Lech Wałęsa chce uratować cywilizację! Czeka nas niechybny koniec

Stanisław Michalkiewicz komentuje pogłoski dotyczące Szymona Hołowni, który ponoć zamierza wystartować w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Zastanawia się przy tym, kto będzie stanowił jego zaplecze polityczne i kto sfinansuje jego kampanię.

Przekształcenie OFE w PPK? Polacy zostaną oskubani na 22 mld złotych!

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Mieczysława Wachowskiego, który pojawił się u boku Kukuńka (Lecha Wałęsa) jako jego kierowca, ale z czasem zaczął wykazywać więcej inicjatywy, aż w końcu został ministrem w kancelarii prezydenta.

Ostro o Kukuńku!

Stanisław Michalkiewicz odnosi się do wypowiedzi Lecha Wałęsy na temat świętej pamięci Kornela Morawieckiego, deklaracji Kukuńka, że będzie głosował na PSL, jego wpisów na Facebooku oraz reakcji Władysława Kosiniaka-Kamysza. Opowiada o transformacji ustrojowej i roli jaką przed laty odegrał Kornel Morawiecki oraz Lech Wałęsa.

Brednie byłych prezydentów, kobiety do władzy, Stuhr w konfesjonale?

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat zaskakującego pomysłu Agnieszki Holland. Pani reżyserowa zaproponowała w jednych z wywiadów, żeby zabrać mężczyznom czynne prawo wyborcze na dwanaście lat.

Leszek Zborowski, działacz WZZ o Wałęsie

Gadowskiego Komentarz Tygodnia – Rozmowa z Lechem Zborowskim, działaczem Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, uczestnikiem wydarzeń Sierpnia 1980. Opowiada o swojej pracy w WZZW, o pierwszych godzinach strajku w Stoczni Gdańskiej i o tym jak poznał Lecha Wałęsę.