Paski

Papierz został podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Oto Jana Dziedziczaka zastąpi na ważnym stanowisku w MSZ Andrzej Papierz. To kolejny dowód na to, że kaczystowska Polska jest na pasku Watykanu.

Czarny Piątek

Z dwudniowym opóźnieniem cała Polska obchodziła Światowy Dzień Zespołu Downa. Zamiast 21 marca obchody odbyły się w tym roku 23 marca, w tzw. „Czarny Piątek”. I nie była to jedyna zmiana.

Czy Orban zdradzi Kaczora-Dyktatora?

Kaczyński zostanie zdradzony o świcie przez Orbana – takie świeckie proroctwo obiegło cały postępowy świat. Potwierdził je tow. Grzegorz Schetyna podczas Rady Krajowej Partii: „Nawet jedyny sojusznik Kaczyńskiego, czyli Orban, wspiera go warunkowo. Gotów wycofać się z tego poparcia w każdym momencie, kiedy musiałby za sojusz z Kaczyńskim zapłacić własną pozycją w stosunkach z Brukselą, Berlinem czy Moskwą.”

Zatrzymany Frasyniuk

Władysław Frasyniuk zatrzymany przez policję – ta informacja obiegła cały postępowy świat. Jest to kolejny dowód na szalejący w Polsce terror kaczystowski. Samo zaś zatrzymanie nie ma nic wspólnego z oświadczeniem tow. Frasyniuka, że dopóki rządzą kaczyści nie ma zamiaru stawiać się w prokuraturze.