Obrońcy prawdy

Film przedstawia problem ataków skierowanych w prawicowych publicystów niszczonych przez lewicowy aparat opresji. Poza tym film porusza temat postępującej indoktrynacji skierowanej w dzieci.

Unia Europejska jest totalitarnym tworem. Cenzura to kolejny etap zniewolenia

Dr Stanisław Krajski wypowiada się o coraz większej cenzurze treści, także w mediach społecznościowych, na Facebooku, YouTube, a także w Wikipedii, która jest doskonałym narzędziem do manipulacji, z którego korzystają środowiska postępowe. To kolejny etap zniewolenia i kolejny krok do totalitaryzmu. Odnosi się także do planów prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który zamierza indoktrynować dzieci w przedszkolach i szkołach.

Przepraszam, pomyłka!

Nie przejmujcie się Panią Miczel [Mittchel – w org.], powiedziała, co powiedziała. Pewnie nie zdawała sobie nawet sprawy, w jakim kraju się znajduje – poza tym, że długo się leciało i było strasznie zimno. Jeżeli jednak nadal Was telepie – po sławetnym lajfie dziennikarki ze Stanów – posłuchajcie, może ulży…

Nowa Wiosna

Ledwo co zaczął się luty a już przyszła Wiosna. Nie jest to jednak wiosna kalendarzowa. To nazwa nowego Cyrku, godnego następcy sławnego Cyrku Palikota. Dyrektorem tego przybytku jest znany cyklista, twardo trzymający nogi na pedałach, tow. Biedroń. Jak na wzorowego demokratę ludowego przystało nazwę partii pożyczył od Stowarzyszenia Wiosna znanego z akcji „Szlachetna Paczka”.