Papieża Franciszka krok ku komunizmowi?

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat opinii papieża Franciszka, który opowiedział się za wprowadzeniem podatku dla najbogatszych, który miałaby równoważyć światową gospodarkę. Zdaniem Pana Stanisława to krok w stronę komunizmu.

Nasz sejm jest zdominowany przez socjalistów. Nie ma w nim ani jednego ugrupowania prawicowego!

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Tomasza Terlikowskiego, który skrytykował w jednym z wywiadów rządy Prawa i Sprawiedliwości, umizgując się przy okazji do partii Razem. Przy okazji definiuje, czym jest partia lewicowa, a czym partia prawicowa. Jego zdaniem obecnie w parlamencie nie ma ani jednego ugrupowania prawicowego.

Program „Pół litra na dziecko” ma same zalety: fiskalne, prorodzinne i demograficzne

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o rozwijającej się licytacji przedwyborczej na coraz bardziej nieprawdopodobne pomysły partii politycznych pożądających dobra Polaków, którego ci mają już coraz mniej.

500+ dla niepełnosprawnych to typowe przekupstwo przedwyborcze

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do wypowiedzi Jarosława Gowina, którego zdaniem Konfederacja podczas kampanii wyborczej poprzedzającej wybory do Parlamentu Europejskiego jako jedyne ugrupowanie zagrała haniebną kartą antysemicką.

Socjalizm – Idea w 2 minuty

Czym jest a czym nie jest socjalizm, czyli krótkie omówienie podstaw jednej z najbardziej wpływowych idei zeszłego stulecia.