Głupotę ludzką można porównać tylko do cierpliwości Boskiej, która jest bezgraniczna

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat przejęcia przez państwo terenów Westerplatte od samorządu miasta Gdańsk i opinii, którą na ten temat wyrazi Paweł Wroński. Dziennikarz Gazety Wyborczej napisał na twitterze, że Niemcy podczas walki o Westerplatte ponieśli większe straty niż Polacy, w związku z czym, jego zdaniem, też powinni być godnie upamiętnieni.

Stop pedofilii

Zachód jest już stracony. Polska jako jedyna opiera się politycznej poprawności i seksualizacji nieletnich. Środowiska LGBT nie dają za wygraną, jednak naród polski wciąż walczy o normalność. Reportaż na temat kontrowersyjnej akcji antypedofilskiej fundacji PRO-Prawo do życia.

Grzegorz Braun i Konfederacja

Dr Stanisław Krajski dzieli się swoimi przemyśleniami po wyborach w Gdańsku, w których Grzegorz Braun uzyskał 12% głosów, a także komentuje nazwę „Konfederacja”, którą nosi propolska koalicja.

Gdańsk. Kto dziś pamięta o chrześcijańskich skarbach miasta?

Miasto Gdańsk obecnie kojarzy nam się a to z rewolucją obyczajową, którą próbuje się nam sprzedać za pośrednictwem samorządów, to znów z dramatyczną śmiercią prezydenta Adamowicza i przyspieszonymi wyborami. Kto dziś pamięta, że jest to miasto tak wspaniale ubogacone przez chrześcijaństwo? O tej tradycji przypomina Tomasz A. Żak