Najmłodsi jeńcy Hitlera

11 grudnia 1942 roku na obszarze wydzielonym z łódzkiego getta, Niemcy otworzyli obóz prewencyjny dla polskich dzieci – Polen-Jugendverwahrlager der Sicherheitspolizei in Litzmannstadt. Według założeń, przeznaczony był dla młodych Polaków w przedziale wiekowym od 6 do 16 roku życia, którzy dopuścili się drobnych przestępstw lub gdy ich rodzice zostali aresztowani bądź straceni.

O standardach edukacji seksualnej WHO

Stanisław Michalkiewicz komentuje wytyczne/standardy WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) dotyczące edukacji seksualnej dzieci w różnym wieku, na których opiera się plan edukacyjny, jaki w warszawskich szkołach zamierza wprowadzić prezydent Rafał Trzaskowski i wiceprezydent Paweł Rabiej.

To rodzicom zależy na wykształceniu dzieci!

Stanisław Michalkiewicz o sztukach i sztuczkach robionych przez finansowego grandziarza w różnych krajach, o scenariuszu „bałkanizacji” Rosji, o korporacyjnej propagandzie małżeństw międzyrasowych, o prestiżu zawodu notariusza, o zasadzie subsydiarności, o tym, czym jest władza publiczna, o przymusie edukacyjnym – czy jest potrzebny?

Fałszywe zarzuty wobec małopolskiej kurator oświaty

Trwa kampania wymierzona przeciwko Barbarze Nowak, małopolskiej kurator oświaty, która ostrzegła rodziców przed demoralizującymi treściami zawartymi w standardach edukacyjnych Światowej Organizacji Zdrowia WHO.