Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Gotówka Clintonów. Wszystko jest na sprzedaż (lektor PL)

Amerykański film dokumentalny z 2016 roku na podstawie bestsellerowej publikacji dziennikarza śledczego Petera Schweizera.

CHRZEŚCIJAŃSTWO a FILOZOFIA WSPÓŁCZESNA

Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz na seminarium prowadzonym przez dr hab. Pawła Okołowskiego rysuje, wychodząc od słów Ojca Świętego Benedykta, fundamentalny konflikt niszczący cywilizację Zachodu: sprzeczność pomiędzy wiarą a rozumem, której filozofia współczesna nie jest w stanie nie tylko usunąć ale nawet zmniejszyć.

Na temat konserwatyzmu

Stanisław Michalkiewicz – wywiad

Andrzej Seremet przed komisją ds. Amber Gold

Joanna Kopcińska – Polski Punkt Widzenia

Nadchodzi ciekawy czas

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o kabarecie STRASZNYCH panów i pań, którzy 13 grudnia wyjdą na ulice, o zarzutach dla generałów z przypadku i o poczynaniach Putina na arenie międzynarodowej.

Głos Polski – 8.12.2016

min. Antoni Macierewicz m.in. o kolejnej pomyłce w Smoleńsku i braku szacunku wobec ofiar tragedii w 2010 roku

Zatrzymanie Józefa Piniora wywołuje wiele pytań

Jerzy Jachowicz zastanawia się nad niejasnymi aspektami tej sprawy. Jaką była rola asystenta Piniora, Jarosława Wardęgi? Czy pieniądze, które pojawiają się w sprawie były łapówkami, czy też pożyczkami?

„Odezwa do wszystkich Polaków” – kolejna inicjatywa KOD

Stanisław Janecki komentuje treść listu autorstwa liderów opozycji. Do czego można porównać treść odezwy? Czy język stosowany przez KOD jest właściwy?

KOD jak WRON zabrania wypowiedzi

KOD oskarżył Jarka Bogusławskiego o zakłócanie zgromadzenia, dzisiaj odbyła się już 4 rozprawa. Sędzia ogłoszenie wyroku przeniósł na 20 grudnia. KOD krytykuje ustawę o zgromadzeniach a sam donosi na ludzi mających inne zdanie.

Nadchodzi czas odrodzenia

Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

Clintonowa to cyniczna, wredna baba

Prof. Jerzy Robert Nowak o swojej książce ” Wichry życia ” oraz o zwycięstwie Donalda Trumpa.

Polityka prorodzinna w samorządzie

Piotr Uściński – Polski Punkt Widzenia

Pielgrzymki idą do Wrocławia, by zobaczyć jedynego uczciwego!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o akcji Centralnego Biura Antykorupcyjnego na „osobie legendarnej” Józefa Piniora, także o widocznym powrocie w BND do rozwiązania „der Polnishe Frage” z okazji ponownego wystąpienia „towarzysza pełka” rezerwy Adama Mazguły, także o pojedynczym światełku w tunelu, które jest wyczekiwane przez wszystkich przed Świętami Bożego Narodzenia, z okazji wzajemnych poświadczeń „odrodzenia moralnego”…