Układ nie chce mądrości i doświadczenia, które mają ludzie starsi

Dr Stanisław Krajski opowiada o tym, że współczesny świat – realizując tajemnicze dyrektywy – eliminuje ludzi starszych z życia publicznego. Ich doświadczenie, wiedza i mądrość są niepotrzebne, bowiem mogłyby otworzyć ludziom oczy.

Polscy Żydzi są rozsądni!

Stanisław Michalkiewicz o stanowisku Forum Żydów Polskich w sprawie ustawy 447 JUST, także o tym, z czego wynika hierarchizacja ofiar polskiej historii przez naszych włodarzy.

„Czas apokalipsy”

Płonie kontynent australijski, Bliski Wschód szykuje się do wojny. Tymczasem w Polsce walka już trwa, na razie z cenzurą, ale to pierwszy etap zniewolenia człowieka.

Prześladowanie chrześcijan zdominuje rok 2020?

Iran, Nigeria, Włochy, to tylko niektóre z krajów, w których w roku 2020 chrześcijanie byli prześladowani. O ile we Włoszek skończyło się na zniszczeniu bożonarodzeniowych szopek, o tyle w Nigerii czy Iranie wiele osób przypłaciło życiem wiarę w Chrystusa Króla. Jacek Ożóg

Lewica dokonała epokowego odkrycia: żeby dać, to trzeba komuś zabrać

Dobromir Sośnierz o socjalistycznym budżecie rządu PiS na 2020 rok i wielkim odkryciu pani poseł z Lewicy, która dziwiła się, że rządzący jedną ręką dają, a drugą zabierają. Gratulacje, że ktoś tam wreszcie doszedł do takiego odkrycia.