Podobne

6 Thoughts to “4 czerwca skończył się w Polsce komunizm?

 1. Jacek Irys

  To jest cala banda, ktora dokonala zamachu na Polske! Z dzialan ich wyraznie wynika, ze to kwalifikuje sie pod sad wojskowy. To jest walka zdrajcow z Narodem! KARA SMIERCI WSZYSTKIM, WNIOSKUJE!

 2. Jacek Irys

  Ile razy powracam do tego tematu, nie moge uspokoic swojego sumienia. ZAMACH STANU przeprowadzony przez tych widocznych BANDTOW nie pozwala mi na inne myslenie, jak na unicestwienie ich! Dzisiaj rozwazamy, zastanawiamy sie nad falszowaniem wyborow przez nich, co uwazam za bezsens naszego dzialania, gdy wiadomo, ze oni nie cofna sie przed niczym, zeby utrzymac wladze. Walesa, Bolek, prymitywny cham, ktory osmielil sie NOCA wraz ze swoimi wspolnikami na unicestwienie rzadu, ma dzisiaj czelnosc nosic Matke Boska w klapie, a kosciol katolicki milczy w tej sprawie. LUDZIE! Ile zla jeszcze gorszego moze spotkac Polakow od tej Bandy? Potrzebna jest mobilizacja Narodowa i rozliczenia w zgodzie z prawda i prawem czlowieka cywilizowanego, inaczej toniemy! Krzyk o ratunek nie zastapi dzialan!

 3. Mieczysław Sylwester Kazimierz

  Skończył się komunizm wojenny,ale za sprawą NOWEJ LEWICY są w ramach neomarksizmu radykalizowane wczesne myśli tego mesjasza.Dla potrzeb globalizmu można dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu
  Jahwe = Materializm dialektyczny = Chaos i NicośćMesjasz = Marx = Ewolucyjna droga marksizmu
  Naród wybrany = Proletariat = Świat finansjery
  Kościół = Partia komunistyczna = Banki i Giełda
  Powtórne przyjście (Mesjasza) = Rewolucja = Radykalizacja negacji
  Piekło = Kara na kapitalistów = Kara na “gojów”
  Tysiąclecie = Rzeczpospolita komunistyczna –Rzeczpospolita globalizmu.

Dodaj komentarz