Leszek Żebrowski, znany historyk i badacz dziejów najnowszych, stawia bardzo trudne pytania o przyszłość relacji polsko-ukraińskich. +1 0 +1 0 +1 0 +1 0 +1 0 +1 0 Facebook Twitter Email UdostępnijTagi:historiaLeszek ŻebrowskiUkrainax.brx.gax.trPrevious ArticleJak Trump zdobył Grenlandię i czemu przegrał w IranieNext ArticleProcesy wydawców patriotycznych. Ścigają ich za książkę z 1918 roku Podobne SZOKUJĄCA LUKA W PRAWIE! Czy choroba dziecka może się… opłacać? 7 lutego 2026 SIEDEM WATYCH i walka o wpływy. Co ukrywa „komendantura”? 7 lutego 2026 KOLEJNA KOMISJA? Tusk chce badać sprawę Epsteina! Ziemkiewicz obn ... 7 lutego 2026 Jeden komentarz MS Kazimierzak 19 stycznia 2026 w 17:01 Odpowiedz BANDERYZM został wzięty na sztandary przez ŻYDOWSKI DUCH REWOLUCYJNY i jest kultywowany jako ŻYDOBANDERYZM, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Zostaw odpowiedź Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *KomentarzNazwa * Adres e-mail *
MS Kazimierzak 19 stycznia 2026 w 17:01 Odpowiedz BANDERYZM został wzięty na sztandary przez ŻYDOWSKI DUCH REWOLUCYJNY i jest kultywowany jako ŻYDOBANDERYZM, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
RozmowaTydzieńDlaczego Tusk i Czarzasty nagle zaczęli atakować Waszyngton?...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
Spotkanie„Obywatel nie może być ofiarą”. Mocna debata o wymiarze sprawiedliwości...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
HistoriaSpotkanieHISTORIA NA NOWO? Szokujące kulisy sporu o kapitana Rajsa...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
KościółRozmowaWATYKAN W PANICE. Co naprawdę wydarzy się w lipcu 2026 roku?...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
KościółTAJEMNICZA POSTAĆ z cienia. Kto naprawdę pisał kluczowe dokumenty Watykanu?...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
KościółDRAMATYCZNE spotkanie w Watykanie. Czy to koniec jedności?...serwis8 lutego 2026 Czytaj więcej
Jeden komentarz
BANDERYZM został wzięty na sztandary przez ŻYDOWSKI DUCH REWOLUCYJNY i jest kultywowany jako ŻYDOBANDERYZM, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.