Podobne

18 Thoughts to “Dlaczego w tak niegościnnym kraju Żydzi mieszkali 800 lat?

 1. 01021939

  I w pełni zgadzam się,że to nie my mamy przepraszać ale Żydzi powinni nas przeprosić jeżeli nie wiedzą za co to musimy im przypomnieć ilu polaków zginęło z ich rąk.Lista mordów i donosów jest długa i to nie są odosobnione przypadki to działo się na co dzień również w Katyniu.

 2. Edi

  Pierwszy raz slysze, ze goscina moze trwac 800 lat. Dlaczego zatem z kilkuset tysiecznej spolecznosci zydowskiej, po wojnie, dzis jest tylko kilku tysieczna ?

 3. Zydzi unikaja lkogiki jak moga:-)Do pytania pana profesora dorzucilbym:Dlaczego tu mieszkali -i w takich ilosciach.Dlaczego w kraju tak im „nieprzyjaznym”bylo tak wielu lekarzy prawnikow i handlowcow pochodzenia mojrzeszowego?:-))

 4. nigdzie im nie bylo nie jest lepiej niz w Polsce i w Usa……

 5. Nie wyrzucilismy ich, jak to zrobili inni. Tesknia za Polska, oj tesknia…

  1. Bo maja ogromny apetyt na eldorado naszych bogactw naturalnych ipostawili sobie za cel,aby za wszelka cene znalazly sie w ich posiadaniu,ponizajac Polakow.Niestety sa przez naszych sa wspierani co miesiac finansowo i to jest bol

 6. To dobre pytanie…….swietne pytanie!

 7. Jeżeli na proste pytania ciężko jest znaleźć odpowiedź to cóż nam po zadawaniu tych skomplikowanych ?

 8. 900 „udokumentowanych” lat „wspolnej historii”, mowi laskawie nam panujacy w „reklamie” MHZP… https://www.youtube.com/watch?v=MQKOcZjN4MY

 9. A to akurat jest PROSTE bo jesteśmy naiwnym skrumpowanym z tendencją na wyzysk narodem dlatego ten naród ciągle narzeka i dalej brnie od pokoleń w tym bagnie.
  To właśnie głupie pytanie.

 10. A co mają powiedzieć Niemcy, takiego ludobójstwa dokonali na Żydach, holokaustu, czy dlatego są przez Żydów lubieni, szanowani i występują z nimi (Żydami) przeciwko nam?. Z tego wynika, że popełniliśmy kardynalny błąd.

Dodaj komentarz