Biografia Donalda J. Trumpa w 5 minut

Trump w Polsce jest znany, również w Ameryce, a od niedawna znany w każdym kraju świata. Donald Trump – biografia jednego z najbardziej znanych polityków na świecie.

Anna Krepsztul – cicha męczennica

Urodziła się z wadą rozwojową kości. Żyła z 77 złamaniami. Namalowała ponad 3500 obrazów. Zmarła w wieku 77 lat. Reportaż portretuje Annę Krepsztul, której poruszająca historia życia ukazuje ciche, godne i pokorne zmaganie się z cierpieniem.

Papież Franciszek – Prorok

Austen Ivereigh to pochodzący z Anglii katolicki dziennikarz, który jest autorem biografii o Ojcu Świętym Franciszku. Austen Ivereigh w formie wywiadu przybliża mało znane fakty o papieżu oraz ukazuje główne cele, jakie Ojciec Święty wyznacza sobie oraz Kościołowi.

Wywiad z prof. Wiesławem Biniendą (Dublin 3.02.2014)

Wywiad z profesorem Wiesławem Biniendą, profesorem University of Acron, dziekanem Wydziału Inżynierii Cywilnej (Department of Civil Engineering) tej uczelni, wpółpracownikiem NASA, redaktorem naczelnym „Journal of Aerospace Engineering” i laureatem prestiżowej Nagrody Torrensa dla najlepszego redaktora pisma naukowego wydawanego przez Amerykańskie Stowarzyszenie Inżynierii Cywilnej (ASCE).