Polacy nie chcą TVPis

Druga odsłona protestu przeciw cenzurze prewencyjnej w Polsce. Tym razem rzecz dotyczy mediów rzekomo publicznych, które działając za pieniądze podatników dobierają przekaz wedle linii politycznej „jedynej słusznej partii”.

Obrońcy prawdy

Film przedstawia problem ataków skierowanych w prawicowych publicystów niszczonych przez lewicowy aparat opresji. Poza tym film porusza temat postępującej indoktrynacji skierowanej w dzieci.

Unia Europejska jest totalitarnym tworem. Cenzura to kolejny etap zniewolenia

Dr Stanisław Krajski wypowiada się o coraz większej cenzurze treści, także w mediach społecznościowych, na Facebooku, YouTube, a także w Wikipedii, która jest doskonałym narzędziem do manipulacji, z którego korzystają środowiska postępowe. To kolejny etap zniewolenia i kolejny krok do totalitaryzmu. Odnosi się także do planów prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który zamierza indoktrynować dzieci w przedszkolach i szkołach.

Przepraszam, pomyłka!

Nie przejmujcie się Panią Miczel [Mittchel – w org.], powiedziała, co powiedziała. Pewnie nie zdawała sobie nawet sprawy, w jakim kraju się znajduje – poza tym, że długo się leciało i było strasznie zimno. Jeżeli jednak nadal Was telepie – po sławetnym lajfie dziennikarki ze Stanów – posłuchajcie, może ulży…