  cię  hedo  o  he ?

   0

   0
  • Danusia napisał(a):

   ,,Pod hasłami tolerancji kryje sie nietolerancja” mówił Jan Paweł II.
   Polska to Nasz Dom. U Siebie mamy  prawo  żyć według Naszej religii, kultury i tradycji.    Więcej …. mamy obowiązek bronić tych wartości, pielęgnować je i wychowywać  w nich nasze dzieci.
   Nie wyobrażam sobie, mówiąc obrazowo, by ktoś wszedł do mojego gospodarstwa domowego przestawiał w nim meble, przekopywał rośliny a co gorsze żądał życia dla mojej rodziny według  norm i zasad, które sam ustalił……To paranoja a nie tolerancja.
   Zgodnie z Polską tradycją jaką jest gościnność,  przyjmę i ugoszczę gościa ale według moich zasad i to on musi się dostosować.  Zasady w moim domu ustalam Ja i to jest zdrowe i przyzwoite.
   Nie pozwólmy, w ramach tzw. tolerancji, wyrzucać się z Naszego Domu- OJCZYZNY.
    

   0

   0
  • Dietruhegmbh napisał(a):

   Jagbym czytał GW, albo słuchał Tuska, Komorowskiego i ich zakłamanych szczekaczek. Złodziej Jarek krzyczy: łapać złodzieja!
   A oto słownik PO i ich neobolszewickich mocodawców, z którego ty Jarku korzystasz:

   Patriotyzm, umiłowanie Ojczyny, dbałość o swój dom, pielęgnowanie kultury narodowej, propagowanie wartości chrześcijańskich, w tym Dekalogu, stawianie oporu sowieckiom zaborcom  –  to “nacjonalizm, szowinizm i rasizm”.

   Domaganie się prawdy i dochodzenie jej, a także wola postawienia morderców, złodziei i zdrajców przed sądem, to – “mściwość”.

   Zamykanie obu oczu na złodziejstwo, kłamstwo, dewastację kultury narodowej, prześladowania chrześcian – to “tolerancja”.

   Rezygnacja z wymierzenia sprawiedliwej kary mordercom, złodziejom, zdrajcom i oszustom, sczególnie tym piastującym wysokie urzędy w państwie – to “przebaczenie” .

   Idź chłopie do dobrego egzorcysty, bo piekło już na ciebie czeka.  

   0

   0
  • Dudekblady napisał(a):

   Jarek weź sie w garść chłopie -moze masz boleści i uzywasz słow których nie rozumiesz. No cóż życze ci ZDROWIA !

   0

   0
  • Wladek napisał(a):

    Jarek cos ci sie przestawilo ? Czy jeszcze nie ochłonęłes po   po rozmowie z antyfaszystami  Szczuki

   0

   0
  • isaburo napisał(a):

   Jest takie słowo : PATRIOTYZM . Dla takich stworów jak ty, wychowanych przez TVN, Polsat, RMF FM, Judenblat itp. to słowo jest archaizmem i wręcz jest ośmieszane. Ludziom, którzy mienią sie patriotami, zarzuca się właśnie to, co napisałeś: ” Dlaczego tak dużo jest tutaj nacjonalizmu, szowinizmu, rasizmu, mściwości, a tak mało tolerancji”. Partiotyzm, to umiłowanie swojej OJCZYZNY. Wiadomo, komu to nie w smak, bo ojczyznę ma wszędzie. A przebaczenia jest aż nadto, bo gdyby go nie było, to takie mściwe i dogłębnie zindoktrynowane karykatury ludzkie, nie miałyby prawa bytu w tej ojczyźnie.

   0

   0
 41. ania napisał(a):

  Przez tą tolerancję dajemy prawo domagania się swoich praw przez mniejszości, których nie można dotknąć. Później mniejszość rządzi większością.  Tak nie może być . Kochać to głosić wartości chrześcijańskie tak jak Jezus – On ciągle chodził , nauczał. Należy ruszyć się z domów, używać internetu i przekazywać to znajomym , na forach i poprzez inne formy przekazu. 

  0

  0
 42. ania napisał(a):

  Przez tą tolerancję dajemy prawo domagania się swoich praw przez mniejszości, których nie można dotknąć. Później mniejszość rządzi większością.  Tak nie może być . Kochać to głosić wartości chrześcijańskie tak jak Jezus – On ciągle chodził , nauczał. Należy ruszyć się z domów, używać internetu i przekazywać to znajomym , na forach i poprzez inne formy przekazu. 

  0

  0
 43. Pawełek napisał(a):

  tutaj jest Polska!

  0

  0
 44. Pawełek napisał(a):

  tutaj jest Polska!

  0

  0
 45. M Kozik napisał(a):

  Tutaj jest to co najgorsze w polskim narodzie!!! Jestem Polakiem a nie pis-AKIEM

  0

  0
 46. M Kozik napisał(a):

  Tutaj jest to co najgorsze w polskim narodzie!!! Jestem Polakiem a nie pis-AKIEM

  0

  0
 47. Dudekblady napisał(a):

  Był luty 1940 Zakopane -odbywała się III metodyczna konferencja nkwd-gestapo-planowano
  masowe mordy na polakach. Już w kwietniu polscy oficerowie zostali wymordowani- niemcy
  robili to samo . Alianci kazali nam cicho siedziec bo to było po 41 nie koalicyjne. Sprzedali nas nie pierwszy raz. Jest wiele wczesniejszych doswiadczen z naszymi malowanymi sojusznikami .Ja już się nie doczekam lub co gorsze to nigdy nie nastapi BY polacy wreście zmądrzeli.Wymordowano prawie całą elite polską/ bo o nia mi chodzi/.Stalin przy poklasku naszych “sojuszników” przywiózł nowa “elitę”. Była to chołota bandycka i to jest faktyczny rodowód. No i cóż ja jestem ZMUSZONY do bezradnego słuchania i przypatrywania sie tej obecnej rzeczywistości,Nie nie bede sie biernie przyglądał degradacji Polski ale jestem realistą i pisze do mojej stacji więc  licze na zrozumienie. Jestesmy co tu dużo mówic w mniejszości. Nie widzę narazie /a bardzo chciałbym się mylic/ wyjścia tej otumanionej 70%
   wiekszości i jej chęci dojrzenia do dojrzałości. Naprawde nie widzę! Armia i przemysł to podstawa egzystencji trwania. Przemysł faktycznie zlikwidowano armię też i co………….?
  Czy można liczyć się z państwem 38 mln które przy absolutnej bierności a wręcz oklaskach
  pozwala to wszystko dokonac ? Co to jest/muszę się ograniczć w nazwanie tej durnoty/.
  Nkt i nigdy nie będzie się z nami liczył doputy będziemy tak kolosalnymi naiwniakami.Najemnicy sa bardzo cwani  mówiac /jeśli ludzie się burzą/ to ochydny jezyk
  to nieddopuszczalnee itd itd. -klasyka nkwd. A naiwniaki klaszcza tak tak to niedopuszczalne
  krzyk i wrzawa jak na grodzie CHWOSTKA/stara baśń/ .Ot polsza -tak tam w Moskwie i gdzie indziej mówia, tak rozmawiaja między sobą na salonach tzw europejskich. BYĆ słabym
  to jest dopiero polityka. PRZEPRASZAM tych co mają delikatny pogląd ale prawda jest bolesna i nie pomogą tu zadne zaklęcia bo ona JEST. To tylko tyle bo nigdy sie nie dodzwonię w trakcie rozmów.

  0

  0
  • serce Boze napisał(a):

    tego sie juz Pan nie doczeka ale fakt ze my zawsze w dupe wchodziliśmy,zachod natomiast mial nas w powazaniu i tylko doil oszukiwał,a teraz nas tez dupcza nasza ziemia w rekach zachodnich dzierzawcow i te hujowe wiatraki,tak samo handel w rekach swiatowych koncernow i nie ma nas faktycznie ale jest wsrod nas Bog hehehehehe i tego nam nikt nie zabierze bo was kocha i dziekuje zescie wytrzymali tyle prob i wywyzsza was Polakow na tron postawil i pierscien włozył bo ostatni sa dzis pierwszymi kocham was Matka boska Czestochowska buziaki dla ciebie kochany dozyles ze Bog z tobą na necie szosuje kocham cie madralo

   0

   0
 48. Dudekblady napisał(a):

  Był luty 1940 Zakopane -odbywała się III metodyczna konferencja nkwd-gestapo-planowano
  masowe mordy na polakach. Już w kwietniu polscy oficerowie zostali wymordowani- niemcy
  robili to samo . Alianci kazali nam cicho siedziec bo to było po 41 nie koalicyjne. Sprzedali nas nie pierwszy raz. Jest wiele wczesniejszych doswiadczen z naszymi malowanymi sojusznikami .Ja już się nie doczekam lub co gorsze to nigdy nie nastapi BY polacy wreście zmądrzeli.Wymordowano prawie całą elite polską/ bo o nia mi chodzi/.Stalin przy poklasku naszych “sojuszników” przywiózł nowa “elitę”. Była to chołota bandycka i to jest faktyczny rodowód. No i cóż ja jestem ZMUSZONY do bezradnego słuchania i przypatrywania sie tej obecnej rzeczywistości,Nie nie bede sie biernie przyglądał degradacji Polski ale jestem realistą i pisze do mojej stacji więc  licze na zrozumienie. Jestesmy co tu dużo mówic w mniejszości. Nie widzę narazie /a bardzo chciałbym się mylic/ wyjścia tej otumanionej 70%
   wiekszości i jej chęci dojrzenia do dojrzałości. Naprawde nie widzę! Armia i przemysł to podstawa egzystencji trwania. Przemysł faktycznie zlikwidowano armię też i co………….?
  Czy można liczyć się z państwem 38 mln które przy absolutnej bierności a wręcz oklaskach
  pozwala to wszystko dokonac ? Co to jest/muszę się ograniczć w nazwanie tej durnoty/.
  Nkt i nigdy nie będzie się z nami liczył doputy będziemy tak kolosalnymi naiwniakami.Najemnicy sa bardzo cwani  mówiac /jeśli ludzie się burzą/ to ochydny jezyk
  to nieddopuszczalnee itd itd. -klasyka nkwd. A naiwniaki klaszcza tak tak to niedopuszczalne
  krzyk i wrzawa jak na grodzie CHWOSTKA/stara baśń/ .Ot polsza -tak tam w Moskwie i gdzie indziej mówia, tak rozmawiaja między sobą na salonach tzw europejskich. BYĆ słabym
  to jest dopiero polityka. PRZEPRASZAM tych co mają delikatny pogląd ale prawda jest bolesna i nie pomogą tu zadne zaklęcia bo ona JEST. To tylko tyle bo nigdy sie nie dodzwonię w trakcie rozmów.

  0

  0
  • serce Boze napisał(a):

    tego sie juz Pan nie doczeka ale fakt ze my zawsze w dupe wchodziliśmy,zachod natomiast mial nas w powazaniu i tylko doil oszukiwał,a teraz nas tez dupcza nasza ziemia w rekach zachodnich dzierzawcow i te hujowe wiatraki,tak samo handel w rekach swiatowych koncernow i nie ma nas faktycznie ale jest wsrod nas Bog hehehehehe i tego nam nikt nie zabierze bo was kocha i dziekuje zescie wytrzymali tyle prob i wywyzsza was Polakow na tron postawil i pierscien włozył bo ostatni sa dzis pierwszymi kocham was Matka boska Czestochowska buziaki dla ciebie kochany dozyles ze Bog z tobą na necie szosuje kocham cie madralo

   0

   0
 49. Wieslawkutz napisał(a):

  ciekawe kiedy  dojdzie do wojny,pszewrotu wtym kraju bo to co żąd wyprawia jest nie do pomysilenia

  0

  0
 50. Wieslawkutz napisał(a):

  ciekawe kiedy  dojdzie do wojny,pszewrotu wtym kraju bo to co żąd wyprawia jest nie do pomysilenia

  0

  0
 51. Stefan Arpis napisał(a):

  Przed chwila uslyszalem ze studia Trwam Chicago prosbe, ze dla ratowania Polski i katolicyzmu trzeba budowac obok kosciolow strzelnice. Czasu na nauke strzelania nie zostalo duzo, poniewaz juz teraz
  polskie mysliwce lataja nad Izraelem wyslane tam przez zdradziecki rzad i cwicza do ataku na Iran. Ten atak ma wywolac kolejna wojne swiatowa. Na przeszkodzie do rozpoczecia tej wojny sa jeszcze tylko polscy katolicy skupieni wokol TV Trwam i to jest powodem, ze TRWAM tak zaciekle jest zwalczana przez okreslone kola zainteresowane w wywolaniu tej wojny, zeby doszczetnie zniszczyc ostatecznie polskosc. Prosze o informacje czy juz przyszedl czas zeby gromadzic zapasy, bron i amunicje poniewaz pierwsze dni powstania sa najgorsze. Potrzebna by byla wymiana informacji od starszych do mlodszych. Przeciez jeszcze zyja wsrod nas bohaterowie posiadajacy odpowiednie doswiadczenie. Zeby nie byol tak, ze kolejne pokolenie polskich patriotow uczy sie na swoich bledach. Prosze o informacje jak sie najlepiej mozna przygotowac. Nauke strzelania mozna od razu zaczac wykorzystujac do tego poddasza kosciolow i plebani. Najlepiej na poczatku z cichszej i latwiej dostepnej broni wiatrowej.
  Tak jak Wieslawkutz czekam na rozkazy. zrozumialem dzisiaj, ze musimy sie spieszyc. 

  0

  0
 52. Stefan Arpis napisał(a):

  Przed chwila uslyszalem ze studia Trwam Chicago prosbe, ze dla ratowania Polski i katolicyzmu trzeba budowac obok kosciolow strzelnice. Czasu na nauke strzelania nie zostalo duzo, poniewaz juz teraz
  polskie mysliwce lataja nad Izraelem wyslane tam przez zdradziecki rzad i cwicza do ataku na Iran. Ten atak ma wywolac kolejna wojne swiatowa. Na przeszkodzie do rozpoczecia tej wojny sa jeszcze tylko polscy katolicy skupieni wokol TV Trwam i to jest powodem, ze TRWAM tak zaciekle jest zwalczana przez okreslone kola zainteresowane w wywolaniu tej wojny, zeby doszczetnie zniszczyc ostatecznie polskosc. Prosze o informacje czy juz przyszedl czas zeby gromadzic zapasy, bron i amunicje poniewaz pierwsze dni powstania sa najgorsze. Potrzebna by byla wymiana informacji od starszych do mlodszych. Przeciez jeszcze zyja wsrod nas bohaterowie posiadajacy odpowiednie doswiadczenie. Zeby nie byol tak, ze kolejne pokolenie polskich patriotow uczy sie na swoich bledach. Prosze o informacje jak sie najlepiej mozna przygotowac. Nauke strzelania mozna od razu zaczac wykorzystujac do tego poddasza kosciolow i plebani. Najlepiej na poczatku z cichszej i latwiej dostepnej broni wiatrowej.
  Tak jak Wieslawkutz czekam na rozkazy. zrozumialem dzisiaj, ze musimy sie spieszyc. 

  0

  0
 53. Danielbarbara napisał(a):

  Jestem niepraktykująca katoliczką. Wczoraj spotkałam się po wielu latach z przyjaciółmi z młodości. Pierwsze wrażenie- nawiedzeni. Musiałam im jednak przyznać rację, że każdy obywatel, nawet ja, ma prawo odbioru telewizji TRWAM. Dziś poświęciłam kilkadziesiąt minut na internetowe spotkanie z tą telewizją i jestem pełna uznania. Znajduję wiele audycji które chętnie bym oglądała, gdybym miała do niej dostęp.

  0

  0
  • Prawda24.eu napisał(a):

   Rozśmiesza mnie stwierdzenie “niepraktykujący katolik”, “niepraktykująca katoliczka”. A czy może być niegrający piłkarz,albo niesprzedający sprzedawca lodów? Ja nic nie mam do poszczególnych osób, ale to stwierdzenie minie pasuje…

   0

   0
   • Radek Skyradek Wlazlo napisał(a):

    no tak najlepiej podzielić osoby na dwie kategorie ?? a sprawa wiary u ludzi jest bardziej jak kolory kredek, biały ateista bo nic nie czuje w nic nie wierzy… czarny po drugiej stronie czyli wszystkie kolory nałożone na siebie czuje, widzi, doświadcza…. każdy człowiek ma trochę inny kolor bo doświadczenia, przeżycia z wiarą mamy inne…. ?

    0

    0
   • Radek Skyradek Wlazlo napisał(a):

    no tak najlepiej podzielić osoby na dwie kategorie ?? a sprawa wiary u ludzi jest bardziej jak kolory kredek, biały ateista bo nic nie czuje w nic nie wierzy… czarny po drugiej stronie czyli wszystkie kolory nałożone na siebie czuje, widzi, doświadcza…. każdy człowiek ma trochę inny kolor bo doświadczenia, przeżycia z wiarą mamy inne…. ?

    0

    0
   • Kubiakrenata1979 napisał(a):

     co to znaczy praktykujacy bo dla mnie to nie to samo=co tylko odstawac 40min cco tydz to dla mnie nie praktyka,ja uwazam ntylko takich co zyja tym co sluchaja a nie co pirerdza w lawke albo grzebiaw uchu na kazaniu renia

    0

    0
   • Kubiakrenata1979 napisał(a):

     co to znaczy praktykujacy bo dla mnie to nie to samo=co tylko odstawac 40min cco tydz to dla mnie nie praktyka,ja uwazam ntylko takich co zyja tym co sluchaja a nie co pirerdza w lawke albo grzebiaw uchu na kazaniu renia

    0

    0
   • serce Boze napisał(a):

     no chodzic nie wystarczy samo bycie dobrym  bez kosciola to tez sciema wiec chodz i badz katolikiem by sie toba Bog  nie wstydził

    0

    0
   • serce Boze napisał(a):

     no chodzic nie wystarczy samo bycie dobrym  bez kosciola to tez sciema wiec chodz i badz katolikiem by sie toba Bog  nie wstydził

    0

    0
  • serce Boze napisał(a):

    podziwiam szczerosc ale czy nie mylisz sie?swa obojetna postawa czekam wypatruje cie bo beze mnie nic nie zdzialasz oszukujesz sie basiu nic beze mnie nic i twoje zycie puste a moje serce tez samotne bo ucieklas z niego

   0

   0
  • serce Boze napisał(a):

    podziwiam szczerosc ale czy nie mylisz sie?swa obojetna postawa czekam wypatruje cie bo beze mnie nic nie zdzialasz oszukujesz sie basiu nic beze mnie nic i twoje zycie puste a moje serce tez samotne bo ucieklas z niego

   0

   0
 54. Danielbarbara napisał(a):

  Jestem niepraktykująca katoliczką. Wczoraj spotkałam się po wielu latach z przyjaciółmi z młodości. Pierwsze wrażenie- nawiedzeni. Musiałam im jednak przyznać rację, że każdy obywatel, nawet ja, ma prawo odbioru telewizji TRWAM. Dziś poświęciłam kilkadziesiąt minut na internetowe spotkanie z tą telewizją i jestem pełna uznania. Znajduję wiele audycji które chętnie bym oglądała, gdybym miała do niej dostęp.

  0

  0
  • Prawda24.eu napisał(a):

   Rozśmiesza mnie stwierdzenie “niepraktykujący katolik”, “niepraktykująca katoliczka”. A czy może być niegrający piłkarz,albo niesprzedający sprzedawca lodów? Ja nic nie mam do poszczególnych osób, ale to stwierdzenie minie pasuje…

   1

   0
 55. Janusz Pijanka napisał(a):

  Zobacz mnie na YOUTUBE: nasz czlowiek ze swiata

  0

  0
 56. Janusz Pijanka napisał(a):

  Zobacz mnie na YOUTUBE: nasz czlowiek ze swiata

  0

  0
 57. Janusz Pijanka napisał(a):

  Wczoraj filmowalem i rowniez uczestniczylemmw Manifestacji w Paryzu pod Polska ambasada!Ale nie umie jeszcze tego wklepac na YOUTUBE!

  0

  0
 58. Janusz Pijanka napisał(a):

  Wczoraj filmowalem i rowniez uczestniczylemmw Manifestacji w Paryzu pod Polska ambasada!Ale nie umie jeszcze tego wklepac na YOUTUBE!

  0

  0
 59. Majsterek50 napisał(a):

  Moja kochana TV TRWAM i Radio Maryja słucham i oglądam codziennie wspieram finansowo bo warto . Szczęść Wam Boże

  0

  0
 60. Majsterek50 napisał(a):

  Moja kochana TV TRWAM i Radio Maryja słucham i oglądam codziennie wspieram finansowo bo warto . Szczęść Wam Boże

  0

  0
 61. P Andrzej napisał(a):

  godz.0125.Środa. Na litość Boską. Co ta kobieta opowiada czy wygaduje? Jestem z całego serca za R.M. ale jest nie dopuszczalne aby słuchając wypowiedzi tej Niewiasty a  bym wpadał w samouwielbienie. T.j. zapewne nagrane. I co jest w tym wszystkim tragiczne, i to akceptuje prowadzący (chyba od spraw rolniczych) i też w pada w samouwielbienie. Przyznam, że szanuję  jego wiedzę i znajomość j. obcych. Ale proszę zabrać do ręki rozum i zastanowić się nad prowadzeniem programu. Są określone granice. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. I  tu zupełnie nie działa “arytmetyka demokracji”. Jestem z Wami ale zweryfikujcie swoje postępowanie. Jakby nie popatrzeć, to Naród Polski to nie są tłuczki do ziemniaków.

  0

  0
 62. P Andrzej napisał(a):

  godz.0125.Środa. Na litość Boską. Co ta kobieta opowiada czy wygaduje? Jestem z całego serca za R.M. ale jest nie dopuszczalne aby słuchając wypowiedzi tej Niewiasty a  bym wpadał w samouwielbienie. T.j. zapewne nagrane. I co jest w tym wszystkim tragiczne, i to akceptuje prowadzący (chyba od spraw rolniczych) i też w pada w samouwielbienie. Przyznam, że szanuję  jego wiedzę i znajomość j. obcych. Ale proszę zabrać do ręki rozum i zastanowić się nad prowadzeniem programu. Są określone granice. Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. I  tu zupełnie nie działa “arytmetyka demokracji”. Jestem z Wami ale zweryfikujcie swoje postępowanie. Jakby nie popatrzeć, to Naród Polski to nie są tłuczki do ziemniaków.

  0

  0
 63. wieslaw1 napisał(a):

  właściwie jest to jedyna tv którą traktuję poważnie. Jest jeszcze kilka w internecie w których także
  można dowiedzieć się informacji nigdzie nie publikowanych.B.trudno dodzwonić sie do rozmów!
  Warto czasami pozwalać sobie na spotkania z ludźmi  którzy powiem oględnie nawrócili się. Przecież
  gen Petelicki tez był takim człowiekiem a okazał się dla “elit” niebezpieczny.Przejrzał! 

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Przejrzał, ale właśnie dlatego został odstrzelony !  Za dużo wiedział i zaczał mówić. A to zabójcza mieszanka….jak widać.

   0

   0
 64. wieslaw1 napisał(a):

  właściwie jest to jedyna tv którą traktuję poważnie. Jest jeszcze kilka w internecie w których także
  można dowiedzieć się informacji nigdzie nie publikowanych.B.trudno dodzwonić sie do rozmów!
  Warto czasami pozwalać sobie na spotkania z ludźmi  którzy powiem oględnie nawrócili się. Przecież
  gen Petelicki tez był takim człowiekiem a okazał się dla “elit” niebezpieczny.Przejrzał! 

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Przejrzał, ale właśnie dlatego został odstrzelony !  Za dużo wiedział i zaczał mówić. A to zabójcza mieszanka….jak widać.

   0

   0
 65. Govor napisał(a):

  TV Trwam ma szczytne założenia ale jest trochę nudna. Widać brak pieniędzy na ambitniejsze programy i filmy. Mimo to uważam że powinna się znaleźć na multipleksie cyfrowym ponieważ stanowi alternatywę dla mediów meinstreimowych które wszystkie są na jedno kopyto i lansują fast food psychotechniczny.

  0

  0
  • renia napisał(a):

   A przypieprzył ci ktos kiedys??????????????gupolu zmien płyte na TVN tam siebie znajdz …..
   bo tam takich jak ty jest pełno,a od telewizji TRWAM wara bo ci przy……….

   0

   0
  • renia napisał(a):

   A przypieprzył ci ktos kiedys??????????????gupolu zmien płyte na TVN tam siebie znajdz …..
   bo tam takich jak ty jest pełno,a od telewizji TRWAM wara bo ci przy……….

   0

   0
 66. Govor napisał(a):

  TV Trwam ma szczytne założenia ale jest trochę nudna. Widać brak pieniędzy na ambitniejsze programy i filmy. Mimo to uważam że powinna się znaleźć na multipleksie cyfrowym ponieważ stanowi alternatywę dla mediów meinstreimowych które wszystkie są na jedno kopyto i lansują fast food psychotechniczny.

  0

  0
 67. Kalifornia77 napisał(a):

   Jestem zawiedziona tym co emitują w tej telewizji. Ze względu na moją mamę pozytywnie odbierałam  programy tam emitowane. Ostatnio przez przypadek zobaczyłam program “Na tropie”. Makabryczny widok zabitych 300 lisów i podziękowania do krwiożerczego św Huberta!!!! Bóg daje życie każdemu stworzeniu  dlatego w te barbarzyńsko- pogańskie obrządki nie mieszajcie ani Boga ,ani świętych. Cieszę się ze wam zabierają koncesję, bo takiego okrucieństwa nie widziałam do tej pory na żadnych innych  programach. propagatorzy życia poczętego, hipokryci bo dla mnie to były ofiary przygotowane na czarną mszę. To było przerażające do dzisiaj budzę się zlana potem !!!!

  0

  0
  • Radek Skyradek Wlazlo napisał(a):

   Ile masz lat dziecko ?? nie wiedziałaś że mięsko które jesz jest zrobione ze zwierzątek ?? tak już świat został stworzony. Człowiek je roślinki a także zwierzątka bo bez mięska człowiekowi brakuje pewnych elementów żywieniowych do życia…

   0

   0
  • isaburo napisał(a):

   Błądzisz dziecię i bredzisz tudzież! Powiedz muzułmanom, aby nie zabijali i nie zżerali tylko jednego dnia milionów baranów, jak na “święto” aid-al kabir, to zobaczysz jak ci zrobią kęsim. Próba oplucia katolickiej telewizji(pewnie na zlecenie), zupełnie ci nie wyszła. Musisz się jeszcze podszkolić ! Poproś ” swoich “, aby ci dostarczyli jakieś materiały, jak należy skutecznie zohydzać Wiarę i Kościół

   0

   0
 68. Kalifornia77 napisał(a):

   Jestem zawiedziona tym co emitują w tej telewizji. Ze względu na moją mamę pozytywnie odbierałam  programy tam emitowane. Ostatnio przez przypadek zobaczyłam program “Na tropie”. Makabryczny widok zabitych 300 lisów i podziękowania do krwiożerczego św Huberta!!!! Bóg daje życie każdemu stworzeniu  dlatego w te barbarzyńsko- pogańskie obrządki nie mieszajcie ani Boga ,ani świętych. Cieszę się ze wam zabierają koncesję, bo takiego okrucieństwa nie widziałam do tej pory na żadnych innych  programach. propagatorzy życia poczętego, hipokryci bo dla mnie to były ofiary przygotowane na czarną mszę. To było przerażające do dzisiaj budzę się zlana potem !!!!

  0

  0
  • Radek Skyradek Wlazlo napisał(a):

   Ile masz lat dziecko ?? nie wiedziałaś że mięsko które jesz jest zrobione ze zwierzątek ?? tak już świat został stworzony. Człowiek je roślinki a także zwierzątka bo bez mięska człowiekowi brakuje pewnych elementów żywieniowych do życia…

   0

   0
  • isaburo napisał(a):

   Błądzisz dziecię i bredzisz tudzież! Powiedz muzułmanom, aby nie zabijali i nie zżerali tylko jednego dnia milionów baranów, jak na “święto” aid-al kabir, to zobaczysz jak ci zrobią kęsim. Próba oplucia katolickiej telewizji(pewnie na zlecenie), zupełnie ci nie wyszła. Musisz się jeszcze podszkolić ! Poproś ” swoich “, aby ci dostarczyli jakieś materiały, jak należy skutecznie zohydzać Wiarę i Kościół

   0

   0
 69. martin napisał(a):

  Ogladam wybrane programy , nie interesuja mnie jazdy drogimi samochodami i belkot tych kierowcow , jesli by byly porady dla starszych to OK leczb to , nie , czy lowienie ryb i gawedy zarozumialych facecikow , ryby lowiono bez tych glupich rad .
  W sumie TV Trwam nie najlepsza , slucham RM

  0

  0
 70. martin napisał(a):

  Ogladam wybrane programy , nie interesuja mnie jazdy drogimi samochodami i belkot tych kierowcow , jesli by byly porady dla starszych to OK leczb to , nie , czy lowienie ryb i gawedy zarozumialych facecikow , ryby lowiono bez tych glupich rad .
  W sumie TV Trwam nie najlepsza , slucham RM

  0

  0
 71. Basiaprzepiorka napisał(a):

  czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ od około 1,5 miesiąca nie mogę oglądać tv trwam  w internecie przez telefon stacjonarny z Orange, wcześniej przez ok. pól roku wszystko było O.K. Dzwoniłam do BOK Orange, ale powiedzieli mi, że oni mi nie blokują, że to musi być wina routera, ale mnie to dziwi, ponieważ inne strony otwierają się bez zarzutu, tylko TV Trwam nie. Ponadto na mobilnym Orange Free – TV Trwam odbieram, a na stacjonarnym od pewnego czasu nie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co jest przyczyną tego stanu rzeczy?

  0

  0
 72. Basiaprzepiorka napisał(a):

  czy ktoś mógłby mi pomóc, ponieważ od około 1,5 miesiąca nie mogę oglądać tv trwam  w internecie przez telefon stacjonarny z Orange, wcześniej przez ok. pól roku wszystko było O.K. Dzwoniłam do BOK Orange, ale powiedzieli mi, że oni mi nie blokują, że to musi być wina routera, ale mnie to dziwi, ponieważ inne strony otwierają się bez zarzutu, tylko TV Trwam nie. Ponadto na mobilnym Orange Free – TV Trwam odbieram, a na stacjonarnym od pewnego czasu nie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co jest przyczyną tego stanu rzeczy?

  0

  0
 73. Zbigniew Florczak napisał(a):

  Uwazam ze trwa blokada komentarzy z aktualnych wydarzen w Warszawie.Mam pytanie czy polityk odpowiedzialny za zdrade narodu Polskiego powinien byc wyeliminowany fizycznie . Ktora telewizja jest tuba parti rzadzacej.     ps oblokowanie chodzi na onecie.

  0

  0
 74. Zbigniew Florczak napisał(a):

  Uwazam ze trwa blokada komentarzy z aktualnych wydarzen w Warszawie.Mam pytanie czy polityk odpowiedzialny za zdrade narodu Polskiego powinien byc wyeliminowany fizycznie . Ktora telewizja jest tuba parti rzadzacej.     ps oblokowanie chodzi na onecie.

  0

  0
 75. Czeslaw Zaleski napisał(a):

  Zastanawia mnie tylko jedno gdzie ci ludzie mają ludzkie odruchy, co chcą przez to osiągnąć.
  Jestem stałym słuchaczem ta telewizja włącza myślenie.
  Pozdrawiam słuchaczy,oraz oglądających : TRWAM “

  0

  0
 76. Czeslaw Zaleski napisał(a):

  Zastanawia mnie tylko jedno gdzie ci ludzie mają ludzkie odruchy, co chcą przez to osiągnąć.
  Jestem stałym słuchaczem ta telewizja włącza myślenie.
  Pozdrawiam słuchaczy,oraz oglądających : TRWAM “

  0

  0
 77. Jan napisał(a):

  Zobaczmnie na You Tube Góral do wszyćkich Polaków. Pozdrawiam.

  0

  0
 78. Jan napisał(a):

  Zobaczmnie na You Tube Góral do wszyćkich Polaków. Pozdrawiam.

  0

  0
 79. renia -boguchwała napisał(a):

  popieram was kochani calym sercem jestescie the best of word nie mam na razie kasy ale cala wasza renia kubiak ze steknicy

  0

  0
 80. renia -boguchwała napisał(a):

  popieram was kochani calym sercem jestescie the best of word nie mam na razie kasy ale cala wasza renia kubiak ze steknicy

  0

  0
 81. renia napisał(a):

  zajefajnie ten facet gra no i te  super 

  0

  0
 82. renia napisał(a):

  zajefajnie ten facet gra no i te  super 

  0

  0
 83. renia napisał(a):

  A CO SEKCJAZE ROBIĄ NA TEJ ŚW.IMPREZIE…?CZEMU TEGO KS.NATANKA JESZCZE SĄDOWNIE NIE ZAMKNIĘTO W PSYCHIATRYKU.SCHIZOFRENIA JAK NIC,NAWIEDZONY GOSC TAK BÓG NAGRADZA TYCH CO SA NIEPOSŁUSZNI KOSCIOŁOWI A TAKIE NIEPOSŁUSZENSTWO GORSZY I BOLI

  0

  0
 84. renia napisał(a):

  A CO SEKCJAZE ROBIĄ NA TEJ ŚW.IMPREZIE…?CZEMU TEGO KS.NATANKA JESZCZE SĄDOWNIE NIE ZAMKNIĘTO W PSYCHIATRYKU.SCHIZOFRENIA JAK NIC,NAWIEDZONY GOSC TAK BÓG NAGRADZA TYCH CO SA NIEPOSŁUSZNI KOSCIOŁOWI A TAKIE NIEPOSŁUSZENSTWO GORSZY I BOLI

  0

  0
 85. Izawitek72 napisał(a):

  a ci w tych pidzamach czerwonych to co oni tam robią…że jak…patrzą w kamerę i gupa rżną,kto ich tam wpuscił…..?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  0

  0
 86. Izawitek72 napisał(a):

  a ci w tych pidzamach czerwonych to co oni tam robią…że jak…patrzą w kamerę i gupa rżną,kto ich tam wpuscił…..?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  0

  0
 87. renia napisał(a):

  Szacun dla modlitwy wiernych,SUPER głos faaaaaaaaajne….

  0

  0
 88. renia napisał(a):

  Szacun dla modlitwy wiernych,SUPER głos faaaaaaaaajne….

  0

  0
 89. renia napisał(a):

  makumba polska Afryka,Afryka polska msza według sw.afrykanskiego rytuału najbardziej mnie sie podoba,szkoda ze my w polsce na eucharystji stoimy jak wbite w deche gwozdzie,super pomysł z procesja darów,faaaaaaaaajne:)

  0

  0
 90. renia napisał(a):

  makumba polska Afryka,Afryka polska msza według sw.afrykanskiego rytuału najbardziej mnie sie podoba,szkoda ze my w polsce na eucharystji stoimy jak wbite w deche gwozdzie,super pomysł z procesja darów,faaaaaaaaajne:)

  0

  0
 91. renia napisał(a):

  joooooooooooooooooooooo !!!!!!! afryka bije europe to my potrzebojemy misjonarzy bo tam wiara jest a u nas szkoda gadac nawet w klasztorach jej brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 92. renia napisał(a):

  joooooooooooooooooooooo !!!!!!! afryka bije europe to my potrzebojemy misjonarzy bo tam wiara jest a u nas szkoda gadac nawet w klasztorach jej brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 93. renia napisał(a):

  anegdota o misionarzu:pyta tubylec misionarza w pociągu patrząc na obrazek czarnej madonny,kto to? to moja matka…nie prawda,bo wcale nie jestes do niej podobny…i zatkało kakao polskiego księdza zasepił sie i rzekł…faktycznie ten murzyn ma racje,ja nie umie kochac jak ONA 🙁 a ty czy umiesz kochac…?dobranoc.

  0

  0
 94. renia napisał(a):

  anegdota o misionarzu:pyta tubylec misionarza w pociągu patrząc na obrazek czarnej madonny,kto to? to moja matka…nie prawda,bo wcale nie jestes do niej podobny…i zatkało kakao polskiego księdza zasepił sie i rzekł…faktycznie ten murzyn ma racje,ja nie umie kochac jak ONA 🙁 a ty czy umiesz kochac…?dobranoc.

  0

  0
 95. renia napisał(a):

  pozdrawiam i zycze temu panu szalonej kobiety wiem ze jest gdzies taka jak np ale juz zajeta narka z Bogiem

  0

  0
 96. renia napisał(a):

  pozdrawiam i zycze temu panu szalonej kobiety wiem ze jest gdzies taka jak np ale juz zajeta narka z Bogiem

  0

  0
 97. renia napisał(a):

  jestem czuwam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 98. renia napisał(a):

  jestem czuwam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 99. boguchwala =renia k. napisał(a):

  dziwi mnie ze nie ma w  programie trwam codziennej Mszy sw,dlaczego? czy to taki problem kochani zeby chorzy mogli widziec oltarz kaplana to na dzisiejsze czasy wazne bo czego nie widac tego nie ma!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 100. boguchwala =renia k. napisał(a):

  dziwi mnie ze nie ma w  programie trwam codziennej Mszy sw,dlaczego? czy to taki problem kochani zeby chorzy mogli widziec oltarz kaplana to na dzisiejsze czasy wazne bo czego nie widac tego nie ma!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 101. renia napisał(a):

  gdyby paulini mogli miec telewizje jak moi redemtorysci to by 3 razy dziennie ja nadawali jak to jest w radiu JASNA GOra

  0

  0
 102. renia napisał(a):

  gdyby paulini mogli miec telewizje jak moi redemtorysci to by 3 razy dziennie ja nadawali jak to jest w radiu JASNA GOra

  0

  0
 103. renia napisał(a):

  6 lat musialam sluchac Mszy sw a to nie to samo co na wizji to bolalo…….

  0

  0
 104. renia napisał(a):

  6 lat musialam sluchac Mszy sw a to nie to samo co na wizji to bolalo…….

  0

  0
 105. renia napisał(a):

  pozdrawiam o. Jana i o.Leszka z e szczecinka pamietam pozdrawiam 😉

  0

  0
 106. renia napisał(a):

  pozdrawiam o. Jana i o.Leszka z e szczecinka pamietam pozdrawiam 😉

  0

  0
 107. renia napisał(a):

  podziwiam te mloda kobiete madzia 3-maj sie  buziak

  0

  0
 108. renia napisał(a):

  podziwiam te mloda kobiete madzia 3-maj sie  buziak

  0

  0
 109. renia napisał(a):

  kurcze ja juz nie wiem jesli donald znowu wygra to polacy to zakute barany kolejne omotane pojeby!!!!!!

  0

  0
 110. renia napisał(a):

  kurcze ja juz nie wiem jesli donald znowu wygra to polacy to zakute barany kolejne omotane pojeby!!!!!!

  0

  0
 111. renia napisał(a):

  trza sie modlic o to by bracia z ukrainy nie dali sie propagandzie i wybrali wooooooooooooooolność bo inaczej sie zbuntuja i zrobia rozpierduche czas najwyzszy!!!!!!

  0

  0
 112. renia napisał(a):

  trza sie modlic o to by bracia z ukrainy nie dali sie propagandzie i wybrali wooooooooooooooolność bo inaczej sie zbuntuja i zrobia rozpierduche czas najwyzszy!!!!!!

  0

  0
 113. renia napisał(a):

  i co znowu ruanda sie powtarza miedzynarodowka nadal udaje ze nie widzi wciaz tylko many many a polske tez mieli w dupie w czasie 2 wojny swiatowej zdrada wciaz zdrada !!!!!

  0

  0
 114. renia napisał(a):

  i co znowu ruanda sie powtarza miedzynarodowka nadal udaje ze nie widzi wciaz tylko many many a polske tez mieli w dupie w czasie 2 wojny swiatowej zdrada wciaz zdrada !!!!!

  0

  0
 115. renia napisał(a):

  ja wiem ze Maryji nalezy sie wdziecznosc to fakt ale ona zawsze stoi za Jezusem ktory jest w cetrum a jesli eucharystia nie jest w centrum tv trwam bo droga jest transmisja to po co kolejna swiatynia jerozolimska?

  0

  0
 116. renia napisał(a):

  ja wiem ze Maryji nalezy sie wdziecznosc to fakt ale ona zawsze stoi za Jezusem ktory jest w cetrum a jesli eucharystia nie jest w centrum tv trwam bo droga jest transmisja to po co kolejna swiatynia jerozolimska?

  0

  0
 117. renia napisał(a):

  na zamojszczyznie jeszcze ludzie niewinni w sercach uczynni mam kolezanke marzenke=smkolete klaryske prawdziwe dziecko boże parafia michalow k zamoscia

  0

  0
 118. renia napisał(a):

  na zamojszczyznie jeszcze ludzie niewinni w sercach uczynni mam kolezanke marzenke=smkolete klaryske prawdziwe dziecko boże parafia michalow k zamoscia

  0

  0
 119. Ciuwi napisał(a):

  bez komentarza……….

  0

  0
 120. Ciuwi napisał(a):

  bez komentarza……….

  0

  0
 121. Renia=Boguchwała napisał(a):

  OSTATNI MOCHIKANIN Z DEDYKACJA DLA ZAJEBISTEGO OJCA DYREKTORA DO OBEJRZENIA NA YUO TUBE!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 122. Robaczek2000 napisał(a):

   Mózg Ci się lasuje!  Uważaj by się nie zapalił!

  0

  0
 123. Renia=Boguchwała napisał(a):

  ale kosciół,bomba,piękny,nawet mi się podoba,suuuuuuuppeeeerrrrrrrrr…

  0

  0
 124. Renia=Boguchwała napisał(a):

  ale kosciół,bomba,piękny,nawet mi się podoba,suuuuuuuppeeeerrrrrrrrr…

  0

  0
 125. Renia=Boguchwała napisał(a):

  czy ci zakonnicy to ci sami co w Lebie?no to szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnn!1!!!!!!!!

  0

  0
 126. Renia=Boguchwała napisał(a):

  czy ci zakonnicy to ci sami co w Lebie?no to szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnn!1!!!!!!!!

  0

  0
 127. Ciuwi napisał(a):

  Bez komentarza,szacun

  0

  0
 128. Ciuwi napisał(a):

  Bez komentarza,szacun

  0

  0
 129. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Organista masz refleks,siema….

  0

  0
 130. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Organista masz refleks,siema….

  0

  0
 131. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Oblaci górą,bo czcicie swojego sw.a franciszkanie to i ubustwa nie mają i maksymiliana maja gdzies a o Franciszku nawet nie czytają,biedne chłopaki…Nie dziwota ze ciało Klary sie sypie…

  0

  0
 132. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Oblaci górą,bo czcicie swojego sw.a franciszkanie to i ubustwa nie mają i maksymiliana maja gdzies a o Franciszku nawet nie czytają,biedne chłopaki…Nie dziwota ze ciało Klary sie sypie…

  0

  0
 133. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrawiam oblata z  konfesjonału do nieba nie chodze bo przez pingwina z leby juz mi nie po drodze zmienic ją bo w kulki leci…..sluzebniczka hm ale czy napewno  zna swoj haryzmat i kocha Maryje i Jezusa czy moze jest tam dla pieknego habitu faryzejkaQ!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 134. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrawiam oblata z  konfesjonału do nieba nie chodze bo przez pingwina z leby juz mi nie po drodze zmienic ją bo w kulki leci…..sluzebniczka hm ale czy napewno  zna swoj haryzmat i kocha Maryje i Jezusa czy moze jest tam dla pieknego habitu faryzejkaQ!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 135. Renia=Boguchwała napisał(a):

  ooooooooooooooooooooooooooooo moi pustelnicy no no ja mysle ze sie wstawiacie za nas i pustyni serca i milczenia strzezecie bo to wasza sila ave Maryja!!!!!!

  0

  0
 136. Renia=Boguchwała napisał(a):

  ooooooooooooooooooooooooooooo moi pustelnicy no no ja mysle ze sie wstawiacie za nas i pustyni serca i milczenia strzezecie bo to wasza sila ave Maryja!!!!!!

  0

  0
 137. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrawiam o. melchiora krolika czekam no i szacunnnnnnnnnnn dla o kamila1111!!!!!!!!!!

  0

  0
 138. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrawiam o. melchiora krolika czekam no i szacunnnnnnnnnnn dla o kamila1111!!!!!!!!!!

  0

  0
 139. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Co do aborcji to bez komentarza,widziałam wiele kobiet po aborcyjnym zespołem,ręce opadają,rozpacz w ich oczach ale tego bólu nic nie uciszy nawet psychotrop chyba ze zakłamane sumienie-to tylko galaretka…

  0

  0
 140. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Co do aborcji to bez komentarza,widziałam wiele kobiet po aborcyjnym zespołem,ręce opadają,rozpacz w ich oczach ale tego bólu nic nie uciszy nawet psychotrop chyba ze zakłamane sumienie-to tylko galaretka…

  0

  0
 141. Renia=Boguchwała napisał(a):

  dla premiera jarosława kaczynskiego…To cała prawda-Rubik

  0

  0
 142. Renia=Boguchwała napisał(a):

  dla premiera jarosława kaczynskiego…To cała prawda-Rubik

  0

  0
 143. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Dla expremiera Tuska D. …Gorąca prośba-Chylińska

  0

  0
 144. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Dla expremiera Tuska D. …Gorąca prośba-Chylińska

  0

  0
 145. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Bass Tajpan&Miuosh-Wojna…dla wszystkich uzbrojonych w różaniec…

  0

  0
 146. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Bass Tajpan&Miuosh-Wojna…dla wszystkich uzbrojonych w różaniec…

  0

  0
 147. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Hroncie tego swiadka,bo następny zginie…gdzie ochrona świadków…?Czy to jest prokuratura czy NKWD…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????

  0

  0
 148. Renia=Boguchwała napisał(a):

  Hroncie tego swiadka,bo następny zginie…gdzie ochrona świadków…?Czy to jest prokuratura czy NKWD…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????

  0

  0
 149. Renia=Boguchwała napisał(a):

  DOBRZE BY BYŁO ŻEBY tRWAM BYŁO PRZESYŁANE PRZEZ HORD BIRD A NIE JAK DO TĄD PRZEZ SATELITE ASTRA….ZE WZGLEDU ZE DUZO OSÓB MA POLSAT KTÓRY JEST SATELITA HORD BIRD……I NIE MOZNA OGLADAC TV TRWAM…:((((((((((((((((((((

  0

  0
  • Yoko1 napisał(a):

    Na Astrze ekonomiczniej ,na Hot Birdzie pewnikiem TRWAM trzeba byłoby dołączyć do tych polskich polej wodów polskojęzycznych transponderów w satelicie Hot Bird wydoili by kasowo tak jak proponują to już.Ta sama miska (czasza Astry) dołożyć 2 konwerter na zeza,lub nowy dual (podwójny) i mamy oba satelity – pozdrawiam Yoko  

   0

   0
 150. Renia=Boguchwała napisał(a):

  DOBRZE BY BYŁO ŻEBY tRWAM BYŁO PRZESYŁANE PRZEZ HORD BIRD A NIE JAK DO TĄD PRZEZ SATELITE ASTRA….ZE WZGLEDU ZE DUZO OSÓB MA POLSAT KTÓRY JEST SATELITA HORD BIRD……I NIE MOZNA OGLADAC TV TRWAM…:((((((((((((((((((((

  0

  0
  • Yoko1 napisał(a):

    Na Astrze ekonomiczniej ,na Hot Birdzie pewnikiem TRWAM trzeba byłoby dołączyć do tych polskich polej wodów polskojęzycznych transponderów w satelicie Hot Bird wydoili by kasowo tak jak proponują to już.Ta sama miska (czasza Astry) dołożyć 2 konwerter na zeza,lub nowy dual (podwójny) i mamy oba satelity – pozdrawiam Yoko  

   0

   0
 151. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrowienia dla proboszcza Boleslawa -do siemianic wróć albo na kawe przyjedz super ksiadz

  0

  0
 152. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrowienia dla proboszcza Boleslawa -do siemianic wróć albo na kawe przyjedz super ksiadz

  0

  0
 153. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrowienia dla kanonika proboszcza ks.Wladyslawa ze Slupska

  0

  0
 154. Renia=Boguchwała napisał(a):

  pozdrowienia dla kanonika proboszcza ks.Wladyslawa ze Slupska

  0

  0
 155. Renia=Boguchwała napisał(a):

  POZDRAWIAM SALEZJANINA  KS STASIA ZE SLUPSKA I KS JURKA C O KIEDYS BYL W SLUPSKU SZACUNECZEK

  0

  0
 156. Renia=Boguchwała napisał(a):

  POZDRAWIAM SALEZJANINA  KS STASIA ZE SLUPSKA I KS JURKA C O KIEDYS BYL W SLUPSKU SZACUNECZEK

  0

  0
 157. Renia napisał(a):

  Chłopy zasiejcie las trwajcie by kiedys był las a nie było was-obcokrajowców…

  0

  0
 158. Renia napisał(a):

  Chłopy zasiejcie las trwajcie by kiedys był las a nie było was-obcokrajowców…

  0

  0
 159. Czesław Załeski napisał(a):

  Zastanawiam się skąd tyle jadu żmijowego ma w sobie cały skład KRRiT w obecnym składzie, aby psuć krew naszej społeczności którzy myślą inaczej.
  Nie dopuszczać do oglądania Telewizji trwam tak jak TV rządowej.
  Tłumaczenie że można TV Trwam oglądać na satelicie,to niech rząd zafunduje zestawy satelitarne dla ubogiego społeczności ,niech mają dostęp do innych mediów.
  Pozdrawiam społeczność którzy mają dostęp do TV Trwam.

  0

  0
  • Yoko1 napisał(a):

    My tego pana z KRRTV mamy w (….)  będziemy oglądać z satelity.Zestawy są tanie,ale starcy chytrawi ludzie nie płacą NIC Toruniowi,za fryko patrzą.To jest tak jak rzucanie na tacę co 20-ty 2 lub 5zł,ale do obrobienia tyłków księżom ten co nie żuci jest PIERWSZY.Myślący słyszą ile Toruń płaci Niemcom za używanie satelit POspolici rządcy nie dadzą z ich abonamentu. ? Są miejsca np. w blokach gdzie blok stoi bardzo nie korzystnie kierunkowo i nie da się założyć miski (czaszy). Obecnie kablówki też mający 3 pakiety np. 4,50 ,19 zl i 57 zł 62 programy.Odporni i mądrzy ludzie mają ten za 4,50 zł nie chcą polewania za 62 zł.Robią to tak, kablówka wysyła TRWAM bez głosu w pakiecie za 4,50 chcesz mieć głos wykup 2 pakiet za 19 zł.

   0

   0
 160. Czesław Załeski napisał(a):

  Zastanawiam się skąd tyle jadu żmijowego ma w sobie cały skład KRRiT w obecnym składzie, aby psuć krew naszej społeczności którzy myślą inaczej.
  Nie dopuszczać do oglądania Telewizji trwam tak jak TV rządowej.
  Tłumaczenie że można TV Trwam oglądać na satelicie,to niech rząd zafunduje zestawy satelitarne dla ubogiego społeczności ,niech mają dostęp do innych mediów.
  Pozdrawiam społeczność którzy mają dostęp do TV Trwam.

  0

  0
  • Yoko1 napisał(a):

    My tego pana z KRRTV mamy w (….)  będziemy oglądać z satelity.Zestawy są tanie,ale starcy chytrawi ludzie nie płacą NIC Toruniowi,za fryko patrzą.To jest tak jak rzucanie na tacę co 20-ty 2 lub 5zł,ale do obrobienia tyłków księżom ten co nie żuci jest PIERWSZY.Myślący słyszą ile Toruń płaci Niemcom za używanie satelit POspolici rządcy nie dadzą z ich abonamentu. ? Są miejsca np. w blokach gdzie blok stoi bardzo nie korzystnie kierunkowo i nie da się założyć miski (czaszy). Obecnie kablówki też mający 3 pakiety np. 4,50 ,19 zl i 57 zł 62 programy.Odporni i mądrzy ludzie mają ten za 4,50 zł nie chcą polewania za 62 zł.Robią to tak, kablówka wysyła TRWAM bez głosu w pakiecie za 4,50 chcesz mieć głos wykup 2 pakiet za 19 zł.

   0

   0
 161. Yoko napisał(a):

   Rzekoma “reniu” spróbuj wziąć jakiś b.silny psychotrop lub upoważnij  lek. o eutanazję co ty wypisujesz raz tak inny dzień wypowiedzi zaprzeczając sobie !

  0

  0
 162. Renia napisał(a):

  Bez komentarza…

  0

  0
 163. Renia napisał(a):

  Bez komentarza…

  0

  0
 164. Renia napisał(a):

  JESLI CHODZI O ODBIÓR TO JEST KICHA,PRZERYWA U WAS COŚ W CZASIE TRANSMISJI Z JASNEJ GÓRY,DOBRZE BY BYŁO TO SPRAWDZIĆ I NAPRAWIC………..

  0

  0
  • Mirek195 napisał(a):

   Wydaje mi się że to celowa robota. Podczas transmisji Apelu Jasnogórskiego w internecie transmisja jest ciągle przerywana, i obraz odwracany do góry nogami na zielono. Proszę o komentarze.

   0

   0
 165. Renia napisał(a):

  JESLI CHODZI O ODBIÓR TO JEST KICHA,PRZERYWA U WAS COŚ W CZASIE TRANSMISJI Z JASNEJ GÓRY,DOBRZE BY BYŁO TO SPRAWDZIĆ I NAPRAWIC………..

  0

  0
  • Mirek195 napisał(a):

   Wydaje mi się że to celowa robota. Podczas transmisji Apelu Jasnogórskiego w internecie transmisja jest ciągle przerywana, i obraz odwracany do góry nogami na zielono. Proszę o komentarze.

   0

   0
 166. zabawne obrazki napisał(a):

  Chyba mi coś nie działa ;/

  0

  0
 167. zabawne obrazki napisał(a):

  Chyba mi coś nie działa ;/

  0

  0
 168. Renia napisał(a):

  Jak możecie tak przerywac transmisje z Częstochowy,nie ładnie………

  0

  0
 169. Renia napisał(a):

  Jak możecie tak przerywac transmisje z Częstochowy,nie ładnie………

  0

  0
 170. Zbych11a2 napisał(a):

  Cały czas tnie, zacina co jest grane ?

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Nie wiesz? To “nasza” władza wymusza na łączach internetowych zmniejszenie sygnału dla słuchaczy i widzów internetowych, bo do takich na przykład ja się zaliczam, mieszkając poza Polską, oglądam TV Trwam przez internet. A takich ludzi jest bardzo dużo, a to nie w smak pejsatym władcom naszej nieszczęsnej Ojczyzny !!!

   0

   0
 171. Zbych11a2 napisał(a):

  Cały czas tnie, zacina co jest grane ?

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Nie wiesz? To “nasza” władza wymusza na łączach internetowych zmniejszenie sygnału dla słuchaczy i widzów internetowych, bo do takich na przykład ja się zaliczam, mieszkając poza Polską, oglądam TV Trwam przez internet. A takich ludzi jest bardzo dużo, a to nie w smak pejsatym władcom naszej nieszczęsnej Ojczyzny !!!

   0

   0
 172. Renia napisał(a):

  To aż nie możliwe żeby były takie awarie w odbiorze transmisji z Jasnej Góry…:((((((((((((((((((((((((

  0

  0
 173. Renia napisał(a):

  To aż nie możliwe żeby były takie awarie w odbiorze transmisji z Jasnej Góry…:((((((((((((((((((((((((

  0

  0
 174. Renia napisał(a):

  No teraz to już całkiem zawiesiło się i nic nie działa……….:((((((((((((((

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Tobie oszołomko zawiesiło sie myślenie i czytając twoje posty tylko taki wniosek wysnuć należy. Ztym psychiatrą, to dobra rada!

   0

   0
 175. Renia napisał(a):

  No teraz to już całkiem zawiesiło się i nic nie działa……….:((((((((((((((

  0

  0
  • isaburo napisał(a):

   Tobie oszołomko zawiesiło sie myślenie i czytając twoje posty tylko taki wniosek wysnuć należy. Ztym psychiatrą, to dobra rada!

   0

   0
 176. Renia napisał(a):

  KURWA!!!!!!!! Odpierdolcie sie od LWOWA,Ukraincy już dosc wycierpieli od Lachów-Zradzilismy ich W XVII wieku,wyruchalismy w XX-stym.Polacy ze Lwowa wypierdalac to nie juz patriotyzm….!!!Oddajcie im Lwów,to biedny kraj(1918 nie tylko polacy ale i dzieci ukrainskie broniły Lwowa przed czerwonymi,na Boga koniec z tą chipokryzją.Byłam tam to wiem co się dzieje,zamiast remontowac cmentarze wspierajcie zebrzące dzieci i starców których nie brak tam).

  0

  0
 177. Renia napisał(a):

  KURWA!!!!!!!! Odpierdolcie sie od LWOWA,Ukraincy już dosc wycierpieli od Lachów-Zradzilismy ich W XVII wieku,wyruchalismy w XX-stym.Polacy ze Lwowa wypierdalac to nie juz patriotyzm….!!!Oddajcie im Lwów,to biedny kraj(1918 nie tylko polacy ale i dzieci ukrainskie broniły Lwowa przed czerwonymi,na Boga koniec z tą chipokryzją.Byłam tam to wiem co się dzieje,zamiast remontowac cmentarze wspierajcie zebrzące dzieci i starców których nie brak tam).

  0

  0
 178. Renia napisał(a):

  koncze ogladanie trwam nawet nie bede juz ogladac jasnej gory apelu bo nie ma nadal Mszy  sw u was ja was pierdole w huja sobie lecicie przechodze na calego do paulinow nigdy wiecej  radio maryja i trwam a te katedre to se w dupe wsadzcie placzecie ze nie macie kasy?nie zostanie na niej kamien na kamieniu daswidania tzn never ever wkurwiony renifer

  0

  1
  • Henryk0576 napisał(a):

   Lecz sie u psychiatry,tylko znajdz dobrego prosze dla dobra ludzi!!!!!!

   0

   0
   • Renia napisał(a):

    Co ty możesz wiedziec,byłeś widziałeś znasz historie,poczytaj jak polacy krzywdzili Ukrainców TAKŻE NIE WPIERDALAJ SIĘ PO MIĘDZY WÓDKE A ZAKĄSKE …!!!

    0

    0
   • Renia napisał(a):

    Przepraszam ale ja się nie zgadzam z pana uwagą.Łacina to tulko wyraz bezradnosci a nie choroby psychicznej tego Pana(a gdy Pan sie wkurzy to nie rzuca miesem…?)wiec mysle ze dobrze by było przeprosic tamtego Pana,bo chyba pan nie wie co to znaczy być inwalida.

    0

    0
  • isaburo napisał(a):

   Człeniu! Nie wiem, ile ci płacą twoi mocodawcy, ale za takie cienkie prowokacje, to chyba niewiele ! Jeśli myślisz, iż rozpaliłeś rzesze miłośników PRAWDY i zaczną oni z tobą polemizować, to się grubo pomyliłeś. Bluzgaczy mamy już głeboko w d***e i olewamy ich równo ciepłym moczem! Tak więc nie wysilaj sie zbytnio, bo się zmęczysz, a to i tak nic nie da, bo trzeba mieć cokolwiek do powiedzenia, aby kogoś zainteresować. A tak wyszła kiszka…

   0

   0
  • Aron napisał(a):

    Masz prymitywnie wścibską rękę w pisaniu ubliżając czytającym weź sporawo swego psycholeku na uspokojenie i lepszego lekarza psych.Msze mogą oglądać ci co nie dadzą rady pójść do kościoła,ma to TYLKO wtedy sens ! Ty możesz sobie zamówić tą droga z klawiatury zakupy,arony pejsate ci zaraz przywiozą do chałupy ! Zażyj sobie potrójnie Relanium i do lekarza leć szybko Może jesteś psychicznie bardzo nie bezpieczny,a to tak ogladaj mszę w swej chałupie.

   0

   0
   • Renia napisał(a):

    Mysle żebyś sie walił,sam weż relanium.Jestem INWALIDĄ kacapie i nie mogę chodzić do kościoła.Więc zostaje mi droga internetowa a psychike to swoją lecz,nawet nie  wiesz co piszesz ćwoku i do kogo nie znasz ludzi więc może troszke szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0

    0
   • Ciuwi napisał(a):

    Chałupe to TY masz ja mieszkam w domu a dokładnie w mieszkaniu o ile wiesz co to jest…..a co do psychola to mysle ze to twój psychol sie pomylił w lekach i za dużo ci daje dawki skoro piszesz takie bzdety!Inteligent zasrany………Najważniejsze że już na Trwamie jest msza i to jest super co zawsze oglądam i myśle że inni się ze mną zgodzą,kretynie…

    0

    0
    • Rudolf napisał(a):

     Jestem za,ciesze się że jest już msza i ja  też oglądam to super że inwalidzi i nie tylko mogą widzież kościół,księdza-Renifer

     0

     0
    • Rudolf napisał(a):

     Jestem za,ciesze się że jest już msza i ja  też oglądam to super że inwalidzi i nie tylko mogą widzież kościół,księdza-Renifer

     0

     0
  • Renia napisał(a):

   wykasujcie ten komentarz ja juz na stale ogladam trwam please

   0

   0
 179. Renia napisał(a):

  koncze ogladanie trwam nawet nie bede juz ogladac jasnej gory apelu bo nie ma nadal Mszy  sw u was ja was pierdole w huja sobie lecicie przechodze na calego do paulinow nigdy wiecej  radio maryja i trwam a te katedre to se w dupe wsadzcie placzecie ze nie macie kasy?nie zostanie na niej kamien na kamieniu daswidania tzn never ever wkurwiony renifer

  0

  0
  • Henryk0576 napisał(a):

   Lecz sie u psychiatry,tylko znajdz dobrego prosze dla dobra ludzi!!!!!!

   0

   0
   • Renia napisał(a):

    Co ty możesz wiedziec,byłeś widziałeś znasz historie,poczytaj jak polacy krzywdzili Ukrainców TAKŻE NIE WPIERDALAJ SIĘ PO MIĘDZY WÓDKE A ZAKĄSKE …!!!

    0

    0
   • Renia napisał(a):

    Przepraszam ale ja się nie zgadzam z pana uwagą.Łacina to tulko wyraz bezradnosci a nie choroby psychicznej tego Pana(a gdy Pan sie wkurzy to nie rzuca miesem…?)wiec mysle ze dobrze by było przeprosic tamtego Pana,bo chyba pan nie wie co to znaczy być inwalida.

    0

    0
  • isaburo napisał(a):

   Człeniu! Nie wiem, ile ci płacą twoi mocodawcy, ale za takie cienkie prowokacje, to chyba niewiele ! Jeśli myślisz, iż rozpaliłeś rzesze miłośników PRAWDY i zaczną oni z tobą polemizować, to się grubo pomyliłeś. Bluzgaczy mamy już głeboko w d***e i olewamy ich równo ciepłym moczem! Tak więc nie wysilaj sie zbytnio, bo się zmęczysz, a to i tak nic nie da, bo trzeba mieć cokolwiek do powiedzenia, aby kogoś zainteresować. A tak wyszła kiszka…

   0

   0
  • Aron napisał(a):

    Masz prymitywnie wścibską rękę w pisaniu ubliżając czytającym weź sporawo swego psycholeku na uspokojenie i lepszego lekarza psych.Msze mogą oglądać ci co nie dadzą rady pójść do kościoła,ma to TYLKO wtedy sens ! Ty możesz sobie zamówić tą droga z klawiatury zakupy,arony pejsate ci zaraz przywiozą do chałupy ! Zażyj sobie potrójnie Relanium i do lekarza leć szybko Może jesteś psychicznie bardzo nie bezpieczny,a to tak ogladaj mszę w swej chałupie.

   0

   0
   • Renia napisał(a):

    Mysle żebyś sie walił,sam weż relanium.Jestem INWALIDĄ kacapie i nie mogę chodzić do kościoła.Więc zostaje mi droga internetowa a psychike to swoją lecz,nawet nie  wiesz co piszesz ćwoku i do kogo nie znasz ludzi więc może troszke szacunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    0

    0
   • Ciuwi napisał(a):

    Chałupe to TY masz ja mieszkam w domu a dokładnie w mieszkaniu o ile wiesz co to jest…..a co do psychola to mysle ze to twój psychol sie pomylił w lekach i za dużo ci daje dawki skoro piszesz takie bzdety!Inteligent zasrany………Najważniejsze że już na Trwamie jest msza i to jest super co zawsze oglądam i myśle że inni się ze mną zgodzą,kretynie…

    0

    0
  • Renia napisał(a):

   wykasujcie ten komentarz ja juz na stale ogladam trwam please

   0

   0
 180. Iwonakwiatkowska7 napisał(a):

  ja tu westempowalam jak bylo w lidzbarku to wsobote 2 dni temu i bylo ekstra bylam w telewizji byly fajny konkursy

  0

  0
 181. Iwonakwiatkowska7 napisał(a):

  ja tu westempowalam jak bylo w lidzbarku to wsobote 2 dni temu i bylo ekstra bylam w telewizji byly fajny konkursy

  0

  0
 182. Andrzej napisał(a):

  Dot.Rozmowy niedokończone 27.11.2012 godz.10:20  Niech ten ksiądz zejdzie na ziemię i nie opowiada o swoich algorytmach postępowania. Nawet 1% nie wie ten ksiądz co dzieje się obecnie w małżeństwach. Skończy ten program, odświeżony, wypachniony, najedzony wsiądzie do samochodu i dalej będzie nie świadomy jak wygląda dzisiaj życie małżeńskie, wychowanie dzieci. Słuchając. tej rozmowy odnoszę wrażenie, że znajduję się w układzie inercjalnym. Niech ten ksiądz idzie do rodzin, zobaczy jak to dzisiaj wygląda to może jego wiedza teoretyczna będzie miała zastosowanie w życiu codziennym. 

  0

  0
  • Yoko napisał(a):

    Ponarzekaj sobie jak masz w swej rodzinie na co zasłużyłeś(łaś) (posłuż się przykadem ex Madzi w tv pokażą cię). Widzę mają w kajdankach nową wydybali gdzieś w chałupie drewnianej.
   Przeleżałaś(eś) w cieniu pod gruszką kawał życia ZUS nie da ci prezentów ! Tam widza coś ty robił(a),ile kasy im odprowadziłeś stosownie ci ja oddadzą.Możesz potrenować dla zdrowia jako “nurek” śmietnikowy,trzeba rano wstawać tam są szybsi po puszki piwne !(to nawiązka do nicka: Andrzej ) włącz sobie wasz rmf czy moskwę i słuchaj !

   0

   0
   • P Andrzej4 napisał(a):

    Twoja wypowiedź wskazuje na to, że w twojej mózgownicy, gdzie jest już mleko, które z czasem robi się kwaśne, nastąpiło pomieszanie z poplątanie. Twoja wypowiedź, pomieszana, poplątana zupełnie nie na temat, poprzez podane porównania, zieje nienawiścią. Posłuchaj dyr. O. Rydzyka i zacznij uczyć się, czytać dobre książki to może jeszcze będzie z ciebie jakiś pożytek a przynajmniej nauczysz się poprawnie posługiwać językiem polskim. Na razie co wypowiedziałeś jest blade, bardzo blade w stosunku do rzeczywistości. Weź rozum do ręki i ucz się , ucz się. To tyle i aż tyle. Na spokojnie zastanów się nad sobą bo w tym momencie jesteś zerem. Przykro mi to pisać ale taka jest prawda.

