„Żydzi sfałszowali wybory”

Rafał Otoka-Frąckiewicz skomentuje wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz pomysły „kuców” o tym, czemu Konfederacja znalazła się pod progiem. W programie także o międzynarodowym spisku Żydów, masonów, wegetarian i cyklistów.

O braciszku, który kręci całym klasztorem

Stanisław Michalkiewicz – o przyczynach i motywach działań byłego ministra MON Antoniego Macierewicza, Jacku Kuroniu, Karolu Modzelewskim i filozofie Leszku Kołakowskim, o Janie Olszewskim i jego przynależności do masonerii

Lubieszów

Lubieszów to niewielka, poleska miejscowość. Działa tam rzymskokatolicka parafia, polskie towarzystwo i sobotnio-niedzielna szkoła. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy tamtejszych katolików, gdyby nie odzyskano świątyni w latach 90. XX w., świątyni, która jest dzisiaj nie tylko miejscem modlitw, ale także budowania wspólnoty i kultywowania polskich tradycji.

Przypadkowo poznałem strategię PiS na jesień związaną z realizacją roszczeń żydowskich!

Stanisław Michalkiewicz opowiada o strategii, którą jesienią zamierza wdrożyć PIS, by mieć usprawiedliwienie, gdy zacznie realizować roszczenia żydowskie. Odnosi się także do komentarzy powyborczych polityków różnych frakcji – Janusza Korwin-Mikke, Konrada Berkowicz, Bronisława Komorowskiego, Grzegorza Schetyny, Joanny Scheuring-Wielgus i Jana Hartmana. Wypowiada się również na temat wyników wyborów do PE w innych krajach Europejskich.