Braun jak w masło wszedł do gabinetu dyrektora Filharmonii Narodowej

Dyrektor FN, nieświadomy prawa, nie chciał uczestniczyć w interwencji poselskiej Grzegorza Brauna. Zamiast tego zgasił światło i zamknął drzwi. Popełnił błąd… o czym się za chwilę przekonał.

13 thoughts on “Braun jak w masło wszedł do gabinetu dyrektora Filharmonii Narodowej

  1. Czy decyzja na podstawie jakichś wytycznych może wpływać ( wywracać ) życie Polaków i ich 1000letnie tradycje ? Gdzie Ci Polacy na miarę czasów ? Norynberga2.0. dla łamiących Prawo barbarzyńców !

  2. Tym razem Pan Braun zaskoczył mnie jak nikt z polityków, bo za słowami poszły czyny. Oby tak dalej, wtedy PiS straci mnie jako wyborcę na rzecz Konfederacji (o ile ta będzie zdolna wyciąć kowrinowe wrzody na doopie)

    1. A to PiS jeszcze Cię nie stracił jako wyborcy? To co jeszcze muszą zrobić? Nałożyć kolejny niski podatek? Kolejny raz zamknąć szpitale i przychodnie? A może muszą doprowadzić do bankructwa kolejne rodzinne firmy?

  3. Grzegorz Braun jak walec drogowy, w sposób inteligentny miażdzy bandziorów łamiących Polskie prawo!!!! Brawo Grzegorz Braun , brawo Konfederacja !!!!

  4. Tak właśnie wygląda zarządzanie przez ludzi ciemnych i niedouczonych. Zabobon jakiemu ulega ów nieszczęsny dyrektor jest najlepszym dowodem, że ów dyrektor powinien odejść na emeryturę.

  5. Braun jest mistrzem! Normalnie majstersztyk! Jedyny poseł w tym rządzie z jajami. Poza tym elokwencja, klasa, szacunek i konsekwencja do swoich działań. Słowem nikt go nie przebije!

  6. Braun zrobił pokazówkę jaki to on nie jest skuteczny.Dlaczego nie odważy się zrobić takie show w ratuszu warszawskim, gdzie odchodzą wielkie przewały a doczepił się do dyrektora FN . W ratuszu wywaliliby go na zbity pysk i tak to by się skończyło.Arogant i cham wykorzystuje swoje stanowisko posła do nękania ludzi a sam na każdym kroku łamie prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *