Jak przetrwać atak ze Wschodu?

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o kryzysie paliwowym i jak poradził sobie z nim Orlen, o przesłuchaniu Donalda Tuska przed komisją śledczą, o wizycie pary prezydenckiej w USA i jej możliwych skutkach, o zakupach dla polskiej armii, o strategii rozwoju polityki zagranicznej, o marszu 14 sierpnia.

Zdrajcy wśród nas

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o marszu Polaków i Polonii 14 sierpnia, o manifestacjach planowanych w Częstochowie, o Marku Falencie i początkach jego działalności biznesowej.

Polacy i Niemcy – gorzka granica

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o życiu w Zgorzelcu i Görlitz, o nowych nominacjach w rządzie, o rozgrywkach wewnątrz PSL-u, o źródłach finansowania partii Wiosna, o Stanisławie Gawłowskim i jego kontaktach zza więziennych krat.

Rekiny wojny

Prezentacja książki. Udział biorą: Piotr Nisztor, Witold Gadowski i Łukasz Prosa

Ruska agentura i wybory

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o wyniku wyborów do europarlamentu, ataków celebrytów na Zofię Klepacką oraz o wpływach agentów Rosji i Chin.

Światowa wojna informatyczna

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o rozgrywkach między partiami na finiszu kampanii do Parlamentu Europejskiego, o wypowiedzi Włodzimierza Cimoszewicza na temat ustawy 447, o niespełnionych deklaracjach na temat zniesienia paragrafu 212, o planach stworzenia komisji badającej przypadki pedofilii, o dowcipnym felietonie z niemieckiej prasy, o systemie Polskiego Instytutu Łączności, o światowym konflikcie, który rozgrywa się na polu technologii.