Lewackie bojówki panoszą się na uniwersytecie

Miało być kulturalnie, na poziomie, za wolnością i przeciwko faszyzmowi, a było jak zwykle agresywnie, wulgarnie, przeciw patriotom za to w obronie marksizmu. Tak w skrócie można opisać manifestację zorganizowaną przez skrajną lewicę tuż pod murami Uniwersytetu Warszawskiego.

Witold Gadowski: Roszczenia żydowskie, homopolityka i walka z lewicą

Komentarz polityczny: Nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego to być może ostatnia konfrontacja dwóch wielkich idei – liberalnej i konserwatywnej. Gadowski przewiduje, że ich wynik będzie mocno znaczący dla przyszłości świata, zwłaszcza po doświadczeniach związanych z marksizmem, który jest przyczynkiem do totalitaryzmów. Neomarksistowska wizja przebudowy świata to nic innego jak wykorzenianie tradycji, narodów i kultury – twierdzi Gadowski – i to może ostatnia szansa na pokonanie lewicy.

Krwawy celebryta. Dlaczego świat zachwycił się Mao?

Prof. dr hab. Jakub Polit – Stumilionowy morderca – na takie miano „ciężko zapracował” Mao Zedong – chiński komunista, który od lat fascynuje pogrążonych w marksistowskim niebycie lewicowych intelektualistów. To on jako pierwszy podjął na przemysłową skalę próbę stworzenia „nowego człowieka”, co pochłonęło życie milionów ludzi. Jego zbrodniczymi eksperymentami ekscytują się współcześni neo-bolszewicy.