TV Trwam online

Na tej stronie możecie Państwo oglądać kanał Telewizja Trwam na żywo w internecie przez 24 godziny na dobę. Proszę wybrać właściwy przycisk poniżej.
Zobacz TV TRWAM w internecie

TV Trwam to katolicka stacja telewizyjna należąca do Fundacji Lux Veritatis, z siedzibą w Warszawie. Program stacji skierowany jest głównie do osób wierzących, które chcą wiedzieć więcej na temat wiary katolickiej. TV Trwam oferuje programy informacyjne, edukacyjne, rozrywkowe, filmowe, muzyczne i programy o tematyce religijnej. Telewizja przekazuje także nabożeństwa, msze święte i inne uroczystości kościelne. TV Trwam wyemitowała również transmisje na żywo z sanktuariów maryjnych w Polsce, a także z różnych krajów Europy. Stacja jest również dostępna w Internecie, oferując streaming swoich programów.

Telewizja Trwam to najlepsza ogólnopolska, niezależna stacja telewizyjna, jedyna o profilu katolickim
Polub TV Trwam online na Facebooku:

Słuchaj także Radio Maryja na żywo


Telewizja Trwam to katolicka stacja telewizyjna, która została założona w 2003 roku przez o. Tadeusza Rydzyka, redemptorystę. Od tego czasu stacja zyskała dużą popularność wśród katolików, a także stała się jednym z głównych kanałów informacyjnych w Polsce.
Stacja Telewizji Trwam jest dostępna w całej Polsce, a także za granicą, dzięki swoim partnerom nadawczym. W ramach swojego programu stacja emituje szeroki wachlarz programów, w tym transmisje mszy świętych, modlitwy różańcowe, programy informacyjne, publicystyczne, a także filmy, seriale i dokumenty. Głównym celem stacji jest promowanie wartości chrześcijańskich oraz kultury polskiej.
Jednym z najważniejszych elementów programowych Telewizji Trwam są transmisje mszy świętych, które odbywają się w różnych kościołach w Polsce i za granicą. Dzięki temu, osoby, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w mszy w swojej parafii, mogą obejrzeć ją na żywo w telewizji. Transmisje te są bardzo popularne wśród katolików, zwłaszcza tych starszych, dla których udział w mszy w kościele jest trudny.
Oprócz transmisji mszy świętych, Telewizja Trwam oferuje także wiele programów publicystycznych, które poruszają różne tematy związane z życiem Kościoła i Polaków. Wszystkie programy są prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy starają się przedstawić różne punkty widzenia na omawiane tematy.
Ważnym elementem programowym Telewizji Trwam są także filmy i seriale, które stacja emituje w ramach swojego programu. Większość z tych produkcji to filmy i seriale o tematyce religijnej, ale można znaleźć także wiele produkcji, które poruszają tematykę społeczną i historyczną. Wszystkie te produkcje są emitowane w jakości HD, co pozwala na lepsze odbieranie ich przez widzów.
Telewizja Trwam jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z widzami najnowszymi informacjami, publikuje zdjęcia i filmy, a także odpowiada na pytania i komentarze widzów. Dzięki temu, widzowie mają stały kontakt z redakcją stacji i mogą być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.
Mimo że Telewizja Trwam jest stacją o profilu katolickim, to stacja ta nie ogranicza się tylko do programów o tematyce religijnej. W ramach swojego programu stacja emituje także wiele programów kulturalnych, a także programy dotyczące zdrowia, stylu życia i rozwoju osobistego. Wśród tych programów znajdują się m.in. „Zdrowie z Natury”, „Poradnik Rolniczy”, „Droga do Sukcesu” oraz „Lektury szkolne”.
Pomimo tego, że Telewizja Trwam jest stacją związaną z Kościołem katolickim i polską prawicą, to jednak jest ona bardzo popularna wśród widzów o różnych przekonaniach politycznych i religijnych. Stacja ta zawsze stara się prezentować różnorodne punkty widzenia i nie unika kontrowersyjnych tematów.
Telewizja Trwam jest ważnym medium społecznym, które ma na celu promowanie wartości chrześcijańskich oraz kultury polskiej. Stacja ta emituje wiele programów o różnej tematyce, od programów religijnych, przez publicystyczne i kulturalne, aż po programy rozrywkowe. Telewizja Trwam angażuje się także w różne inicjatywy społeczne i organizuje wiele akcji charytatywnych. Dzięki swojej bezstronności i zróżnicowaniu programowemu Telewizja Trwam jest popularna wśród różnych grup społecznych i pełni ważną rolę w kształtowaniu opinii publicznej.


Kamery i mikrofony Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny „Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy.

Od ponad czterech lat, czyli od pierwszego dnia nadawania Telewizji Trwam, charakterystyczny sygnał oznajmia, że za chwilę rozpocznie się kolejny serwis informacyjny. Na kilkanaście minut programu składa się całodzienna praca wielu ludzi, których nie widzą słuchacze. Redaktorzy, dziennikarze, operatorzy kamer, dźwiękowcy, montażyści, obsługa techniczna, kierowcy… bez tych osób nie będzie serwisu, informacje nie popłyną w świat. Na czym polega ich praca? Jak powstaje program informacyjny? Dzięki uprzejmości naszych kolegów z Telewizji Czytelnicy „Naszego Dziennika” i telewidzowie Telewizji Trwam mogą zajrzeć do dziennikarskiej „kuchni”.
Dzień w redakcji ośrodka telewizyjnego w Warszawie otwiera poranne kolegium. Już wtedy znane są zapowiedzi, co wydarzy się w kraju i na świecie. Redaktorzy dokonują wyboru najważniejszych tematów, planują obsługę interesujących wydarzeń, wyznaczają, kto gdzie pojedzie. Po rozdzieleniu tematów ekipy telewizyjne jadą w teren – na konferencje prasowe, do Sejmu, poza miasto.

