Świat zalewa nowa komunistyczna rewolucja. Ubrana w inne barwy i symbolikę, ale z dobrze znanym celem. Zniszczyć wszystko, co “stare”, konserwatywne, tradycyjne celem zbudowania nowego i “lepszego”.

Stanisław Michalkiewicz wyjaśnia, na czym polega nowa rewolucja komunistyczna oraz wskazuje, kto jest za nią odpowiedzialny? Porusza także kwestię tzw. “mowy nienawiści” oraz wyjaśnia, co stoi za walką lewicy o “żeńskie końcówki”.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

32 komentarze

    1. Parchaty parch, śmieć z czerwonej hołoty. Sieroto po bandyckich sowietach już nie masz gdzie wracać więc sie powieś.

     1. Wieszania uczyłeś się od tatusia? Musiał mieć mieć w tym dużą wprawę służąc najeźdźcom zza Buga

 1. Wniosek? Z komunistami, Panie Redaktorze należy rozmawiać narzędziami, których użył w swoim czasie Wielki Generalissimus – Francisco Franko w Hiszpanii w czasie robienia porządku w tym kraju w latach 1936-39. Co prawda komunistów nie udało się całkowicie wykorzenić w Hiszpanii i gdzie indziej, ale próbować trzeba. Mowa wiązana też się przydaje. Pozdrawiam Redaktora jak najserdeczniej.

  1. CO ma niby komunizm do mowy nienawiści? Psychuniek Michalkiewicz w ramach “obrony” przed konsekwencjami swojego debilizmu będzie teraz wszystko uznawał za “komunizm”. Skoro jest gnojem, to niech ponosi za to konsekwencje.
   A zachwycanie się Frankiem i jego “metodami” walki z przeciwnikami świadczy o degeneracji moralnej i intelektualnej.

    1. Suk szukaj w swojej czarno-czerwonej rodzince bydlaku. A co robiłeś ze swoimi bękartami – mowa o skrobankach- nie interesuje mnie gnoju

     1. Tylko eutanazja ci została, chyba zdajesz sobie z tego sprawę tylko się oszukujesz…
      Nie ma na co czekać, do dzieła. Idż się powieś.

     2. Tego uczył cię tatuś? Zaliczasz się do bydła. A z takim czymś się nie rozmawia

     3. Nie będę ci zajęcia rodzinnego zabierał. Ty się tym zajmuj świrze

     4. Powtórzę bo do debila nie dotarło: Jesteś degeneratem, zboczeńcem i bolszewicką suką, ty chamku nieoskrobany przemocą od pługa oderwany.

     5. Bie musisz się tak publicznie masturbować potomku ssmanów i nkwdzistów. Mało kogo interesują twoje chore fantazje imbecylu.
      W kościele byłeś zboczeńcu?

     6. Nie denerwuj się śmieciu. Idź się wreszcie powieś. Nie ma co czekać. Ty się nie zmienisz, całe życie byłeś k… i gównem i taki musisz umrzeć.

     7. Widzę, za znasz sie równieżna kurwach , jak twój guru Michalkiewicz. Ciekawa rodzinka, że umiecie wieszać, znacie życie ladacznic, lubicie szambo. Ja nie chwaliłbyn się takim patologicznym pochodzeniem. Ale skoro lubisz to.
      W kościółku przyjąłeś Ciało pewnego Żyda? Czy bezcześciłeś ten budynek swą bydlęca personą?

     8. Jesteś imbecylem. To fakt. Cała nkwdowską “wiedzę”, którą tu się chwalisz, możesz wyrzucić do śmieci. Więc jak z tym Ciałem Żyda, który umarł na krzyżu? Przyjmujesz je? Czy rodzinka z SS zakazała?

     9. Język Michalkiewicza to język ssmanow. Pasuje ci? Fascynującym przypadkiem klinicznym jesteś

     10. Znowu niezrozumiałeś fornalu, ale nie dziwi mnie to wcale… Lepiej wracaj do gnoju, tam twoje miejsce Śmieciu – pozwolisz, że będę tak się do ciebie zwracał? Jakoś dziwnie pasuje do ciebie…

     11. Często publiczne masturbujesz się? Szkoda czasu na kogoś tak zbydleconego, jak ty

     12. Przypisujesz mi swoje zachowania, w psychiatrii nazywa się to projekcją Śmieciu…
      Widzisz, może się czegoś nauczysz, chociaż wątpię Śmieciu.

     13. Hoho… Kolejne urojenia… Idź na spać smarkaczu. I umów się z jakąś dziewczyną. Choć która z takim imbecylem będzie chciała się spotkać? Nie wylewaj swoich frustracji dewiancie na innych

     14. Znowu projekcja, Śmieciu, cały czas opowiasz o sobie Śmieciu.. zabawny jestes jak sie tak obnażasz publicznie, no zbok po prostu.

     15. Ty to robisz nkwdowski degeneracie. Poza tym. Skończyliśmy “rozmowę”. Szkoda mojego czasu na takich imbecyli

     16. Znowu o sobie Śmieciu, pewnie masz taką diagnozę, ale nie martw się idź się powieś

     17. Zapomniałem, jeśli chcesz skończyć z ciemnotą to musisz się powiesić, nie masz wyjścia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *