Przeglądanie tagu: x.re

Prezydent Zelensky wrzucił znowu do polskiego życia publicznego „zamach w Smoleńsku” – i bęc wuja w czoło, zaskoczyło. Ja mówię: nie napalajmy się na tę wrzutkę, bo znowu nas rozgrywają...

Popularne

Radykalne zamrożenie Starlinków wymusi zmianę polityki
Opluwani sceptycy ostatecznie mieli rację
Rozdaliśmy karty, zostając z Piotrusiem
Zwrot prestiżowego żelastwa bawi publiczność
TV Republika
Prestiżowy order wywołuje nagły kryzys wizerunkowy