Radio Maryja Online

Na tej stronie możecie Państwo słuchać Radio Maryja na żywo w internecie przez 24 godziny na dobę. Proszę wybrać właściwy przycisk poniżej.

Radio Maryja – słuchaj online, stream na żywo.
Radio z dwóch niezależnych źródeł. W przypadku braku odbioru w pierwszym, proszę wybrać stosowny przycisk „play”.Radio Maryja to religijna, społeczna i konserwatywna stacja radiowa założona w Toruniu w grudniu 1991 roku. Jej misją jest służyć ludowi Bożemu poprzez liturgię, katechezę, duchowość, modlitwę, duchowe wsparcie w codziennych sprawach, informacje, muzykę i kulturę. Radio Maryja nadaje programy radiowe, wydarzenia sportowe, audycje i seriale telewizyjne, a także programy informacyjne, muzyczne, edukacyjne i dziecięce.

Rozgłośnia narodowo-katolicka o ogólnopolskim i globalnym zasięgu, teraz także w internecie!

Polub TV Trwam online na Facebooku:

Radio Maryja ma siedzibę w Toruniu i jest szeroko dostępne za pośrednictwem internetu, nadajników cyfrowych DAB+ oraz fal UKF. Radio Maryja tworzy programy radiowe, wydarzenia sportowe, audycje i seriale telewizyjne, a także programy informacyjne, muzyczne, edukacyjne i dziecięce.
Oglądaj także TV Trwam na żywo

Zobacz aktualny program Radio Maryja: Kliknij tutaj

Radio Maryja to polska stacja radiowa o charakterze religijnym, której właścicielem i założycielem jest ojciec Tadeusz Rydzyk. Stacja ta jest często kojarzona z punktem widzenia katolickim, a jej programy skupiają się głównie na kwestiach religijnych, społecznych oraz politycznych.

Z punktu widzenia katolika, Radio Maryja jest ważnym medium, które umożliwia pogłębianie wiedzy na temat katolickiej wiary, a także rozwoju duchowego i moralnego. Programy stacji podejmują wiele ważnych dla katolików tematów, takich jak modlitwa, katecheza, nauka społeczna Kościoła czy refleksja nad Ewangelią. Stacja ta także podejmuje tematy związane z życiem społecznym i politycznym, które są ważne dla katolików, takie jak ochrona życia poczętego, obrona wartości chrześcijańskich czy dialog międzyreligijny.

Radio Maryja jest także postrzegane przez katolików jako medium, które angażuje się w różne inicjatywy społeczne oraz akcje charytatywne. Stacja ta organizuje wiele akcji mających na celu pomoc osobom potrzebującym, co jest dla katolików ważnym elementem działalności Kościoła.

Warto podkreślić, że Radio Maryja, jako stacja katolicka, jest często krytykowane przez media i różne środowiska społeczne. Krytyka ta często dotyczy zarówno samego ojca Tadeusza Rydzyka, jak i treści programów stacji. Mimo to, Radio Maryja pozostaje jednym z najważniejszych mediów w Polsce, szczególnie dla katolików.

Radio Maryja to stacja radiowa o charakterze religijnym, która skupia się na kwestiach ważnych dla katolików. Stacja ta umożliwia pogłębianie wiedzy na temat katolickiej wiary, a także rozwijanie duchowego i moralnego aspektu życia. Radio Maryja angażuje się także w różne inicjatywy społeczne i akcje charytatywne, co stanowi dla katolików ważny element działalności Kościoła. Mimo krytyki ze strony mediów i społeczeństwa, Radio Maryja pozostaje jednym z najważniejszych mediów w Polsce dla katolików.


Koncesja dla Radia Maryja na kolejne 10 lat. Cała rada była za

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjęła we wtorek 3. lipca 2007 r. uchwałę o przedłużeniu Radiu Maryja koncesji na nadawanie na 10 lat. Decyzję w tej sprawie rada podjęła jednogłośnie.

