Jeśli Kaczyński mówi „jeśli”

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! To miała być cudowna noc demokracji, podczas której cudowne liczenie głosów miało sprawić, że kaczyści stracą większość a siły postępu zawiążą wielką koalicję, w ramach której tow. Kidawa-Błońska miała zostać premierem, Kosiniak-Kamysz – ministrem rolnictwa a Biedroń – ministrem transportu.

Kotlet Neumanna

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła podłe zagranie reżimowej telewizji, która ujawniła tzw. taśmy Neumanna. Na taśmach tych polityk Koalicji Obywatelskiej szczerze, po partyjnemu rozmawia z aktywem z Tczewa.

Dzieci, propaganda i emocje

Dlaczego dzieci są tak chętnie wykorzystywane jako narzędzia propagandowe i czy rozumieją one w pełni sprawę którą reprezentują?

Giertychowie listy piszą

Lud pracujący miast i WSI z nieskrywaną radością przyjął list tow. mec. Romana Giertycha opublikowany na łamach Gazety Wyborczej. Jeszcze 10 lat temu byłoby to nie do pomyślenia. W ostatnich latach okazało się jednak, że tow. Roman nie był faszystą-homofobem tylko Konradem Wallenrodem w kaczystowskim rządzie, koniem trojańskim polskiej Demokracji. Na szczęście tow. Giertych nie śpi i dziś, w obliczu przygotowywanej przez Kaczyńskiego nocy długich dziobów, proponuje wspaniały pomysł racjonalizatorski. Opisał go w szczerych prostych słowach:

Efekt motyla

Trump odwołał wizytę w Polsce – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Oficjalnie powodem jest huragan Dorian, który ma uderzyć na Florydzie.

Wolny wyrok ws. Amber Gold

Walka o wolne sądy trwa! Mimo terroru kaczystowskiego są sędziowie, którzy z narażeniem życia robią wszystko, aby utrzymać odpowiednie tempo polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Ofiary „pogromu” białostockiego

Ponad rok lud pracujący miast i WSI musiał czekać na kontynuację serialu o polskich nazistach. Pierwszy odcinek pod tytułem „Wafel SS” został nakręcony w pięknej scenerii siemianowickich lasów i kosztował 20 tysięcy złotych.

Hakuna matata

Czy Patryk Vega odsunie kaczystów od władzy? – to pytanie zadają dziś postępowe media. Wszystko za sprawą nowego filmu, który pokaże prawdziwe oblicze kaczystowskiej polityki.