    0

    0
  • Yoko napisał(a):

    Ponarzekaj sobie jak masz w swej rodzinie na co zasłużyłeś(łaś) (posłuż się przykadem ex Madzi w tv pokażą cię). Widzę mają w kajdankach nową wydybali gdzieś w chałupie drewnianej.
   Przeleżałaś(eś) w cieniu pod gruszką kawał życia ZUS nie da ci prezentów ! Tam widza coś ty robił(a),ile kasy im odprowadziłeś stosownie ci ja oddadzą.Możesz potrenować dla zdrowia jako “nurek” śmietnikowy,trzeba rano wstawać tam są szybsi po puszki piwne !(to nawiązka do nicka: Andrzej ) włącz sobie wasz rmf czy moskwę i słuchaj !

   0

   0
   • P Andrzej4 napisał(a):

    Twoja wypowiedź wskazuje na to, że w twojej mózgownicy, gdzie jest już mleko, które z czasem robi się kwaśne, nastąpiło pomieszanie z poplątanie. Twoja wypowiedź, pomieszana, poplątana zupełnie nie na temat, poprzez podane porównania, zieje nienawiścią. Posłuchaj dyr. O. Rydzyka i zacznij uczyć się, czytać dobre książki to może jeszcze będzie z ciebie jakiś pożytek a przynajmniej nauczysz się poprawnie posługiwać językiem polskim. Na razie co wypowiedziałeś jest blade, bardzo blade w stosunku do rzeczywistości. Weź rozum do ręki i ucz się , ucz się. To tyle i aż tyle. Na spokojnie zastanów się nad sobą bo w tym momencie jesteś zerem. Przykro mi to pisać ale taka jest prawda.

    0

    0
 183. Andrzej napisał(a):

  Dot.Rozmowy niedokończone 27.11.2012 godz.10:20  Niech ten ksiądz zejdzie na ziemię i nie opowiada o swoich algorytmach postępowania. Nawet 1% nie wie ten ksiądz co dzieje się obecnie w małżeństwach. Skończy ten program, odświeżony, wypachniony, najedzony wsiądzie do samochodu i dalej będzie nie świadomy jak wygląda dzisiaj życie małżeńskie, wychowanie dzieci. Słuchając. tej rozmowy odnoszę wrażenie, że znajduję się w układzie inercjalnym. Niech ten ksiądz idzie do rodzin, zobaczy jak to dzisiaj wygląda to może jego wiedza teoretyczna będzie miała zastosowanie w życiu codziennym. 

  0

  0
 184. Yoko1 napisał(a):

  Najbardziej denerwuje blużnierców ignorowanie.Chciałem coś napisać w michnikowszczyźnie NIE cenzura odpisała że użyłem nieodpowiednich słów.Takich nie było,piszę jak pisze z wpadkami jako chłop od kosy.Nie da się czytać ani zaczepiać masońskich mediów.W najgorszym wypadku jeśli idzie o TRWAM i RM mamy Astrę z internetem i olejemy masoństwo.Wszystkiego dobrego o Tadeuszowi za wszystko,zwłaszcza za WIELKA CIERPLIWOŚĆ słuchania 20 lat masońskich obelżywości.Są wielkimi prymitywami,nienawiścią reklamują RM.Najprymitywniejsi widzą co się dzieje na ich ulicy i co widzą w swym okienku tv.Zawsze doczekamy się następnej rocznicy RM ! Pozdrawiam serdecznie 

  0

  0
 185. Yoko1 napisał(a):

  Najbardziej denerwuje blużnierców ignorowanie.Chciałem coś napisać w michnikowszczyźnie NIE cenzura odpisała że użyłem nieodpowiednich słów.Takich nie było,piszę jak pisze z wpadkami jako chłop od kosy.Nie da się czytać ani zaczepiać masońskich mediów.W najgorszym wypadku jeśli idzie o TRWAM i RM mamy Astrę z internetem i olejemy masoństwo.Wszystkiego dobrego o Tadeuszowi za wszystko,zwłaszcza za WIELKA CIERPLIWOŚĆ słuchania 20 lat masońskich obelżywości.Są wielkimi prymitywami,nienawiścią reklamują RM.Najprymitywniejsi widzą co się dzieje na ich ulicy i co widzą w swym okienku tv.Zawsze doczekamy się następnej rocznicy RM ! Pozdrawiam serdecznie 

  0

  0
 186. Renia napisał(a):

  niech Pan BOg błogoslawi i wspiera Duch sw a michal broni ks. biskupa pelplinskiego szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 187. Renia napisał(a):

  niech Pan BOg błogoslawi i wspiera Duch sw a michal broni ks. biskupa pelplinskiego szacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 188. Bogumilapiasecka napisał(a):

   tv-trwam  ogladam od 2-u lat w internecie a od samego poczatku kibicuje jej i ciesze sie z jej rozwoju i w tym i podobnym wydaniu będę jej wierna.o

  0

  0
 189. Bogumilapiasecka napisał(a):

   tv-trwam  ogladam od 2-u lat w internecie a od samego poczatku kibicuje jej i ciesze sie z jej rozwoju i w tym i podobnym wydaniu będę jej wierna.o

  0

  0
 190. Bogumila napisał(a):

   czy mogeę sama skorygować swoją wypowiedz ?

  0

  0
 191. Bogumila napisał(a):

   czy mogeę sama skorygować swoją wypowiedz ?

  0

  0
 192. Renia napisał(a):

  boli ta profanacja

  0

  0
 193. Renia napisał(a):

  :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boli ta profanacja

  0

  0
 194. Renia napisał(a):

  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  0

  0
 195. Renia napisał(a):

  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  0

  0
 196. Renia napisał(a):

  :)))

  0

  0
 197. Renia napisał(a):

  :)))

  0

  0
 198. Wituś napisał(a):

  Może nie jestem aż takim katolikiem,ale robie postępy i prosze Was o pomoc w modlitwie za moją nażeczoną Renie,o szybki powrót do zdrowia by opaczność św.obieła opieką.
  Prosze was o wspomożenie w modlitwie…

  0

  0
 199. Wituś napisał(a):

  Może nie jestem aż takim katolikiem,ale robie postępy i prosze Was o pomoc w modlitwie za moją nażeczoną Renie,o szybki powrót do zdrowia by opaczność św.obieła opieką.
  Prosze was o wspomożenie w modlitwie…

  0

  0
 200. Kubiakrenata1979 napisał(a):

  prosze krucjatuszy o modltwe bym sie pozbierała dzieki z gory

  0

  0
 201. Kubiakrenata1979 napisał(a):

  prosze krucjatuszy o modltwe bym sie pozbierała dzieki z gory

  0

  0
 202. renia napisał(a):

  prosze za witusia zeby stanoł na nogi po stracie…..i dziekuje ze juz nie placze thankju very much cpasiba balszoje;)

  0

  0
 203. renia napisał(a):

  prosze za witusia zeby stanoł na nogi po stracie…..i dziekuje ze juz nie placze thankju very much cpasiba balszoje;)

  0

  0
 204. renia napisał(a):

  dzieki?::)

  0

  0
 205. renia napisał(a):

  dzieki?::)

  0

  0
 206. Ewr napisał(a):

  Koncert życzeń jakoś mi przeplata muzyką niemiecką – czaską.

  0

  0
 207. Ewr napisał(a):

  Koncert życzeń jakoś mi przeplata muzyką niemiecką – czaską.

  0

  0
 208. renia napisał(a):

  cierpialam dzis bardzo nie mialam za co wrocic do domu a co tio za franciszkanie?wiem  i mam nadzieje ze to tylko w leborku tacy są jak mogles jestes zerem ty ktory dales z laski 1ozl oddam ci je osobiscie ale nie jestwes godzien nosic szaty franka besztasz i plugawisz j,ą jestes diablem wcielonym renata kubiak ta zmarznieta i przemoczona w czerweonych spodniach pamietasz?coscie uczynili………

  0

  0
  • Ciuwi napisał(a):

   To fakt franciszkanie w Lęborku co nie którzy nie są godni nosić habitu,ich miłośc bliżnich nie są ewangeliczni,szatan w szacie,wstyd że tak sie dzieje…..

   0

   0
 209. renia napisał(a):

  cierpialam dzis bardzo nie mialam za co wrocic do domu a co tio za franciszkanie?wiem  i mam nadzieje ze to tylko w leborku tacy są jak mogles jestes zerem ty ktory dales z laski 1ozl oddam ci je osobiscie ale nie jestwes godzien nosic szaty franka besztasz i plugawisz j,ą jestes diablem wcielonym renata kubiak ta zmarznieta i przemoczona w czerweonych spodniach pamietasz?coscie uczynili………

  0

  0
  • Ciuwi napisał(a):

   To fakt franciszkanie w Lęborku co nie którzy nie są godni nosić habitu,ich miłośc bliżnich nie są ewangeliczni,szatan w szacie,wstyd że tak sie dzieje…..

   0

   0
 210. Renia napisał(a):

  dziekuje za modlitwe dzieki wam wszystkim wytrwalam,dzekuje dzis tobie kaplanie z korony w leborku i personelowi i dr.wlodzimierzowi z leborka szacun;-0

  0

  0
 211. Renia napisał(a):

  dziekuje za modlitwe dzieki wam wszystkim wytrwalam,dzekuje dzis tobie kaplanie z korony w leborku i personelowi i dr.wlodzimierzowi z leborka szacun;-0

  0

  0
 212. Renia napisał(a):

  do Jakuba w leborku never ever mimo ze tam jest to co kocham -adoracja ns przez ciebie niewdzieczny pojebie,niech ci ziemia lekka bedzie ale napewno w niebie nie spotkamy siebie i jak inne zbuntowane andzele bedziesz chulal z nimi w ich piekielnym niebie.Ja napewno odwiedze tylko tego co w brazowym plaszczu smiga po piwnicach i w swym ma;lenkim cudnym kosciele gdzie franek na scianie i nedzna choinka,wpadne na min.kilka nawet jesli nie zobacze ciebie zapukam do twych drzwi i ………..

  0

  0
 213. Renia napisał(a):

  do Jakuba w leborku never ever mimo ze tam jest to co kocham -adoracja ns przez ciebie niewdzieczny pojebie,niech ci ziemia lekka bedzie ale napewno w niebie nie spotkamy siebie i jak inne zbuntowane andzele bedziesz chulal z nimi w ich piekielnym niebie.Ja napewno odwiedze tylko tego co w brazowym plaszczu smiga po piwnicach i w swym ma;lenkim cudnym kosciele gdzie franek na scianie i nedzna choinka,wpadne na min.kilka nawet jesli nie zobacze ciebie zapukam do twych drzwi i ………..

  0

  0
 214. renia napisał(a):

  😉 puk puk kto tam?to ja jaki ja?no franek zbuntowany a to ty kochany slyszalem twoj placz i lzy widzialem jestes juz odpokutowany zalujesz bardzo taK PANIE ,WIEM A CZY JUZ WIESZ ?TAK WIEM OD DZIS GDY TYLKO SPOTKAM BIEDNEGO A NAWET NACPANEGO TO POCHYLE SIE DO NOG JEGO I UCALUJE MU REKE I DO KLASZTORU PRZYWIODE DAM MU SWE POSLANIE I MOJĄ STRAWE I UGOSZCZE I POMOGE I ZALATWIE CO TRZEBA BY NA NOGI GO PPOSTAWIC BO JUZ WIEM I WIDZE  W NIM BOGA ACHA NO TO KOCHANY NACK NACK NA ROZGRZESZENIE I WIEDZ ZE NAWET DZIS JUZ BYL BYS ZE MNA W NIEBIE ALE DLATYEGO NIE WPUSZCZE CIEBIE BO MASZ BYC MYM ANIOLEM SWIETYM ARCHANIOLEM CO PO ZIEMI CHODZI I LUDZI Z ULIC JAK ALBERT ZBIERA PA PA SE YUO NARKA TSCHUSS NA DRGE NIECH CIE MARYJA STRZEZE 😉

  0

  0
 215. renia napisał(a):

  😉 puk puk kto tam?to ja jaki ja?no franek zbuntowany a to ty kochany slyszalem twoj placz i lzy widzialem jestes juz odpokutowany zalujesz bardzo taK PANIE ,WIEM A CZY JUZ WIESZ ?TAK WIEM OD DZIS GDY TYLKO SPOTKAM BIEDNEGO A NAWET NACPANEGO TO POCHYLE SIE DO NOG JEGO I UCALUJE MU REKE I DO KLASZTORU PRZYWIODE DAM MU SWE POSLANIE I MOJĄ STRAWE I UGOSZCZE I POMOGE I ZALATWIE CO TRZEBA BY NA NOGI GO PPOSTAWIC BO JUZ WIEM I WIDZE  W NIM BOGA ACHA NO TO KOCHANY NACK NACK NA ROZGRZESZENIE I WIEDZ ZE NAWET DZIS JUZ BYL BYS ZE MNA W NIEBIE ALE DLATYEGO NIE WPUSZCZE CIEBIE BO MASZ BYC MYM ANIOLEM SWIETYM ARCHANIOLEM CO PO ZIEMI CHODZI I LUDZI Z ULIC JAK ALBERT ZBIERA PA PA SE YUO NARKA TSCHUSS NA DRGE NIECH CIE MARYJA STRZEZE 😉

  0

  0
 216. renia napisał(a):

  za krola duraka zaciskaj pasa,popijaj woda a na zwiesne trawka itp chleb i woda i niet galoda,nie damy sie polacy nic sie niestalo choc ojro i dolar w pupe dostało heeeeeeee seeeeeeesenie wykonczyl nas car ,bismark stalin nie zabije nas kryzys i tak zmartchwystamy i to my bedziemy w swiecie pany ale jesli znow Boga i wiary nie dochowamy to juz nigdy  nie powstamy achtung achtung wnimanie polaki dzis poraz ostatni bije dzwon milosc pokora dobroc i pokuj milosierdzie i przebaczenie to nasze oreże chrzescijanstwo ostanie i muzulmanin i nawet chytry zaklamany żyd i ateista pozna po czynach ze jest jeden prawdziwy i jedyny Chrystus Król to prawda jedyna wiec nie tylko ksiadz na ambonie zakonnik,ale zwykly obdartus niech wie ze ambasadorem Boga jest wiec jesli nie chcemy wojen wielkiego bum to nie wystarczy juz post i rozanczyk choc to tez ale serce wiara i czyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:)

  0

  0
 217. renia napisał(a):

  za krola duraka zaciskaj pasa,popijaj woda a na zwiesne trawka itp chleb i woda i niet galoda,nie damy sie polacy nic sie niestalo choc ojro i dolar w pupe dostało heeeeeeee seeeeeeesenie wykonczyl nas car ,bismark stalin nie zabije nas kryzys i tak zmartchwystamy i to my bedziemy w swiecie pany ale jesli znow Boga i wiary nie dochowamy to juz nigdy  nie powstamy achtung achtung wnimanie polaki dzis poraz ostatni bije dzwon milosc pokora dobroc i pokuj milosierdzie i przebaczenie to nasze oreże chrzescijanstwo ostanie i muzulmanin i nawet chytry zaklamany żyd i ateista pozna po czynach ze jest jeden prawdziwy i jedyny Chrystus Król to prawda jedyna wiec nie tylko ksiadz na ambonie zakonnik,ale zwykly obdartus niech wie ze ambasadorem Boga jest wiec jesli nie chcemy wojen wielkiego bum to nie wystarczy juz post i rozanczyk choc to tez ale serce wiara i czyn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:)

  0

  0
 218. renia napisał(a):

  moderator nie lec w kulki ten ostatni byl mi drogi wiec kochany jesliś zdrowy i nie chcesz miec ze mną do pogadania to uwazaajjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! narka tego nie zamieszczaj please do dla ciebie wpis

  0

  0
 219. renia napisał(a):

  moderator nie lec w kulki ten ostatni byl mi drogi wiec kochany jesliś zdrowy i nie chcesz miec ze mną do pogadania to uwazaajjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! narka tego nie zamieszczaj please do dla ciebie wpis

  0

  0
 220. renia napisał(a):

  ttalent super w rzezbieniu Pan ma pochwalam samouki 

  0

  0
 221. renia napisał(a):

  ttalent super w rzezbieniu Pan ma pochwalam samouki 

  0

  0
 222. renia napisał(a):

  za kochanego ks prałata zbigniewa ze słupska o swiatlo Boze odwage doDZIAŁania

  0

  0
 223. renia napisał(a):

  prosze dobrego milosiernego Boga o zal doskonały i spowiedz szczerą oraz pelne uwolnienie od demona pychy dla sm.goretti borowiec klaryski od wieczystej adoracji prosze przez Maryje i michala archaniola Jezu ufam tylko Tobie

  0

  0
 224. renia napisał(a):

  Prosze ,a nawet blagaam Maryje Niepokalaną o łaskę nawrocenia ,uwolnienia od ducha udawania i klamstwa oraz  leku przed prawda o sobie,od demona nieczystych mysli i od seksualnych potrzeb dla s.m. Barbary Czerskiej klaryski ze slupska i o ducha pokory-posluszenstwa prosi przyjaciel-renia

  0

  0
 225. renia napisał(a):

  za sm hiacynte platek klaryske od wieczystej adoracji ze slupska o zdrowie szczesliwa smierc oraz o prawdziwe nawrocenie uwolnienie od klamstwa,ducha zemsty,pychy,egoizmu,manii prosi renia exklar.

  0

  0
 226. sw. judasz napisał(a):

  CO WY odwalacie smutne miny ,nosy spuszczone co wy chlopaki,czujesz tadek,czujesz  Janek M. w niebie jest biba  na 102 na jego czesc ,Maryjka czacze wywija,alfons de ligoorii rapuje oj  tam oj tam wy tez po Mszy pozegnalnej  cieszcie sie bo za nowa polske i swiat Janek m. padł pozdrowionka sw judasz donosiciel zdradzil to wam sezsese

  0

  0
 227. sw. judasz napisał(a):

  Honey-lalalove,for you Tadek R.

  0

  0
 228. sw. judasz napisał(a):

  Dla psychotycznie zaburzonego maniakalnie o.fundatora i budowniczego bazyliki Licheńskiej-CHylińska agnieszka-Gorąca prośba

  0

  0
 229. sw. judasz napisał(a):

  Dla prezydenta i premiera RP,Prawda-Rubik

  0

  0
 230. sw. judasz napisał(a):

  Dla prezydenta i premiera RP,Prawda-Rubik

  0

  0
 231. sw. judasz napisał(a):

  co to tylko pierunska moda krzyzyk tki ,paseczek ,fredzelek, welonik to na psia bude sie zda jesli pingwinice nie beda zyc wedlug charyzmatu ,misji zalozycieli jak na razie to tylko paulini ,pallotyni i redemptorysci trzymaja ten swiat od zaglady a karmelici to zdrajcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 232. sw. judasz napisał(a):

  frycz 3 -maj sie patrita prawda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 233. Witekrobert napisał(a):

  zlotego nie damy a euro w dupe kopnac i te unie  obiecanki cacanki donald chcesz byc prezydentem i moje poparcie to patriota zostan i polske broń,przestan byc krolem stasiem co dupy carycy dal i byl jej kochasiem stan sie kazimierzem wielkim

  0

  0
 234. Witekrobert napisał(a):

  zlotego nie damy a euro w dupe kopnac i te unie  obiecanki cacanki donald chcesz byc prezydentem i moje poparcie to patriota zostan i polske broń,przestan byc krolem stasiem co dupy carycy dal i byl jej kochasiem stan sie kazimierzem wielkim

  0

  0
 235. Witekrobert napisał(a):

  nie problem w predkosci ale w jakosc naszych drog i braku autostrad
   

  0

  0
 236. Witekrobert napisał(a):

  nie problem w predkosci ale w jakosc naszych drog i braku autostrad
   

  0

  0
 237. renia napisał(a):

  mandat to moim zdaniem trzeba dac ministerswu transportu za stan drog,bo kasa idzie nie na autostrady ale na co? hujowe umowy z firmami kontraktujacymi budowe i remonty oraz na administracje bo co tyle urzednikow????????????????????

  0

  0
 238. renia napisał(a):

  mandat to moim zdaniem trzeba dac ministerswu transportu za stan drog,bo kasa idzie nie na autostrady ale na co? hujowe umowy z firmami kontraktujacymi budowe i remonty oraz na administracje bo co tyle urzednikow????????????????????

  0

  0
 239. Witekrobert napisał(a):

  za krzyz bym sie bila i pochwalam swieta wojne w obronie KRZYZA!

  0

  0
 240. Witekrobert napisał(a):

  za krzyz bym sie bila i pochwalam swieta wojne w obronie KRZYZA!

  0

  0
 241. Piaaseckiandrzej napisał(a):

  Co to za język -szambo.

  0

  0
 242. Piaaseckiandrzej napisał(a):

  Co to za język -szambo.

  0

  0
 243. Kubiakrenata1979 napisał(a):

   Mówią święta i po świetach no i w tym roku jak co roku od ponad 2000 lat,przyszedł na ziemie o 15.43 na izbe przyjec Lęborskiej szpitalni Pan jak zwykle ze łzami i w bólach- przyszedł mesjasz,jesli bedzie trzeba to za 60 dni znów odda swe życie jesli bedzie trza,bo ty Bracie:ateisto,agnostyku i Ty nawet kapłanie,zakonniku,leciwa babciu różancowa i Ty zakonnico z 30-sto letnim starzem nie mówiąc już…o dzieciach.WSZYSCY NADAL ZATWARDZIALE TRWACIE W GRZECHACH SWYCH!!!!!!!
  Zamiast o mnie jak synowie i córki ALLACHA nawet Ci BUDDYSCI i Ci z ciemnej głuszy amazoonskiej wierzacy w WIELKIEGO DUCHA.
  Wszyscy jak jeden powinniscie sie bracia moi za mnie bic w piersi swe i zyc jak nalezy w miołosci do Boga,Maryji i braci swych a nawet i nie przyjaciół jak napisane jest w Biblji którą ponoc czytacie.
  Mówi wam po raz ostatni WASZ CHRYSTUS prawdziwy BÓG.

  0

  0
 244. Kubiakrenata1979 napisał(a):

   Mówią święta i po świetach no i w tym roku jak co roku od ponad 2000 lat,przyszedł na ziemie o 15.43 na izbe przyjec Lęborskiej szpitalni Pan jak zwykle ze łzami i w bólach- przyszedł mesjasz,jesli bedzie trzeba to za 60 dni znów odda swe życie jesli bedzie trza,bo ty Bracie:ateisto,agnostyku i Ty nawet kapłanie,zakonniku,leciwa babciu różancowa i Ty zakonnico z 30-sto letnim starzem nie mówiąc już…o dzieciach.WSZYSCY NADAL ZATWARDZIALE TRWACIE W GRZECHACH SWYCH!!!!!!!
  Zamiast o mnie jak synowie i córki ALLACHA nawet Ci BUDDYSCI i Ci z ciemnej głuszy amazoonskiej wierzacy w WIELKIEGO DUCHA.
  Wszyscy jak jeden powinniscie sie bracia moi za mnie bic w piersi swe i zyc jak nalezy w miołosci do Boga,Maryji i braci swych a nawet i nie przyjaciół jak napisane jest w Biblji którą ponoc czytacie.
  Mówi wam po raz ostatni WASZ CHRYSTUS prawdziwy BÓG.

  0

  0
 245. bogusia=samochwała napisał(a):

   mam pomysla co by od dzis chodzic na korki do wyznawcow ALLACHA by naumiec sie jak oni nie wstydzic sie padac na twarz wszedzie gdzie o12 na Aniol panski czy 15 oo a nawet o 21 37 pasc wszedzie tam gdzie bim bam wybije te czarodziejskie godziny i jak WY koledzy bez dywanika pasc na twarz i oddac chwałe temu co mi wybaczyl i obudzil we mnie moje prawdziwe ja -to moje marzenie a wam podoba się??????????????????????????????????;-)

  0

  0
 246. bogusia=samochwała napisał(a):

   mam pomysla co by od dzis chodzic na korki do wyznawcow ALLACHA by naumiec sie jak oni nie wstydzic sie padac na twarz wszedzie gdzie o12 na Aniol panski czy 15 oo a nawet o 21 37 pasc wszedzie tam gdzie bim bam wybije te czarodziejskie godziny i jak WY koledzy bez dywanika pasc na twarz i oddac chwałe temu co mi wybaczyl i obudzil we mnie moje prawdziwe ja -to moje marzenie a wam podoba się??????????????????????????????????;-)

  0

  0
 247. bogusia=samochwała napisał(a):

  10 kw 2010!
  o 10 10 smolensk nie brzoza to klamstwo !
  wybuch ladunek tajnie podlozony spowodowal ze zginelo 96 pasazerow reszta zostala zabita strzalami’
  kolejny i faktyczny wydarzen zapis!
  nie wierzcie diablu z moskwwy!
  prawda to zamach na nasza RP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

   

  0

  0
 248. bogusia=samochwała napisał(a):

  10 kw 2010!
  o 10 10 smolensk nie brzoza to klamstwo !
  wybuch ladunek tajnie podlozony spowodowal ze zginelo 96 pasazerow reszta zostala zabita strzalami’
  kolejny i faktyczny wydarzen zapis!
  nie wierzcie diablu z moskwwy!
  prawda to zamach na nasza RP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

   

  0

  0
 249. kubiakrenata-widz napisał(a):

  Zaczne cenic fakty w tvn Durczoka,wiadomosci Kraśko w tv1,teleexpres Orłośia gdy zaczniecie w koncu mówic jak było i jak jest do czego powołany każdy dziennikarz jest,tak jak medycy ślubują Hipokratesowi tak Wy przyżekliscie ludowi głosic prawde,bo jak narazie to tylko TV Trwam w radiu Maryja i Jasnej Górze słusze jak jest przestancie kłamamc na Boga….

  0

  0
 250. kubiakrenata-widz napisał(a):

  Zaczne cenic fakty w tvn Durczoka,wiadomosci Kraśko w tv1,teleexpres Orłośia gdy zaczniecie w koncu mówic jak było i jak jest do czego powołany każdy dziennikarz jest,tak jak medycy ślubują Hipokratesowi tak Wy przyżekliscie ludowi głosic prawde,bo jak narazie to tylko TV Trwam w radiu Maryja i Jasnej Górze słusze jak jest przestancie kłamamc na Boga….

  0

  0
 251. Renifer napisał(a):

  lata mucha nad francuskim sejmem;nad takim gownem jeszcze nie latałam pedalstwo hujnia kurwa  co za dupki

  0

  0
 252. kubiakrenata-widz napisał(a):

  Donaldzie ty jak dawid spiewałes i swą grą oczarowałes mnie wiec czemu dzis nie zapłaczesz nad zdradą swą krolu Dawidzie nie ty kochany zbudujesz mi dom z zelaza i stali pozlacany twoj nastepca mi polske wybuduje jak sniłes ty dzieki za obietnice bez pokrycia -obywatel oszukany

  0

  0
 253. kubiakrenata-widz napisał(a):

  Donaldzie ty jak dawid spiewałes i swą grą oczarowałes mnie wiec czemu dzis nie zapłaczesz nad zdradą swą krolu Dawidzie nie ty kochany zbudujesz mi dom z zelaza i stali pozlacany twoj nastepca mi polske wybuduje jak sniłes ty dzieki za obietnice bez pokrycia -obywatel oszukany

  0

  0
 254. bogusia napisał(a):

  o nawrocenie zakonow zenskich prosze cie Panie

  0

  0
 255. bogusia napisał(a):

  o nawrocenie zakonow zenskich prosze cie Panie

  0

  0
 256. bogusia napisał(a):

  gdyby nie ty to bym z bolu wyla dzis kochany dziekuje ci ze ocierasz me lzy bracie kochany k 

  0

  0
 257. bogusia napisał(a):

  gdyby nie ty to bym z bolu wyla dzis kochany dziekuje ci ze ocierasz me lzy bracie kochany k 

  0

  0
 258. aniol napisał(a):

  gdy kochasz drugiego zyjesz gdy tylko siebie umierasz zabijaszdusze

  0

  0
 259. aniol napisał(a):

  gdy kochasz drugiego zyjesz gdy tylko siebie umierasz zabijaszdusze

  0

  0
 260. serce Boze napisał(a):

  dzis serce boze ma swieto i co czuje pisze szczerze jak mnie boli to i owo strasznie:
  kaplanom dedykuje:goraca prosbe chylinskiej
  zakonnikom:zabij mnie varius manks
  a tym co ponoc zli zbuntowani:chylinska nie moge cie zapomniec
  bo tak juz jest ostatni beda pierwszymi a dla tych co nie ujolem”przegapiona mlynkova

  0

  0
 261. serce Boze napisał(a):

  dzis serce boze ma swieto i co czuje pisze szczerze jak mnie boli to i owo strasznie:
  kaplanom dedykuje:goraca prosbe chylinskiej
  zakonnikom:zabij mnie varius manks
  a tym co ponoc zli zbuntowani:chylinska nie moge cie zapomniec
  bo tak juz jest ostatni beda pierwszymi a dla tych co nie ujolem”przegapiona mlynkova

  0

  0
 262. serce Boze napisał(a):

  łudzilem sie ja wciaz na sile wierze ,oszukuje sam siebie ze juz moi pokochali mnie,a tu gowno,boli dalej,cholera boli bo wy nadal nie moi tylko skurwysyny,wypierdalac mi nie wierze  ,gdy mowisz kocham ufam,nie wierze kaplanie zakonnico nie wierze klamiesz klamalas i po co slubowalas lepiej wez obraczke wrzuc do kibla odejdz zamknij drzwi wypierdalaj z klasztoru wypierdalaj mowie ci.lepiej nie oszukuj sie.jesli chcesz ze mna w niebie spotkac sie i ty ksiezulku lepiej ekskomunika niz szalenczze kasa taca samochod spierdalaj prosze cie Bog

  0

  0
 263. serce Boze napisał(a):

  łudzilem sie ja wciaz na sile wierze ,oszukuje sam siebie ze juz moi pokochali mnie,a tu gowno,boli dalej,cholera boli bo wy nadal nie moi tylko skurwysyny,wypierdalac mi nie wierze  ,gdy mowisz kocham ufam,nie wierze kaplanie zakonnico nie wierze klamiesz klamalas i po co slubowalas lepiej wez obraczke wrzuc do kibla odejdz zamknij drzwi wypierdalaj z klasztoru wypierdalaj mowie ci.lepiej nie oszukuj sie.jesli chcesz ze mna w niebie spotkac sie i ty ksiezulku lepiej ekskomunika niz szalenczze kasa taca samochod spierdalaj prosze cie Bog

  0

  0
 264. serce Boze napisał(a):

  wie rze ze prawdziwy diabel dzis kleczy placze prawde mowi a klamia lza mnie dzis ci co swieci w oczach ludzi trrrrrrrrrrrrrrragedia

  0

  0
 265. serce Boze napisał(a):

  wie rze ze prawdziwy diabel dzis kleczy placze prawde mowi a klamia lza mnie dzis ci co swieci w oczach ludzi trrrrrrrrrrrrrrragedia

  0

  0
 266. serce Boze napisał(a):

  za oltarzem alter christo ale po Mszy swinia prawdziwa co depcze mnie plugawi a pod habitem co?kazda mowie kazda ma kopyta a pod welonem rogii,tylko sa jeszcze nieliczni ale nieliczni baszabora bolek proboszczu moj zbysiu kapelan kamilek,damian franciszkanin kamedulow dwoch pallotynow4,saletynow tak ty co muszelke ci dalam tak nie wielu ktorzy sa ktorych warto kochac bo mnie kochaja a reszta to chuby,hieny dzike psy skurwysyny jebane

  0

  0
 267. serce Boze napisał(a):

  za oltarzem alter christo ale po Mszy swinia prawdziwa co depcze mnie plugawi a pod habitem co?kazda mowie kazda ma kopyta a pod welonem rogii,tylko sa jeszcze nieliczni ale nieliczni baszabora bolek proboszczu moj zbysiu kapelan kamilek,damian franciszkanin kamedulow dwoch pallotynow4,saletynow tak ty co muszelke ci dalam tak nie wielu ktorzy sa ktorych warto kochac bo mnie kochaja a reszta to chuby,hieny dzike psy skurwysyny jebane

  0

  0
 268. serce Boze napisał(a):

  hm wszyscy chca Boga laski za darmo a nikt nie pomysli ze trzeba placic dobrem wiec gdy chcesz dostać zaraz to wpierw uczyn gest hm np’przebacz pogodz sie z wrogiem przygarnij bezdomnego zalatw prace,podziel sie tym co najlepsze a wtedy od zaraz spelni sie i bedzie to dopiero jako Bog zaplać

  0

  0
 269. serce Boze napisał(a):

  hm wszyscy chca Boga laski za darmo a nikt nie pomysli ze trzeba placic dobrem wiec gdy chcesz dostać zaraz to wpierw uczyn gest hm np’przebacz pogodz sie z wrogiem przygarnij bezdomnego zalatw prace,podziel sie tym co najlepsze a wtedy od zaraz spelni sie i bedzie to dopiero jako Bog zaplać

  0

  0
 270. serce Boze napisał(a):

  Dlaczego ludzie nie modlą sie tylko wtedy kiedy cos sie stanie albo zło w rodzinie jest,wtedy przypominają sobie o Matce Bożej kiedy już jest za póżno……..

  0

  0
 271. serce Boze napisał(a):

  Dlaczego ludzie nie modlą sie tylko wtedy kiedy cos sie stanie albo zło w rodzinie jest,wtedy przypominają sobie o Matce Bożej kiedy już jest za póżno……..

  0

  0
 272. serce Boze napisał(a):

  Bądż milosciw mnie grzesznej za mną grzesznicą ,tak umierała ta co maryje widziała a ty kim jestes ze do klauzury chcesz sie zkryc ty ty co spotkałes na swej drodze
  Pana ouo vadis? ja za ciebie mmam umrzec tchurzu?????????????a mowiles tak piknie ze swej woli nie bedziesz ze tylko twoja wola klaamca klaca jp2

  0

  0
 273. serce Boze napisał(a):

  Bądż milosciw mnie grzesznej za mną grzesznicą ,tak umierała ta co maryje widziała a ty kim jestes ze do klauzury chcesz sie zkryc ty ty co spotkałes na swej drodze
  Pana ouo vadis? ja za ciebie mmam umrzec tchurzu?????????????a mowiles tak piknie ze swej woli nie bedziesz ze tylko twoja wola klaamca klaca jp2

  0

  0
 274. Maryjka napisał(a):

  kosciol rozwodow nie daje a czemu mozna brac rozwod z kosciolem 7oolat bylo ok a czemu teraz dezercja?lolek dal rade to i ty tez wiec czemu nie zaufasz Panu i nie oddasz sie w rece Maryji ona cie poniesie jak niemowle bo jak dzieciak sie jozio zachowuje a ty aty

  0

  0
 275. Maryjka napisał(a):

  kosciol rozwodow nie daje a czemu mozna brac rozwod z kosciolem 7oolat bylo ok a czemu teraz dezercja?lolek dal rade to i ty tez wiec czemu nie zaufasz Panu i nie oddasz sie w rece Maryji ona cie poniesie jak niemowle bo jak dzieciak sie jozio zachowuje a ty aty

  0

  0
 276. Czytelnicy napisał(a):

  To nie szlchetne, zlosliwe i nieprawdziwe i mowa rynsztokowa – usunac caly tekst, prosza
  czytelnicy.

  0

  0
 277. KUBIAK RENATA napisał(a):

  Ap.św.Jana
  I co a nie mówiłam pół roku temu na fejsie….wariatka mówiłes pod nosem,głupiej nie posłuchałes tak samo mnie potraktowałes jak inny biskup indianina 500 lat temu.
  To masz Panie PPapiez popatrz w twarze 1000 ofiar,zniszczone domy,jeszcze dzis sie nawróc starcze i odwołaj swe postanowienia,bo lepiej byc głupcem dla swiata co zdanie zmienia niz miec na sumieniu nastepne katastrofy.Do Rzymu wróc na tron co sam wziołes na bary 8 lat temu i Bogu slubowałes ze nie opuscisz go az do smierci,bo nie tylko Ty ale i my jak żaby pozdychamy jak przyjdzie nastepne BUM  G Ł U P C Z E….!
   
   

  0

  0
 278. KUBIAK RENATA napisał(a):

  No tak!! dzis tez sie łudzilam ze na trwamie w ramowce Msze sw zastanę,i co zawod bo na innych stronach musze szukac a co ztymi co neta nie mają a chcą co dnia ksiedz a oltarz zobaczyc telewidzowie trwama nie moga Mszy zobaczyc i ja tez nie wiec po co katedra po co?nudne audycje o ziolach,koncert zyczen,polityczne wywody,po co?ja nie wiem, skoro nie daLo sie szmelcu wyrzucic i znalesc czasu na Msze to po co taka telewizja nie katolicka po co?tylko by komentarze pisac?tylko po to?ppo to mam na te strone wchodzic  po to?zawiedziona kocham radio
  radio nie Maryja juz nie ale jasna gora bo tam brewiaz rozaniec koronka iTRZY MSZE

  0

  0
  • CZYTELNICY napisał(a):

   Pani RENATO /Kubiak/  pisze Pani takie NONSENSY, bzdury , OBELZYWE  slowa  i  BRUKOWE
                                     jakby Pani byla  PIJANA  lub  pod  NARKOTYKAMI. Prosimy Pania aby
                                     w  tedy nie  pisala  bo  UBLIZA  ludziom.

   0

   0
   • Ciuwi napisał(a):

     Kim TY jestes…by oceniać i wypowiadac sie za ogół.Jak możesz w sprawie Polaków sie wypowiadać,kto Ci dał takie prawo,nikt nie ma konsecji na prawde w dupie siedzą u polityków który pochwali,pogłaszcze i zaspiewa hymn na czesc radia Maryja i Trwam i od razu dobry,ja politykom nie wierze bo tam każdy pilnuje swojego stołka by nie spasc.Nie oceniaj ludzi których nie znasz i wypraszam sobie twoje wersy i uwagi co do Pani Renaty K.

    0

    0
   • Ciuwi napisał(a):

     Kim TY jestes…by oceniać i wypowiadac sie za ogół.Jak możesz w sprawie Polaków sie wypowiadać,kto Ci dał takie prawo,nikt nie ma konsecji na prawde w dupie siedzą u polityków który pochwali,pogłaszcze i zaspiewa hymn na czesc radia Maryja i Trwam i od razu dobry,ja politykom nie wierze bo tam każdy pilnuje swojego stołka by nie spasc.Nie oceniaj ludzi których nie znasz i wypraszam sobie twoje wersy i uwagi co do Pani Renaty K.

    0

    0
 279. KUBIAK RENATA napisał(a):

  No tak!! dzis tez sie łudzilam ze na trwamie w ramowce Msze sw zastanę,i co zawod bo na innych stronach musze szukac a co ztymi co neta nie mają a chcą co dnia ksiedz a oltarz zobaczyc telewidzowie trwama nie moga Mszy zobaczyc i ja tez nie wiec po co katedra po co?nudne audycje o ziolach,koncert zyczen,polityczne wywody,po co?ja nie wiem, skoro nie daLo sie szmelcu wyrzucic i znalesc czasu na Msze to po co taka telewizja nie katolicka po co?tylko by komentarze pisac?tylko po to?ppo to mam na te strone wchodzic  po to?zawiedziona kocham radio
  radio nie Maryja juz nie ale jasna gora bo tam brewiaz rozaniec koronka iTRZY MSZE

  0

  0
  • CZYTELNICY napisał(a):

   Pani RENATO /Kubiak/  pisze Pani takie NONSENSY, bzdury , OBELZYWE  slowa  i  BRUKOWE
                                     jakby Pani byla  PIJANA  lub  pod  NARKOTYKAMI. Prosimy Pania aby
                                     w  tedy nie  pisala  bo  UBLIZA  ludziom.

   0

   0
 280. CZYTELNICY napisał(a):

  Pani RENATO  KUBIAK,  Tv TRWAM  jest jaknajbardziej  KATOLICKA    jest  SUMIENIEM  Narodu
                                      Polskiego  i  Swiata . jasno  MOWI  nam  co jeset  DOBRE  a  co  ZLE.
  Codziennie  MODLI  sie  z  nami  i  omawia  tez  sprawy  Spoleczno  –  Gospodaercze  oraz
  Polityczne ,  ktore  sa  Dobre  lub  Zle  z punktu  WIARY  i   MORALNOSCI  Chrzescijanskiej..
  RADIO  M. i  Tv – TRWAM  jest  Przedluzonym  Ramieniem  Chrystusa. Kiedy  uczniowee  Jezusa
  mowili  Mu  ze ” ludzie  sa  glodni “to im powiedzial : “wy  im dajcie  jedzenie”. To samo  mowi
  Radio M. i Tv-Trwam , mowi  Rzadowi , Politykom  przy wladzy : zrobcie cos bo ludzie, dzieci
  sa glodni, nie maja  pracy. Pani Renato , to jest obowiazkiem chrzescijanskim  Tv-Trwam. 

  0

  0
 281. CZYTELNICY napisał(a):

  Pani RENATO  KUBIAK,  Tv TRWAM  jest jaknajbardziej  KATOLICKA    jest  SUMIENIEM  Narodu
                                      Polskiego  i  Swiata . jasno  MOWI  nam  co jeset  DOBRE  a  co  ZLE.
  Codziennie  MODLI  sie  z  nami  i  omawia  tez  sprawy  Spoleczno  –  Gospodaercze  oraz
  Polityczne ,  ktore  sa  Dobre  lub  Zle  z punktu  WIARY  i   MORALNOSCI  Chrzescijanskiej..
  RADIO  M. i  Tv – TRWAM  jest  Przedluzonym  Ramieniem  Chrystusa. Kiedy  uczniowee  Jezusa
  mowili  Mu  ze ” ludzie  sa  glodni “to im powiedzial : “wy  im dajcie  jedzenie”. To samo  mowi
  Radio M. i Tv-Trwam , mowi  Rzadowi , Politykom  przy wladzy : zrobcie cos bo ludzie, dzieci
  sa glodni, nie maja  pracy. Pani Renato , to jest obowiazkiem chrzescijanskim  Tv-Trwam. 

  0

  0
 282. POLACY napisał(a):

  MULTIPLEKS  cyfrowy  dla  TV-TRWAM   koniecznie  w  tym  tygodniu , Panie przew. J. DWORAK i
                                                            KRRiT ,  najwyzszy czas, domaga sie Narod Polski

  0

  0
  • Kubiakrenata1979 napisał(a):

    Drogi Panie dziekuje za szczery komentarz,przyznam ze ani nie brałam nigdy ani nie upiłam sie aby jak Pan twierdzi bredzić.słyszał Pan bajke o szczurze co brał chwałe lezac pod ołtarzem w czasie kadzenia tak tez osiolek co niosl Pana myślał o sobie,ze wielki gdy słano plaszcze ,wiec polemizujac z panem stwierdzam moze beszczelnie ża co nie przepraszam zes Pan szczurem i osłem co by dostac uznanie klamcow popiera i przewrotowcow i jak jonasz ci zygne nawroc sie baranie,bo przez takich jak ty ateisci cudzołoznicy nie chca do naszego kosciola sie przyznac,morda w kubeł albo pisz prawde to w tedy cie uszanuje oszołomie

   0

   0
 283. POLACY napisał(a):

  MULTIPLEKS  cyfrowy  dla  TV-TRWAM   koniecznie  w  tym  tygodniu , Panie przew. J. DWORAK i
                                                            KRRiT ,  najwyzszy czas, domaga sie Narod Polski

  0

  0
 284. POLACY napisał(a):

  WARSZAWSKA  LACZKA – pochowek  TERORU  KOMUNISTYCZNEGO : zyja  jeszcze  SWIADKOWIE
                                                        ktorzy  brali udzial  w  tamtym  RZADZIE  KOMUNISTYCZNYM
  / obecnie  ciesza sie  SYTA  emeryrura , w ZLOTEJ  starosci / niechze  cos  zrobia  dla  Polski, zanim
  umra  i powiedza  GDZIE  SA POCHOWANE  OFIARY  TERORU  KOMUNITYCZNEGO…prosza  o  to
  POLACY.

  0

  0
 285. POLACY napisał(a):

  WARSZAWSKA  LACZKA – pochowek  TERORU  KOMUNISTYCZNEGO : zyja  jeszcze  SWIADKOWIE
                                                        ktorzy  brali udzial  w  tamtym  RZADZIE  KOMUNISTYCZNYM
  / obecnie  ciesza sie  SYTA  emeryrura , w ZLOTEJ  starosci / niechze  cos  zrobia  dla  Polski, zanim
  umra  i powiedza  GDZIE  SA POCHOWANE  OFIARY  TERORU  KOMUNITYCZNEGO…prosza  o  to
  POLACY.

