Apel do Pani Krystyny Jandy o niekorzystanie z internetu

Pani Krystyna Janda kolejny raz na swoim profilu udostępniła grafikę będącą fake newsem i manipulacją. Tym razem udostępnione zdjęcie dotyczyło posła Andruszkiewicza, który miał pozować do zdjęcia w towarzystwie mężczyzny ubranego w koszulkę ze swastyką. Zdjęcie to jest przerobione.

Jak Google cenzuruje w Polsce

Stare wartości i nowe media – nadzieje i zagrożenia z udziałem m.in. Marty Poślad – dyrektor ds. polityki publicznej w Google

Socjalizm nie może wytrzymać bez terroru i cenzury. Potwierdza to rząd PiS

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się o zaostrzeniu kodeksu karnego, który zaopiniował minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, a przegłosowali posłowie. Wypowiada się także na temat Marka Lisińskiego, który niedawno – gdy został zdemaskowany jako naciągacz finansowy przez Gazetę Wyborczą – podał się do dymisji z funkcji prezesa fundacji Nie Lękajcie Się.

Lista Wyklętych – pierwszy katalog Żołnierzy Wyklętych w Internecie

Lista Wyklętych to internetowy katalog żołnierzy i działaczy podziemia niepodległościowego. Historycy szacują tę grupę na 120-180 tysięcy osób. Są wśród nich nie tylko żołnierze, oficerowie, dowódcy, ale również działacze cywilni, m.in. członkowie młodzieżowych organizacji konspiracyjnych – mówi Kajetan Rajski

Unia Europejska jest totalitarnym tworem. Cenzura to kolejny etap zniewolenia

Dr Stanisław Krajski wypowiada się o coraz większej cenzurze treści, także w mediach społecznościowych, na Facebooku, YouTube, a także w Wikipedii, która jest doskonałym narzędziem do manipulacji, z którego korzystają środowiska postępowe. To kolejny etap zniewolenia i kolejny krok do totalitaryzmu. Odnosi się także do planów prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego, który zamierza indoktrynować dzieci w przedszkolach i szkołach.