Za każdym razem, gdy dochodzi do antyrządowych demonstracji reżimowe stacje próbują znaleźć jakiś słaby punkt protestujących i dokleić im łatkę wrogiego Polsce środowiska

Sebastian Nadolski, absolwent warszawskiej AWF , Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Policji w Bramshill

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

6 komentarzy

 1. Zanim ów Nadolski następnym razem zacznie przemawiać do “ludu”, niech założy maseczkę i pójdzie sobie na wiosenny spacer, najlepiej do Łazienek Królewskich, przewietrzy biedną głowinę i przestanie pleść bzdury. Z każdego niemal zdania wyziera u owego Nadolskiego wraża Rosja i tyle w skrócie na ten temat. A o wypadaniu włosów, niech raczej wykłada w jakimś “związku łysych”, Poza tym , koleżko, nikomu w dzisiejszych czasach nie jest lekko, przestań się mazgaić. Epidemia nie została wymyślona w domu Prezesa Kaczyńskiego. Dziękuję za uwagę.

  1. Oczywiście że nie została wymyślona u Kaczyńskiego, ale tylko w PL zrobiono restrykcje, które są nieadekwatne do sytuacji w państwie. Umieralność na Covid jest na poziomie 0.5-0.7% to jest podobnie do grupy, a czy co roku mamy stan epidemii z powodu grypy? Czy państwo jest zamykane bo przyszła grypa? Użyj czasami biedna istoto mózgu. Teraz Morawiecki ma pretekst żeby wydrukować obligacje na 100miliardow, sprzedać je komercyjnym bankom, te sprzedadzą je z zyskiem NBP, czyli będzie wilk syty i owca cała, dodrukuja sobie 120miliardow zł bez żadnego pokrycia, a ty będziesz musiał robić na darmozjadów, będziesz zarabiał tyle samo ale ceny poleca do góry (inflacja na pieniądze bez pokrycia), przynajmniej będzie jakaś przykrywka żeby się nie wydał rzeczywisty dług publiczny… Jak za komuny w ciągu 24lat z zarobków w tysiącach przeskoczyliśmy na zarobki w milionach. Brawo wyborcy PiS… ci którzy myślą że coś od PiS dostali niech włażą ręce spowrotem do nocnika.

   1. Też myślałem podobnie, dopóki nie zobaczyłem, jak się na to umiera. Człowiek się topi, bo mu wody z organizmu zalewają płuca. Już dawno zostało wyjaśnione, że objawy grypopodobne nie są tym samym, co grypa. Każdego sezonu jesienno-zimowego przechodzę lżejszą lub cięższą grypę, bo tak już mam i wiem na sobie , co to jest grypa. A nawet jeżeli “Morawiecki”, jak piszesz, choć to nie twój kolega, realizuje zmieniony program gospodarczy, to mam do niego, podobnie, jak większość mieszkańców Polski – najwyższe zaufanie, że robi to dobrze. Bo przecież nie do takich pyskaczy bez wiedzy, jak ty, albo jakiś Nadolski.

    1. Kto Ci powiedział że nie posiadam wiedzy?Zamsz mnie, ja Ciebie nie? Ogladaj dalej TVP PiS szara maso… Jak już powiedziałem użyj umysłu samodzielnie. Raczej wątpię że PiS przetrwa do kolejnych wyborów z takim poparciem. Robią wszystko by to stracić, nie wystarczy już kupywanie glosow z naszych podatków… Właśnie teraz będą dodrukowywać pieniądze bez pokrycia, coś Ci to mówi? Robili tak za Gierka, zostaniesz znów milionerem tylko że będziesz tak samo biedy jak byłeś… Użyj mózgu. Piszę do Ciebie na Ty bo nie mam szacunku do bezmyślnych osobników, ciesz się że z dużej litery…. Zabrali Ci wolność ale ty nadal możesz im …. Teraz będą reglamentować broń CP dokladnie jak komuniści po wojnie zabierali broń by wprowadzić dyktaturę, tak samo ci teraz. Boją się utraty wladzy, to zaś nadchodzi dużymi krokami. Przestań wierzyć w słupki zlecanych przez PiS analiz poparcia, bo są one kupywanie, a te mniej przekupne pokazują jasno poparcie dla PiS leci w dół.

     1. Powiem krótko: spadaj na pysk. Również nie mam szacunku dla komuchów podobnych tobie. Szkoda czasu. Dziękuję.

     2. Komuchu? Chyba ci się coś pomyliło bezmózga szara maso. Masz do czynienia z patriotą, prawicowcem, narodowcem. Szkoda na takich jak ty czasu czerwona zarazo. PiS to nie prawica, PiS to socjaliści głosują tak samo jak Lewica, pracują dla Żydów, którzy mają wśród PiSu lobbystów takich jak Jack Daniels. Zagłosowali przeciw obywatelskiemu projektowi ustawy Stop447. Wiesz chociaż co to ustawa 447? Pewnie nie bo jesteś zbyt pusty żeby wiedzieć. Gminy żydowskie zabiegają o zwrot majątku bezspadkowego który po zmarłych żydach przejęło państwo Polskie, PiS zagłosował przeciw głosom obywateli sprzeciwiających się oddawaniu takiego majątku, czyli można powiedzieć że PiS zezwolił na 447. Dzięki PiS wiele jednoosobowych gmin żydowskich ma w posiadaniu wiele nieruchomości które wcześniej do nich nie należały. Przestań oglądać TVPis wyjdź na dwór porozmawiaj z ludźmi dowiesz się co się tak naprawdę dzieje, może się obudzisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *