18 komentarzy

  1. I w pełni zgadzam się,że to nie my mamy przepraszać ale Żydzi powinni nas przeprosić jeżeli nie wiedzą za co to musimy im przypomnieć ilu polaków zginęło z ich rąk.Lista mordów i donosów jest długa i to nie są odosobnione przypadki to działo się na co dzień również w Katyniu.

  2. Pierwszy raz slysze, ze goscina moze trwac 800 lat. Dlaczego zatem z kilkuset tysiecznej spolecznosci zydowskiej, po wojnie, dzis jest tylko kilku tysieczna ?

  3. Zydzi unikaja lkogiki jak moga:-)Do pytania pana profesora dorzucilbym:Dlaczego tu mieszkali -i w takich ilosciach.Dlaczego w kraju tak im “nieprzyjaznym”bylo tak wielu lekarzy prawnikow i handlowcow pochodzenia mojrzeszowego?:-))

    1. Bo maja ogromny apetyt na eldorado naszych bogactw naturalnych ipostawili sobie za cel,aby za wszelka cene znalazly sie w ich posiadaniu,ponizajac Polakow.Niestety sa przez naszych sa wspierani co miesiac finansowo i to jest bol

  4. A to akurat jest PROSTE bo jesteśmy naiwnym skrumpowanym z tendencją na wyzysk narodem dlatego ten naród ciągle narzeka i dalej brnie od pokoleń w tym bagnie.
    To właśnie głupie pytanie.

  5. A co mają powiedzieć Niemcy, takiego ludobójstwa dokonali na Żydach, holokaustu, czy dlatego są przez Żydów lubieni, szanowani i występują z nimi (Żydami) przeciwko nam?. Z tego wynika, że popełniliśmy kardynalny błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *