Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Demokratycznego Państwa Prawa z udziałem ks. Tomasza Duszkiewicza z parafii w Sadownem (woj. mazowieckie).

Ksiądz Tomasz został napomniany przez policję za krytykę jej działań wobec organizatorów wyjazdu na marsz 29 września „Obudź się Polsko” w obronie TV Trwam. Sejm 22.11.2012

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

4 komentarze

  1.  Tako byl poczatek akcji ,,Popiełuszko ” a jaki był finał wszyscy wiemy. Tusk i jego zgraja jeszcze wszystkiego nie pokazali , czekają nas jeszcze    bolesne niespodzianki  . Musimy pamiętac że ranna bestia jest grożniejsza , należy ją natychmiast dodić !

  2. niestety polacy mysla ze skoro juz legalnie nie jestesmy panstwem komunistycznym to komunism i gierki komunistyczne nie istnieja .Dobrze ze ludzie o tym mowia i jest szeroko dostepny przekaz informacij.Obrony praw Obywatelskich trzeba bronic i trzeba stac na strazy wolnosci slowa i Demokracij.Takie incydenty zdarzaja sie bo ludzie jescze sa przyzwyczajeni do metod komunistycznych.Moim zdaniem trzeba o tym jawnie publicznie rozmawiac i  wyciagajac z tego konsekwecje i wnioski .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *