Odwołanie Jacka Kurskiego i buńczuczne oświadczenie Mariana Banasia w cieniu koronawirusa

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat zbrodniczego koronawirusa oraz działań związanych z wyeliminowaniem tego zagrożenia, które podejmuje rząd, na czele z premierem Mateuszem Morawieckim, oraz prezydent RP, Andrzej Duda.

Wejście smoka CBA, degrengolada SLD i rocznica śmierci „Nila”, za którą nikt nie został rozliczony

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat dekompozycji obozu władzy i walk frakcyjnych o schedę po Jarosławie Kaczyńskim (walczą ze sobą frakcja skupiona wokół Mateusza Morawieckiego, frakcja skupiona wokół Zbigniewa Ziobry i frakcja skupiona wokół Jarosława Gowina).

Dziennikarze TVNu zawsze znajdą się w ciekawym miejscu – a to na Bałtyku, a to w śląskich lasach…

Stanisław Michalkiewicz o fenomenie Mariana Banasia, na którego polują zarówno przedstawiciele obozu „dobrej zmiany”, jak i obozu „zdrady i zaprzaństwa”, a także znany ze swej nieskazitelności dziennikarz TeVałeNu Bertold Kittel!

Szymon Hołownia – idealny prezydent na czas okupacji

Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat Antoniego Macierewicza, który strofuje wszystkich, którzy przypominają o amerykańskiej ustawie just 447 i związanych z nią zagrożeń dla Polski. Uważa, że to działalność antypolska.

Oświadczenie prezesa NIK: będę kontynuował powierzoną mi przez Parlament misję

Wobec pojawiających się w mediach różnych doniesień związanych z moją działalnością, ale przede wszystkim powodowany troską o przyszłość Najwyższej Izby Kontroli pragnę oświadczyć, że byłem gotów złożyć urząd prezesa NIK. Z przykrością stwierdziłem jednak, że moja osoba stała się przedmiotem brutalnej gry politycznej

Matnia Banasia

Gadowskiego Komentarz Tygodnia o spotkaniu w Szwecji i o Alfredzie Trzęsowskim, umorzeniu postępowania w sprawie słów Jana T. Grossa o Polakach, kłopotach z wynajęciem sali na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim.

O rozrywkowych wątkach kampanii wyborczej (Neumann, Banaś)

Bezlitosny Stanisław Michalkiewicz wypowiada się na temat informacji, jakie na temat prezesa NIK, Mariana Banasia, uzyskał dziennikarz śledczy, Bertold Kittel (Banaś wynajmował kamienicę w Krakowie ludziom, którzy prowadzili tam agencję towarzyską).