Duda stanie przed Trybunałem Stanu – takie świeckie proroctwo wygłosił ostatni prezydent Polski Ludowej Bronisław Komorowski. Powodem oczywiście jest złamanie świętej konstytucji. W dodatku Duda zamiast ją skleić, to chce tworzyć nową. Dlatego tow. Komorowski nie będzie brał udziału w żadnych konsultacjach dotyczących zmiany konstytucji.

Samą zaś propozycję rozmów skwitował w szczerych prostych słowach: “To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji nad kodeksem karnym”. W napływie szczerości wyznał też: “konstytucja obowiązująca w czasie, kiedy ja pełniłem funkcję prezydenta nie była przeze mnie ukochana”. Słowa te jednak nikogo nie zdziwiły. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ukochaną konstytucją Bronisława Komorowskiego jest konstytucja lipcowa z 1952 roku opracowana na bazie wielkiej konstytucji stalinowskiej obowiązującej w bratnim Związku Radzieckim. Jest to najdoskonalsza i najukochańsza konstytucja, której wierny był, jest i zawsze będzie lud pracujący miast i WSI. By żyło się lepiej!

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

10 komentarzy

 1. Obecna Konstytucja III-RP -chroni – Wymiar Sprawiedliwości chroni kaste sędziowską i jej funkcjonariuszy III-PO-stkomuny
  A zwykły obywatel Polski jest bezbronny ? w zapisie bolszewickim o – zasadzie sprawiedliwości społecznej ?

 2. Ogolnie to nie kumam z czym ma byc lepsza ta nowa konstytucja????
  Bedzie tam napisane ze kolaboracja z obcymi panstwami naszych wladz bedzie karana smiercia???- mam na mysli watykan i usoizrael???
  Bedzie napisane ze polityk zarabia max min krajowa a za defraudacje kara smierci???
  Bedzie tam napisane ze za wyprzedaz majatku narodowego kara smierci????
  Bedzie tam napisane ze za zadluzanie kraju czy miasta i wsi odpowiada polityk swoim majatkiem ????
  Bedzie napisane ze wszystkie religie sa zakazane i obnoszenie sie ze swoja religijnoscia a dzialalnosc szamanska karana smiercia??
  Jesli takie zmiany to oczywiscie jestem za

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *