6 komentarzy

 1. Jestem w szoku!!!
  Nie znałem tych rewelacji.
  Wielkie brawa dla nielicznego narodu,jakim są ISLANDCZYCY – jestem z was dumny!
  WIKINGOWIE ZAWSZE MIELI JAJA!!!
  Czas na nas POLACY – wake up –
  CZAS ZACZĄĆ WALKĘ O LEPSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA,O WSPÓLNOTĘ NARODOWĄ,O NOWĄ KONSTYTUCJĘ,O NOWE PRAWO,KTÓRE TRAKTUJE WSZYSTKICH OBYWATELI RÓWNYMI ORAZ O WOLNE MEDIA I PRAWDĘ!!!
  CZAS ZDJĄĆ KAJDANY NIEWOLNIKÓW EUROPY ORAZ KONCERNÓW,KORPORACJI,BANKÓW,A WSZYSTKO TO PROWENIENCJI ŻYDOWSKIEJ.

  1. Nadszedl czas do zrzucenia okowow narzuconych przez lajdakow,ktorzy rzadza Polaka.Juz Prezydent Andrzej Duda dal nam przyklad jak zwyciezac mamy,wegierski premier przepedza obce banki i zmienia Konstytucje.POLSKO OBUDZ SIE IDZ MASOWO NA WYBORY I PRZEGON OSZUSTOW Z IMF.Ostatnia nasza szansa zeby wyrwac sie z niewoli.POWSTAN POLSKO SKRUSZ KAJDANY MIEDZYNARODOWEJ SZAJKI ZLOCZYNCOW.:24 Maja 2015 roku w Dniu ZESLANIA DUCHA SWIETEGO BOG WYSLUCHAL MODLITWY SWIETEGO JANA PAWLA II
   “NIECH ZSTAPI DUCH SWIETY I ODMIENI OBLICZE ZIEMI TEJ ZIEMI”

 2. Rzeczywiście wydarzenia w Islandii zostały skrzętnie przemilczane, czyli po prostu ukryte, przez polskie i nie tylko, media. Mamy, jako naród i państwo, gotowy, przetestowany scenariusz uwolnienia się od długów perfidnie nam zafundowanych i od obcej, wrogiej nam władzy z stąd wynikającej. Wielki szacunek, podziw i trochę życzliwej zazdrości, że mały, tj. nieliczny, ale duży duchem, naród dał radę przezwyciężyć zabójczy dla każdego “namierzonego” kraju, obcą, bezpaństwową finansjerę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *