Czas bicia w dzwony

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o wyborach, które już za pasem, możliwej zmianie pokoleniowej w polskiej dyplomacji, wybraniu Janusza Wojciechowskiego na komisarza ds. rolnictwa, pożegnaniu Kornela Morawieckiego.

Wierzchołek góry kantów

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o aferze wokół Mariana Banasia i jego kamienicy w Krakowie, planach rozbudowy sieci kanalizacyjnej w Warszawie, kantach przy przetargach na infrastrukturę hydrotechniczną.

Gdyby plakaty przemówiły…

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o tym, co by było gdyby na plakatach pojawiły się szczere hasła, zatroskaniu Tomasza Lisa przed nadchodzącymi wyborami, kuriozalnym tweecie na temat prowadzenia się psów, propozycji regulacji zawodu dziennikarza.

447 – czego nie dowiecie się przed wyborami

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o nadchodzących wyborach, o emocjach, które narosły wokół tzw. mienia bezspadkowego, o wrześniowym spotkaniu sprzed 34 lat, w którym amerykański milioner i polski generał zaplanowali losy III RP.

Trump. Komu służą „ambasadorzy”?

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o liście ambasadorów do Donalda Trumpa, o pytaniach które nasuwają się przed wizytą amerykańskiego prezydenta, o pułapce przedwyborczej, o przejęciu Ringer Axel Springer przez amerykański fundusz, o przegrupowaniu medialnym i czemu może ono służyć, o wizycie na forum gospodarczym Polonii świata w Tarnowie.