Wolny wyrok ws. Amber Gold

Walka o wolne sądy trwa! Mimo terroru kaczystowskiego są sędziowie, którzy z narażeniem życia robią wszystko, aby utrzymać odpowiednie tempo polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Ofiary „pogromu” białostockiego

Ponad rok lud pracujący miast i WSI musiał czekać na kontynuację serialu o polskich nazistach. Pierwszy odcinek pod tytułem „Wafel SS” został nakręcony w pięknej scenerii siemianowickich lasów i kosztował 20 tysięcy złotych.

Hakuna matata

Czy Patryk Vega odsunie kaczystów od władzy? – to pytanie zadają dziś postępowe media. Wszystko za sprawą nowego filmu, który pokaże prawdziwe oblicze kaczystowskiej polityki.

Szóstka Schetyny

Po wielu miesiącach smuty nareszcie pojawił się płomyk nadziei dla polskich demokratów. A może nawet ognisko, bo Gazeta Wyborcza już ogłosiła, że opozycja przejęła inicjatywę. Wszystko za sprawą tak zwanej Szóstki Schetyny, która jest niczym polityczne wunderwaffe – cudowna broń przeciwko kaczystom. Największą przewagą tej szóstki jest to, że nie jest piątką. A nawet małe dzieci wiedzą, że sześć to więcej niż pięć.

Ostatnia przeszkoda

Zostały już tylko dwie przeszkody: niezależne prywatne media i rzecznik praw obywatelskich. – te słowa towarzyszki redaktorki Elizy Michalik obiegły cały postępowy świat.

Postępowe pisanie historii

Historię piszą zwycięzcy – to prawda znana nie od dziś. Dlatego wyzwaniem, przed którym stoi dziś cały postępowy świat jest ustalenie kto jest prawdziwym zwycięzcą ostatniej wojny.

Wygrana o włos

„PiS wygrywa o włos” – ten tytuł z pierwszej strony Gazety Wyborczej obiegł cały postępowy świat. Niestety aktyw dziennikarski zapomniał dodać, że to włos jeżozwierza. A włos jeżozwierza na prasowym bazarku to ponad 7%, czyli więcej niż wynik nowego Cyrku Palikota pod nazwą Wiosna Biedronia.

Pedofilia w bezpiece

Cały postępowy świat obejrzał już najnowszy film tow. red. Sekielskiego pt. „Tylko nie mów nikomu”, który dokumentuje przypadki pedofilii wśród księży, a w zasadzie wśród prawdziwych księży-patriotów, bo jak się okazało bohaterowie filmu to tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że żaden z nich nie poniósł należytej kary.

Demokracja jak banan

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła kolejną kaczystowską zbrodnię, czyli usunięcie z ekspozycji Muzeum Narodowego instalacji wideo, na której blondynka je banana, a nawet dwa banany. Tym samym banany stały się kolejnym symbolem oporu przeciwko reżimowi, zaraz po dzikach, lasach, koniach i nauczycielach. I nawet małe dzieci wiedzą, że usunięcie tych bananów to zamach, ale zamach nie na sztukę lacz na coś znacznie ważniejszego – na Demokrację.