Olga Tokarczuk ma Nobla, a Szymon Hołownia chce być prezydentem – czy Polska to wytrzyma?

Sędzina Gersdorf upomina pomniejszych sędziów, Nasza Złota Pani z Berlina ma zagwozdkę, prezes Banaś atakuje Patryka Jakiego, Olga Tokarczuk plecie bzdury w Sztokholmie, Szymon Hołownia ma fajnego szefa sztabu – pana Kobosko, a pan Andrzej Duda musi się nad sobą zastanowić!

Świeczka na ciemnogród

Polska w zastraszającym tempie staje się kaczystowskim ciemnogrodem. Świadczą o tym nie tylko sondaże, ale również fakt, że ludzie wrócili do średniowiecza i nie używają już latarek.

Prezydent Adamowicz, sędzia SN Gersdorf – wszyscy pracują w Służbie Narodu!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o ultimatum UE dla polskiego rządu, pytanie tylko dla którego „narodu”, także o kolejnej kompromitacji Biura Ochrony Rządu, o naradach „owczarków niemieckich” z „naszą złota Adolfiną” nad „zrobieniem porządku z Polską”, o projektach ustaw o sądownictwie prezydenta Andrzeja Dudy, o wzroście ludzi razem z krajem, o kolejnych przesłuchaniach w sprawie afery Amber Gold, o możliwości przyłączenia Gdańska do Rzeszy i o żądaniu ewentualnych reparacjach wojennych od Niemiec, kiedy w Gdańsku wyładowują się wojska amerykańskie…