Utrwalanie propagandy wstydu wobec Polaków!

Od początku „dobrej zmiany” stałym elementem prawicowych manifestacji, spotkań i innych wydarzeń stały się protesty, pikiety czy wręcz burdy organizowane przez środowiska „demokratyczne” takie jak KOD czy Obywatele RP. Dziś jednak sytuacja się odwróciła. To narodowcy protestują w Łodzi z racji odbywającego się spotkania z redaktorem naczelnym „Gazety Wyborczej” Adamem Michnikiem.

Dla Patriotów w Auschwitz i w UK nie ma miejsca!

Nie ma miejsca dla polskich patriotów w UK, jak i nie ma miejsca dla Polaków w Auschwitz, którzy chcą upamiętnić swoich bliskich-bestialsko pomordowanych przez Niemców w tym okrutnym miejscu! Nie ma też Polskiego Państwa, które powinno bronić swoich obywateli i dbać o politykę historyczną!

Powstaje Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu!

Już pora na ściganie osób znieważających naród Polski, znieważających polską Flagę, publikujące obrzydliwe treści dot. polityków o poglądach konserwatywnych/narodowych, publikujące groźby, promujące nazizm, banderyzm, komunizm.

Leszek Żebrowski o antypolonizmie na własne życzenie i o tym, czy jest antysemitą

Masy polskich dzieci, przywożone do muzeum Polin, są indoktrynowane. Przewodnicy, nauczyciele, którzy tam działają, maja schemat – ani w lewo, ani w prawo, tylko jednolita narracja. Oto jeden z przykładów budowania podstaw antypolonizmu, które tworzymy sobie na własne życzenie. O tym m.in. mówi Leszek Żebrowski.