Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat sytuacji w Stanach Zjednoczonych, które z dnia na dzień stanęły w ogniu prawie że wojny domowej.

Zdaniem Pana Stanisława, rozruchy w USA sprawiają wrażenie skoordynowanych. Przychyla się przy tym do opinii prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, który zasugerował, że stoi za nimi organizacja międzynarodowa, antifa. Opowiada, na jakim gruncie wyrosła antifa. Odnosi się także do zgniłego kompromisu rządzących z opozycją, dzięki któremu Senat skierował do Sejmu ustawę umożliwiająca odbycie się wyborów prezydenckich.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

5 komentarzy

  1. No właśnie. “Bezradna policja”. Bezradna policja jest dla normalnych ludzi, nie dla komunistów. Ale czytając “dzieła” trockiego czy lenina widzimy, że poza wszelkimi innymi elementami – tłumienie siłą rozruchów używając do tego ostrej broni na ulicach, nie ma sensu, gdyż tylko nakręca komunistyczne bydło. Natomiast większą “siłę rażenia”, myślę, miałoby gwałtowne rozwinięcie tajnych służb, których celem byłoby wyłapywanie wszelkich komunistycznych “jegomościów” i skuteczna ich eliminacja fizyczna. Tego się niestety w pełni nie robi, a powinno się robić.

      1. Nie jesteś w stanie ukryć, że jesteś paskudnym komuchem, a zatem wyznawcą trockich, leninów czy Jaruzelskich, co widać od samego początku.

        1. Nigdy nie byłem komunistą kłamliwy skur wysynu genetyczny. Gdybyś byd.laku umiał czytać zr zrozumieniem, to wyczytał byś to dawno. Pewnie dlatego wciąż wytykam przeszłość TW Żebrowskiego, TW Zielnika, TW JR Nowaka komuchów JKM, Pietrzaka czy pismactwo prosowieckie obrzydliwca Michalkiewicza. Gdzie cię tępą gnido chowano, żeś tak tępy? Chyba w jakiejś chlewni nazistowskiej, gdzie każdy, kto jest waszym wrogiem, to od razu komunista. Pewnie tatuś heilując, nie raz przywalił ci w ten łeb, stąd ta bezrozumność i zachwyt nad bandytami, jak choćby Franko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *