Kim był Janusz Waluś?

Stanisław Michalkiewicz, Radosław Patlewicz i Pan Nikt wspierają Walusia. Ty też możesz

Michalkiewicz, Pan Nikt, Patlewicz i inni publicyści, dziennikarze i wydawcy dla Janusza Walusia

Z okazji dnia Świętego Mikołaja 6 grudnia 2019 r. cały zysk ze sprzedaży w księgarni internetowej https://www.3dom.pro przeznaczony zostanie na pomoc Januszowi Walusiowi – wieloletniemu więźniowi politycznemu, który w 1993 roku zastrzelił lidera południowoafrykańskiej Partii Komunistycznej Chrisa Haniego. Wsparcie finansowe potrzebne jest m.in. na pomoc prawną.

Choroba czerwonych oczu, czyli zazdrość

Stanisław Michalkiewicz zaprasza na spotkanie promujące swoją nową książkę – „Choroba czerwonych oczu”, które odbędzie się 4 grudnia (środa) o godzinie 18.30 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

Polowanie na mnie? Tak wygląda tresura do zdławienia wolności słowa

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do obławy, jaką w ostatnich dniach urządzono na niego w mediach i mediach społecznościowych. Komentuje wypowiedzi krewnych Józefa Mackiewicza, którzy uważają, że kompromituje nagrodę imienia pisarza. Komentuje również działania Jasia Kapeli i Bianki Mikołajewskiej.

Lewicowe absurdy

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do wypowiedzi Magdaleny Biejat, posłanki Lewicy, która została wybrana na szefową sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.