Szpila rodem z KGB

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o znamiennych słowach brytyjskiego premiera, kłamstwach Putina i o tym, co one zapowiadają, o profesorze Wiktorze Hererze, podpułkowniku UB i doradcy „Solidarności”, kolejnych doniesieniach na temat pieniędzy Tomasza Grodzkiego, ekologizmie, technologii 5G, a na koniec życzenia noworoczne.

Wietrzcie cele… Przyjaciele

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o Igorze Kołomojskim, osobistych ambicjach liderów frakcji w PiS, liście przysłanym zza krat aresztu, niegospodarnych decyzjach w KGHM i w sprawie polskich złóż, przegranej sprawie Jana Śpiewaka, a na koniec świąteczne życzenia.

Świat pani Tokarczuk

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o literackiej nagrodzie Nobla, przyznaniu zwierzętom obywatelstwa według pomysłu Magdaleny Środy, kandydaturze Szymona Hołowni na prezydenta RP, uderzeniu Mariana Banasia w rząd PiS, nagrodach Grand Press, odejściu Adama Słodowego i innych sprawach.

Matnia Banasia

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o spotkaniu w Szwecji i o Alfredzie Trzęsowskim, umorzeniu postępowania w sprawie słów Jana T. Grossa o Polakach, kłopotach z wynajęciem sali na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim.

Chinatown po polsku

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o planach sylwestra w Zakopanem, składzie nowego rządu, wypowiedziach nowego ministra finansów, historycznej mapie z produkcji Netflixa, Marszu Niepodległości i Wólce Kosowskiej.

Tajemnica Benedykta XVI

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o arabskiej wiośnie i Janie Pawle II, wiośnie katolickiej i klubach kardynałów, zniesieniu wiz dla Polaków, Donaldzie Tusku, który nie zostanie kandydatem na prezydenta, opłakanym stanie kamienic w Łodzi, kulisach afery w Ministerstwie Finansów.