Jak poinformował nas Tomasz Borysiuk, członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w odpowiedzi na wniosek przedłożony przez Radio Maryja, KRRiT przedłużyła koncesję dla Radia Maryja do 22 czerwca 2018 roku. Jeszcze we wtorek koncesja miała zostać podpisana, a następnie przekazana do nadawcy.
Uchwała rady wejdzie w życie w 2008 roku, ponieważ zgodnie z ustawą o radiofonii nadawca może się ubiegać o przedłużenie koncesji na kolejne 10 lat na rok przed upływem dotychczasowej, co Radio Maryja uczyniło. Warunki koncesji pozostają bez zmian – Radio Maryja zachowuje status nadawcy społecznego.
PPT

Radio Maryja i Telewizja Trwam wciąż potrzebują obrońców

Żyjemy w czasach burzliwych przemian technologicznych i społecznych, w czasach agresywnej ekspansji nowych ideologii lewicowo-liberalnych. W takiej sytuacji, szczególnie w Polsce, konieczne jest nie tylko istnienie, ale i rozwój katolickich środków społecznego przekazu. Media reprezentujące ludzi wierzących, wbrew oczywistym racjom i zdrowemu rozsądkowi, nie są traktowane przez władze naszego kraju jako cenny sojusznik w procesie tworzenia zdrowych, dobrych więzi między ludźmi, jako źródło wartościowych opinii i skuteczna ochrona dobra, prawdy i piękna. Wręcz przeciwnie, od roku 1989 mamy do czynienia z sytuacją, gdy katolicka prasa, radio i telewizja stanowią dla struktur władzy demokratycznego państwa jakieś ciało obce, jawnie gorzej traktowane od pożądanych i hołubionych mediów komercyjnych. Powstanie i przetrwanie Radia Maryja nie byłoby możliwe, gdyby nie determinacja dużej liczby religijnych obywateli domagających się równego traktowania katolików w dostępie do częstotliwości. Podobny i imponujący w skali proces towarzyszy walce o miejsce dla Telewizji Trwam na multipleksie cyfrowym.
Jednak w świecie cyfrowych mediów elektronicznych panuje swoista strategia ucieczki do przodu, rozrastania się koncernów i zagarniania przez nie coraz to większych obszarów. O ile jeszcze dziesięć lat temu toruńska rozgłośnia miała zaledwie kilku znaczących komercyjnych konkurentów do czasu i uwagi polskich radiosłuchaczy, o tyle obecnie rozmnożyły się w liczne mutacje, stacje RMF, Eurozetu i Eski, pochłaniając małe lokalne rozgłośnie. Polskie Radio zapełnia właśnie cały multipleks radia cyfrowego własnymi nowymi programami (ma być ich aż 12). A Radio Maryja ma nadal tylko jedną ogólnopolską sieć częstotliwości. Pojawia się więc nowa sytuacja: coraz większa liczba programów, w których mnogości zaczyna być słabiej słyszalny głos katolickich mediów. Cyfryzacja radia, czyli uruchomienie nowych częstotliwości przyznanych nam w Genewie, daje wręcz nieograniczone możliwości pojawiania się nowych nadawców radiowych. Liczba stacji radiowych zwiększy się pięciokrotnie! Czy będzie w multipleksach radia cyfrowego miejsce dla Radia Maryja i być może jeszcze jednej nowej rozgłośni z Torunia? Czy koszty nadawania cyfrowego będą do udźwignięcia dla katolickich darczyńców? Bo rozwój technologiczny tak działa: wielkie bogactwo oferty dla odbiorców, ale też i coraz większe koszty utrzymania się na rynku dla nadawców.
Nie można też zapominać o rosnącej agresji genderyzmu, prześladowania za tzw. mowę nienawiści, które z coraz większą siłą i wsparciem unijnego prawa atakować będą media katolickie. Z pewnością walka o wolność słowa w tych mediach będzie w najbliższych latach podstawowym zadaniem dla wierzących. Warto szukać nowych form zainteresowania szerszych kręgów ludzi religijnych, z jakimi zagrożeniami w świecie mediów możemy się spotkać. Liczba odbiorców mediów katolickich w stosunku do liczby praktykujących katolików jest ciągle stanowczo za mała.
Na tym tle widać dopiero, jak wielkie znaczenie ma skuteczne wyegzekwowanie od władz prawa dla Telewizji Trwam do faktycznego nadawania na pierwszym multipleksie cyfrowym. Fakt, że koncesja przyznana już pięć miesięcy temu w głosowaniu KRRiT nie może być wykonywana, ewidentne łamanie przepisów przez administrację państwa, świadczy dobitnie o braku praworządności w naszym kraju. W wielu obszarach naszej rzeczywistości tej praworządności brakuje, ale wręcz symboliczne jest, że tak jawnie kpi się z ustawy w stosunku do katolickiej telewizji. Dlatego konieczne jest uświadomienie jak największej liczbie naszych współobywateli, że brak praworządności, czyli drwiny urzędników z obowiązujących przepisów, nieposzanowanie praw, będzie postępowało, jeśli pozwolimy na to, by bezkarnie i bezprawnie blokowano wejście Telewizji Trwam na multipleks. W ten sposób bowiem testowana jest wrażliwość Polaków na łamanie prawa przez władzę. Problem jest zatem o wiele szerszy niż tylko arcyważna sprawa niedyskryminowania katolickich mediów. Im więcej ludzi opowie się teraz za natychmiastowym wpuszczeniem Telewizji Trwam na multipleks, tym skuteczniej ograniczymy zapędy polityków PO, by we wszystkich dziedzinach bezkarnie odmawiać nam słusznego respektowania praw zagwarantowanych w ustawach.
Rachunek jest prosty. W tym stanie rzeczy szeregi obrońców Telewizji Trwam powinny się wzmocnić o wszystkich tych, którym droga jest wolność i którzy widzą groźbę pełzającego totalitaryzmu.
Barbara Bubula

