Jak Google cenzuruje w Polsce

Stare wartości i nowe media – nadzieje i zagrożenia z udziałem m.in. Marty Poślad – dyrektor ds. polityki publicznej w Google

Socjalizm nie może wytrzymać bez terroru i cenzury. Potwierdza to rząd PiS

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się o zaostrzeniu kodeksu karnego, który zaopiniował minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, a przegłosowali posłowie. Wypowiada się także na temat Marka Lisińskiego, który niedawno – gdy został zdemaskowany jako naciągacz finansowy przez Gazetę Wyborczą – podał się do dymisji z funkcji prezesa fundacji Nie Lękajcie Się.

Leżymy

Drodzy widzowie. Mamy olbrzymie problemy z dotarciem do naszych odbiorców na Facebooku. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

Unia Europejska jest totalitarnym tworem. Cenzura to kolejny etap zniewolenia

Dr Stanisław Krajski wypowiada się o coraz większej cenzurze treści, także w mediach społecznościowych, na Facebooku, YouTube, a także w Wikipedii, która jest doskonałym narzędziem do manipulacji, z którego korzystają środowiska postępowe. To kolejny etap zniewolenia i kolejny krok do totalitaryzmu. Odnosi się także do planów prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który zamierza indoktrynować dzieci w przedszkolach i szkołach.