Ekipa to trzy osoby: dziennikarz, operator kamery i dźwiękowiec. Tak jak montażyści pracują na sprzęcie najnowszej generacji, wszystko w technologii cyfrowej. Wysokiej klasy fachowcy umieją zapanować nad plątaniną kabli, setkami guzików, przycisków. Najciężej ma operator, który dźwiga sprzęt – duża kamera telewizyjna waży prawie 20 kg. Tam, gdzie dzieją się gorące wydarzenia, reporterzy muszą walczyć o miejsce, o najlepsze ujęcie, a dziennikarze przebić się, żeby zadać pytanie na konferencji prasowej. Do tego codziennie setki przejechanych kilometrów, nawet tylko w obrębie Warszawy.
Często wydarzenia biegną innym rytmem niż ułożony plan dnia. Dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie. Nagłe zawirowanie polityczne – partie zwołują nieplanowane konferencje prasowe, briefingi. Czy jakiś tragiczny wypadek… Wtedy redaktorzy wydania błyskawicznie wysyłają ekipy w nowe miejsca.
Ważną częścią informacji telewizyjnej jest tzw. setka. W języku mediów oznacza to sto procent głosu i obrazu. Nagrywana jest wypowiedź do kamery, która potem „idzie” w serwisie. Określenia „setka” budzi różne skojarzenia u osób niemających kontaktu z medialnym językiem. Są zdziwione, gdy dziennikarz Telewizji Trwam chce się z nimi umówić… na setkę.
Gdy reporterzy zbiorą informacje, wracają do redakcji. Rozpoczyna się praca nad zgromadzonym materiałem. Trzeba wybrać najlepsze ujęcia, nagrać „offa” – tekst, który podkłada się pod obraz. Montażyści dobierają odpowiednie „przebitki”, potem oglądają je wspólnie z dziennikarzem, ustawiają właściwy poziom dźwięku, żeby telewidz miał wrażenie, że jest uczestnikiem oglądanego wydarzenia. Z wielogodzinnego materiału powstaje parominutowa relacja. Całość nagrania trafia do archiwum.
Po zmontowaniu materiału rozpoczynają się przygotowania do emisji w studiu. Redaktor wydania układa kolejność pojawienia się informacji w serwisie. W tym czasie prezenter szykuje się do występu na wizji, by przedstawić wiadomości. Ostatnie muśnięcie pudrem, poprawienie fryzury, która musi prezentować się nienagannie. Sygnał… I rozpoczyna się emisja. Oczywiście wszystkie serwisy nadawane są na żywo. Gdy w ostatniej chwili pojawi się nowa ważna informacja, jest odczytywana w trakcie wydania.
Codziennie warszawski ośrodek Telewizji Trwam przygotowuje cztery serwisy informacyjne: o godz. 16.00, 18.05, 20.00 i tuż po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00. W każdym wydaniu prezentowane są informacje z Polski i ze świata, te ostatnie przekazywane głównie za pośrednictwem Agencji Reutera. Ale nie tylko. Ekipy TV Trwam jeżdżą za granicę, obsługując ważne wydarzenia, np. relacjonowały pielgrzymkę Ojca Świętego Benedykta XVI w Niemczech, sprawę ekstradycji Edwarda Mazura czy pogrzeb Siostry Łucji – była to jedyna ekipa z Polski. Telewizja Trwam stale współpracuje z watykańską telewizją Telepace i telewizją SAT 2000 Episkopatu włoskiego. Dzięki temu telewidzowie mogą oglądać relacje ze wszystkich uroczystości z udziałem Ojca Świętego na terenie Włoch.

Tym, co wyraźnie odróżnia serwisy TV Trwam, od wielu innych stacji, jest szacunek dla człowieka, dla jego godności. Przekazywane wiadomości nie epatują przemocą i brutalnością, nie żerują na ludzkich dramatach i nieszczęściach. Dziennikarze nie wkraczają w życie prywatnych ludzi, nie upubliczniają ich tragedii. Tylko w serwisach TV Trwam można zobaczyć przemilczane w innych mediach i agencjach informacje o obronie życia, filmy z badań USG pokazujące życie dziecka w łonie matki. W ten sposób Telewizja służy cywilizacji życia i realizuje wielkie zadanie nałożone na Rodzinę Radia Maryja przez Ojca Świętego Jana Pawła II.
W odróżnieniu od innych stacji serwisy TV Trwam uwzględniają więcej wiadomości z życia Kościoła: w każdą środę jest relacja z papieskiej audiencji, w niedzielę z modlitwy „Anioł Pański” z Watykanu. – Staramy się też pamiętać o ważnych wydarzeniach historycznych, zwłaszcza tych z najnowszej historii Polski – mówi redaktor Dariusz Pogorzelski. Stąd na antenie przypominane są postaci wielkich bohaterów okresu II wojny światowej i czasów powojennych, prześladowanych przez reżim komunistyczny. Często w serwisie można zobaczyć widowiskowe rekonstrukcje bitew historycznych – pod Olszynką Grochowską, nad Bzurą, bardzo atrakcyjne dla widzów w każdym wieku. W ten sposób TV Trwam przypomina o dziedzictwie kulturalnym naszego Narodu, pomaga budować świadomość historyczną, zwłaszcza młodego pokolenia.
Serwisy informacyjne przygotowuje młody zespół. Najważniejszym standardem ich pracy jest dochowanie najwyższej staranności w przekazywaniu obrazu wydarzeń, obiektywnie, bez złośliwości. – Nawet nieżyczliwi mówią, że u nas nie ma manipulacji – przyznają.
Dziełem zespołu redakcji warszawskiej jest najnowszy program publicystyczny TV Trwam – „Polski punkt widzenia”. Prowadzony na żywo o 21.30. Do studia zapraszani są politycy, eksperci, działacze, którzy komentują w pogłębiony sposób najważniejsze wydarzenia dnia. I tak w trzech pierwszych wydaniach „Polskiego punktu widzenia” o proteście służby zdrowia mówił wiceminister Bolesław Piecha, o projekcie reformy finansów państwa wicepremier Przemysław Gosiewski, a najważniejsze tematy polskiej polityki zagranicznej przybliżał wiceminister Paweł Kowal.
Praca w redakcji trwa bez przerwy, stale trzeba śledzić agencje, oglądać światowe stacje telewizyjne, by nie przeoczyć ważnej informacji, wyłapać ciekawy temat, który warto przedstawić publiczności TV Trwam.
Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. To z myślą o Państwu.
Małgorzata Rutkowska

tv-trwam.pl

Zobacz:
Budowa świątyni w Toruniu

Oglądaj najnowsze Informacje Dnia – codziennie w TV Trwam

398 thoughts on “TV Trwam online

 1. Szanowny Pan Prez. B.KOMOROWSKI jest w bledzie, publicznie wypowiadajac sie…Pierwszym jest PRAWO BOZE i/lub NATURY, zas Prawo CYWILNE
  UZUPELNIA oba prawa: BOZE i/lub NATURY. Dobre prawo Cywilne NIE NISZCZYje , ale uwzgledni je dla DOBRA NARODU. Chyba jasno jest napisane..
  ..

 2. Duchu sw.spraw
  bym zawsze i wszedzie szept Twoj słyszała
  w duszy mej
  Bym pamietac chciala znaki Twej interwencji
  roze od wariata z czestochowy
  bym nie szukala ideałow
  Bo tylko Ty trojedyny Boże kochac tak mozesz
  bym wierna byla dziadostwu swietemu,
  i niepewnosci mrokom gdy mi je dasz
  bym siebie zapominala

  chciec chciala usiasc jak Maryja na ostatnim miejscu w kinie
  kochac tych co pozornienie chca byc kochani

  co plują biją gryzą
  Amen

 3. Stoji za Arabia Sadyjska, ktora finasuje Czeczencow.
  Chce sie zemscic na fakt ze Rosja obronila Syrie przed inwazja kabaly.
  Widze jedna mozliwosc zbombardowanie Saudyjczykow.
  Jak bestialsko islamisci morduja chrzescijan, od Afryki do Iraku czy Syri wszyscy widza, Czas temu polozyc koniec.

  1. A kto temu ma polozyc koniec!! najlepiej niech to zrobia amerykanie, ktorzy zaczeli ten dizaster na prosbe niby zagrozonego izrala.

 4. Radio MARYJA słucham od początku ,TELEWIZJE TRWAM oglądam od 9lat dlaczego nie pozwolić oglądać CHORYM, w PODESZŁYM WIEKU, którzy ciężko pracowali przez swoje całe życie, P. DWORAK -cała P. klika jak macie choć trochę sumienia jako Władcy tego ŚWIATA POZWÓLCIE NAM SZARYM OBYWATELOM zobaczyć APEL JASNOGÓRSKI, I prawdę oraz wiele ciekawych audycji…

 5. Prosze , o podanie nazwy zespolu, ktory spiewa piesn pt Jeruzalem, Jeruzalem ,to miasto na ktore czekamy. Czesto wlaczana w tv Trwam po po wieczornej modlitwie rozancowej.

 6. Zmartwychwstanie

  Chrześcijaństwu

  Jeszcze tylko

  Ostatnia Wieczerza

  oto moje ciało

  oto moja krew

  oto twoja Matka

  oto jest opoka…

  więc do dzieła…

  Piotrze zbuduj

  tu mój kościół

  zbuduj w moje imię

  aż po krańce ziemi

  nigdy nie przeminie

  Judasz iż kariota

  czeka cię nagroda

  pierw czarna robota…

  odstąpienie

  wskazanie

  zdrada i ohyda

  pamięć wiekuista

  i konar ten suchy

  owocu nie wyda

  Wszyscy na Golgotę

  i oczy na Krzyż

  trzeba przeżyć

  Mękę Krzyża

  tak po ludzku

  nieszczęście

  Zbawienie

  przybliża

  Ciało udręczone

  na Krzyżu zawisło

  Ojcze w Twoje ręce…

  z przedwiecznego serca

  znaku Twego Krzyża

  strumieniem serdecznym

  już na wieki wieków

  miłosierdzie przyszło

  i kamień na grobie

  mocą Twoją Panie

  przejście nam odsłania

  i przyszło Zbawienie

  światłość niepojęta

  i czas Zmartwychwstania

  człowiek
  grzeszny + niegodny

    1. No to się wysiliłeś ! Żyłka ci nie pękła ?Co musisz mieć w tej biednej głowinie, żeby taki „hit” napisać?

     1. Ciekawe, co Ty masz w „mózgu”, że tak zawzięcie bronisz tego goebbelsa z Torunia.. Pewnie już żyłki tam dawno temu pękły..

  1. nie jestem żadnym fanem ale takie media również muszą być dla ludzi pragnących oglądać , słuchać również takie media ale ,TVN, TVP-Info inaczej zwane również TVN-Info, TVP,POlsat to są dopiero stacje typu CAŁE KŁAMSTWA CAŁĄ DOBĘ !
   Czasem coś obejrzę , posłucham merytorycznej rozmowy ludzi z kulturą ,a nie jak w szczujniach jakie wymienione sa wyżej poniża się POmawia, bezkarnie oskarża ludzi niewinnych. Komunistyczne, ubeckie plemienię ndalal jest silne w swoim stylu atakowania tego co mu zagraża, a więc PRAWDA!

  2. Gdyby była kłamliwa, to bez przerwy odbywały by się rozprawy przed sądami, o okłamywanie społeczeństwa i podawanie nieprawdy. A jakoś ich nie ma! Ale bluzgnąć sobie możesz – i tak wszyscy mają cię w d….

    1. tu każdy może się wypowiedzieć i wyrazić swoja opinię ale w sposób kulturalny, bez chamstwa, ordynarności a przede wszystkim merytorycznie
     nie należy ulegać emocjom , one niczemu dobremu nie służą , dają tylko obraz kto kim jest

 7. Szczęść Boże. Od kilku dni nie mogę oglądać TV TRwam w
  internecie ze str http://tv-trwam.pl/na-zywo

  Mam internet o prędkości 10Mb i do pewnego czasu z tej
  strony mogłem oglądać. Był doskonały obraz i dźwięk. Teraz kręci się kółko i
  po jakimś czasie wyswietla się po angielsku jakiś napis i już nic nie można
  oglądać. Co jest czy to nie jest zamierzony atak na tv Trwam? Może coś nie tak
  robię proszę o pomoc. Zdzisław z Brzegu. Pozdrawiam.

 8. Dlaczego zanika głos. Bywa, że nie słychać tego co mówią dane osoby, albo słychać bardzo słabo. Czy da się coś z tym zrobić?

 9. ten MICHALKIEWICZ oczernia jak zawsze Zydow…jaky zazdroscil ze to ludzie niemordercy i ze od Zydow idzie Zbawienie( w krzyzu Chrystusa jest nasze Zbawienie i Chrześcijaństwo – czyli piewrsi Apostolowie(ksieza) i pierwsi Papieże- zydami i swieci i ci co go widzieli (oni nasi starsi braciaa my mlodsi bracia a wiec stanowimy jedna Rodzine—czyli Michalkiewicz wystepuje prezciw swojej duchowej czyli NAJWAZNIEJSZEJ rodzinie.Taki glupek zniecheca ludzi do Tv TRWAM….mnie nie

  1. Jasiu! Palnij się w łeb, lub poczytaj więcej o zbrodniach popełnionych przez Żydów(zacznij od zamordowania przez nich Chrystusa), potem o wydawaniu polskich bojowników podczas powstania styczniowego, przeleć sobie przez wymordowanie polskich oficerów przez żołnierzy sowieckich w Katyniu (wszyscy byli Żydami), na rozkaz Żyda Berii, a zakończ na potwornych zbrodniach komisarzy radzieckich, potem prokuratorów i sędziów ( w większości Żydów ), po II Wojnie . I to nie Michalkiewicz jest głupkiem, tylko ty, niedouku !

  2. Masz rację Janie! Ale czego oczekiwać od kogoś, komu bliżej do Hitlera, niż do kogoś, kto jest prawdziwym i uczciwym PATRIOTA!!

  3. Po pierwsze nie glupek, ale bardzo madry inteligentny polak. A kiedy bedziesz probowal wychwalac zydow to:
   1 ….a krew jego na nas i na syny nasze.
   2 brali czynny udzial w denuncjacji polakow tak przy brankach carskich ,jak przed i w czasie II wojny swiatowej
   3 mordowali, torturowali i upadlali polakow po tak zwanym wyzwoleniu od1944 do okolo1962
   4 oczerniaja i obciazaja polakow za zbrodnie niemieckie miedzy innymi piszac ” …przed polakami zydzi musieli uciekac do niemieckich obozow koncentracyjnych.”
   5 domagaja sie nieprawnie odszkodowania od polski [65 mld dolarow]-
   pewnie za te tysiace zydowskich istnien uratowanych przez ofiarnych polakow.
   Czy to wystarczy, czy mam dalej wymieniac?

 10. Dziekuje prowadzacym za slowa z Panem Bogiem,bo niestety Ojcu Św.nie może to przejść przez gardło tylko do widzenia.

 11. Bogu dzięki za telewizję TRWAM niech Bóg błogosławi a Maryja nasza uwielbiana MATKA ma w opiece Ojca Tadeusz Rydzyk i wszystkich kapłanów.

 12. Na temat bałwochwalstwa

  Z państwa
  programu wywnioskowałem, że wierzycie że nie ma innych bogów poza tym jedynym bogiem stwórcą wszechświata.

  Moim zdaniem jest wiele bóstw i każdy z nich jest innym odzwierciedleniem szatana. Szatan przybiera wiele form, może być Balem lub słońcem. Dzisiaj najpopularniejszy jest sam szatan. Ludzie wyznają demona i mówią, że to on jest dobry dla ludzi. Wyznawcy szatana rzeczywiście odnoszą sukces w dzisiejszym świecie i szatan może dostarczyć ludziom ziemskie szczęście. Ale to czyniąc oddają swą duszę szatanowi. Królestwo szatana być może będzie trwało wiecznie, a zwycięstwo Chrystusa polega na tym, że po śmierci Bóg zabierze dobrych ludzi do siebie i oddzieli ich od władzy szatana.

  Nie będziesz miał cudzych bogów obok mnie oznacza że nie będziesz dwóm bogom służył. Dzisiejsi bogowie, którym ludzie służą to pieniądz, władza zamiast służba, jak również siła militarna czyli władza nad ludzkim życiem.

  Każdy kto goni za jednym z tych dzisiejszych bogów służy szatanowi.

  Dlatego człowiek musi wybrać czy chce służyć prawdziwemu Bogu czy też zdradzać go z szatanem.

 13. Witam cieszę się z tak ważnego tematu – Obronność w Poznaniu 24 czerwca odbyła się konferencja na ten temat min z Panem Szeremietiewem i innymi ekspertami i specjalistami wojskowości – była też obecna poseł Anna Siarkowska będąca w Komisji Obrony Narodowej. także szeroko informowano o prawie do posiadania broni, do zdolności obronności umiejętności obsługi broni, propagowania sportów strzeleckich i zrozumienia z czym wiąże się używani broni palnej w tej dziedzinie życia społecznego – znaczeniu świadomości człowieka który używa broń chociażby do zaspokojenia swoistej rywalizacji na poziomie sportowym. Oczywista szkolenia strzeleckie powinny być ogólnodostępne dla obywateli RP – nie tylko sama OT – ale obowiązkowe szkolenie wszystkich zdolnych do niego obywateli (w sensie fizycznymi psychicznym). Pozdrawiam – z Panem Bogiem.

 14. słuchałam RM a potem TV TRWAM od początku, uczestniczyłam w marszach w obronie tych mediów , bo uważałam , że tak trzeba,bo niosły one wartości cywilizacyjne i patriotyczne , które sobie bardzo cenię
  Nie mam jednak bielma na oczach i obiektywnie osądzam wydarzenia i z przykrością stwierdzam, że ostatnio
  te media zmieniły front i przeszły , że tak powiem na drugą stronę mocy
  Chciałabym aby RM i TV TRWAM a także N DZ – trwały przy tych wartościach nadal i wspólnie Episkopatem i każdą polską parafią zajęły nie tylko radykalną a także czynną postawę w obronie polskich dzieci przed indoktrynacją seksualną
  a nie tylko jak dotąd informacyjną
  Chętnie wezmę udział w kaźdym marszu protestacyjnym zorganizowanym w tym celu tak jak brałam udział w marszach broniących tych mediów ,
  Chciałabym też, aby media te przestały być tubą PiS i zaczęły informować społeczeństwo i świat a szczególnie Polonię nie o tym co PiS robi , ale czego nie robi a powinien ,
  Rzuca kiełbasą wyborczą aby odwrócić uwagę Polaków i Rodaków od spraw naprawdę istotnych ;
  Lista tych spraw byłaby długa , żeby je tu wyliczać.Kto się naprawdę interesuje , ogląda transmisje sejmowe ten wie,
  ile krytycznych uchwał się podejmuje nie informując społeczeństwa przez media.
  Ale komu chce się oglądać transmisje sejmowe , chociaż też są one wybiórcze
  Ale najważniejszą w tej chwili sprawą są nasze dzieci , Żeby podbić naród i uczynić z niego niewolnika bez jednego wystrzału, o czym doskonale wiedzą nasi „przyjaciele” , wystarczy przetrącić mu kręgosłup moralny i zdemoralizować i nawet nie zauważy że został podbity i zniewolony .I to się teraz właśnie dzieje ,
  Handluje się polskimi dziećmi i wprowadza się zalecenia WHO i UE , które jak sami mówicie nie są prawem tylko sugestią, a nasze prawo ma na takie sugestie przepisy KK i Konstytucję ale nie wsadza się tych ludzi za kratki ,
  Mówicie tylko o Warszawie , a dlaczego milczycie o Gdańsku , gdzie jeszcze za życia Adamowicz podpisał Kartę Równości i wydał na to 1.5 mln z kieszeni podatników , a na dodatek tego człowieka o złamanym kręgosłupie moralnym i ateistę , arcypasterz pochował w katedrze gdańskiej w nagrodę za demoralizacje małych gdańszczan
  To woła o pomstę do nieba .A co robi nasza katolicka partia rządząca ? – nabiera wody w usta i rzuca kiełbasą wyborczą, 500+ na pierwsze dziecko , żeby więcej materiału rodziło się dla pedofili i dodatkowa emerytura dla dziadków , żeby nie protestowali przeciw demoralizacji swoich wnuków
  Potrafiła Litwa, Białoruś i Rosja postawić granicę temu procederowi odpowiednią ustawą , Polska takiej się nie doczeka , bo sami mówicie , że PiS się boi przed wyborami .Rządzą więc nami tchórze , lizusy i zdrajcy – to jest właściwa ocena postawy tego rządu za brak woli politycznej . Napisanie kilku listów nic nie zmieni , to dla zmylenia przeciwnika , jakim w tym przypadku są rodzice. Wspomnieliście wprawdzie o dzielnej pani kurator ale już nie zachęciliście do podpisywania przez internet protestu w jej obronie , nie zrobił tez nic w jej obronie PiS , nie zrobił też nić aby uratować małych Gdańszczan przed sobowtórem Adamowicza , bo pewnie „przyjaciele” sobie tego nie życzyli . Nie życzą tez sobie aby zapraszani do Was byli ludzie. którzy nie boją się głośno
  protestować i Wy macie czelność nazywać się niezależnymi mediami . też jesteście podszyci strachem a strach to najgorszy wróg i doradca.Ta sprawa to być albo nie być polskiego narodu , jeżeli nie staniecie na wysokości zadania, co jest Waszym obowiązkiem nakazanym przez samego Boga , to nie macie prawa nazywać się katolickimi mediami
  tylko sojusznikami diabła , który dla mamony zrobi wszystko zamorduje własne potomstwo a wine zwali na na niewinnych

 15. bbbhttps://www.youtube.com/watch?v=D98IP1WWAx8&fbclid=IwAR2XrpGqXn_7cS010yHE5V6-QxgbWdeUE5yNpu6DQeOvcFy7ffLrTco88Fc

 16. „CO BYŁO PIERWSZE W TWORZENIU KURA CZY JAJKO, FUNDAMENTALNE PYTANIE? Oczywiście po wyjściu z wody morskiej ŻYCIA i transformacji ewolucyjnej, KURA była pierwsza”.

  Religia i człowiek a rzeczywistość UNIWERSALNEJ MĄDROŚCI NATURY.
  Ferdynand Barbasiewicz, autor subiektywnej próby zrozumienia UNIWERSALNEJ MĄDROŚCI NATURY.
  Ferdynand Barbasiewicz, autor

  CZYM JEST RELIGIA I CO STANOWI WATYKAN? WATYKAN JEST NIEZWYKLE BOGATYM, POZYSKANYM OD LUDZI WIERZĄCYCH MATECZNIKIEM FOLKLORU RZYMSKO-KATOLICKIEGO. TAM MIMO OFIARNOŚCI LUDZI NIE MA BOGA. CZYTAJ HISTORIĘ WATYKANU. ALE JEŚLI WIARA I RELIGIA TAKŻE INNYCH WYZNAŃ POMAGA WIELU LUDZIOM PRZETRWAĆ W ZAKŁAMANIU RÓŻNYCH MANIPULATORÓW I HIERARCHÓW TRUDNĄ EGZYSTENCJĘ NA ZIEMI TO PROSZĘ NIE PRZESZKADZAĆ I NIE OŚMIESZĆ WSZELKICH WYZNAŃ. POWSZECHNIE WŚRÓD LUDZI ŚWIATŁYCH JEST WIADOME, ŻE CZŁOWIEK STWORZYŁ Z POGAŃSTWA I LĘKU PRZED NIEZNANYM, INTUICYJNIE (W KOMUNIKACJI SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO MITOCHONDRIĄ) ETYMOLOGIĘ POJĘCIE NAZWY BOGA.
  JESTEM PRZEKONANY, ŻE WIELU W MIARĘ ŚWIATŁYM LUDZIOM BYŁO DANE PODPATRZYĆ ŚLADOWO UNIWERSALNĄ MĄDROŚĆ NATURY, KTÓRA POPRZEZ TWORZENIE WIELKIM WYBUCHEM W TEMPERATURZE wielu MILIONÓW STOPNI 10 DO 27 K (?), 13,5 MILIARDÓW LAT TEMU MATERII Z PROGRAMAMI, KTÓRE PO OSTUDZENIU MATERII W KOSMOSIE ZACZEŁY OŻYWIAĆ SIĘ W WODZIE MORSKIEJ I REALIZOWAĆ OBECNE WSZELKIE RODZAJOWE JESTESTWO OTACZAJĄCEJ RZECZYWISTOŚCI W OŻYWIONEJ PRZYRODZIE I BYĆ MOŻE GDZIEŚ W KOSMOSIE, KTÓRE MOŻNA NAZWAĆ DOSKONAŁYM DZIEŁEM STWÓRCY.
  PRZYJMUJĄC UNIWERSALNĄ MĄDROŚĆ NATURY, KTÓRA POPRZEZ NADANY NA POCZĄTKU TWORZENIA PROGRAM EWOLUCYJNEGO ROZWOJU, PRZEKSZTAŁCANIA PROGRAMOWEGO WYMAGA OD WYALIENOWANEGO CZŁOWIEKA WIELKIEGO W POKORZE SZACUNKU WOBEC DZIEŁA TWORZENIA. WSZELKI RADYKALNY BEHAWIORYZM SKINERA GESTY RELIGIJNE WEDŁUG BEHAWIORYZMU TEOLOGICZNEGO RACHLINA Z PROCESU TWORZENIA FOLKLORU, JAK MIN. KLĘKANIE WYKONYWANIE ZNAKU KRZYŻA, A TAKŻE ROZGRZESZANIE ZA GRZESZNE CZYNY, ITP, W INNYCH RELIGIACH PODOBNYCH GESTÓW JEST NIEPOTRZEBNYM ZACHOWANIEM W ŁĄCZENIU DOBREGO ZE ZŁYM WOBEC STWÓRCY. – WIĘCEJ CZYTAJ W KSIĄŻCE KLAWITERAPIA NA STRONIE 411, GDZIE JEGO (BOGA), NIEZNANA POSTAĆ Z WYMIAREM UNIWERSALNEJ MĄDROŚCI ODCZYTYWANA PRZEZ WSPÓLCZESNEGO CZŁOWIEKA JEST PONAD WSZELKIMI STRUKTURAMI FOLKLORÓW RELIGIJNYCH. SZANOWNI PRZYJACIELE, JAK DOTYCHCZAS MIMO WIELKIEGO POSTĘPU NAUKI, WIELU ODKRYĆ, JAK DOTYCHCZAS NIE UDAŁO SIĘ CZŁOWIEKOWI STWORZYĆ ŻADNEGO NASIENIA, KTÓRE DAŁOBY JAKIEŚ OWOCE. NATOMIAST PRZEZ ROZCZENIOWĄ OSOBOWOŚĆ CZŁOWIEKA GROŻNIE NISZCZYMY WSZEKLĄ OTACZAJĄCĄ NAS DOSKONAŁĄ PRZYRODĘ I KLIMAT. – CZŁOWIEKU OPANUJ SIĘ ALBOWIEM NASZE NASTĘPNE POKOLENIA BĘDĄ MIAŁY CO RAZ TRUDNIEJSZE PROBLEMY ZDROWOTNE W ZABURZENIACH PIERWSZEGO I DRUGIEGO PŁATÓW PRZYSADKI MÓZGOWEJ, CO SZCZEGÓLNIE WIDOCZNE JEST W OSŁABIENIU ODPORNOŚCI IMMUNOLOGICZNEJ I DEWIACJI ZACHOWAŃ CZŁOWIEKA, ZWIERZĄT I ROŚLIN. OD KILKU DEKAD NOTOWANY JEST GWAŁTOWNY WZROST ZATRUCIA ŚRODOWISKA NATURALNEGO, GLEBY UPRAWNEJ, WODY I KLIMATU POPRZEZ WSZELKĄ CHEMIZACJĘ A W TYM WSZELKIEGO SPALANIA NIE BADANE NA POZIOMIE MOLEKULARNYM I SUB MOLEKULARNYM. UNIWERSALNA MĄDROŚĆ (BÓG) BĘDZIE EKSTREMALNOŚCIĄ KLIMATU NISZCZYŁ WARUNKI EGZYSTENCJI ŻYCIA CZŁOWIEKA NA ZIEMI.
  CZŁOWIEK POWINIEN ROZSTROPNIE BEZ NISZCZENIA POZNAWAĆ I W PEŁNI KORZYSTAĆ Z JEGO DZIEŁA. NALEŻY WYRAŻAĆ USTAWICZNY SZACUNEK I POKORĘ WOBEC UNIWERSALNEJ MĄDROŚCI NATURY.
  JAK WIEMY UNIWERSALNA MĄDROŚĆ NATURY TWORZYŁA W WIELIM WYBUCHU 13.5 MILIARDA LAT TEMU WSZELKIE PROGRAMY OBECNEGO JESTESTWA MATERIALNE I OŻYWIONĄ PRZYRODĘ, KTÓRA NAS OTACZA SWOIM BOGACTWEM I PIĘKNEM Z MADROŚCIĄ FUNKCJONALNĄ W NIEWYOBRAŻLNIE WYSOKIEJ TEMPERATURZE, KTÓREJ W WYOBRAŻNI SPECJALISTÓW NIE MOŻNA UZMYSŁOWIĆ, ZROZUMIEĆ I ODTWORZYĆ LABORATORYJNIE CHOCIAŻBY DLA CELÓW NAUKOWYCH. W IMIENIU STWÓRCY JA JAKO CZŁOWIEK NIE PRAKTYKUJĄCY W FOLKLORZE I NIEWIERZĄCY W FOLKLOR RELIGIJNY ALE SZANUJĄCY FOLKLOR RELIGIJNY. GORĄCO PROSZĘ LUDZI O POKORĘ I UCZĆIWOŚĆ CODZIENNĄ ALBOWIEM ŻYCIE NA ZIEMI JEST STARANNIE KONTROLOWANYM CIĄGŁYM PROCESEM PRZEZ STWÓRCĘ W EKSPERYMENCIE UNIWERSALNEJ MĄDROŚCI NATURY. EKSPERYMENT, KTÓRY JEST POTRZEBNY STWÓRCY DO DALSZYCH CELÓW DOSKONAŁOŚCI TWORZENIA INYCH PROGRAMÓW EGZYSTENCJONALNYCH BYĆ MOŻE NA INNYCH PLANETACH. PYTANIE, CZY CZŁOWIEK POSIADA DUSZĘ? TAK POSIADA DUSZĘ I MOGĘ DOWODAMI KLIICZNYMI W RESUSCYTACJI I REANIMACJI PUBLICZNEJ POTWIERDZIĆ, ŻE DUSZA TO ORGANIZACJA ENERGETYCZNA ORGANELII MITOCHĄDRII. DOWODY KLINICZNE: W MOIM DŁUGIM ŻYCIU DOKONAŁEM METODĄ MOLEKULARNĄ BIOCYBERNETYCZNEJ KLAWITERAPII PONAD 30 REANIMACJI Z ZAPAŚCI SERCOWEJ BEZ DEFIBRYLATORA. BARDZO WYMOWNYM DOWODEM JEST PUBLICZNA REANIMACJA ZNANEJ ŻYJĄCEJ LEKARKI W OBECNOŚCI 21 LEKARZY NA KURSIE KLAWITERAPII W LUTYM 1992 ROKU, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W LICEUM MEDYCZNYM PRZY UL RAKOWIECKIEJ W WARSZAWIE. PRZY REANIMACJI BYLI I POMAGALI KARDIOLODZY, INTERNIŚCI, NEUROLODZY, PSYCHIATRZY I WIELU INNYCH SPECJALISTÓW. PROCES REANIMACJI BYŁ SZCZEGÓLNY TYM, ŻE ODZYSKALIŚMY WZBUDZENIE AKCJI SERCA DOPIERO PO CZWARTEJ MINUCIE, KIEDY JADWIGA G. LAT 71 WÓWCZAS BYŁA JUŻ ŻÓŁTA, LEPKA OD PRZYKREGO POTU. ZACZOŁEM JĄ WOŁAĆ TYPU: JADZIU WRACAJ JESZCZE NIE CZAS DLA CIEBIE, MASZ TU WIELE DO ZROBIENIA. DOPIERO PO 4 MINUCIE I 17 SEKUNDZIE NASTĄPIŁO WZBUDZENIE AKCJI SERCA, NIE BYWAŁE WYDARZENIE REANIMACYJNE. NIE NOTOWANE CHYBA W ANAŁACH KLINICZNYCH ŚWIATA. TUŻ PO DOJŚCIU DO SWOJEJ ŚWIADOMOŚCI JADWIGA G. MÓWI DO NAS, ŻE BYŁA W STANIE UNOSZENIA, ODDALANIA SIĘ DO GÓRY A NAS WIDZIAŁA CO RAZ MNIEJSZYCH W AKCJI NAD JEJ CIAŁEM. KIEDY DO NIEJ ZAWOŁAŁEM SŁYSZAŁA MÓJ GŁOS I ZATRZYMAŁA SIĘ, WIDZIAŁA Z POWODU ODLEGŁOŚCI W MALUTKIM JUŻ WYMIARZE NASZĄ AKCJĘ I ZACZEŁA WRACAĆ DO SWOJEGO CIAŁA. WÓWCZAS NASTĄPIŁO WZBUDZENIE AKCJI SERCA. SZANOWNI PRZYJACIELE DR JADWIGA G. PO TAMTYM WYDARZENIU DR JADWIGA NOSIŁA W TOREBCE WIDELEC PODOSTRZONY I KLAWIKI, DALEJ ŻYJE I JEST BLISKA 100 LAT I ŻYCZĘ JEJ DOBREGO ZDROWIA NA TWORZENIE CENNYCH PORAD ZDROWOTNYCH DLA CZŁOWIEKA. WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ODPOWIEDZI INNYCH OSÓB REANIMOWANYCH, KTÓRE WRÓCIŁY DO ŻYCIA, GDZIE 1/3 Z WYWIADU INFORMOWAŁY PODOBNIE JAK DR JADWIGA G. 1/3 RELACJONOWAŁA, ŻE WIDZIAŁA ŚWIATŁO W TUNELU. A 1/3 RELACJONOWAŁA, ŻE BYŁA W CIEMNOŚCI. Z POWYŻSZEGO WYNIKA, ŻE NIEPOZNANE DOTYCHCZAS CHYBA ORGANELLE MITOCHONDRII W TRAKCIE ŚMIERCI KLINICZNEJ JAKO CZYSTA ENERGIA UNOSZĄ SIĘ DO GÓRY ZE ZDOLNOŚCIĄ SŁYSZENIA I WIDENIA POZAZMYSŁOWEGO JAKBY NA INNĄ PLANETĘ DO WIECZNEJ EGZYSTENCJI ENERGETYCZNEJ. GŁÓWNY PUNKT GŁÓWNEGO REGULATORA TYLNEGO, GRT-26 DO RESUSCYTACJI I REANIMACJI ZNAJDUJE SIĘ W 1/3 OD PODSTAWY NOSA W LINII POŚRODKOWEJ DO CZERWIENI WARG, gdzie przywrócenie życia CIAŁA można wykonać zwykłą ostrą wykałaczką uciskając nie inwazyjnie w GRT – 26 przez kilka sekund i powtarzając ucisk kilka razy.
  W OSIERDZIU SERCA SĄ SPECJALNE MIEJSCA DLA MAGAZYNOWANIA ADRENALINY I JEST BIOLOGICZNY „KONDERSATOR”, KTÓRY MAGAZYNUJE NERWOWE POTENCJAŁY ELEKTRYCZNE AUTONOMICZNEGO UKŁADU WEGETATYWNEGO SERCA, BYĆ MOŻE ENRGETYCZNE ORGANELLE MITOCHONDRII. PRAGNĘ ZWRÓCIĆ ŚWIADOMOŚĆ Z WIEDZĄ SPECJALISTÓW NAUKI ZAJMUJĄCYCH SIĘ OŻYWIONĄ ENERGIĄ W ORGANIZMACH SZCZEGÓLNIE PTAKÓW I OWADÓW, KTÓRE MOIM SKROMNYM ZDANIEM W SKRZYDŁACH MAJĄ BIOLOGICZNĄ FOTOWOLTANIKĘ. PROSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ZACHOWANIE NP. MOTYLA, KTÓRY LATAJĄC W POWIETRZU I KIEDY USIĄDZIE GDZIEKOLWIEK TO STARANNIE USTAWIA SWOJE SKRZYDŁA DO SŁOŃCA I ŁADUJE ENERGIĘ FOTONÓW BYĆ MOŻE KIEROWANĄ DO ORGANELII ENERGETYCZNYCH MITOCHONDRII. SZANOWNI PRZYJACIELE, – WIĘCEJ O TECHNICE RESUSCYTACJI PRZY OMDLENIU I REANIMACJI BEZ DEFIBRYLATORA, (KTÓRY WYPALA STYKI NA SYNAPSACH KOMÓREK NERWOWYCH), JEST W NAJNOWSZEJ EDYCJI METODY KLAWITERAPII W 3 TOMACH, ZOBRAZOWANY FOTOGRAFIĄ W ATLASIE KLAWITERAPII. NAJNOWSZĄ EDYCJĘ KSIĄŻEK KLAWITERAPII MOŻNA UZYSKAĆ TYLKO NA SPOTKANIACH AUTORSKICH Z WYSŁUCHANIEM KILKUGODZINNEJ INSTRUKCJI. WPISZ W GOOGLE: instytutklawiterapii.com TAM SĄ OPISANE WARUNKI UDZIAŁU. ŁĄCZĘ NAJLEPSZE POZDROWIENIA KIERUJĘ DO WSZYSTKICH LUDZI OCZEKUJĄCYCH POMOCY W LIKWIDACJI ZABURZEŃ ZDROWOTNYCH OPORNYCH LEKOWO, – FERDYNAND BARBASIEWICZ, autor metody molekularnej biocybernetycznej klawiterappii i e-książki: EDEN XXI WIEKU (ekologia i klimat).

  CZYTAJ LICZNE WAŻNIEJSZE PUBLIKACJE NAUKOWE AUTORA METODY KLAWITERAPII W: polskiej prasie, radio i telewizji wielokrotnie były publikacje, reportaże i filmy, wpisz w Google: Porozmawiajmy TV Barbasiewicz Ferdynand. Wpisz w Google: http://www.instytutklawiterapii.com tam na prawym marginesie jest logo YT 8 minut film, gdzie Prezydium ZG. Polskiego Towarzystwa Lekarskiego wypowiada swoją opinię o monitorowaniu skuteczności metody klawiterapii od lat 80 – tych XX wieku w Klinice Neurologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie. Na tej stronie e-mail jest informacja o spotkaniach autorskich nowej edycji książkowj Klawiterapii w 3 tomach z dowodami klinicznymi w czasie 8 godzin, które odbywają się w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Centrum Konferencyjnym MAZOWSZE w Otrębusach przy ul Świerkowej 2, gdzie dr Ferdynand Barbasiewicz wskazuje jak dobierać algorytmy biocybernetyczne do diagnoz lekarskich. Po przerwie obiadowej Dr Ferdynand Barbasiewicz dokonuje publicznie diagnozy oglądowej związanej z jego odkryciami klinicznymi w odczytywaniu neuropatii i polineuropatii oraz odczytywania na powierzchni skóry glejaków neuronów z przerzutami w najwcześniejszym diagnozowaniu nowotworów złośliwych na poziomie patomorfologicznym. A także jak likwidować neuropatię i glejaki neuronów bez leków w kilka dni. Więcej informacji z dowodami klinicznymi znajdziesz w języku angielskim w niżej zamieszczonych publikacjach:
  Tygodnik Głos Polski artykuł: KLAWITERAPIA z dnia 11-18 maja 2010 roku (Kanada i USA).
  Read the International Clinical Pathology Journal: ICPJL-02-00041 and ICPJL-02-00042 (June 2016), and ICPJL-16-0P-162, and ICPJL-os-163 (July 2016); ICPJ 16-CON-170; ICPJL-16-CON-171, molecular method in the biocybernetic clavitherapy, non invasive, Ferdynand Barbasiewicz, author.
  Read the manuscript cancer in Current Trends in Biomedical, Engineering & Biosciences(CTBEB), Journal, USA, Ferdynand Barbasiewicz.
  3D Biomaterials Journal. F. Barbasiewicz
  Integrative Clinical Medicine Journal, F. Barbasiewicz
  Prof. Kazuhisa Bessho University Kyoto Library publish, Ferdynand Barbasiewicz
  Kanadyjski Internet Naukowy, publikacje Ferdynand Barbasiewicz
  EC Proteomies and Bioinformatics, Ferdynand Barbasiewicz
  Wpisz w Google: Clavitherapy.
  Microbiology Journal, USA, Ferdynand Barbasiewicz
  International Journal of Medical Science and Clinical invention
  IJMSCI ISSN (Online): 2348-991X : (Print): 2454-9576, IJMSCI Index Copernicus Value for: ( 2016 ) 77.02 (?). – Ferdynand Barbasiewicz.
  LOJ Medical Sciences (LOJMS) USA, Ferdynand Barbasieicz
  Journal of Pathology and Pathogenic Research, Barbasiewicz Ferdynand.
  International Journal of Medical Research and Studies (Int. J. Med. Res. & Std.), Ferdynand Barbasiewicz.
  FortuneJournal,FerdynandBarbasiewicz.
  Peer Reviewed Journal of Forensic & Genetic Sciences (PRJFGS) ISSN 2638-6062, FerdynandBarbasiewicz.
  We hereby inform you that we have published your article ANN-18-MRW-542 entitled “Molecular Method in the Biocybernetics Clavitherapy, Non Invasive, Neuropathic and Oncology” in Archives in Neurology & Neuroscience. Please acknowledge the following URL to access your article
  https://irispublishers.com/ann/index.php

 17. tv trwam nie byla z kamera w Bialymstolu i nie bylo nawet wzmianki w sobote w dzienniku o zajsciach sodomitow osobiscie odebralam to jako przeczekanie i obserwacje wypowiedzi obecnej wladzy oczywiscie nie narazajac sie . Wiec jak to sie ma do stwierdzenia ze jestescie z kamera tam gdzie sie dzieja wazne sprawy ? Zreszta nie pierwszy raz .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *