Ukochana konstytucja

Duda stanie przed Trybunałem Stanu – takie świeckie proroctwo wygłosił ostatni prezydent Polski Ludowej Bronisław Komorowski. Powodem oczywiście jest złamanie świętej konstytucji. W dodatku Duda zamiast ją skleić, to chce tworzyć nową. Dlatego tow. Komorowski nie będzie brał udziału w żadnych konsultacjach dotyczących zmiany konstytucji.

Samą zaś propozycję rozmów skwitował w szczerych prostych słowach: „To tak jakby zaprosić kryminalistę do dyskusji nad kodeksem karnym”. W napływie szczerości wyznał też: „konstytucja obowiązująca w czasie, kiedy ja pełniłem funkcję prezydenta nie była przeze mnie ukochana”. Słowa te jednak nikogo nie zdziwiły. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ukochaną konstytucją Bronisława Komorowskiego jest konstytucja lipcowa z 1952 roku opracowana na bazie wielkiej konstytucji stalinowskiej obowiązującej w bratnim Związku Radzieckim. Jest to najdoskonalsza i najukochańsza konstytucja, której wierny był, jest i zawsze będzie lud pracujący miast i WSI. By żyło się lepiej!

Podobne

10 Thoughts to “Ukochana konstytucja

 1. Obecna Konstytucja III-RP -chroni – Wymiar Sprawiedliwości chroni kaste sędziowską i jej funkcjonariuszy III-PO-stkomuny
  A zwykły obywatel Polski jest bezbronny ? w zapisie bolszewickim o – zasadzie sprawiedliwości społecznej ?

 2. Za co, za referendum ws. Konstytucji?Komorowski były prezydent nie pamięta, albo nie wie jakie uprawnienia ma Prezydent.

 3. Były Szczynukowicz, dziś jako Komorowski, którzy nazwisko i tytuł hrabiowski przejęli po zamordowanych Komorowskich.

 4. Ważne by w konstytucji był zachowany złoty jako nasza waluta!!

 5. Miast i WSI – dobre! W S I …

 6. Brak slow na temat tego gostka.

 7. Spadaj typie raz na zawsze nie da sie juz patrzec na ta twoja gebe

 8. Ogolnie to nie kumam z czym ma byc lepsza ta nowa konstytucja????
  Bedzie tam napisane ze kolaboracja z obcymi panstwami naszych wladz bedzie karana smiercia???- mam na mysli watykan i usoizrael???
  Bedzie napisane ze polityk zarabia max min krajowa a za defraudacje kara smierci???
  Bedzie tam napisane ze za wyprzedaz majatku narodowego kara smierci????
  Bedzie tam napisane ze za zadluzanie kraju czy miasta i wsi odpowiada polityk swoim majatkiem ????
  Bedzie napisane ze wszystkie religie sa zakazane i obnoszenie sie ze swoja religijnoscia a dzialalnosc szamanska karana smiercia??
  Jesli takie zmiany to oczywiscie jestem za

 9. dlaczego ci zdrajcy jeszcze nie sa rozliczeni… czyzby…

Dodaj komentarz