Polsce grozi kolejny rozbiór. Powstanie Judeopolonia?

Stanisław Michalkiewicz o planach stworzenia na terenie wschodniej Polski i zachodniej Ukrainy Państwa Żydowskiego, co oznaczałoby kolejny rozbiór Polski. Potwierdzają się niepokojące wiadomości o tajnym porozumieniu Ukrainy i Izraela, przewidujące możliwość masowego przesiedlania się obywateli Izraela na teren Ukrainy. Potwierdzają to źródła europejskie i amerykańskie.

Znowu sukces Polski, bo Judeopolonia jest chyba lepsza od zwykłej Polonii?

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o nadchodzącym szczycie NATO w Brukseli i możliwym scenariuszu i wyniku rozmów „na szczycie” w Helsinkach pomiędzy prezydentami Trumpem i Putinem, także o zagadkowej kwestii „kobiet w NATO”, o „zmartwychwstaniu kapłańskim” księdza Lemańskiego, o zdumiewającym i gorszącym środowisko Prawa i Sprawiedliwości oświadczeniu Naczelnika Pana i o propozycji przyznania Mu Nagrody Nobla…

Powrót do koncepcji Judeopolonii

Marian Miszalski, autor książki „Żydowskie lobby polityczne w Polsce” oraz historyk Jan Przybył opowiadają o rodowodzie koncepcji Judeopolonii, ruchu syjonistycznym i relacjach polsko-żydowskich. Poruszony zostaje również wątek restytucji mienia żydowskiego, mitycznych odszkodowań, a także nacisków wywieranych na Polskę przez władze Izraela.

Czy to już Judeopolonia?

Poprawność polityczna i emocjonalny szantaż doprowadziły do sytuacji, w której przedstawiciele środowisk żydowskich czują się w Polsce zupełnie bezkarnie. W obecności policji i prokuratora obrażają prawicowych dziennikarzy oraz patriotycznych działaczy. Polecenia sądu traktują jak wskazówki, do których wcale nie muszą się stosować. Podczas procesu urządzają polityczny wiec, a na koniec wszystkich wyzywają od faszystów.