Czy program 500+ dodaje polskim rodzinom godności?

Zbliżają się kolejne wybory. Jest to okres, kiedy partie polityczne kładą na stół swoje deklaracje, zwane dla uproszczenia ich politycznym programem. Sytuacja w Polsce w tym roku jest specyficzna, bo do wyborów obok partii rządzącej idą ugrupowania opozycyjne, powiązane w dość egzotyczne alianse.

Kampania parlamentarna rozpoczęta: Kinga Rusin ściągnęła majtki „ideologicznie”!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o swojej profetycznej uwadze sprzed kilku tygodni, także o wpływie zmiany klimatu na działania tzw. celebrytów, o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy u naszego „najważniejszego sojusznika”, o polskim konkursie między „ukochanymi duszeńkami” USA i Niemiec, o trwaniu przeciwnych obozów: „niezłomnych dzierżawców na monopol patriotyzmu” oraz „zdrady i zaprzaństwa” w zasadzie konstytuującej III Rzeczpospolitą „my – nie ruszamy waszych, wy – nie ruszacie naszych”, o zbliżającym się końcu „formacji antysystemowej” Kukiz’15, o odradzającej się tradycji komunistycznej wsadzania przeciwników i zdrajców politycznych do psychiatryków

To mi pan zadał śmiertelnego…!

Stanisław Michalkiewicz – w odpowiedzi na pytanie o tym jak żyć, o Karolu De Gaulle’u, o tym, co skłoniło ludzi do oddania w wyborach do Parlamentu Europejskiego tak licznych głosów na wieloletnich członków PZPR.

Panie Mentzen – i kto teraz jest szurem!?

Powyborcze spotkanie z dr. Sławomirem Mentzenem – kto finalnie okazał się szurem? Czy Konfederacja przetrwa? Dlaczego młodzi nie poszli do wyborów? Co czeka nas jesienią?