  0

  0
 286. reniawitus napisał(a):

  wiekszej glupoty i wymOwki i bzdury nie słyszałam że jak dzis głosił w czestochowie o 6 14 am biskup ze takich mamy ksiezy jakie rodziny,to co ksiadz powie o sw.franciszku,zalozycielu oblatow  tacie sw padre pio co czy dali przyklad dzieciom absolutnie nie,to przez bunt wobec matki ojca sw,żyć zapragneli,i ja tez przeciw matce zaklamanej sie zbuntowalam i na kocią lape zyje choc powinnam miec slub koscielny z nim ale z winy nie inwalidy ktorego zona na ciaze i zdrade zlapala on i ja nadal nie mozemy jak dzieci boze slubowac w kosciele ja panna on bez nogi i pieniedzy zebrzem w kosciele zatwierdzenia rozwodu choc wiemy ze za kase wisniewski dostał dwa koscielne sluby choc cudzoloznik a my nadal jak psy

  0

  0
 287. reniawitus napisał(a):

  wiekszej glupoty i wymOwki i bzdury nie słyszałam że jak dzis głosił w czestochowie o 6 14 am biskup ze takich mamy ksiezy jakie rodziny,to co ksiadz powie o sw.franciszku,zalozycielu oblatow  tacie sw padre pio co czy dali przyklad dzieciom absolutnie nie,to przez bunt wobec matki ojca sw,żyć zapragneli,i ja tez przeciw matce zaklamanej sie zbuntowalam i na kocią lape zyje choc powinnam miec slub koscielny z nim ale z winy nie inwalidy ktorego zona na ciaze i zdrade zlapala on i ja nadal nie mozemy jak dzieci boze slubowac w kosciele ja panna on bez nogi i pieniedzy zebrzem w kosciele zatwierdzenia rozwodu choc wiemy ze za kase wisniewski dostał dwa koscielne sluby choc cudzoloznik a my nadal jak psy

  0

  0
 288. POLACY napisał(a):

  RADIO  M. i  TV TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  Cyfrowym  ,  jaknajszybciej .  Narod  czeka, Panowie:
                                                                   Przew.J.DWORAK,  Prez. B.KOMOROWSKI  i  Prem.D.
  TUSK.  Chrystus powiedzial : “Cokolwiek  uczyniliscie  ludziom  (Radiu M. i Tv.TRWAM}  Mnie  to
  uczyniliscie “. Na  co  Panowie  czekaja,  juz  dawno  powinni  to  uczynic…

  0

  0
 289. POLACY napisał(a):

  RADIO  M. i  TV TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  Cyfrowym  ,  jaknajszybciej .  Narod  czeka, Panowie:
                                                                   Przew.J.DWORAK,  Prez. B.KOMOROWSKI  i  Prem.D.
  TUSK.  Chrystus powiedzial : “Cokolwiek  uczyniliscie  ludziom  (Radiu M. i Tv.TRWAM}  Mnie  to
  uczyniliscie “. Na  co  Panowie  czekaja,  juz  dawno  powinni  to  uczynic…

  0

  0
 290. Wierzaca napisał(a):

  Szczesc Boze
  Do niedawna bylam typowym grzesznikiem i bylo mi w zyciu zle lecz teraz jestem inna osoba czuje moc modlitwy czuje Ducha Swietego duzo sie modle i czytam pismo siete oraz poszcze czuje tez wzmozona aktywnosc zlego w ostatnich czasach i widze zlo te prawdziwe nie te przez zlych opisywane czyli widze prawde a sprawily to oredza od Jezusa dla ludzkosci przekazywane przed rychlym powtornym Jego przyjciu ale nie w ciele przyjdzie tak jak odeszedl.W ciele przyjdzie antychryst podajac sie za niego.Ostatnim prawdziwym papiezem byl Benedykt ktory zostal zmuszony do odejscia przez zlo teraz bedzie oszust na jego miejscu.Nastapi podzial w Kosciele i odejcie od prawdy nauczania Chrystusa.Za naszego zycia bedziemy doswiadczac ostrzezenia daru dla ludzkosci od Jezusa a potem prawdziwego osadu ostatecznego.Czuje w sobie i w sercu ze to jest prawda nie klamstwo to na prawde Jezus przekazuje Marii z Irlandii slowa dla swiata.Nie odrzucajcie go tak jak zrobil to kosciol przed laty i skazal go na smierc.Podaje strone internetowa tej kobiety a raczej przetlumaczenie http://www.ostrzezenie.wordpress.com Przeczytajcie sercem a dostrzezecie od kogo to jest.
  Bog z wami

  0

  0
 291. Wierzaca napisał(a):

  Szczesc Boze
  Do niedawna bylam typowym grzesznikiem i bylo mi w zyciu zle lecz teraz jestem inna osoba czuje moc modlitwy czuje Ducha Swietego duzo sie modle i czytam pismo siete oraz poszcze czuje tez wzmozona aktywnosc zlego w ostatnich czasach i widze zlo te prawdziwe nie te przez zlych opisywane czyli widze prawde a sprawily to oredza od Jezusa dla ludzkosci przekazywane przed rychlym powtornym Jego przyjciu ale nie w ciele przyjdzie tak jak odeszedl.W ciele przyjdzie antychryst podajac sie za niego.Ostatnim prawdziwym papiezem byl Benedykt ktory zostal zmuszony do odejscia przez zlo teraz bedzie oszust na jego miejscu.Nastapi podzial w Kosciele i odejcie od prawdy nauczania Chrystusa.Za naszego zycia bedziemy doswiadczac ostrzezenia daru dla ludzkosci od Jezusa a potem prawdziwego osadu ostatecznego.Czuje w sobie i w sercu ze to jest prawda nie klamstwo to na prawde Jezus przekazuje Marii z Irlandii slowa dla swiata.Nie odrzucajcie go tak jak zrobil to kosciol przed laty i skazal go na smierc.Podaje strone internetowa tej kobiety a raczej przetlumaczenie http://www.ostrzezenie.wordpress.com Przeczytajcie sercem a dostrzezecie od kogo to jest.
  Bog z wami

  0

  0
 292. POLACY napisał(a):

  NASZ  DZIENNIK, Tv-TRWAM  i  RADIO  M. sa PRZYKLADEM  SZLACHETNOSCI  w  MEDIACH, dlatego
                                                                 powinnismy ich nasladowac adresujac  sprawy  
  NIEWYGODNE  i  BOLESNE. Tak  mowic  i pisac, zeby  mozna je bylo przedstawic tej osobie TWARZA w TWARZ, a nam czytelnikom bedzie przyjemnie CZYTAC  lub  sluchac Twoje  uwagi, za co bardzo DZIEKUJEMY. Sluchacze i Czytelnicy.

  0

  0
 293. POLACY napisał(a):

  NASZ  DZIENNIK, Tv-TRWAM  i  RADIO  M. sa PRZYKLADEM  SZLACHETNOSCI  w  MEDIACH, dlatego
                                                                 powinnismy ich nasladowac adresujac  sprawy  
  NIEWYGODNE  i  BOLESNE. Tak  mowic  i pisac, zeby  mozna je bylo przedstawic tej osobie TWARZA w TWARZ, a nam czytelnikom bedzie przyjemnie CZYTAC  lub  sluchac Twoje  uwagi, za co bardzo DZIEKUJEMY. Sluchacze i Czytelnicy.

  0

  0
 294. POLACY napisał(a):

  NASZ  OBECNY  RZAD  PO-PSL , jest  PRZYKLADEM  JAK  NIE  POWINNO  SIE  POSTEPOWAC.  Jest
                                                 to  przykre  i bolesne  dla  nas POLAKOW, bo  nie  tego chcielismy
  wybierajac  ich czlonkow. Jest  to  bolesna  lekcja  na  przyszlosc, aby tego  nie  powtarzac. 
                                                                                                                   powtarzac                                                  
                                              spodziewalismy sie  wybierajac                                                                                                                                                to  przykra                                              lekcja  na  przyszlosc .

  0

  0
 295. POLACY napisał(a):

  NASZ  OBECNY  RZAD  PO-PSL , jest  PRZYKLADEM  JAK  NIE  POWINNO  SIE  POSTEPOWAC.  Jest
                                                 to  przykre  i bolesne  dla  nas POLAKOW, bo  nie  tego chcielismy
  wybierajac  ich czlonkow. Jest  to  bolesna  lekcja  na  przyszlosc, aby tego  nie  powtarzac. 
                                                                                                                   powtarzac                                                  
                                              spodziewalismy sie  wybierajac                                                                                                                                                to  przykra                                              lekcja  na  przyszlosc .

  0

  0
 296. Renata napisał(a):

  Maryjka pl.:dziekiuje za nawrocenie Wasze nic nie rządam,ale pragnę byście Jezusowi wierni już byli na zawsze,oddaje Was opiece Michała Archanioła,jemu sie powierzcie i Benedykta proście,a wszystkim życze by zaopatrzyli swe dzieci żony ,meżow w medalik Niepokalanej i medalik sw Benedykta.Dziekuje Wam za nawrocenie szczere prosze nie zchodzcie z drogi prawdy milosci i pokory.Maryja z poland

  0

  0
 297. Renata napisał(a):

  Maryjka pl.:dziekiuje za nawrocenie Wasze nic nie rządam,ale pragnę byście Jezusowi wierni już byli na zawsze,oddaje Was opiece Michała Archanioła,jemu sie powierzcie i Benedykta proście,a wszystkim życze by zaopatrzyli swe dzieci żony ,meżow w medalik Niepokalanej i medalik sw Benedykta.Dziekuje Wam za nawrocenie szczere prosze nie zchodzcie z drogi prawdy milosci i pokory.Maryja z poland

  0

  0
 298. Renata napisał(a):

  Anioł Pa ński:dziekuje Wam że trwacie przy Bogu Polacy,Białorusini,Ukraińcy,Litwini,Rumunii,Jugosłowianie,Lotysze,Afryko,Ameryko pd,wyznawcy Allacha wszyscy jak jeden Jeste~ście za Bogiem,1/1ooo kapłanow polski za mną,1/4 biskupow polskich tez,a jedynie kardynałowie elekci-4 rej Boga sie wyrzekli czczą demona-apostate-benka prosze sie opamiętajcie nawrot zrubcie i proszę Polacy bojkot Mszy dzienkczynnych niech nikt kto wierzy w Boga szczerze hołdu szatanowi nie składa.To wasza wolna wola cała Czestochowa Warszawa,Gdańsk moj nie idzcie za osłami,dzieki za zrozumienie.WAsz Anioł Stróz Michał Archanioł

  0

  0
 299. Renata napisał(a):

  Anioł Pa ński:dziekuje Wam że trwacie przy Bogu Polacy,Białorusini,Ukraińcy,Litwini,Rumunii,Jugosłowianie,Lotysze,Afryko,Ameryko pd,wyznawcy Allacha wszyscy jak jeden Jeste~ście za Bogiem,1/1ooo kapłanow polski za mną,1/4 biskupow polskich tez,a jedynie kardynałowie elekci-4 rej Boga sie wyrzekli czczą demona-apostate-benka prosze sie opamiętajcie nawrot zrubcie i proszę Polacy bojkot Mszy dzienkczynnych niech nikt kto wierzy w Boga szczerze hołdu szatanowi nie składa.To wasza wolna wola cała Czestochowa Warszawa,Gdańsk moj nie idzcie za osłami,dzieki za zrozumienie.WAsz Anioł Stróz Michał Archanioł

  0

  0
 300. POLACY napisał(a):

  Tv – TRWAM  wreszcie na  MULTIPLEKSIE  : ciesza  sie  POLACY, ze  przyzna to KKRiT  wkrotce  !
                                                                 Narod : DZIEKUJEMY ,juz  dawno  to powinno sie stac.
                                                                       Polacy  w  Ojczyznie  i  Zagranica

  0

  0
 301. POLACY napisał(a):

  Tv – TRWAM  wreszcie na  MULTIPLEKSIE  : ciesza  sie  POLACY, ze  przyzna to KKRiT  wkrotce  !
                                                                 Narod : DZIEKUJEMY ,juz  dawno  to powinno sie stac.
                                                                       Polacy  w  Ojczyznie  i  Zagranica

  0

  0
 302. Marysia napisał(a):

  Pokoj i Dobro!!!
  Bog grzmiał ustami Prawicy nie wolno invitro,wiec kochani znalazł sam Wszechmocny takie rozwiazanie:od dziś az do końca świata żadne dziecko w łonie Matki z probowki sztucznie załodnione Nie narodzi się zdrowe i żywe,bo jesli dzieci miec chcecie a gardzicie sierotami psy se kupcie ubranka kupcie bo już ani krolewskie ani bogatych nie urodzi sie zapewniam chyba że z surogatki ,z sąsiadki biednej studentki co za kasę pojdzie w łoże cudze by tatus i mamusia egoisci mieli baby,ale nie zdziwcie się gdy takie niewdzieczne będzie i wami wzgardzi gdy dowie się że nie Wasze jest,WiEc dobrze radze nawrodzcie sie i do adobcji nakłońcie swe serca one tam płaczą i zapewniam kochać umieją bardziej niż własne,dasz serce a poda ci na starośc kubek wody i pieluche zmieni gdy robic bedziecie pod siebie,kochajcie moje sieroty!!!!!!!

  0

  0
  • Czytelnicy napisał(a):

   Pani  Marysia  piszac  o ” In VITRO ” zagubila  sie….
                                                                            Najpierw  metode  In  Vitro  stowano  na
   zwierzetach  / krowy,  konie  /. Potem  ktos /znana osoba/ wpadl na  pomysl  aby  to  samo
   praktykowac  na  ludziach. Tu  wkracza  problem  religijno – moralny : tylko  jednej  osobie
   ludzkiej  pozwala  sie  zyc  i  rozwijac  a  pozostale  gina  / zabija  sie / jako  ‘nieuzyteczne’.
   To  sa  w  poczatkowym  stanie  BRACIA  i  SIOSTRY  zyjacej  osoby .  Tego  NIE  WOLNO
   robic  ! Czy  Pani  Marysia  zrozumiala  ?   Chyba  juz  wiecej  nie  bedzie  pisac  ZARTOW.       

   0

   0
   • Marysia napisał(a):

    czytaj prosze przyjacielu ze zrozumieniem ,przeczytaj i odnajdz prawdziwy sens ,a dopiero wtedy zaskoczysz ze mamy to samo zdanie,przeczytaj i przemysl!

    0

    0
 303. Marysia napisał(a):

  Pokoj i Dobro!!!
  Bog grzmiał ustami Prawicy nie wolno invitro,wiec kochani znalazł sam Wszechmocny takie rozwiazanie:od dziś az do końca świata żadne dziecko w łonie Matki z probowki sztucznie załodnione Nie narodzi się zdrowe i żywe,bo jesli dzieci miec chcecie a gardzicie sierotami psy se kupcie ubranka kupcie bo już ani krolewskie ani bogatych nie urodzi sie zapewniam chyba że z surogatki ,z sąsiadki biednej studentki co za kasę pojdzie w łoże cudze by tatus i mamusia egoisci mieli baby,ale nie zdziwcie się gdy takie niewdzieczne będzie i wami wzgardzi gdy dowie się że nie Wasze jest,WiEc dobrze radze nawrodzcie sie i do adobcji nakłońcie swe serca one tam płaczą i zapewniam kochać umieją bardziej niż własne,dasz serce a poda ci na starośc kubek wody i pieluche zmieni gdy robic bedziecie pod siebie,kochajcie moje sieroty!!!!!!!

  0

  0
  • Czytelnicy napisał(a):

   Pani  Marysia  piszac  o ” In VITRO ” zagubila  sie….
                                                                            Najpierw  metode  In  Vitro  stowano  na
   zwierzetach  / krowy,  konie  /. Potem  ktos /znana osoba/ wpadl na  pomysl  aby  to  samo
   praktykowac  na  ludziach. Tu  wkracza  problem  religijno – moralny : tylko  jednej  osobie
   ludzkiej  pozwala  sie  zyc  i  rozwijac  a  pozostale  gina  / zabija  sie / jako  ‘nieuzyteczne’.
   To  sa  w  poczatkowym  stanie  BRACIA  i  SIOSTRY  zyjacej  osoby .  Tego  NIE  WOLNO
   robic  ! Czy  Pani  Marysia  zrozumiala  ?   Chyba  juz  wiecej  nie  bedzie  pisac  ZARTOW.       

   0

   0
   • Marysia napisał(a):

    czytaj prosze przyjacielu ze zrozumieniem ,przeczytaj i odnajdz prawdziwy sens ,a dopiero wtedy zaskoczysz ze mamy to samo zdanie,przeczytaj i przemysl!

    0

    0
 304. Marysia napisał(a):

   witam Szanownych panow medykow i szczerze jestem zszokowany Waszymi osiągnięciami:
  -transplantologia ,psychiatria,onkologia,chirurgia,nawet umiecie zmienic płeć!!!!!!
  Widzę że jestescie bogami,ale to pycha szatańska kochani.Ja sie ciesze że umialem zaałamac rece i szczerze żec to nie w mojej mocy ,jestem bezradny wobec grypy,anginy,tyfusu ,trondu,smierci niemowlat,ale na tyle zginały mi się kolana ze gdy ktos nie miał kasy to leczyłem za darmo.Po co transplantologia?gdy zabija się dla organow gdy bieda zmusza do sprzedania nerki,że zamiast psychologa wziąsć co uleczy zranienia i pomoze zaakceptowac ciało by je pokochac ze mam byc kobietą choc zachciało mi sie zaszyc  ,wyciąć przyszyć,a psychotrop to nie lek na dusze tylko dalsze chodowanie zakłamania to nie Boże,to uspienie głosu sumienia czy mozna pytam anestezjologa? mozna zyc w ciagłym uspiniu,zaintubowanym no pewnie ze nie!!!!!!a ty co ratujesz dzieci ,rakowcow za wszelką cene daj im cieszyc sie chwilą mow prawda ze krotkie zycie masz ale ciesz sie życiem i aniolem zotan w niebie nie pozdrawiam nie przyznaje sie do tych co nie umieja uszanowac Woli Bożej
  CEZARY sw.

  0

  0
 305. Marysia napisał(a):

   witam Szanownych panow medykow i szczerze jestem zszokowany Waszymi osiągnięciami:
  -transplantologia ,psychiatria,onkologia,chirurgia,nawet umiecie zmienic płeć!!!!!!
  Widzę że jestescie bogami,ale to pycha szatańska kochani.Ja sie ciesze że umialem zaałamac rece i szczerze żec to nie w mojej mocy ,jestem bezradny wobec grypy,anginy,tyfusu ,trondu,smierci niemowlat,ale na tyle zginały mi się kolana ze gdy ktos nie miał kasy to leczyłem za darmo.Po co transplantologia?gdy zabija się dla organow gdy bieda zmusza do sprzedania nerki,że zamiast psychologa wziąsć co uleczy zranienia i pomoze zaakceptowac ciało by je pokochac ze mam byc kobietą choc zachciało mi sie zaszyc  ,wyciąć przyszyć,a psychotrop to nie lek na dusze tylko dalsze chodowanie zakłamania to nie Boże,to uspienie głosu sumienia czy mozna pytam anestezjologa? mozna zyc w ciagłym uspiniu,zaintubowanym no pewnie ze nie!!!!!!a ty co ratujesz dzieci ,rakowcow za wszelką cene daj im cieszyc sie chwilą mow prawda ze krotkie zycie masz ale ciesz sie życiem i aniolem zotan w niebie nie pozdrawiam nie przyznaje sie do tych co nie umieja uszanowac Woli Bożej
  CEZARY sw.

  0

  0
 306. Marysia napisał(a):

  redemptorysci gdyby nie nawrocony brat wasz Tadeusz to bym was juz dzis zrownał z ziemią niegodne zdradzieckie syny,nawrot do Boga zrobcie!!!!!
  znacie przykazania…..?znacie WAszA regułe?wiec co jest?WAmi sie wstydzę wasz załozyciel

  0

  0
 307. Marysia napisał(a):

  redemptorysci gdyby nie nawrocony brat wasz Tadeusz to bym was juz dzis zrownał z ziemią niegodne zdradzieckie syny,nawrot do Boga zrobcie!!!!!
  znacie przykazania…..?znacie WAszA regułe?wiec co jest?WAmi sie wstydzę wasz załozyciel

  0

  0
 308. Marysia napisał(a):

  św.Florian mysle wiedz gadam pod nosem:
  Dziś wszyscy potoczniewyznaja,mianowicie że armia usa to herosi,ale czy napewno,odkąd sledze dzieje historie od 20 wieku to oni najeżcami są na hieroszime ,bohaterska Japonię zbrodniczą bombęrzucili wynalazek szata ński i co potem juz nadal tylko podboje w ,,w imie Boga ,wolnosci ,prawdy”- a tylko złoto,ropa złoża ich interesują ale tak jak wy wymysleliscie tak i Wam Pan odłaci ze wrocicie zdziesiątkowani,upokorzeni,pokonani i jak niegdyś tak i dziś archanioł zdepcze łeb demona.

  0

  0
 309. Marysia napisał(a):

  św.Florian mysle wiedz gadam pod nosem:
  Dziś wszyscy potoczniewyznaja,mianowicie że armia usa to herosi,ale czy napewno,odkąd sledze dzieje historie od 20 wieku to oni najeżcami są na hieroszime ,bohaterska Japonię zbrodniczą bombęrzucili wynalazek szata ński i co potem juz nadal tylko podboje w ,,w imie Boga ,wolnosci ,prawdy”- a tylko złoto,ropa złoża ich interesują ale tak jak wy wymysleliscie tak i Wam Pan odłaci ze wrocicie zdziesiątkowani,upokorzeni,pokonani i jak niegdyś tak i dziś archanioł zdepcze łeb demona.

  0

  0
 310. Marysia napisał(a):

  Wszystkie panstwa zachodu wschodu polnocy i poludnia co uczciły abdykujacego ,dzis papieza zostaną ukarane a te co nie oddały poklonu:Polska,Białorus,Litwa,Lotwa,moja ukrina z kad sie wywodze,Afryka wyspy pacyfiku,oceanii tam gdzie skrajna bieda i wyznaja Boga chrzescijan i wyznawcow allacha wywyższę za wiernosc BÓg Wszechmogący

  0

  0
 311. Marysia napisał(a):

  Wszystkie panstwa zachodu wschodu polnocy i poludnia co uczciły abdykujacego ,dzis papieza zostaną ukarane a te co nie oddały poklonu:Polska,Białorus,Litwa,Lotwa,moja ukrina z kad sie wywodze,Afryka wyspy pacyfiku,oceanii tam gdzie skrajna bieda i wyznaja Boga chrzescijan i wyznawcow allacha wywyższę za wiernosc BÓg Wszechmogący

  0

  0
 312. renata napisał(a):

  Spaliłam indeks studium medycznego,prawo wykonywania zawodu,indeks Akademi Pomorskiej ,jestem wolna od złudzen bo kiedyś oddałam dusze serce medycynie pracując w osrodku neurologicznym rok,dzis wiem ze to były chore ambicje to smieci;moje marzenia o pracy na psychiatrii,gowno marzenia o mgr z pielegniarstwa-dobrze ze to rzuciłam.Dzis wiem ze chce byc kurą domową kochac męża miec dzieci juz nie boje sie monotonii zycia codziennego gotowania sprzatania choc to szczerze nienawidziłam,przepraszam cie Boze ze cie oskarzałam ze mnie oszukałes gdy dziecko straciłam,wiem to ja sie oszukiwałam wierząc nie Tobie tylko medykom,nie wierze klamcom z psychiatrii co mi wmowili ze zachoruje gorzej,wierze kocham i ufam tylko tobie,dziekuje ze mi otworzyłes oczy,renata kubiak,tylko opiekunka niepełnosprawnego Witolda

  0

  0
 313. renata napisał(a):

  Spaliłam indeks studium medycznego,prawo wykonywania zawodu,indeks Akademi Pomorskiej ,jestem wolna od złudzen bo kiedyś oddałam dusze serce medycynie pracując w osrodku neurologicznym rok,dzis wiem ze to były chore ambicje to smieci;moje marzenia o pracy na psychiatrii,gowno marzenia o mgr z pielegniarstwa-dobrze ze to rzuciłam.Dzis wiem ze chce byc kurą domową kochac męża miec dzieci juz nie boje sie monotonii zycia codziennego gotowania sprzatania choc to szczerze nienawidziłam,przepraszam cie Boze ze cie oskarzałam ze mnie oszukałes gdy dziecko straciłam,wiem to ja sie oszukiwałam wierząc nie Tobie tylko medykom,nie wierze klamcom z psychiatrii co mi wmowili ze zachoruje gorzej,wierze kocham i ufam tylko tobie,dziekuje ze mi otworzyłes oczy,renata kubiak,tylko opiekunka niepełnosprawnego Witolda

  0

  0
 314. Marysia napisał(a):

   Bóg:
  Na katedrze zasiedli celnicy i kłamcy,sami stanowiąc prawa nie do udzwignięcia i tak tez było z ex papiezem mowił o godnosci życia wiernosci małżeńskiej,a sam zdradził M<nie miłosc odwieczną uwaza ze tylko trzeba sie pokazac i wierzyc w Boga!!!!!!!!
  Wiara to milosc choc tego słowa użył 2000 razy to tylko ją udawał ,maskę Jana Pawła włożył se na twarz i plagiował,ale to nie kierownictwo Ducha było bo gdyby Jemu sie oddał i Maryji to by nie zdezerterował,wiec od dzis kto katolik niech popali jego wizerunki,i imie wymarze z pamieci swej i go nie wzywa jako swietego tylko benedykta,biednego grzesznika,ajesli chcecie w niełaske wpasc i trupem pasc za czczenie w uporze sw,benia niech czyni dalej ale za to w piekle na wieki wyklety bedzie wiec palcie i wyrzucajcie go z serc bo on aniol upadły

  0

  0
 315. Marysia napisał(a):

   Bóg:
  Na katedrze zasiedli celnicy i kłamcy,sami stanowiąc prawa nie do udzwignięcia i tak tez było z ex papiezem mowił o godnosci życia wiernosci małżeńskiej,a sam zdradził M<nie miłosc odwieczną uwaza ze tylko trzeba sie pokazac i wierzyc w Boga!!!!!!!!
  Wiara to milosc choc tego słowa użył 2000 razy to tylko ją udawał ,maskę Jana Pawła włożył se na twarz i plagiował,ale to nie kierownictwo Ducha było bo gdyby Jemu sie oddał i Maryji to by nie zdezerterował,wiec od dzis kto katolik niech popali jego wizerunki,i imie wymarze z pamieci swej i go nie wzywa jako swietego tylko benedykta,biednego grzesznika,ajesli chcecie w niełaske wpasc i trupem pasc za czczenie w uporze sw,benia niech czyni dalej ale za to w piekle na wieki wyklety bedzie wiec palcie i wyrzucajcie go z serc bo on aniol upadły

  0

  0
 316. renata napisał(a):

  nie czcijcie upadłego aniola i wyrzudzcie jego wizerunki i wypalcie z pamieci jego imie,bo zaparł sie zatwardziale Boga i 7 lat udawał Jana Pawła zamiast isc drogą swoją,on choc 2000  razy napisał milosc to ja udawał,kto katolik prawdziwy niech dzis pod piecem pali obrazki,wizerunki,ksiegi,to szatańskie wersety,to nie Boże,i szatan wierzy i jak benek jest arcy inteligentny umarł krol niech zyje zdechły krol,za zycia to najwieksza kara umierac w zapomnieniu i wzgardzie to zabije expapieża

  0

  0
 317. renata napisał(a):

  nie czcijcie upadłego aniola i wyrzudzcie jego wizerunki i wypalcie z pamieci jego imie,bo zaparł sie zatwardziale Boga i 7 lat udawał Jana Pawła zamiast isc drogą swoją,on choc 2000  razy napisał milosc to ja udawał,kto katolik prawdziwy niech dzis pod piecem pali obrazki,wizerunki,ksiegi,to szatańskie wersety,to nie Boże,i szatan wierzy i jak benek jest arcy inteligentny umarł krol niech zyje zdechły krol,za zycia to najwieksza kara umierac w zapomnieniu i wzgardzie to zabije expapieża

  0

  0
 318. AnnaE napisał(a):

   “Teraz zawierzamy
  Kościół święty opiece Najwyższego Pasterza, naszego Pana Jezusa
  Chrystusa, i błagamy Jego najświętszą Matkę Maryję, aby wspomagała swoją
  matczyną dobrocią Ojców Kardynałów w wyborze nowego Papieża.”

  (Benedykt XVI)+++

  0

  0
 319. AnnaE napisał(a):

   “Teraz zawierzamy
  Kościół święty opiece Najwyższego Pasterza, naszego Pana Jezusa
  Chrystusa, i błagamy Jego najświętszą Matkę Maryję, aby wspomagała swoją
  matczyną dobrocią Ojców Kardynałów w wyborze nowego Papieża.”

  (Benedykt XVI)+++

  0

  0
 320. renata napisał(a):

  Pokoj i dobro!!!!!
  800 lat mineło gdy franek i klarcia dzwigali swiat,5oo gdy Teresa z jankiem odbudowała kościłół,a w xx wieku maksiu i edytka ,dzis nam trza nowych swietych i ty tadziu i ty kamilku i ty rafałku i ty władziu,i ty Mieciu,i ty boleczku moj,i ty zbysiu kazdy z was ma na bożą chwałe sie bic az do krwi serca,łzy,swiety bunt wobec wroga szatana kazdy z was dostał pasowanie na swietego rycerza by pokonac zlego i chronic kosciol od schizmy co juz wisi nad ciałem chrystusowym,bo prawosławni zdrajcy są i protestanci i sekty ,,chrzescijanskie rwą serce boże a zakonnice wszystkie to zdziry i zdradzaja swego oblubienca i kazdy kto za benedyktem jeszcze stoi to zdrajca judasz!!!!!!!!!!!!co Pana w policzek całuje i zdradza dla chwały i milosci wlasnej zdrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 321. renata napisał(a):

  Pokoj i dobro!!!!!
  800 lat mineło gdy franek i klarcia dzwigali swiat,5oo gdy Teresa z jankiem odbudowała kościłół,a w xx wieku maksiu i edytka ,dzis nam trza nowych swietych i ty tadziu i ty kamilku i ty rafałku i ty władziu,i ty Mieciu,i ty boleczku moj,i ty zbysiu kazdy z was ma na bożą chwałe sie bic az do krwi serca,łzy,swiety bunt wobec wroga szatana kazdy z was dostał pasowanie na swietego rycerza by pokonac zlego i chronic kosciol od schizmy co juz wisi nad ciałem chrystusowym,bo prawosławni zdrajcy są i protestanci i sekty ,,chrzescijanskie rwą serce boże a zakonnice wszystkie to zdziry i zdradzaja swego oblubienca i kazdy kto za benedyktem jeszcze stoi to zdrajca judasz!!!!!!!!!!!!co Pana w policzek całuje i zdradza dla chwały i milosci wlasnej zdrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 322. Marysia .pl napisał(a):

  Proszę by kazdy kto umie czytac mały i duzy codziennie dziesiatek za kosciol w pokoiku odmawia na kolanach i cale rodziny za kosciol kaplanow zakony i swieckich by sie nawrocili,bo wielu tonie w grzechu i na pieklo pracuje,zbyt duzo zarazonych grzechem by sie sami pomiarkowali ratujcie swych braci nie gniewem oburzeniem,ale miloscia surowa  upominajaca cierpliwie ale wprzudy sami dobrze czyncie zanim brata upominac bedziecie za siebie tez sie modlcie i pokutujcie odmawiajac sobie :filmu,czekolady,odpoczynku,rozrywek,drobnych rzeczy i modlcie sie czyniac milosierdzie

  0

  0
 323. Marysia .pl napisał(a):

  Proszę by kazdy kto umie czytac mały i duzy codziennie dziesiatek za kosciol w pokoiku odmawia na kolanach i cale rodziny za kosciol kaplanow zakony i swieckich by sie nawrocili,bo wielu tonie w grzechu i na pieklo pracuje,zbyt duzo zarazonych grzechem by sie sami pomiarkowali ratujcie swych braci nie gniewem oburzeniem,ale miloscia surowa  upominajaca cierpliwie ale wprzudy sami dobrze czyncie zanim brata upominac bedziecie za siebie tez sie modlcie i pokutujcie odmawiajac sobie :filmu,czekolady,odpoczynku,rozrywek,drobnych rzeczy i modlcie sie czyniac milosierdzie

  0

  0
 324. Polacy napisał(a):

  TV-TRWAM  koniecznie na  MULTIPLEKSIE  cyfrowym , prosza  KRRiT  Polacy wraz z  Polonia  i  juz
                                                                Dziekuja  za  to.

  0

  0
 325. Polacy napisał(a):

  TV-TRWAM  koniecznie na  MULTIPLEKSIE  cyfrowym , prosza  KRRiT  Polacy wraz z  Polonia  i  juz
                                                                Dziekuja  za  to.

  0

  0
 326. Marysia .pl napisał(a):

  Moi synkowie wyrodni,co Was wybrałem do szczegolnej poufałosci,a jak mnie traktujecie,zrozumcie syny niewierne,zaden kaplan zakonnik ani nawet papiez nie kocha mnie tak jak powinien,czemu mnie tak ranisz synu?Dlaczego tylko dume mam z was miec a nie szczerą milosc,ja pragnę absolutnej milosci bezwzglednie,akazdy psychiatra to dzis swiety i według powołania swiecie zyje bo zrozumiał swoj grzech i wrocił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  żaden inny medyk zadna dyscyplina dzial medyczny az tak nie padł na kolana jak ci zbuntowanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nawrodzcie sie ty Kamil i ty mi miecz w serce wbiłes taaaaaaaaaaaaaaaaak mnie zawiodłes,tak cie kocham tak ci ufam nawrodz sie synku

  0

  0
 327. Marysia .pl napisał(a):

  Moi synkowie wyrodni,co Was wybrałem do szczegolnej poufałosci,a jak mnie traktujecie,zrozumcie syny niewierne,zaden kaplan zakonnik ani nawet papiez nie kocha mnie tak jak powinien,czemu mnie tak ranisz synu?Dlaczego tylko dume mam z was miec a nie szczerą milosc,ja pragnę absolutnej milosci bezwzglednie,akazdy psychiatra to dzis swiety i według powołania swiecie zyje bo zrozumiał swoj grzech i wrocił!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  żaden inny medyk zadna dyscyplina dzial medyczny az tak nie padł na kolana jak ci zbuntowanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nawrodzcie sie ty Kamil i ty mi miecz w serce wbiłes taaaaaaaaaaaaaaaaak mnie zawiodłes,tak cie kocham tak ci ufam nawrodz sie synku

  0

  0
 328. renata napisał(a):

  Czuje ze trza coś rzec tresciwego ;to nie prawda co mowią ze niby jakich mają kaplanow jakie rodziny to bledne i przewrotne nauki.Uwazam ze to raczej wina moja ze za mało modle sie,za mało dzis za brata Tadzia i kamilka za małoza damiana,za mało za Jasia franciszkanina to tylko moja wina bo w tym zwariowanym swiecie trza miec wsparcie modlitewne bo klauzurowe siostry Boga zdradziły i zamiast modlic pokutowac zyja w zbytkach a ja jako katoliczka odpowiedzialna jestem za Jasną gorę i radio Maryja,franciszkanow,redemptorystow,oblatom pallotynow kamilianow i samego zbuntowanego papieza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moja bardzo wielka wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 329. renata napisał(a):

  Czuje ze trza coś rzec tresciwego ;to nie prawda co mowią ze niby jakich mają kaplanow jakie rodziny to bledne i przewrotne nauki.Uwazam ze to raczej wina moja ze za mało modle sie,za mało dzis za brata Tadzia i kamilka za małoza damiana,za mało za Jasia franciszkanina to tylko moja wina bo w tym zwariowanym swiecie trza miec wsparcie modlitewne bo klauzurowe siostry Boga zdradziły i zamiast modlic pokutowac zyja w zbytkach a ja jako katoliczka odpowiedzialna jestem za Jasną gorę i radio Maryja,franciszkanow,redemptorystow,oblatom pallotynow kamilianow i samego zbuntowanego papieza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!moja bardzo wielka wina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  0

  0
 330. renata napisał(a):

  ,,Magiczny szelest”
  Tomnie dzisiaj powaliło,
  żadna myśl teologiczna zasłyszana,
  nie była tak trafna jak ta:
  ,,Nie jestem wolny,
  nawet dziś w demokracji,
  bo gonię za pieniadzem,
  tracąc rodzinę przyjacioł,
  za tym magicznym szelestem”
  powiedział to bardzo inteligentny młody człowiek,
  to był tak mocne jak strzał w brzuch,
  a zarazem olśnienie jak wystrzał komety nad azją
  To prawda-kasa zabiła w mej rodzinie miłosc bo przez mamonę
  nie mamjuz braci,są mi jak najgorsi wrogowie:
  tak ty bartłomieju
  i ty Mieczysławie
  a nawet ty kacprze
  mnie siostre PRZEKLinacie
  biada mi bo tak was kocham a wy mnie zabijacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 331. renata napisał(a):

  ,,Magiczny szelest”
  Tomnie dzisiaj powaliło,
  żadna myśl teologiczna zasłyszana,
  nie była tak trafna jak ta:
  ,,Nie jestem wolny,
  nawet dziś w demokracji,
  bo gonię za pieniadzem,
  tracąc rodzinę przyjacioł,
  za tym magicznym szelestem”
  powiedział to bardzo inteligentny młody człowiek,
  to był tak mocne jak strzał w brzuch,
  a zarazem olśnienie jak wystrzał komety nad azją
  To prawda-kasa zabiła w mej rodzinie miłosc bo przez mamonę
  nie mamjuz braci,są mi jak najgorsi wrogowie:
  tak ty bartłomieju
  i ty Mieczysławie
  a nawet ty kacprze
  mnie siostre PRZEKLinacie
  biada mi bo tak was kocham a wy mnie zabijacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
 332. Polacy napisał(a):

  TV- TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  koniecznie  tym razem ! JAK  DLUGO  MAMY  CZEKAC : Polacy. 
                                                                

  0

  0
 333. Polacy napisał(a):

  TV- TRWAM  na  MULTIPLEKSIE  koniecznie  tym razem ! JAK  DLUGO  MAMY  CZEKAC : Polacy. 
                                                                

  0

  0
 334. Polacy napisał(a):

  J.DWORAKA  i KRRiTv  trzeba  USUNAC  i  UKARAC  za  LAMANIE  DEMOKRACJI   SPRAWIEDLIWOSCI                                                                           Spolecznej  w  Polsce, nie  przyznajac  Tv.TRWAM
                                                                            MULTIPLEKSU  Cyfrowego.    Polacy.

  0

  0
 335. Polacy napisał(a):

  J.DWORAKA  i KRRiTv  trzeba  USUNAC  i  UKARAC  za  LAMANIE  DEMOKRACJI   SPRAWIEDLIWOSCI                                                                           Spolecznej  w  Polsce, nie  przyznajac  Tv.TRWAM
                                                                            MULTIPLEKSU  Cyfrowego.    Polacy.

  0

  0
 336. Polacy napisał(a):

  O  NAWROCENIE  sie  Prezydenta, Premiera  i  PO / PSL  oraz  KRRiT  modli sie  KOSCIOL  z  okazji   
                                                                                                      WIELKIGO  POSTU.

  0

  0
 337. Polacy napisał(a):

  O  NAWROCENIE  sie  Prezydenta, Premiera  i  PO / PSL  oraz  KRRiT  modli sie  KOSCIOL  z  okazji   
                                                                                                      WIELKIGO  POSTU.

  0

  0
 338. Klops napisał(a):

  Uwaga! Podpisujmy petycję do National Geographic

   

  o wycofanie swojego logo z filmu na temat Smoleńska.

  Petycja jest na stronie:

   

  http://www.avaaz.org/en/petition/Do_not_allow_the_pseudodocumentary_titled_Death_of_the_President_bear_the_logo_of_the_National_Geographic_Society/?caQYcdb

   

  Jak wypełnić?

  Po prawej stronie jest okno “First time here”
  (pierwszy raz tutaj). Wpisujemy:

  name (imię i ewentualnie nazwisko)

  email

  country – wybieramy z listy “Poland” lub inny kraj
  gdzie mieszkamy

  post code (kod pocztowy)

   

  i naciskamy “sign” (podpis).

   

  Gotowe!

  0

  0
 339. Klops napisał(a):

  Uwaga! Podpisujmy petycję do National Geographic

   

  o wycofanie swojego logo z filmu na temat Smoleńska.

  Petycja jest na stronie:

   

  http://www.avaaz.org/en/petition/Do_not_allow_the_pseudodocumentary_titled_Death_of_the_President_bear_the_logo_of_the_National_Geographic_Society/?caQYcdb

   

  Jak wypełnić?

  Po prawej stronie jest okno “First time here”
  (pierwszy raz tutaj). Wpisujemy:

  name (imię i ewentualnie nazwisko)

  email

  country – wybieramy z listy “Poland” lub inny kraj
  gdzie mieszkamy

  post code (kod pocztowy)

   

  i naciskamy “sign” (podpis).

   

  Gotowe!

  0

  0
 340. Polacy napisał(a):

  Radio  M  i  TV  Trwam   na  MULTIPLEKSIE  Cyfr. PRZYPOMINAJA  Polacy !

  0

  0
 341. Polacy napisał(a):

  Radio  M  i  TV  Trwam   na  MULTIPLEKSIE  Cyfr. PRZYPOMINAJA  Polacy !

  0

  0
 342. Czytelnicy napisał(a):

  ABORCJA  To  MORDERSTWO  czlowieka  PO   jego  POCZECIU.  Kto PLACI  za  aborcje ,  lub       
                                              ZACHECA , popelnia  tez  ciezki  GRZECH  ABORCJI. 

  0

  0
 343. Czytelnicy napisał(a):

  ABORCJA  To  MORDERSTWO  czlowieka  PO   jego  POCZECIU.  Kto PLACI  za  aborcje ,  lub       
                                              ZACHECA , popelnia  tez  ciezki  GRZECH  ABORCJI. 

  0

  0
 344. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS  dla  Tv-TRWAM   czekaja   POLACY. Czy Pan  Jan  DWORAK  tez chcialby  byc
                                                                         TAKTOWANY  jak  on  traktuje  Tv-TRWAM  ?  

  0

  0
 345. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS  dla  Tv-TRWAM   czekaja   POLACY. Czy Pan  Jan  DWORAK  tez chcialby  byc
                                                                         TAKTOWANY  jak  on  traktuje  Tv-TRWAM  ?  

  0

  0
 346. Polcy z Polonia napisał(a):

  MULTIPLEX  Cyfr. dla  TV-TRWAM : Polacy  czekaja  Panie Janie  DWORAK !      

  0

  0
 347. Polcy z Polonia napisał(a):

  MULTIPLEX  Cyfr. dla  TV-TRWAM : Polacy  czekaja  Panie Janie  DWORAK !      

  0

  0
 348. Polacy napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv-TRWAM : POLACY

  0

  0
 349. Polacy napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv-TRWAM : POLACY

  0

  0
 350. Radoslaw Grotowski napisał(a):

  Przypomnę Postać Hetmana St.Żółkiewskiego ..zajrzyjcie do internetu i pomyślcie
  choć troche jak kochał Ojczyznę jakich miał Synów. A czy my pamiętamy o naszych
  pradziadach o tym jak do XVII w byliśmy Mocarstwem.Przy pogaduszkach w ciepłych kapciach Polski nie odzyskamy. Wysyłam wszędzie pocztę o organizowanie się polaków i cisza.Wróćmy do korzeni jak nasi pradziadowie! W kazdym regionie znajdzie sie łąka ,przyczepa rolnicza mikrofon i głosnik* Organizujmy sie,nie wolno chołubić niewolniczej mentalności-czy w polsce brakuje mężczyzn?

  0

  0
 351. Radoslaw Grotowski napisał(a):

  Przypomnę Postać Hetmana St.Żółkiewskiego ..zajrzyjcie do internetu i pomyślcie
  choć troche jak kochał Ojczyznę jakich miał Synów. A czy my pamiętamy o naszych
  pradziadach o tym jak do XVII w byliśmy Mocarstwem.Przy pogaduszkach w ciepłych kapciach Polski nie odzyskamy. Wysyłam wszędzie pocztę o organizowanie się polaków i cisza.Wróćmy do korzeni jak nasi pradziadowie! W kazdym regionie znajdzie sie łąka ,przyczepa rolnicza mikrofon i głosnik* Organizujmy sie,nie wolno chołubić niewolniczej mentalności-czy w polsce brakuje mężczyzn?

  0

  0
 352. Polacy napisał(a):

  Panie PREZYDENCIE KOMOROWSKI, juz dis dac MULIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM, jezeli uwaza sie KATOLIKIEM PRAKTYKUJACY, co NALEZY sie ze
  SPRAWIEDLIWOSCI. Dziekujejemy : Polscy Katolicy

  0

  0
 353. Polacy napisał(a):

  Panie PREZYDENCIE KOMOROWSKI, juz dis dac MULIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM, jezeli uwaza sie KATOLIKIEM PRAKTYKUJACY, co NALEZY sie ze
  SPRAWIEDLIWOSCI. Dziekujejemy : Polscy Katolicy

  0

  0
 354. Polacy napisał(a):

  POPRAWNOSC PARTYJNA to GRZECH CIEZKI bo zmusza sie glosowac
  WBREW SUMIENIU ,
  niegodnie z wlasnym sumieniem , to NADUZYCIE wladzy partyjnej !
  Koniecznie trzeba to usunac z Polskiego Rzadu /Tuska-Komorowskiego/.
  TAK postepowali KOMUNISCI !

  0

  0
 355. Polacy napisał(a):

  POPRAWNOSC PARTYJNA to GRZECH CIEZKI bo zmusza sie glosowac
  WBREW SUMIENIU ,
  niegodnie z wlasnym sumieniem , to NADUZYCIE wladzy partyjnej !
  Koniecznie trzeba to usunac z Polskiego Rzadu /Tuska-Komorowskiego/.
  TAK postepowali KOMUNISCI !

  0

  0
 356. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM : czekaja KATOLICY w Polsce

  0

  0
 357. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS Cyfr. dla TV-TRWAM : czekaja KATOLICY w Polsce

  0

  0
 358. POLACY napisał(a):

  Prem. D.TUSKA dreczylo SUMIENIE i wyjechal do AFRYKI…

  0

  0
 359. POLACY napisał(a):

  Prem. D.TUSKA dreczylo SUMIENIE i wyjechal do AFRYKI…

  0

  0
 360. Polacy napisał(a):

  TvP-POLONIA sluzy TUSKOWI nie Narodowi !

  0

  0
 361. Polacy napisał(a):

  TvP-POLONIA sluzy TUSKOWI nie Narodowi !

  0

  0
 362. Polacy napisał(a):

  “SMOLENSK” zadreczy na SMIERC : TUSKA i KOMOROWSKIEGO….

  0

  0
 363. Polacy napisał(a):

  “SMOLENSK” zadreczy na SMIERC : TUSKA i KOMOROWSKIEGO….

  0

  0
 364. Polacy napisał(a):

  POPRAWNOSC PARTYJNA jest NIEETYCZNA, Panowie: TUSK i KOMOROWSKI.

  0

  0
 365. Polacy napisał(a):

  POPRAWNOSC PARTYJNA jest NIEETYCZNA, Panowie: TUSK i KOMOROWSKI.

  0

  0
 366. Polacy napisał(a):

  SMOLENSK to nie “wypadek” ale TRAGICZNA ZBRODNIA dokonana dobrowolnie
  i swiadomie a wielu ma krew na rekach i chca ja zmyc.

  0

  0
 367. Polacy napisał(a):

  SMOLENSK to nie “wypadek” ale TRAGICZNA ZBRODNIA dokonana dobrowolnie
  i swiadomie a wielu ma krew na rekach i chca ja zmyc.

  0

  0
 368. Polacy napisał(a):

  Kiedy SKRZYNKI i WRAK SAMOLOTU wroca , Panowie: prez,KOMOROWSKI
  i prem.TUSK , nieudolny Rzadzie ?

  0

  0
 369. Polacy napisał(a):

  Kiedy SKRZYNKI i WRAK SAMOLOTU wroca , Panowie: prez,KOMOROWSKI
  i prem.TUSK , nieudolny Rzadzie ?

  0

  0
 370. Polacy napisał(a):

  TV-TRWAM na MULTIPLEKSIE, przypominaja Polacy

  0

  0
 371. Polacy napisał(a):

  TV-TRWAM na MULTIPLEKSIE, przypominaja Polacy

  0

  0
 372. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM : czeka Polska

  0

  0
 373. Polacy napisał(a):

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM : czeka Polska

  0

  0
 374. POLSKA napisał(a):

  MULTIPLEKS Cyfr.dla TV-TRWAM: czekamy !

  0

  0
 375. POLSKA napisał(a):

  MULTIPLEKS Cyfr.dla TV-TRWAM: czekamy !

  0

  0
 376. elżbieta napisał(a):

  nie oglądam na codzień telewizji Trwam lecz kilka razy trafiłam tam na filmy króre wywarły na mnie ogromne wrażenie były to filmy WYBÓR SARY ,UKAMIENIOWANIE SORAYI, OCALIĆ ŻYCIE .Filmy te na długo utkwią w mej pamięci a najbardzej film UKAMIENIOWANIE SORAYI po którym to nie mogłam całą noc spać.Muszę dodać że takie filmy trzeba prezentwać szczególnie ludzi młodych żeby nauczyli się żyć i kochać ludzi i życie.Filmy te uczą miłości i szacunku do drugiego człowieka i do świata który wiemy jaki teraz jest.Proszę też o więcej takich filmów napewno z chęcią je obejrzę, a może moim komentarzem zachęcę innych do ogłdania waszych filmów.Jedną osobę mam nadzieję zaraziłam bo właśnie dziś o godz.6 rano obejrzała ze mną film OCALIĆ ŻYCIE moja 23 letnia córka.Pozdrawiam serdecznie i bardzo bardzo proszę o wiecej takich filmów.

  0

  0
 377. elżbieta napisał(a):

  nie oglądam na codzień telewizji Trwam lecz kilka razy trafiłam tam na filmy króre wywarły na mnie ogromne wrażenie były to filmy WYBÓR SARY ,UKAMIENIOWANIE SORAYI, OCALIĆ ŻYCIE .Filmy te na długo utkwią w mej pamięci a najbardzej film UKAMIENIOWANIE SORAYI po którym to nie mogłam całą noc spać.Muszę dodać że takie filmy trzeba prezentwać szczególnie ludzi młodych żeby nauczyli się żyć i kochać ludzi i życie.Filmy te uczą miłości i szacunku do drugiego człowieka i do świata który wiemy jaki teraz jest.Proszę też o więcej takich filmów napewno z chęcią je obejrzę, a może moim komentarzem zachęcę innych do ogłdania waszych filmów.Jedną osobę mam nadzieję zaraziłam bo właśnie dziś o godz.6 rano obejrzała ze mną film OCALIĆ ŻYCIE moja 23 letnia córka.Pozdrawiam serdecznie i bardzo bardzo proszę o wiecej takich filmów.

  0

  0
 378. Polska i Polonia napisał(a):

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM oczekujemy cierpliwie…

  0

  0
 379. Polska i Polonia napisał(a):

  MULTIPLEKS dla TV-TRWAM oczekujemy cierpliwie…

  0

  0
 380. Polacy w Kraju i na swiecie napisał(a):

  Po ZMIANIE RZADU takze MULTIPLEKS dla TV-TRWAM, modlimy sie o to !

  0

  0
 381. Polacy w Kraju i na swiecie napisał(a):

  Po ZMIANIE RZADU takze MULTIPLEKS dla TV-TRWAM, modlimy sie o to !

  0

  0
 382. Polonia z Polakami napisał(a):

  HAPPY BIRTHDAY TO YOU (3x)
  DEAR FR.TAD (Rydzyk) STO LAT ! Niech Bog Blogoslawi MULTIPLEKSEM
  z okazji URODZIN…Sweet Sixteen !

  0

  0
 383. Polonia z Polakami napisał(a):

  HAPPY BIRTHDAY TO YOU (3x)
  DEAR FR.TAD (Rydzyk) STO LAT ! Niech Bog Blogoslawi MULTIPLEKSEM
  z okazji URODZIN…Sweet Sixteen !

  0

  0
 384. PYTAJA sie POLACY napisał(a):

  Kiedy zezwoli pan D.TUSK na MULTIPLEKS dla TY-TRWAM !

  0

  0
 385. PYTAJA sie POLACY napisał(a):

  Kiedy zezwoli pan D.TUSK na MULTIPLEKS dla TY-TRWAM !

  0

  0
 386. PYTAJA sie POLACY napisał(a):

  Prem.D.TUSK czy CHCIALBY BYC TAKTOWANY jak on TRAKTUJE Tv-TRWAM
  I KATOLIKOW ? Wstyd PO/PSL i Panie Premierze , za BRAK SPRAWIEDLIWOSCI dla Katolickiego NARODU ktory WAS ZYWI aby “dobrze
  wam sie zylo”…

  0

  0
 387. PYTAJA sie POLACY napisał(a):

  Prem.D.TUSK czy CHCIALBY BYC TAKTOWANY jak on TRAKTUJE Tv-TRWAM
  I KATOLIKOW ? Wstyd PO/PSL i Panie Premierze , za BRAK SPRAWIEDLIWOSCI dla Katolickiego NARODU ktory WAS ZYWI aby “dobrze
  wam sie zylo”…

  0

  0
 388. Krzywdzeni i cierpiacy Polacy napisał(a):

  NAROD i HISTORIA osadzi TUSKA-DWORAKA- KOMOROW-GO !

  0

  0
 389. Krzywdzeni i cierpiacy Polacy napisał(a):

  NAROD i HISTORIA osadzi TUSKA-DWORAKA- KOMOROW-GO !

  0

  0
 390. Solidarni o Sprawiedliwosc napisał(a):

  ROZNICA KOMUNY : ” Stalina MINELA – Tuskowa ISTNIEJE.”

  0

  0
 391. Solidarni o Sprawiedliwosc napisał(a):

  ROZNICA KOMUNY : ” Stalina MINELA – Tuskowa ISTNIEJE.”

  0

  0
 392. Polacy i Polonia napisał(a):

  NAJWYZSZY CZAS na MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

  0

  0
 393. Polacy i Polonia napisał(a):

  NAJWYZSZY CZAS na MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

  0

  0
 394. Pytaja Polacy napisał(a):

  Czy ORGIE SEKSUALNE sa celem prem. TUSKA ?

  0

  0
 395. Pytaja Polacy napisał(a):

  Czy ORGIE SEKSUALNE sa celem prem. TUSKA ?

  0

  0
 396. Wdzieczni Rodacy napisał(a):

  J.PILSUDSKI to Wspanialy KLEJNOT Polskiego NARODU !

  0

  0
 397. Wdzieczni Rodacy napisał(a):

  J.PILSUDSKI to Wspanialy KLEJNOT Polskiego NARODU !

  0

  0
 398. Polska i Polonia napisał(a):

  MULTIPLEKS Dla TV – TRWAM Dajcie NAM…

  0

  0
 399. Polska i Polonia napisał(a):

  MULTIPLEKS Dla TV – TRWAM Dajcie NAM…

  0

  0
 400. Polska i Polonia napisał(a):

  DAJCIE NAM MULTIPLEKS dla T-v TRWAM

  0

  0
 401. Polska i Polonia napisał(a):

  DAJCIE NAM MULTIPLEKS dla T-v TRWAM

  0

  0
 402. NAROD Polski napisał(a):

  Narod POKONAL “RUSKA”, POKONA “TUSKA” ….

  0

  0
 403. NAROD Polski napisał(a):

  Narod POKONAL “RUSKA”, POKONA “TUSKA” ….

  0

  0
 404. Solidarni o Sprawiedliwosc napisał(a):

  T-v TRWAM to Konieczne SUMIENIE Narodu !

  0

  0
 405. Solidarni o Sprawiedliwosc napisał(a):

  T-v TRWAM to Konieczne SUMIENIE Narodu !

  0

  0
 406. Polacy napisał(a):

  POLSKA KATOLICKA Modli sie o MULTIPLEKS TV Trwam

  0

  0
 407. Polacy napisał(a):

  POLSKA KATOLICKA Modli sie o MULTIPLEKS TV Trwam

  0

  0
 408. MODLA sie POLACY napisał(a):

  ” Wybaw Nas Panie” od CHOREGO Rzadu DWORAKA-TUSKA-KOMOR-go…

  0

  0
 409. MODLA sie POLACY napisał(a):

  ” Wybaw Nas Panie” od CHOREGO Rzadu DWORAKA-TUSKA-KOMOR-go…

  0

  0
 410. Modlacy sie Narod napisał(a):

  POLACY MODLA sie o MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

  0

  0
 411. Modlacy sie Narod napisał(a):

  POLACY MODLA sie o MULTIPLEKS dla TV-TRWAM

  0

  0
 412. Janusz Kaszuby napisał(a):

  To skandal, że my Polacy nie mamy komu zaufać. Z jednej strony oszust, a z drugiej mąż stanu, jednak bez rodziny. Nie jest wzorem dla naszych dzieci, braci i sióstr. Co się podziało z LPR? To była prawdziwie katolicka partia.

  0

  0
 413. Janusz Kaszuby napisał(a):

  To skandal, że my Polacy nie mamy komu zaufać. Z jednej strony oszust, a z drugiej mąż stanu, jednak bez rodziny. Nie jest wzorem dla naszych dzieci, braci i sióstr. Co się podziało z LPR? To była prawdziwie katolicka partia.

  0

  0
 414. Dyskutujacy napisał(a):

  SEKSUALNE ZYCIE HOMOSEKSUALISTOW
  jest GRZESZNE i OBRZYDLIWE…

  0

  0
 415. Dyskutujacy napisał(a):

  SEKSUALNE ZYCIE HOMOSEKSUALISTOW
  jest GRZESZNE i OBRZYDLIWE…

  0

  0
 416. Polacy i Polonia napisał(a):

  RZAD Dwo-Tu-Kom SLEPY, GLUCHY, KULEJE…

  0

  0
 417. Polacy i Polonia napisał(a):

  RZAD Dwo-Tu-Kom SLEPY, GLUCHY, KULEJE…

  0

  0
 418. Modlimy sie napisał(a):

  WYBAW nas Panie od RZADU Dwo-Tu-Kom-go

  0

  0
 419. Modlimy sie napisał(a):

  WYBAW nas Panie od RZADU Dwo-Tu-Kom-go

  0

  0
 420. NAROD napisał(a):

  Modli Sie o MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 421. NAROD napisał(a):

  Modli Sie o MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 422. Polska i Polonia napisał(a):

  RZAD Dwo-Tu-Kom: wymaga LEKARZA czy EGZORCYSTY ?

  0

  0
 423. Polska i Polonia napisał(a):

  RZAD Dwo-Tu-Kom: wymaga LEKARZA czy EGZORCYSTY ?

  0

  0
 424. Polacy i Polonia napisał(a):

  Zachecamy PRZEJSCIE do PIS-u o PODOBNYCH POGLADACH…

  0

  0
 425. Polacy i Polonia napisał(a):

  Zachecamy PRZEJSCIE do PIS-u o PODOBNYCH POGLADACH…

  0

  0
 426. Polacy z Polonia napisał(a):

  O.RYDZYK MA RACJE a NAROD JEST WDZIECZNY !

  0

  0
 427. Polacy z Polonia napisał(a):

  O.RYDZYK MA RACJE a NAROD JEST WDZIECZNY !

  0

  0
 428. Polacy napisał(a):

  POLSAT az 13 Multipleks : odstapic 3 dla TV Trwam

  0

  0
 429. Polacy napisał(a):

  POLSAT az 13 Multipleks : odstapic 3 dla TV Trwam

  0

  0
 430. Prosza Polaccy napisał(a):

  Wybaw nas Panie od Rzadu :
  Dworaka -T- Kom…..

  0

  0
 431. Prosza Polaccy napisał(a):

  Wybaw nas Panie od Rzadu :
  Dworaka -T- Kom…..

  0

  0
 432. POLACY napisał(a):

  Modla sie o MULTIPLEKS Cyfr. dla TV TRWAM…

  0

  0
 433. POLACY napisał(a):

  Modla sie o MULTIPLEKS Cyfr. dla TV TRWAM…

  0

  0
 434. Pytaja Polacy napisał(a):

  LEKARZA czy EKSORTYSTE dla RZADU Dwo-Tu-Kom-o ?

  0

  0
 435. Pytaja Polacy napisał(a):

  LEKARZA czy EKSORTYSTE dla RZADU Dwo-Tu-Kom-o ?

  0

  0
 436. Polonia z Polakami napisał(a):

  SILA w JEDNOSCI : Laczmy sie z PIS-em !

  0

  0
 437. Polonia z Polakami napisał(a):

  SILA w JEDNOSCI : Laczmy sie z PIS-em !

  0

  0
 438. Rodacy napisał(a):

  DWORAKA czeka KARA BOZA za KRZYWDZENIE Tv TRWAM

  0

  0
 439. Rodacy napisał(a):

  DWORAKA czeka KARA BOZA za KRZYWDZENIE Tv TRWAM

  0

  0
 440. Polacy prosza napisał(a):

  POLSAT ma 13 MULTIPLEKSOW: ODSTAPIC 3 dla Tv TRWAM

  0

  0
 441. Polacy prosza napisał(a):

  POLSAT ma 13 MULTIPLEKSOW: ODSTAPIC 3 dla Tv TRWAM

  0

  0
 442. Polacy w Swiecie napisał(a):

  MODLIMY sie o MULTIPLEKS dla Tv TRWAM

  0

  0
 443. Polacy w Swiecie napisał(a):

  MODLIMY sie o MULTIPLEKS dla Tv TRWAM

  0

  0
 444. CHORZY Rodacy napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

  0

  0
 445. CHORZY Rodacy napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

  0

  0
 446. Polacy zachecaja napisał(a):

  Mamay PODOBNE Poglady …LACZMY sie z PIS-em

  0

  0
 447. Polacy zachecaja napisał(a):

  Mamay PODOBNE Poglady …LACZMY sie z PIS-em

  0

  0
 448. Prosza Polacy napisał(a):

  POLSAT az 13 MULTIPLEKSOW…Odstapic 3 Tv TRWAM…

  0

  0
 449. Prosza Polacy napisał(a):

  POLSAT az 13 MULTIPLEKSOW…Odstapic 3 Tv TRWAM…

  0

  0
 450. MODLACY sie Narod napisał(a):

  Ciagle PROSI o MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

  0

  0
 451. MODLACY sie Narod napisał(a):

  Ciagle PROSI o MULTIPLEKS Cyfr. dla Tv TRWAM

  0

  0
 452. Polscy Katolicy napisał(a):

  “Katolicki RZAD” milczy gdy “katolicki DWORAK” krzywdzi,Polakow.Tv TRWAM.

  0

  0
 453. Polscy Katolicy napisał(a):

  “Katolicki RZAD” milczy gdy “katolicki DWORAK” krzywdzi,Polakow.Tv TRWAM.

  0

  0
 454. Pytaja Polacy napisał(a):

  Prez.B.KOMOROWSKI: ” zgnily ” KATOLIK ? Zna co Boze ?

  0

  0
 455. Pytaja Polacy napisał(a):

  Prez.B.KOMOROWSKI: ” zgnily ” KATOLIK ? Zna co Boze ?

  0

  0
 456. Polacy napisał(a):

  Panie Dworak: MULTIPLEKS dla Tv TRWAM !

  0

  0
 457. Polacy napisał(a):

  Panie Dworak: MULTIPLEKS dla Tv TRWAM !

  0

  0
 458. Swoi... napisał(a):

  Szanowny Pan Prez. B.KOMOROWSKI jest w bledzie, publicznie wypowiadajac sie…Pierwszym jest PRAWO BOZE i/lub NATURY, zas Prawo CYWILNE
  UZUPELNIA oba prawa: BOZE i/lub NATURY. Dobre prawo Cywilne NIE NISZCZYje , ale uwzgledni je dla DOBRA NARODU. Chyba jasno jest napisane..
  ..

  0

  0
 459. Swoi... napisał(a):

  Szanowny Pan Prez. B.KOMOROWSKI jest w bledzie, publicznie wypowiadajac sie…Pierwszym jest PRAWO BOZE i/lub NATURY, zas Prawo CYWILNE
  UZUPELNIA oba prawa: BOZE i/lub NATURY. Dobre prawo Cywilne NIE NISZCZYje , ale uwzgledni je dla DOBRA NARODU. Chyba jasno jest napisane..
  ..

  0

  0
 460. Polacy, chorzy pytaja... napisał(a):

  Panie J.DWORAK : Kiedy wreszcie MULTIPLEKS dla Tv TRWAM ?

  0

  0
 461. Polacy, chorzy pytaja... napisał(a):

  Panie J.DWORAK : Kiedy wreszcie MULTIPLEKS dla Tv TRWAM ?

  0

  0
 462. Polacy z Polonia napisał(a):

  Polacy GRATULUJA Tv-TRWAM z okazji X-LECIA !

  0

  0
 463. Polacy z Polonia napisał(a):

  Polacy GRATULUJA Tv-TRWAM z okazji X-LECIA !

  0

  0
 464. Polacy z Polonia napisał(a):

  Polacy GRATULUJA Tv -TRWAM z okazji jej X-LECIA

  0

  0
 465. Polacy z Polonia napisał(a):

  Polacy GRATULUJA Tv -TRWAM z okazji jej X-LECIA

  0

  0
 466. NAROD POLSKI napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 467. NAROD POLSKI napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 468. Polacy z Polonia napisał(a):

  J.DWORAK + KRRiTv, klamliwie “kreca jak szewc butem”

  0

  0
 469. Polacy z Polonia napisał(a):

  J.DWORAK + KRRiTv, klamliwie “kreca jak szewc butem”

  0

  0
 470. Polacy napisał(a):

  J.DWORAK i KRRiTv DISKRYMINUJA Tv TRWAM i trzeba ich USUNAC !

  0

  0
 471. Polacy napisał(a):

  J.DWORAK i KRRiTv DISKRYMINUJA Tv TRWAM i trzeba ich USUNAC !

  0

  0
 472. POLACY w Kraju i Zagranica napisał(a):

  Rado M.i Tv Trwam daja NAJWSPANIALSZE PROGRAMY w Polsce !

  0

  0
 473. POLACY w Kraju i Zagranica napisał(a):

  Rado M.i Tv Trwam daja NAJWSPANIALSZE PROGRAMY w Polsce !

  0

  0
 474. POLACY z chorymi napisał(a):

  Ciagle czekamy na MULTIPLEKS dla Tv Trwam

  0

  0
 475. POLACY z chorymi napisał(a):

  Ciagle czekamy na MULTIPLEKS dla Tv Trwam

  0

  0
 476. BIBLIA... napisał(a):

  Grzeszne i OBRZYDLIWE jest Wspolzycie HOMOSEKS-ow…

  0

  0
 477. BIBLIA... napisał(a):

  Grzeszne i OBRZYDLIWE jest Wspolzycie HOMOSEKS-ow…

  0

  0
 478. Polacy napisał(a):

  Panie Dworak: MULIPLEKS dla Tv-TRWAM ! Czekamy

  0

  0
 479. Polacy napisał(a):

  Panie Dworak: MULIPLEKS dla Tv-TRWAM ! Czekamy

  0

  0
 480. POLACY napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv TRWAM …

  0

  0
 481. POLACY napisał(a):

  Czekamy na MULTIPLEKS dla Tv TRWAM …

  0

  0
 482. Polacy z Polonia napisał(a):

  Stokrotne DZIEKI BOGU za MULTIPLEKS dla Tv- TRWAM

  0

  0
 483. Polacy z Polonia napisał(a):

  Stokrotne DZIEKI BOGU za MULTIPLEKS dla Tv- TRWAM

  0

  0
 484. Podziekowanie napisał(a):

  BOGU DZIEKI za MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 485. Podziekowanie napisał(a):

  BOGU DZIEKI za MULTIPLEKS dla TV TRWAM

  0

  0
 486. Modlitwa napisał(a):

  DZIEKUJEMY Bogu za MULTIPLEKS przyznany TV TRWAM

  0

  0
 487. Modlitwa napisał(a):

  DZIEKUJEMY Bogu za MULTIPLEKS przyznany TV TRWAM

  0

  0
 488. Polacy napisał(a):

  XXI PIELGRZYMKA R.MARYJA to Manifestacja WIARY i JEDNOSCI Narodu

  0