9 lutego 2017 | | Informacje | 65 komentarzy

Wyszukaj: konferencja ojciec rodzice RPD RPO

Dzielny tata rozprawił się z dwoma bez mydła. 9 Lutego 2017 roku miała mieć miejsce wspólna konferencja RPO i RPD. Rzeźnicy Praw Obywatelskich i Dziecka zastanawiali się jak okradać ojców. Uprowadzono dzieci z mieszkań ojców – zażądano okupu w postaci alimentów. Każdemu się wydaje, że alimenty są na dziecko i to jest dobre. Problem polega na tym, że dzieci są uprowadzane na cele alimentacyjne…

Zostawiliście 65 wypowiedzi w temacie “Ojciec publicznie przy kamerach rozjechał Rzeczników Praw: Obywatelskich i Dziecka

 1. Miro Horaczko napisał(a):

  I to jest właśnie Socjalizm . Hordy urzedasów za ładne pieniądze produkujący głównie paranoję .

 2. Halina Wozniak napisał(a):

  a coz to za ojcowie??? tak im zalezy na dzieciach???widac to po ich zachowaniu ze nie sa tego godni ..to raz a dwa ojciec jezeli kocha dzieci to dba o RODZINE a nie rozwodzi sie

 3. Piotr Trzaska napisał(a):

  Ci wszyscy „rzecznicy” to są ciepłe posadki dla pasożytów

 4. Patryk De napisał(a):

  partia dzielny tata

 5. Rysiek Rysiakiewicz napisał(a):

  Jeden z wielu zbednych darmozjadow w tym kraju.Ilu ich jest do likwidacji to sie nie zliczy to samo 90% ministerstw.

 6. Bartosz Bajkowski napisał(a):

  Po co linkować strony, których nie da się przeczytać. Nie wyświetla się żadna treść poza reklamami.

 7. Mirek Ełcki napisał(a):

  Biurwy rozjechane

 8. Krzysztof Wychodzki napisał(a):

  Panie Bartoszu, wiecej na stronach walczacych ojcow. dzielnytata.pl. Panu Grzegorzowi dziekuje, jakby nie bylo, za wsparcie w walce z lewactwem. Bog zaplac. Pozdrowienia.

 9. Jarek Hołody napisał(a):

  Cały system sądowniczy do zaorania . Tam nic nie działa dobrze. Bez gruntownej reformy wymiaru sprawiedliwości nie ma mowy o innych reformach.

 10. Jasko Strzecha napisał(a):

  prawda, zrób dziecko i spadaj. ojciec jaki ojciec? sąd się tobą zainteresuje,

 11. Bogdan Jan napisał(a):

  Wg. mnie rożnego typu rzecznicy są w systemach w których nie działa wymiar sprawiedliwości.

 12. Waldek Pszekfas napisał(a):

  Ten pajac RPO zajmuje się tylko losem tzw uchodźców a obywateli ma głęboko w d…

 13. Krzysztof Gładzik napisał(a):

  Popieram w 100%. Sądy w Polsce to zorganizowana grupa przestępcza. Nie dbają o losy dzieci i sprowadzają rolę ojców do roli bankomatu. Nikt nie wnika w ich los i dlaczego do tego doszło a w dzisiejszych czasach śmiało można stwierdzić iż wielką rolę w tym procederze odgrywają kobiety. Władza żongluje negatywnym słowem alimenciarz i chce aby taki wizerunek krążył w oczach opinii publicznej. Nikt nie mówi o cierpieniach jakie przechodzą zarówno dzieci jak ich osamotnieni ojcowie.

 14. Robert Gosz napisał(a):

  Jak obywatel, czy dziecko nie ma żadnych praw, to się tworzy urząd rzecznika, żeby udawać, że wszystko jest ok 🙂

 15. Bartosz Wiśniewski napisał(a):

  Brawo dla tego Pana.

 16. Artur Kozos napisał(a):

  Rzeźnicy Praw Obywatelskich i Dziecka w głębokiej defensywnie.. Jak zawsze gęby pełne frazesów, cytowanych z instrukcji dla politruka XXI wieku

 17. Dariusz Mak napisał(a):

  Dramat….a dzieci najbardziej na tym cierpia….

 18. nazir napisał(a):

  Brawo Redakcja 🙂 wreszcie jakies medium powiedziało prawdę 🙂 i nazwalo właściwie ich funkcje. Panowie rzeźnicy zachowali sie nie jak faceci tylko przestraszone dzieci – żeby nie rzec ostrzej

 19. Pawel Wierzbicki napisał(a):

  Pawel Wierzbicki moje mieszkanie rodziców trzy tygodnie temu oddano matce która ma wychwywać niepełnosprawnego naszego syna – w usa od trzech lat jesteśmy z synem tymczasowo , dziecko jest zdrowe , ja mam matce zapłącic alimenty za te trzy lata gdzie ja go wychowywałem. Bo zgodnie z ostatnim dokumentem sądu dzieckko jest z matką . Opieszałość sądów i spraw oraz brak pieniędzy skutkuje zeja za wszystko płacę . DZIECKO JEST PO TRZECH PRÓBACH SAMOBÓJCZYCH . WYDAŁEM NA RATOWANIE SYNA ZE 30 000$ a matka na grode dostała alimenty i mieszkanie,ZLOŻYŁEMDO PROKURATURY W KIELCACH ZAWIADOMIENIE O ZNĘC ANIE SIĘ NAD DZIECKIEM I O OSZUSWO ORAZ WYŁUDZENIE OD MĘŻA MIESZKANIA POPRZEZ SZTUCZNE JE ZADŁUŻENIE .

 20. Janusz Musiał napisał(a):

  Obecny RPO jest politrukiem. Stronniczy i niechętny do wypełniania swoich obowiązków.

 21. Alicja napisał(a):

  psycho-tata. gdyby nie mial dlugow wobec dziecka, to by mu domu nie odebrali.

  • Księżniczka napisał(a):

   Brawo Alicja! Po przeczytaniu wypowiedzi panów tutaj mniemam, iż 90% z nich nie wyszło jeszcze z piaskownicy. Ktoś kiedyś pięknie powiedział, że „facet rozwija się do 7 roku życia. Potem już tylko rośnie” …

 22. Klemens Pokrzywa napisał(a):

  dlaczego Polacy siedza biernie

 23. Bogdan Zakrzewski napisał(a):

  Bardzo pięknie to załatwili

 24. Mariusz Korolczuk napisał(a):

  Witamy w postpeerelu! W postkolonialnym okrągłostołowym Matrixe!

 25. Tomasz Paszkowski napisał(a):

  Tak należy z politykami rozmawiać.Konkrety prosto w ryj ,publicznie. Szacun dla tego pana,a raczej panów.Niszczenie Polski trwa nadal.

 26. Wit Kutrysz napisał(a):

  Jak rozwiązać ten proceder?
  Znieść alimenty. Wprowadzić obowiązek opieki naprzemiennej nad dzieckiem (na prostych zasadach). Założenie: każdy rodzic musi być naprzemienne odpowiedzialny za wychowanie i byt dziecka, nawet jeśli nie są razem (bez wyjątku, w każdych warunkach bytowych rodzica). Pomoc ze strony takich rzeczników – jeśli jedna lub obie strony są niezaradne. Wysokie kary wobec wyłudzeń finansowych. Sądy tylko w skrajnych przypadkach, bez prawa odbierania dzieci na dotychczasowych zasadach (ingerencja państwa tylko na patologie). Ściganie uchylających się od tego obowiązku jest zasadne właśnie przy takich założeniach prawa. Dziecko nie może być kartą przetargową urzędasów czy sędziów. Krzywda wyrządzona przez niesprawiedliwe wyroki jest gorszą traumą dla rodziny niż własne decyzje rozwodowe. Dotychczasowe prawo nie sprawdza się bo jest nieludzkie, każda decyzja przeliczana jest na pieniądze. Czas z tym skończyć…

  • Księżniczka napisał(a):

   Czy dziecko to paczka do przestawiania z kąta w kąt? A jak ma się opieka naprzemienna do sytuacji, kiedy matka mieszka w Zakopanem, a ojciec w Szczecinie? Fundujemy dzieciom rozdwojenie jaźni? Dwa życia? A może życie po środku, w Warszawie, coby do każdego z rodziców było tyle samo km? A co w przypadku, kiedy ojciec porzuca rodzinę, idzie w długą z byłą przyjaciółką żony, w stosunku do dziecka i żony zachowuje się agresywnie?

   • W. Kurtysz napisał(a):

    Ten post, to jak szukanie argumentów i linii obrony przeciwko zmianom (prawa ojcowskie). Jakbym słyszał nieomylną sędzinę czy urzędniczkę na jedynie „właściwym” sobie stanowisku. To rodzice decydują gdzie i jak ma żyć i być wychowywane dziecko. Teraz rządzi rzecz i pieniądz, haracz (alimenty) jako reduta czy bastion niepodważalnej racji kobiecego doświadczenia macierzyńskiego i życiowego. To wy (ona i on) będziecie w stanie wyższej konieczności, to w waszej gestii leżą decyzje o przyszłości dziecka, a nie sądu czy urzędnika. To się nazywa i ma być odpowiedzialność. Nie ma zmiłuj się, wszystko na waszej głowie, chyba że nie potraficie planować i żyć po ludzku (m.in. dogadać się). Żaden pieniądz nie może być miernikiem człowieczeństwa. A dziecko..? – ma mieć szczęśliwą młodość obojętnie gdzie i w jaki sposób wypracowaną (uczciwie) przez obojga rodziców, i co ważne, w kontakcie bezpośrednim.

 27. A jak było za demokracji szlacheckiej? Sami sobie na sejmikach wybierali sędziów. No bo kim jest sędzia? Jest dla stron postępowania autorytetem, któremu ufają i powierzają rozstrzygnięcie ich sprawy, więc jak może być wyznaczany z urzędu? Oczywiście jakiś kompromis musi być.

 28. Cezary Dzierbicki napisał(a):

  Rzeczywistość swoje i rzecznik swoje. Jeśli jest inaczej niż mówi tym gorzej dla rzeczywistości.

 29. Matt Wolski napisał(a):

  Mocne, aczkolwiek chcialbym relacje tych Panow zweryfikowac.

 30. kolega napisał(a):

  Platformerska banda podstępem wstawiła tych dwóch ciemniaków – tego bodnara i tego drugiego pajaca na stanowiska: rzecznika praw obywatelskich i rzecznika praw dziecka. To poputczicy szetyny. Nic nie robią, tak jak nic nie robili ich komunistyczno-platformerscy patroni, gdy zajmowali stanowiska rządowe do 2015 roku. Precz z „platformą obywatelską”, precz z bodnarem.

 31. Joanna Headczyk napisał(a):

  Podoba mi się wystąpienie panów – i niech dotrzymają słowa. Panowie „rzecznicy” będą mieć pod górkę, chyba, że wezmą się do roboty i zajmą rzeczami istotnymi. Brak kontaktu z własnym dzieckiem jest sporym problemem dla rodzica.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Światowy dzień uchodźcy

Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

Nowe samoloty dla VIPów

Bartosz Kownacki – Polski Punkt Widzenia

#MoreThanARefugee

YouTube się ośmiesza

Kondycja polskiej kultury

Rozmowy Niedokończone – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TChr, Temida Stankiewicz-Podhorecka

Przylot prezydenta Donalda Trumpa

Głos Polski – min. Antoni Macierewicz

Czy w kościele istnieje zapotrzebowanie na silny prymat?

Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon

Kościół o uchodźcach

Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

Co dalej z wolnymi niedzielami w handlu?

Polski Punkt Widzenia – Anfred Bujara

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie

19.06.2017

Warto zauważyć… W mijającym tygodniu (23.06.2017)

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata.

Maryjo, my Twoje dzieci

I Dziecięcy Festiwal Piosenki Patriotyczno-Religijnej

Spotkać się… Dieta cud

Westerplatte Młodych – jakie jest Twoje najważniejsze wyzwanie?

Polityka Macrona doprowadzi do rozbicia Unii Europejskiej

Jerzy Kwieciński w radiu WNET, m.in. o europejskim projekcie budżetu dla strefy euro i negocjacjach w sprawie Brexitu.