87 thoughts on “Radio Maryja Online

 1. Witam
  proszę podajcie mi numer do Radia Maryja, na który można dzwonić, aby modlić się na fonii. Niestety ja radia nie słucham, a chcę numer dla mojej Babci.
  Dziękuję i pozdrawiam

  1. wszystkie numery znajduja sie na stronie Radia Maryja… a Radia Maryja prosze posluchacbo to niemalze jedyne radio gloszace Prawde nie mowiac juz o gloszeniu Ewangelii.. pozdrawiam…:)

  2. Moja babcie nie chce słuchać.Wytłumaczyła mi to w prosty sposób.Polski koł tun nie wie,że dzięki Unii Europejskiej ponad pół miliarda Europejczyków żyje obecnie w pokoju i wolności.Integracja europejska stanowi wspaniały sukces,może być traktowana jako jedno z nielicznych osiągnięć w dramatycznym i smutnym wieku XX.Wojna w UE jest nie do pomyślenia.Jest to jedyna w swoim rodzaju przestrzeń pokoju, stabilizacji i współpracy gospodarczej.Dodała również,Kaczyński ga rdzi Rydzykiem.Musi go jednak słuchać i z nim współpracować, bo inaczej ujawniona zostanie prawda o jego cynizmie. (Kaczyński chce mieć wieczną władzę).Ka rak an, już dawno gard ził Rydzykiem i gar dzi do dzisiaj,ale umie to tak rozegrać,żeby mieć go po swojej stronie.

  3. Do kogo ma sie modlić? Wiemy, Stephen Hawking napisał współczesna mechanika kwantowa opisująca ruch elektronów wystarczająco dokładnie objaśnia akt stworzenia,na tyle dokładnie,że Boga możemy już włożyć między bajki.

 2. dla Magdy:
  Telefony:
  56-655-23-55 – antena 1 – słuchacze z Polski płn.
  56-655-23-56 – antena 2 – słuchacze z Polski płd.

  1.  Dzięki
   56-655-23-55 – antena 1 – słuchacze z Polski płn.
   56-655-23-56 – antena 2 – słuchacze z Polski płd.

 3. ,,Szcześc Boże.
  Kochani Słucham, i żyje tym radiem, na codzien!!! (;
  ,,Dziekujmy za radio Maryja panu Bogu. (;(;
  Tak jak nasz kochany Ojciec św Jan Paweł //
  dziekował Maryi codziennie ze jest w Polsce takie Radio,
  to sie nazywa, radio MARYJA”,
  Głowa do góry Alleluja i do przodu!!!
  Krystian.

 4. Osobiście nie podobają mi się nie które piosenki prezentowane w radiu, a mianowicie takie
  które prawie naśladują wykonawców laickich. Piosenki patriotyczne, młodzieżowe, religijne czy inne nie powinny wg mnie być formą wydziwiania – przykład znanej – która hymn polski prezentowała w sposób niezrozumiały i przekręcony – tzw dziwactwo ! ! !
                                                                                                         – K –

  1. Nie krytykuje Gornej za odspiewanie hymnu polskiego w stylu amerykanskim , najwazniejsze , ze nie zmienila tekstu ,

 5. Na razie całe społeczeństwo  , a szczególnie część uboga społeczeństwa poddana jest eksterminacji. Uważam że każdy, kto to zauważa i cicho siedzi to bierze  udział w tych działaniach . TK w Hadze określa ten typ działań jako ciężkie przestępstwo przeciwko ludności.

 6. Mam taką prośbę o jakąś dyskusję na temat pomysłu szczepienia wszystkich dorosłych polaków a przecież NFZ jest bankrutem i skąd taki pomysł. Czy to nie przypadkiem porozumienia Tuska z Premierem który jest ministrem zdrowia Izraela o współpracy i wymianie medycznych informacji na lata 2011- 2015.
  Szczepionki są niebezpieczne i nie raz  silnie toksyczne, co się planuje względem narodu polskiego?
  Z poważanie słuchacz waszego radia .

 7. Mam tylko jedna prosbe do Was oraz Tv Trwam przestancie macic ludziom w gowach.Moim zdaniem,ze Tv trwam oraz radio Maryja powinne skupic sie tylko do nauki Biblii. Oraz milosci do blizniego .

  1.  Utożsamiam się z odpowiedzią Tomasza. Panie Tomku błogosławię Pana. A pani Dani C pewnie w życiu nie zaznała zła ani cierpienia i raczej jest słabą patriotką.

  2. Mówisz o Biblii, a nie wiesz o czym mówisz.Nauka Biblii jest nie tylko jej czytaniem, ale poprzez czytanie wprowadzaniem nauki Bożej w niej zawartej w  życiu praktycznym. I to właśnie jest polityka biblijna Radia Maryja. Ale ty o tym nie wiesz bo z pewnością nigdy w życiu nie słuchałaś go.

  3. Ani radio Maryja ani też TV Trwam nie maci w głowach, wręcz przeciwnie. Zawsze sie dziwie, że to jest takie oczywiste a tak duzo jest krzywdzących opinii

  4. Moj drogi mlodziencze to nie jest macenie w glowach tylko mowienie Prawdy,gdybys pare lat byl za granica swego kraju i pelnil tam urzednicza prace to bys posluchal sobie jakie p sy i najgorsze epi tety pod naszym adresem tzn. polakow mowia.Wszyscy z poza naszych granic tj.politycy grube ryby chca sklocic polakow bo sa nie wygodni,a ci nazywaja sie ilum inati ,maso ni.wiec gdybys wiedzial cala prawde,to w ciagu sekundy zmienil bys zdanie.Jesli cie to zainteresuje to oni dzialaja juz od 1910 roku, a w tej chwili takich bezmuz gowych pokemonow w naszym kraju oplacaja aby zniszczyc nasz Kosciol a przedewszystkim, Ojciec Rydzyk jest problemem dla nich no i maja dylemat jak go znisz czyc. Jedyne- pomysl to zeby sie zakamuflowac to trzeba oplacic ludzi w tym samym kraju, aby sie zazarli to ich najlepsza metoda.Oni nie uznaja prawdy a prawde wlasnie glosza te nasze media wspierane przez Ducha sw.,prawde ktora jest droga i zyciem.Prawda jest nasz Bog,ktore glosza nasze radio i telewizja pod opieka Ojca Rydzyka.Oni maja ku temu cel,a przeciez te femi nis tki to nie sa tez zwykle kobiety to tez ma son ki,bo polkami to nie mozna ich nazwac.

 8. Prosze mi wybaczyc,ze pisze kolejny raz.Ale radio Maryja i TV Trwam powinne tylko zajmowac sie nauka biblijna a nie polityka.Zapytajcie swoich wiernych ilu z nich ma BIBLIE w domu i czy ja czytaja.Mysle,ze nie wielu.A warto czytac bo tam znajdziemy wiele nauk jak nalezy postepowac a czego nie nalezy robic.Ja kazdego dnia czytam biblie i wyciagam z niej wnioski.

  1.  Wiara bez uczynków jest MARTWA ! Kto mówi, że kocha Boga, którego nie widzi a nie kocha swoich braci tworzących POLSKĘ ten jest KŁAMCĄ. Powtarzasz slogan komunistów, że księża nie mają prawa mieszać sie do polityki. A czy kominiarz ma prawo mieszać się do polityki ? Też jest „czarny”. Jakim prawem księży uznano za obywateli II kategorii i pozbawiono ich praw politycznych ? BO  SĄ WYKSZTAŁCENI, NIEZALEŻNI ( nie mają żon ani dzieci i nie można na nich wywierać presji )  i  BOJĄ się TYLKO BOGA ! A komunizm i współczesne totalitaryzmy bazują na STRACHU !! Oni broniąc swoich „owieczek” są groźni dla tych „wilków w owczych skórach”, które chcą je oderwać od Pasterza i ZJEŚĆ !

  2. Widac,ze wnioski wyciaga Pani i owszem ale raczej z tego co „podpowiedzieli” w TVN.Z Biblia tez KIEPSKO a pozatym aby dyskutowac na nieznane tematy radze-zajzec do encyklopedii co oznacza slowo POLITYKA a pozniej podyskutujemy -dobrze?.Pozdrawiam i na Boga mniej TVN-u wiecej Bibli.

   1. Radio Maryja jest radiem nie tyle katolickim, co rozgłośnią antyrządową. I nie trzeba tego tu uzasadniać, wystarczy posłuchać.

    1.  Skoro rząd jest antyspoleczny to chyba dobrze ze jest dla rownowagi radio ktore wg Pani uznania jest antyrządowe. To bardzo przykre ze zeby byc propolskim trzeba byc antyrządowym.

    2. A co ma robić Radio Maryja gdy rząd polski jest zarazem rządem antypolskim i amoralnym bo nagminnie kłamie. Chwalenie go byłoby grzechem przeciw podstawowym przykazaniom kościelnym.

    3.  Radio Maryja jest radiem katolickim, tak sie tylko złożyło, że rząd nie jest katolicki, powiem więcej, rządowi przeszkadza wiara katolicka, i niestety, chcąc nie chcąc, Radio jest w opozycji do takiego rzadu. Ale Radio Maryja wcale nie jest rozgłośnia antyrządową. Po prost ocenia rząd według katolickiej nauki. Słuchaj więcej Radia Maryja to może coś pokapujesz z korzyścią dla twojego niezależnego  myślenia.

    4. Pani  Mario Luiza, zgadzamy sie w sto procent z wypowiedziami poprzednikow, a zwlaszcza:
                               Pani Malgorzaty , p.Remember, p.Irmy i p.Tomasza….Pani MarioLuiza, za
     slowa sie odpowiada. Jesli sie niewinnie kogo opluwa, trzeba to zetrzec i przeprosic..tak
     PRZEPROSIC, bo RADIO  M. nie zasluguje tego , jest PRZEDLUZONYM RAMINIEM  JEZUSA !

  3. Polityką jest wszystko, nawet nieposługiwanie się polityką, też jest polityką. Np. jesteś wierna temu swojemu twierdzeniu i nie idziesz na wybory, a co, ja się nie bawię w politykę, sądzisz. Nic bardziej błędnego. Czy chcesz czy nie chcesz, też bierzesz udział w wyborach, tyle tylko że nogami. Dzięki takim jak ty uprawiających ją nogami, został wybrany na Premiera Pan Donald Tusk, co jak obecnie widać jest dużym nieszczęściem dla obywateli Polski w tym i dla Ciebie. Nie interesując się polityką też postępujesz politycznie, bo żyjesz tu i teraz. 

  4.  A dlaczego Radio Maryja nie może zajmować sie polityką? RM właśnie mówi nam jak mamy postepować zgodnie z nauka jaka płynie z Biblii.  A ty jak realizujesz naukę z Biblii, którą czytasz każdego dnia? Jak przejawia sie w twoim  życiu ta nauka? I jakie wnioski wyciągasz? Że Biblia sobie a życie sobie? Czegoś tu nie rozumiem! Po co ty właściwie czytasz Biblię?
   <

  5. Biblia i naukii Chrystusa , Dekalog to drogowskazy jak chrzescijanin ma przejsc przez zycie doczesne z jego wszelakimi aspektami a wiec i polityka . Jezeli politycy i ich polityka nas dotyka to my zgodnie z naszymi zasadami i wartosciami chrzescijanskimi musimy ich oceniac i czynnie godzic sie lub sprzeciwiac ich dzialaniom. Innego rozwiazania tak jak wyjscia awaryjnego nie ma .

 9. Myślę, że przeczekamy ten okres „dyktatury”. Pod płaszczykiem prawa sprytnie manipuluje się społeczeństwem. Nie jestem ani „za”, ani „przeciw” Radju Maryja, ale nie moge tolerować rządu, który w taki prymitywny sposób próbuje załatwiać swoje interesy. Rząd i panstwo powinno być na usługach obywateli, a nie odwrotnie i gdyby nawet kilka set tysięcy ludzi zwracało sie z prosbą o TV Trwam to obowiązkiem dobrego rzadu i prezydenta  powinno być uwzględnienie tej prosby i powinno się zweryfikować istniejące prawo. Dlaczego do tej pory tego nie uczyniono ….? Mnie jako „niazaleznego” obywatela bardzo bulwersuje to i obraża. Rodzi sie pytanie – Do czego może dojśc w innych przypadkach np. zagrożenia narodowego… ? Ja nie mam zaufania do takiego rządu!!!

 10. w ogóle nie można prawidłowo odbierać ani Telewizji Trwam , ani Radia Maryja .Jestem aktualnie w Niemczech i kilkukrotnie nie mogłam modlić się , bo co chwila głos i obraz zanika  .Jest jakieślekarstwo ???

 11. Podobno chcą większych opłat za egzaminy na prawojazdy.Ja teraz jestem w trakcie robienia prawojazdy kat c+e . Wiem ,że w przypadku niezdania egzaminu na placu manewrowym nie oddaje się pieniędzy za niewykonaną juz jazdę po mieście.Więc ktoś pobiera pieniądze za darmo a mówią,że ponoszą koszty.

 12. Może ktoś nieodpłatnie oddałby dekoder Telewizji Trwam z anteną. Chciałabym oglądać i słuchać. Nie stać mnie na zakup.

 13. Koncesja dla Radia Maryja  na  kolejne 10lat.

  Dzisiaj   w  21 wieku,jeszcze musimy walczyc o wolnosc  slowa. Ja dziekuje  Ojcu  Rydzykowi  za rozwoj  i  postep  polskiej kultury ,literatury,historii  jak rowniez  udostepnienie  i  poglebienie  wiary w  naszej  kochanej  Ojczyznie .Dziekuje  za  Radio  Maryja  i  TV Trwam.

       Dr  Irena  Karwowska  
         Wielka  Brytania

 14. Cenię TV TRWAM i Radio Maryja, ale trochę mi przykro po tym jak moja mama nie otrzymała najmniejszej odpowiedzi na swój list wysłany zarówno pocztą jak i e-mailem. Ma kłopoty z odbiorem po wprowadzonych zmianach technicznych, które miały ulepszyć odbiór a jej zupełnie pozbawiły możłiwości oglądania. To starsza kobieta. Jest bardzo zawiedziona, że nawet nie napisali, że nie są w stanie się wypowiedzieć. Rozumiem list kosztuje, ale odpowiedź na e-mail już chyba nie.  

   1. panie Marku:) ma pan w koncu upragniona okazje na krytyke.. az zawrzalo z rozkoszy w panu prawda? zabawne…:)))

 15. Nastawiamy zegarki aby nas obudzic o godz. 6:00 rano i uczestniczyc w KORONCE
  Do MILOSIERDZIA Bozego. Przydalaby sie tez w TV-Trwam ROWNOCZESNIE !
  Zaczynamy dzien MODLITWA, dzieki WAM za to ! Oddani Sluchacze.

   1. tak jedno to radio na żywo , a drugie to wybrane audycje i to właśnie działa. Pisałem w tej sprawie do radia Maryja, ale żadnej odpowiedzi nie dostałem, a szkoda że nie ma własnej aplikacji na android, bo tunein w przypadku radia Maryja się nie sprawdza. pozdrawiam słuchaczy

 16. Pozdrawiam wszystkich współpracowników Radia Maryja i dziękuję za wasza codzienną obecność moim domu za pośrednictwem radia i telewizji

 17. ……a niejakiemu Janowi zaat akowala szcz atki mo zgu, natomiast ludowi polskiemu pomaga utrzymywac sie na powierzchi metnych mediow.

 18. UWIELBIAM SŁUCHAĆ WASZEGO RADIA ,,SAKRAMENT EUCHARYSTIA ,UŚWIĘCANIE, DUCH ŚW KTÓRY SIĘ NA NAS WYLEWA…działa różnymi DROGAMI .. tajemnica niepojęta…wszechogarniająca….DAR NADPRZYRODZONY….

 19. kochani sluchajcie,badzmy milosierni dla tych,ktorzy wypisuja tu glupoty na Radio Maryje,nie wyzywajcie sie,ja tez do niedawna bylam anty na Radio Maryja,ale zrozumialam ze sie myle,CI ludzie tez nierozumieja,to nie ich wina,moze kiedys poznaja prawde,a prawda ich uwolni,pozdrawiam serdecznie wszystkich sluchaczy RADIA MARYJA,NIECH WAM BOG WSZYSTKIM BLOGOSLAWI.

  1. Bądźmy błogosławieni:) dzięki temu opatrznościowemu Radiu nawróciłam się i trwam w Wierze raz padajac i podnosząc się dzięki Sakramentowi Pokuty Pokój ludziom dobrej woli

   ;0

 20. Ludu liberalnego i kochającego takie wartości jak pieniądz i wszelakie rozpasanie sek sualne. Tego zapomniał Pan napisać.

 21. radio maryja jest najpiękniejszym radiem gdyż uczy kochać Boga widzieć bliżniego jak brata swego innych rozglosni nie słucham bo dostaje rozstroju nerwowego moje ulubione radio Radio Maryja

 22. Słuchałem o. Lublinie….ok…w całej Polsce zlikwidowano zakłady…pracowałem 37 lat w Hucie Katowice, bbo blisko mieszkam…gdy skmiałem skończyć 56 lat…poszedłem na rentę…bo nie dałem rady 3 wypadki były , gorąco, hałas, uwaga skupiona, papierosy na stres, kawa o 22 , pita na raty do 00.50….cały czas na ….,,biegu” uwaga skupiona…stres…wymmianaa pokoleń ….hm…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *