Stanisław Michalkiewicz nie tylko o narastających zagrożeniach dla Polski i Polaków związanych z uruchomieniem przez władze Unii Europejskiej procedury “opcji atomowej” oraz z przyjęciem Aktu Numer 447 przez Izbę Reprezentantów parlamentu Stanów Zjednoczonych, także o kompletnym fiasku polskiej polityki wobec Ukrainy i o liczbie agentów “byłej” Stasi w Polsce, a na koniec – oczywiście życzenia przedwigilijne!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 komentarze

  1. Panie Stanisław Michalkiewicz ja słyszałem pięć,sześć lat temu że dotacje unijne skończą się po 2017 roku w szczególności dla nowych członków unii w tym Polski,i to wszystko co dzieje się od dwóch lat w Polsce żeby uzasadnić koniec dofinansowań przez unie europejską.Czy Pan słyszał o tym,bo na pewno jest Pan lepiej doinformowany ode mnie,może by Pan znalazł coś na ten temat?

  2. Brawo Panie Stanisław Michalkiewicz ! Przenikliwa analiza polityczna. – No niestety.ale tragiczna. To “włazidupstwo” – kwitnie od wielu lat. Modne stało się palenie świeczek hanukowych, nawet w sejmie. Już dzisiaj, propaguje się wspólne z Żydami obchody 100 rocznicy niepodległości w 2018 roku Ta amerykańska ustawa dot. zwrotu majątków – tzw. BEZSPADKOWYCH, to “gwóźdź do trumny” dla Polski. To przyszłe święto, to dzień utraty suwerenności z czego większość ludzi,nie zdaje sobie nawet sprawy. Żydzi, odgrywają w Polsce dwie role. Dobrych i złych A najgorsi – są SZABESGOJE..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *